Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Nebūsiu ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 5:22 am

Gerai. šian apie pietus nlb būsiu ir nuo penkių. Vėl tėvai nž ko užsirovė, krč. GAL šiandien įjungs internetą. Tai va. ;/
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:28 am

Reciau lankysiuos ,nes jau siek tiek pabodo.Neisizeisk Kim.;]xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:34 am

Žinot ką kokią durną Mozilla, aš buvau atsirėmus ant klaviatūros ir kažkaip prisiartino viskas ir dabar labai viskas didelis todėl aš nesilankiau čia. xD O dbr parsisiunčiau Google Croome. ir čia normaliau xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:38 am

Man irgi taip buvo.Po to pranyko.As irgi buvau ant klaviaturos atsiremus.Po to vel atsiremiau ir pranyko.Stebuklas.xDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:40 am

Marieta Drawial rašo:
Žinot ką kokią durną Mozilla, aš buvau atsirėmus ant klaviatūros ir kažkaip prisiartino viskas ir dabar labai viskas didelis todėl aš nesilankiau čia. xD O dbr parsisiunčiau Google Croome. ir čia normaliau xD
Jei dar bus, tai mažink su Ctrl ir minusas xD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:41 am

Marieta Drawial rašo:
Žinot ką kokią durną Mozilla, aš buvau atsirėmus ant klaviatūros ir kažkaip prisiartino viskas ir dabar labai viskas didelis todėl aš nesilankiau čia. xD O dbr parsisiunčiau Google Croome. ir čia normaliau xD

Chrome'as fur evar! (rock) 🤣
Šiaip kai būnu prie tėvų pc, man dažnai mozilla kažkaip susmulkina šriftą kd įskaityt nein xDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:42 am

Tai laikai ctrl ir spausk + arba- xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:44 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:45 am

xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:47 am

ne visiems ikandama praktika zinai. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣


Paskutinį kartą redagavo Rosalie Lavgud, Pen. 04 10, 2009 11:53 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:49 am

Pastebėjau xD 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 11:57 am

Ačiū xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:34 pm

Rosalie Lavgud rašo:
Reciau lankysiuos ,nes jau siek tiek pabodo.Neisizeisk Kim.;]xDDD
Nei kiek neįsižeidžiau xDD Čia jau keletui žmonių pastebėjau pabodo xDD Tarp kitko grįžau xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:40 pm

O kur tu buvau? xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:41 pm

Išvykus trumpam xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 12:42 pm

xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:05 pm

Ne visiems čia yra ką veikti xD. Man su tokia galybe nickų dar toli LOLASLOLASLOLASLOLAS. Šiaip šiandien nebūsiu nuo penkių iki kokių 9, bet kam tai rūpi LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:08 pm

Mums rūūpi xDD Nenusipeizėk xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:10 pm

Aš bandau gydyti pas save "niekam nereikalinga" jausmą, tai tu sakyk, sakyk LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:11 pm

Ką aš dabar turėčiau sakyt? xDDDDDDDDDDDDD Nenori pasufleruot ? xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:14 pm

O taip, tu mums reikalinga! :oD LOLASLOLASLOLASLOLAS. Ok, ok, patylėsiu geriau LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:22 pm

O taip Tu mums reikalinga..! Šitaip? Dar palauk parepetuosiu, kad įtikinamiau skambėtų xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:46 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣.
Šitaip, šitaip LOLASLOLASLOLASLOLAS !
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:56 pm

Vis tiek einu repetuot xDD Nepabėk xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:05 pm

Daugiau užsidegimo! LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nebūsiu ... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Nebūsiu ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1034Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

 Similar topics

-
» Nebūsiu ... [2]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-