Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Apie kokį gyvenimą svajojate?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:18 pm

Apie kokį gyvenimą svajojate??

Aš apie gerą,be ginčų,kad viskas būtų gerai..Nu žodžiu suprantat..
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:20 pm

Apie gerą gyvenimėlį... ;) ;DD
Kad viskas gyvenime būtų vien tik rožėmis klota xDD (nors taip nebūna ;DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:22 pm

Nebūna,bet jei geras pasaulis,taj jis ir rožėm nuoklots xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:23 pm

Komunistinį :D :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:24 pm

Gyvenu miesto centre. Slaptuju agentu/zudiku bustinej.Aplinkui apiplesimai nusikaltimai.O As tyliai tyliai naikinu blogus zmones... :inlove:
LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:25 pm

Juokauju aisku xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:25 pm

High five, aš irgi juokauju :D
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 21, 2009 5:25 pm

Jau jūsų svajonės xDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 2:50 pm

Mano? Noriu nugyventi tokį gyvenimėlį, kad atsirastų norinčių būti tokių kaip aš, kad mano vaikai didžiuotųsi manimi, kad prisimintų mane.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 1:59 pm

lawlz, aš pvz. noriu būt rock'n'roll star kažkur liverpūly. jap, aš rimtai.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 2:51 pm

Norėčiau gyventi ramiai ;D
ne kaip kokiam seriale tiesiog surasti savo gyvenimo meilę LOLASLOLASLOLASLOLAS ir taip toliau...
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 3:49 pm

Aš noriu gyventi Kalifornijoje, rašyti knygas. Tada pradėti vartoti narkotikus, nusiristi. Paskui atrasti gyvenimo meilę ir pradėti gyvenimą iš naujo, kaip aktorė. xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 3:56 pm

Ogooo daba lauksiu tavo knygos LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:00 pm

Filmo geriau lauk. Ten bus Smith'as ir Gigandet'as, bei Patrė. *sun*
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:01 pm

Tai ir nepamiršk Wholestone LOLASLOLASLOLASLOLAS kaip tu ja nuvariau į šunkelius LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:02 pm

vovo, aš irgi panašiai. žo, baigiu aukštąją, išvažiuoju į UK, ieškau bendraminčių, sukuriam kokią koverių grupę, pradedu narkotikus vartot, tada imu kurt depresūchines dainas visokias, tada susiradu kokį sexy britą, kuris nevartoja narkotikų, nesutariu su juo, jis mane meta, tada metu narkotikus, pasigydau, imu kurt dar depresūchinesnes dainas, susirandu sexy'iškesnį britą, padarau penkių metų pertrauką šeimos pagausėjimui, grįžtu į sceną, susišluoju visus muzikos apdovanojimus, grįžtu trumpam į Lietuvą išleidžiu albumą, pasakau, kad viskas baigtą, ir gyvenu su sexy britu, vaiku, ex. žvaigždės gyvenimą. XD

ech, net neklauskit, kaip aš viskmą sumįslyjau. XD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:08 pm

Tai va, rimtai pagalvojus, tai norėčiau pirma pabaigti gimnaziją gerais pažymiais. Tada susirasti gerą universitetą. Dabar mano svajonė studijuot matematiką arba chemiją. Bet tai dar gali pasikeisti. Gal vieną dieną imsiu ir susigalvosiu, kad noriu kokią teisę studijuot, ar dar ką. ;D Bet šiuo metu aš apsistojus prie matematikos ir chemijos. Dar biologija ir geografija visai patinka...
Taigi, apibendrinant, norėčiau iš pradžių baigti gimnaziją, paskui magistrą ar bent jau bakalaurą universitete, o paskui jau žiūrėčiau... Apie kokį gyvenimą svajojate? 95873
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 12:58 pm

Sumąstėm vakar.

Baigiam gimnaziją/polę Lietuvoje. Važiuojam į Londoną kuriam laikui, aš mokinuosi, Vita langus plauna, Eglė R&B dainininkė. Pataupom lytų, keliamės į Kaliforniją, ten jos kažką veikia, aš rašytoja kaip jau nutarta. Pastatom filmą. Pasenstam, įsivaikinam krūvas vaikų, pasigimdom po vieną savo, gyvenam. O paskui, kai atsibosta gyvenimas, žudom blogiečius. Mane sugauna seksualus FTB agentas ir aš nusižudau kalėjime. O vaikus palieku prižiūrėti žiauriai seksualiam tėvui. *sun* xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 2:20 pm

gaaaaaaaaaaaaaš. XD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimePir. 02 15, 2010 8:15 am

Šnd kažką tokio sapnavau ir atsibudus pagalvojau, kad būtų visai gerai. Ždž bandysiu sulipint. Visko nesapnavau. Tik lipinu istoriją iš sapno su savo turėtąja prieš tai.
Baigiu gimnaziją. Po pusantro mėnesio sulaukiu 19-os. Atšvenčiu Lietuvėlėj, su keliom personom. Mokslo metam užsirašau į Harvardą studijuot mediciną. (Teisės svajonė nuplaukė, kadangi žiauriai susifailinau per istorijos egzaminą). Pastudijavus porą metų susirenku įspėjimus ir čiuožiu iš ten, už narkotikų laikymą. Dėjus ant visko skrendu į Britaniją. Susirandu koky tai sexovą u-21 fūlės žaidėją. Viskas čiki piki. Parsigabenu jį į Lietuvą, parodau draugėm, kad tos mirtų iš pavydo likę čia su savo "neberūkau(tik prie progų)-nebegeriu(tik prie progų)-fuck-the-world.šnd-proga.kaip-ir-vakar". Po savaitės užtinku kokią Karolę lipančią ant maniškio. Draugę pasiunčiu, bičą palieku. Žinau, kad ne jo kaltė buvo, bet still palieku. Turbūt atsibodo. Grįžtu į Angliją, susikraunu šmutkes ir varau tiesiu taikymu į Ispaniją. Apsistoju Barselonoj, toliau prekiauju narkotikais. Nusižiūriu keletą sexovų ispanų, bet iš to nieko gero. 24-ą gimtadienį praleidžiu viena, gaudama keletą atvirukų. Pasiilgstu gimtinės. Varau atgal į Lietuvą atostogų. Vos grįžus susitinku sexovą seną pažįstamą(pagal sapną čia turėtų būt Zaikus, bet tiek to. Palikim Zaikų ramybėj. Juk pas mus ir daugiau gražesnių snukių yra *linksi bandydama save įtikint, bet veeltui*). Po kelių metų išsitempiu Lietuvį atgal į Barseloną. Metusi narkotikų pardavinėjimą susirandu kokį job'ą susijusį su Turizmu. Vėl metu Lietuvį.( Jei ten būtų Zaikus susiėstumę dėl sporto). Žodžiu iki to laiko Barcoj ar bent jau Espanyolėj bus pradėję žaist kokių sexovų bičų. Eglė aišku vieną jų nusikabins. Geriau būtų Barcos. Su vietiniu ji seniai turėjo romaną. Žodž susituokia maždaug 29. Jokių vaikų, nieko. Kenkia figūrai, plius vis vien po narkotikų vartojimo jie išsigimę gimtų. Po kiek laiko susiginčija su vyru, jį nukala ir dingsta. Grįžta atgal į Angliją. Ją persekioja pora asmenų. Per tuos asmenis įsidarbina killere. Pyst miršta Platinis. Jį pakeičia Eglė. Susiranda gerokai jaunesnį, žiauriai sexovą tamsiaplaukį rudaakį, išteka už jo, gauna britišką pavardę. Taip ir praleidžia likusį gyvenimą klastodama varžybų rezultatus, stebėdama kaip Man Utd kasmet laimi Čempionų Lygą, killindama nepatikusius refferee ir auginama įvaikintą dukrą. Miršta nuo vėžio sulaukus 43. The end.!
Ne per daug išsiplečiau? xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimePir. 02 15, 2010 9:48 am

o.O

Ok. Tu tikrai insane. xDDDDDDD

Aš galėsiu pabūti seksualiu bičiuku kuriuo nors? *puppy eyes*
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimePir. 02 15, 2010 9:49 am

Kaaass Tau nepatinka? 🤣 🤣

Kuriuo norėtum būt? xDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimePen. 04 16, 2010 2:36 pm

Citata :
Susiranda gerokai jaunesnį, žiauriai sexovą tamsiaplaukį rudaakį, išteka už jo, gauna britišką pavardę.
Šyto pavardė bus Button'as, pašom taisytis dabar. xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 8:48 am

"jaunesnį" xDDDDDDDDDDDDDDDdd Tuom viskas ir pasakyta 🤣 xDDD Bet priversčiau pasikeist pavardę čj ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 2:48 pm

Taigi yr ir kitų Button'ų. xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie kokį gyvenimą svajojate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Apie kokį gyvenimą svajojate?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Kokį filmą dabar žiūrite?
» Apie mane
» Apie vasaros atostogas
» Viskas apie Moni.
» Gretačka, apie ūkį ir žinias

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-