Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Nebūsiu ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 7:56 pm

Jūs man tik atrašykit, o aš pasistengsiu telefo tik neiškraut. Gaidys nuo sms turi būt kiekvieną dieną kraunamas LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 8:18 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 4:54 am

Aš su kočėlu xDDDDDDDDDDDDDDDD Jau per darbus kas klyfą kambariuke užsirakinom, tai nugriebiau kočėlą ir užtraukiau "Worst pies in London" trankydama stalą xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 7:02 am

Pėzė LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 7:36 pm

Gerai, žinau, kad niekam nerūpi, bet kad nepasigęstumėt[?] tai rašau:

Ryt, 8.00 išvarau į žygį kuris baigsis sekmadienį vakare. Neturėsiu jokio ryšio su išoriniu pasauliu. Ačiū už dėmesį.



Milla a.k.a Hel a.k.a Synthe


P.S. Di, atitrankyk Eglę su kočėlu vietoj manęs.
P.P.S. Myliu.
P.P.P.S. Atitrankysiu su kočėlu kai grįšiu.
P.P....S. <3
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 7:39 pm

Būūūūtinai. Tik man iš namų kočėlą kažkas nufyrino.
Bet nieeeeeeeko.
Rasiu KAPOKLĘ.
Mūhūhūhūhąhąhąhą. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Nu ką. Sekmės žygį. Smagu, kad taip oraganizuotai [[ Ne taip kaip pas mus :| ]] vat viską daruot. :}


Pė.eS. Man nusimato smagus savaitgalis su KAPOKLE. :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 7:42 pm

Yush, eina daug žmonių o.o bus kietai, gaila fotikų negalima T_T
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 8:17 am

Po mėnesio išvažioju gyventi į kai kur. Turbūt visam laukui ten. Kaip tėtis sugalvos. So, čia turbūt niekada neapsilankysiu. Nes ten man neleis pc turėti. Žodžiu, tai tiek. Over. ;D
Bet gali planai pasikeisti, jei man sveikata pablogės, bet čia jau neįmanomą. xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 10:49 am

Palauk.. Ką?! :surprised
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 10:50 am

Pasiilgsim..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 10:53 am

Džyzuz man, kaip žiauru. Nesveikai pasiilgsim T.T.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 11:00 am

Omg, Lau, NE! :isteric:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 12:07 pm

Laura... :( :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 12:44 pm

Lau, kur? Kada? Kaip suprast? O_O.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 1:17 pm

Išvažioju į JAV gyventi. Birželio mėnesio pradžioje.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 1:17 pm

O die... :isteric:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 2:31 pm

Nebesveikai pasiilgsiu tavęs... ;//
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 3:48 pm

Letė Drawial rašo:
Po mėnesio išvažioju gyventi į kai kur. Turbūt visam laukui ten. Kaip tėtis sugalvos. So, čia turbūt niekada neapsilankysiu. Nes ten man neleis pc turėti. Žodžiu, tai tiek. Over. ;D
Bet gali planai pasikeisti, jei man sveikata pablogės, bet čia jau neįmanomą. xDD

Lečiau GADINKIS SVEIKATĄ savo labui, o tai aš ją sugadinsiu. O to jau geriau nenorėk xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 3:49 pm

Pasiilgsim. :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 4:31 pm

Di Chapelle rašo:
Letė Drawial rašo:
Po mėnesio išvažioju gyventi į kai kur. Turbūt visam laukui ten. Kaip tėtis sugalvos. So, čia turbūt niekada neapsilankysiu. Nes ten man neleis pc turėti. Žodžiu, tai tiek. Over. ;D
Bet gali planai pasikeisti, jei man sveikata pablogės, bet čia jau neįmanomą. xDD

Lečiau GADINKIS SVEIKATĄ savo labui, o tai aš ją sugadinsiu. O to jau geriau nenorėk xDDD

Zinai, as apie tai masciau. Nesumastau. Reiks vel turbut kojas nusalt. Ai kisiu kojas i saldytuva ir lauksiu efekto. xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 4:34 pm

Žiūrėk tu man!;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 12:27 pm

Einu šiandien giedot bažnyčion. Jei negrįšiu, tai žinosit, kad miriau garbingai ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 12:56 pm

Di Chapelle rašo:
Žiūrėk tu man!;DDD

Žiūriu, žiūriu. Bet vistiek nieko nebus. Yra tik du galimi variantai: Šokti į ežera ( užteršta. 🤣 ) arba kojas kišti į šaldikli ( bet reiks ilgai laukti. xD ) :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 6:16 pm

Šakės, miela chėbryte. Nesveikai susiėdžiau su tėvais. Žadėjo savaitę prie kompo neleist. Aišku jiems nepavyks, bet nenustebkit, jei matysit dažniau. Bent jau šią savaitę. Prie tėvo jaučiu iš vis nebus įmanoma prisėst. Nesveikai užsirovė. Bus proga nuo manęs pailsėt. Dabar sėdžiu pasislėpus, savo kambary, apsimesdama jog nd darau xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 6:16 pm

Ot pyyzė xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nebūsiu ... - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nebūsiu ...   Nebūsiu ... - Page 21 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Nebūsiu ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2134Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

 Similar topics

-
» Nebūsiu ... [2]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-