Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Nebūsiu ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 7:00 pm

Adriana Sylor rašo:
Šakės, miela chėbryte. Nesveikai susiėdžiau su tėvais. Žadėjo savaitę prie kompo neleist. Aišku jiems nepavyks, bet nenustebkit, jei matysit dažniau. Bent jau šią savaitę. Prie tėvo jaučiu iš vis nebus įmanoma prisėst. Nesveikai užsirovė. Bus proga nuo manęs pailsėt. Dabar sėdžiu pasislėpus, savo kambary, apsimesdama jog nd darau xDD.

Šaukštai. Man pan. būna. Px, kol tėvai darbe įsijungiu dar, bet vat nuo manęs tai ilsitės. :?
Pzdc :s
Adriau, mes.. Mes.. :( Vsio, renkam chėbrą ir varom aiškintis su Eglės tėvais. Kuuur jūs ten sakėt gyvenat? xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 7:57 pm

Man ankščiau irgi taip būdavo.
Ką pasakau- negausi PC. Ir taškas.
Aišku, maniškiai su manim nebesiterlioja.
Išaugsit.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 8:00 pm

Lisa, kelintokė tu ;DD?

May, aš aišku prisėsiu, tik, tada, kai tėvas nematys. Gal poryt bus pamiršęs jau LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Tauragė. Lauskiu chėbros, kad sutvarkytų maniškius. Išsišakojo jau per daug LOLASLOLASLOLASLOLAS. Sakė, kad nusimokinau, nes išėjo daugiau 9 negu praeitą trimestrą. Kakiai blyn T.T.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 8:03 pm

Šeštokė.
Bet išaugau. Nebedraudžia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 8:06 pm

Aš tai anksčiau tiek prie pc nesedėjau :|
Bet krč, pasakai ką tris kartus, neišgirsta, o gal ignoruoja - pakeli balsą, pradeda aiškint kad šakojuosi, per daug sau leidžiu ir t.t. Krč.

Eg, atvarysim. Lauk mūsų 8)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 11:48 am

Lisa, vadinasi tėvai grynai į tave dėmesio nebekreipia ir tiesiog tu jiems neberūpi ar dar kažkas, bet maniškiai dar rūpinasi manimi ir šiaip dėl to prie kompo neleidžia. Nevaidink jau čia labai didelės ;DD.

Jane, grryyyynai tas pats LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Lauksiu ^^ 🤣.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 7:42 pm

Maya Helden rašo:
Adriana Sylor rašo:
Šakės, miela chėbryte. Nesveikai susiėdžiau su tėvais. Žadėjo savaitę prie kompo neleist. Aišku jiems nepavyks, bet nenustebkit, jei matysit dažniau. Bent jau šią savaitę. Prie tėvo jaučiu iš vis nebus įmanoma prisėst. Nesveikai užsirovė. Bus proga nuo manęs pailsėt. Dabar sėdžiu pasislėpus, savo kambary, apsimesdama jog nd darau xDD.

Šaukštai. Man pan. būna. Px, kol tėvai darbe įsijungiu dar, bet vat nuo manęs tai ilsitės. :?
Pzdc :s
Adriau, mes.. Mes.. :( Vsio, renkam chėbrą ir varom aiškintis su Eglės tėvais. Kuuur jūs ten sakėt gyvenat? xDD


Visiškai slapta informacija beeeeeeeeeet čia gyvybės ir mirties klausimas: Tauragė, Klevų 11. LOLASLOLASLOLASLOLAS [[ Man ro. 🤣 ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 7:56 pm

Adriana Sylor rašo:
Lisa, vadinasi tėvai grynai į tave dėmesio nebekreipia ir tiesiog tu jiems neberūpi ar dar kažkas, bet maniškiai dar rūpinasi manimi ir šiaip dėl to prie kompo neleidžia. Nevaidink jau čia labai didelės ;DD.

Jane, grryyyynai tas pats LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Lauksiu ^^ 🤣.

Tiesa sugalvoja ir gaidiškesnių priežasčių užsiraut :mistrust:
O tėvas tai išviso, iš jo šnekų, tai vos ne bando man įpiršti, kad visos jūs 30-60 m. diedai, kurie nori mane išprievartauti ar kažkas tokio. Aš jam jau pusę metų bandau iššaiškinti skirtumą tarp pažinčių klubų ir rpg forumų. Negirdi xDD

Di. Prisijungsi? xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:02 am

Jan, vo vo. Būtent. Ir dar jie mano, kad aš priklausoma. Po velnių. Taip ir yra LOLASLOLASLOLASLOLAS. Tėvas įsitikinęs, kad arba aš baigiu išprotėt, arba susirašinėju su bernais (Jeffrey ir Derecko photo). Įsivaizduoju jo mimiką paaiškinus, jog ten transvestitai LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:06 am

Mane pakrikstijo kaip priklausoma nuo pc jau pries pusmeti LOLASLOLASLOLASLOLAS
Eik tu. Tai kai Plebeja buvo uzsidejus ant skype Pattinson'o fotke. O as pas teva sedziu, susirasineju ir luztu istisai xD Tevas privaro. "O kas cia toks" Toks mazdaug *klin klin*. Oj, pyze, kol as jam isaiskinau kad tai merga, jos vardas toks ir toks, ji is ten ir ten, ji dievina Twilight ir tdl uzsidejo jo char'o fotke. xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:07 am

AA,pamenu tą įvykįį xDD Blm, kaip td lūžau xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:08 am

Tu isivaizduok mano roza xDD O pameni Tw rpg? Suu Edziu? Ir tavo parasu? Ir mano mociute? O vo ten tai buvo xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:09 am

Pyzė LOLASLOLASLOLASLOLAS. Tame ir esmė. Kažkada tėvas žadėjo už mane atrašinėt jums, tik kai pasakiau, kad aš vyras, tai pažvelgė kaip į nesveiką ir nuėjo. Ha. Mama pasakojo, kad jis jaunystėje typo kietas womanizer'is buvo. Mhm... Būtų pravertęs man jis 🤣.

Kas ten įvyko LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:09 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS Td tai buvo... xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:13 am

Aj, nu vienam twilight rpg as buvau Edis xD Edwardas tp 🤣 O Plebeja Bella. Krc, ji ant paraso uzsidejo ta vieta is filmo kur jie laizosi xDDDDDD
O as buvau pas kriksto mamos vaikino tevus tada xD Senukai, bet faini tokie, ssiuolaikiski ;D Leido jie mane prie pc. Krc, as susirasineju ir atvaro mano mociute ir ta Sigio, kriks. mamos vaikino mama. O kas antras postas Plebejos ir sviecia is visur tas parasas. Jos "nu nu, kas cia" bet taip linksmai zn. As "nieko" ir lyg tarp kitko perjungiau tab'a. Ziuriu jos dar uz manes stovi. As *klin klin*.
Sigio mama "nu suprask, Natalija (mociute xD), cia mum svelniai buvo pasakyta, kad nera kas veikti."
Pazvenge, pazvenge ir nuvare. Bet krc. Aisku kai pasakoji nk cia gero, bet kaip luuuuuuuzau, sakes buvo xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:15 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:15 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:16 am

Nejuokinga. As persikau kad sureguos kaip koks tetis xDD Bet kietos tos bobikes yra. Man jos patinka, ne tai kaip kitos LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:17 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:18 am

Kas tau snd? xDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 1:26 pm

Jane Sylor rašo:
Adriana Sylor rašo:
Lisa, vadinasi tėvai grynai į tave dėmesio nebekreipia ir tiesiog tu jiems neberūpi ar dar kažkas, bet maniškiai dar rūpinasi manimi ir šiaip dėl to prie kompo neleidžia. Nevaidink jau čia labai didelės ;DD.

Jane, grryyyynai tas pats LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Lauksiu ^^ 🤣.

Tiesa sugalvoja ir gaidiškesnių priežasčių užsiraut :mistrust:
O tėvas tai išviso, iš jo šnekų, tai vos ne bando man įpiršti, kad visos jūs 30-60 m. diedai, kurie nori mane išprievartauti ar kažkas tokio. Aš jam jau pusę metų bandau iššaiškinti skirtumą tarp pažinčių klubų ir rpg forumų. Negirdi xDD

Di. Prisijungsi? xDDD



BŪTINAI!!!! LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 2:04 pm

Jey. Musu jau.. Dvi. Pz. Zmones, renkam pajegas! LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 7:09 pm

Pasikeite planai. Jau sestadieni isvazioju.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimePen. 05 15, 2009 11:26 am

RYTOJ????????? Ne.. Ne... Pzzzzzzz :isteric: :isteric: :isteric: !!!!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitimePen. 05 15, 2009 11:29 am

Ir jau nebegrįši?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nebūsiu ... - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 22 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Nebūsiu ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2234Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

 Similar topics

-
» Nebūsiu ... [2]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-