Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Apie kokį gyvenimą svajojate?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 6:01 pm

Man kitų nereikia xDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 6:05 pm

Pala, jis ggal sūnų turės, kuris bus kokiais šešiolika metų jaunesnis, ir dar mrawriškesnis. xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 8:53 am

I like ur ideas xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 4:50 pm

Yay! xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 05 10, 2010 4:36 pm

Turi dar kokių? ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 05 10, 2010 5:00 pm

Mygtukų? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 05 10, 2010 5:38 pm

Jei taip supratai, aha xDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 05 10, 2010 6:40 pm

Nu nežinau, kaip supratau. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 16, 2010 3:33 pm

Nu tai čia jau ne mano problemos ;DDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 5:48 pm

Aš būsiu Noelis, o Karolė bus Liamas, dar susirasim abi kokį Gem ir Andy ir būsim Oasis kartu. XDDDD
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 12:01 pm

Nuvarau į Kubą, ten susirandu "La Rosa Negra" [cha, toks klubas ant rimto yra xD Geeras] Ten nusikabinu žavingą vietinį, pašoku su juo ir sakau "Man metas išvažiuot. Bye!" Tada nuvarau į britaniją ir užsikariu Rickman ant kaklo xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 2:08 pm

Vsio, permąsčiau iš naujo viską.

Ehem. Pabaigiu gimnaziją (nors pirmiau vidurinę xD), varau į Britaniją istorijos mokytis. Ten pasinarkašinam, apkeliaujam visus dievukus, apsiautografinam, dar paveikiam kokį nors shit xD. Theeeeeen, varom į Floridą, nuvarom į HP wizarding world kokiai dienai ar dviem, nuvarom į New York'ą. Ten... Ai, parke tea time'ą padarom daug kartų, pagyvenam Brukline... Em... Grįžtam į GB pakabint ką nors, aplankom tėvus in LT. O tada ekspromtu xDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:55 am

Su bro' nusprendėm, kad būsim muzikantai :DDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 9:44 am

Fiiine. Skaičiau ką sapaliojau ankščiau. Dieee. aš tikrai insane ;DDDDDDD

Jei realiai, svajoju apie mokyklos baigimą savo šalį, tada UCAS formų pildymą, persikėlimą į Londoną studijuot International Law, gyvenimą savam bute su part-time job'u iki tol kol baigsiu univerą, po to darbą pagal savo sritį, kokį tai normalų kotedžą jau priklausantį man, Aston Martin Rapide/McLaren F1/Maserati Quattroporte garaže, Boseroną/Dobermaną prie durų ir pakankamai aprūpinta gyvenimą, keliones atgal pas giminaičius į Lietuvą, galimybę priimt chebrą pas save į svečius :DD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:49 am

Pabaigiu 12ka klasių ir išvarau į Londoną mokytis ;D
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 12:58 pm

Nevaryk į Londoną. Rimtai sakau. Į UK - laisvai. Bet Londonas - fu kaka. Nebent kelsies kur į šiaurinę dalį, bet ten žiauriai brangu, studentui išsilaikyt sunkoka.
(pastebėjot kad kur benueičiau, ten aš žmonių planus ir svajones griaunu? xD)

plan no uno: baigti univerą nusipirkti vieno didelio kambario butą, apstatytą visiškai minimalistiniu stilium, nusipirkti profesionalią kamerą ir varyti pasibastyti po šalis, kuriose kažkada svajojau gyventi ar bent apsilaikyti, pripyškinti gyvą galą nuotraukų, išleisti albumą, gauti afigieną sumą pinigų (maždaug tiek kad paskolai padengti užtektų :D), grįžti į savo chatą, įsigyti haskį/auksinį retriverį/vilkšunį, o toliau vaizduotė dar neištraukia :3

plan no duo: nusipirkti lagaminą (violetiniai žalią, kad derintųsi prie tuometinės plaukuosenos; YEEAAH! xD), į jį susikišti visą savo gyvenimą ir tiesiog blaškytis po jau minėtas šalis, neužsiliekant nei vienoj ^^

Yeeaah, me mėgsta pasvaigti. Realiai čiūju gyvensiu name, vis dar rytuose, su pridūrkais kaimynais, kiekvieną rytą kelsiuos šeštą, kad nevėluočiau į darbą kurio nekenčiu, namo grįšiu aštuntą vakaro, misiu chinese'ais ir picom ir turėsiu katę. Va. (I feel.. optimistic today :DD)
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 1:03 pm

Varysiu į LA. Bliam, rimtai, pamenu kaip mes žiauriai svaigom, kad baigiam mokyklą ir varom į užsienį. Vita kaip striptizo šokėja, mes su Egle mokysimės. xDDDD Šiaip nežinau, svajoju apie darbą Sietlo ligoninėje su Dempsey, Dane ir Chambers. xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 4:15 pm

Wellz, pabaigiu vidurinę, paskui gimnaziją, ir čj išvarau į Londoną ar į kokį Mančesterį or smth mokytis I think veterinarijos. Tada įsteigiu savo kliniką ir ždž gydau, slaugau gyvūnus bei teikiu visokias labdaras/akcijas/etc. prieš gyvūnų skriaudimą. Vuo jumns xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:19 pm

^ Aš irgi apie tai svajojau, kol supratau, kad velniškai bijau gyvūnų xDDD

Šiaip... Baigiu mokslus, studijuoju istoriją ir gyvenu turbūt Anglijoj. Tada susirandu kokioj grupėj dainuojanti arba brazdinantį bosine čiuvą, pakeliaujam po pasaulį (i have no fakin idea, už ką mes tai darysim xDD). E... And then happily ever after ^^
Jk. Kadangi tai neįmanoma, o labiausiai norėčiau patapti Mrs. Gerard Way (i know, i know xDDD), turbūt liksiu senmerge ir turėsiu savo meilę Katiną ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:28 pm

ai nu, matai, aš nebijau dar :DD velnias čia žino ar bijosiu aš ar ne ;P
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:31 pm

Aš pradėjau bijoti nuo 9 metų. Srsly. Pamatau valkataujantį šunį, pradedu drebėt ir maunu kuo toliau nuo jo. Tik su katinais ne taip :3
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:32 pm

Well, aš tai kaip tik prieinu ir noriu paglostyt, bet kad ligos viską kliudo. xDDD Gali kokia pasiutlige sirgt ar pnš. O su katytėm aš irgi jų nebijau :D Man tokios jos mielos. Neįsivaizduoju, kodėl kiti žmonės nekenčia kačių .__. Ką jos blogo daro?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:34 pm

Mano mama jų nekenčia, bo prie kojų trinas. Kaip ir varlių. Gad, tie rupūžiokai tokie mieli būna xD
Žo. Gal dar visai osam gyvenimas būtų pas budistus vienuolyne. Tik kompanijos ir laptopo su elektra ir modemu reiktų xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:35 pm

Aha xDDD Uok, baigiam flūūūūdyt. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie kokį gyvenimą svajojate?   Apie kokį gyvenimą svajojate? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Apie kokį gyvenimą svajojate?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kokį filmą dabar žiūrite?
» Apie mane
» Apie vasaros atostogas
» Viskas apie Moni.
» Gretačka, apie ūkį ir žinias

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-