Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Apmąstymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:02 pm

Blogiausia mano savybė - niekada nesugebu mokytis iš svetimų klaidų. Man reikia pačiai klysti, pačiai viską patirti. Nekenčiu šitos savo pusės.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:08 pm

Visokių žmonių yra, visokių ir reikia. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:10 pm

Daug kam aš atrodau ledinė... Nejautri... Turbūt niekas (neskaitant mano šeimos) nėra matęs manęs verkiančios. Aš verkiu labai retai. Kažkodėl viską sulaikau viduje. Nekenčiu šito dalyko, nes tada skauda dar labiau. Daug kam aš galiu pasirodyti egoistė, nes šiek tiek pabandžiusi paguosti žmogų, aš privalau atsitraukti, nes man pasidaro sunku. Sunku sulaikyti visą užuojautą viduje. Žinau, kad kai verkia 2 nepasidaro lengviau. Gal dėl to aš ir nesu egoistė. O gal ir esu. Bet ar tai rūpi kažkam? Dažniausiai savo jausmus bandau paslėpti po šypsenos kauke... Po juoko garsais... po ta pačia nerūpestingumo kauke... Kai jausmai per ilgai užsilaiko viduje, reikia juos išleisti. Bet arba aš kvaila, arba to nesugebu, bet jų neišleidžiu. Manau ašaros padėtų jiems dingti, bet aš juk niekada niekam nerodžiau savęs verkiančios. Tiesiog nekenčiu, kai žmonės mato mane tokią gležną, silpną...

Fakin. Užsivedžiau 🤣 . Šytas senas. Kai buvau ištremta rašytas LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 29
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:16 pm

Pagaliau supratau, ko man ta taip I&G Matrica patinka.
Žodžiai nesusiję, bet teeeeeeeeeik daug reikšmės.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:21 pm

Aham, šita daina nereali :inlove:
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:25 pm

Gerai, šį kartą prisibliavyzgojau kaip reikalas. Siūlau neskaityti, jei nenorit užsikrėsti mano suknista nuotaika. Bet kas ne px.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 5:38 pm

Kartais pamastau.. Kuo žmogui geriau kai stumia ant kito? Mžd, eini su "draugėm" tu nusisuki, jos tave apkalba. Nu blm, kur paprasčiausias žmogiškumas? Ir čia dzin, kad per tokius žmones prarandu pasitikėjimą tais, kurie turbūt tikrai geri ir malonūs, o ne tokie.
Mane užknisa tas mano klasės net nežinau.. siauras akiratis? Skaitai - esi blogas, naudoji kažkokius įdomesnius žodžius - kvailas. Nu, blm, kaip užknisa, neįsivaizduojat.
Kaip aš ištveriu, nežinau.. Vos nusisuki, žinai, kad tave apkalbinės, o po to į akis kalbės visai ką kitą. Ir jie nepriima tokių kaip aš. Tokių, kurie skaito, kalba tiems lochams nesuprantamais žodžiais ir panašiai..
Ačiū, jeigu skaitėt. Man palengvėjo.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 5:28 am

Citata :
Kaip aš viso to nekenčiu. Man ir vėl atjungė internetą. Ir už ką? Už tai kad ant mano stalo „bardakas“. Na ir kas iš to? Koks jai skirtumas? Aš prie to stalo sėdžiu, ne kas kitas. Verkiu. Seniai neverkiau. Kai norėjau. Kai norėjau išlieti savo skausmą ant pagalvės ir į kelius, kad jis baigtų drąskyti mane iš vidaus. Bet nejaučiu palengvėjimo. Man vis labiau skauda.. Ir tai ne fizinis skausmas. Dabar net nežinau, ar verkiu ne iš pykčio. Juk taip ko gero ir yra. Ir todėl nelengvėja. Tuoj atvažiuos svečių, o aš sėdžiu savo kambary, garsiai pasileidus muziką, paraudusiom akim. Aišku turėsiu „išlysti pasirodyti“. Dieve, kaip aš to nenoriu. Norėčiau pakelt isteriją ir išsilieti, pasakyti viską ką galvoju. Bet pastebėjau kad pastaruoju metu net šeimoje su manim elgiamasi nebe taip. Kai ankščiau pasakydavau ironiškai ar pan. – mama pasijuokdavo ar atsakydavo taip pat. Dabar man pasakius tą patį ji tai supyksta, tai susiraukia ar dar bala žin ką. Kodėl? O taip, aš jau paauglė. Todėl dabar turėčiau pradėti rūkyti, gerti, klykauti ant tėvų, ar pjaustytis venas. Visą laik žinojau kur kas geriau nei tai ir maniau kad tėvai tai suprasdavo. O dabar.. Namie tvyrojusio supratimo nebeliko nė lašo. Jei su manim taip elgsis ir toliau, 90% kad aš į atsaką pradėsiu elgtis taip kaip jie tikisi. Ir kam to reikia? Kam tai į gerą? Niekam.


Citata :
Klasė. 7 metus vienas kitą matėm. Stebėjom kaip keitėmės. Turiu omeny sąmonę.
Štai mano klasė pirmus keturis metus žiūrėjo į linksmą, žodžio kišenėje neieškančia mergiūkštę.
O likusius tris metus žiūrėjo kaip iš jos daromas niekas. Kaip ji drąskoma, skaudinama. Kaip net auklėtoja nesugeba jai ko pasakyti kaip lygiam žmogui. Patiki šlykščiais melais ir ją užsipuola. Kaip kažkada energingiausia klasės mergaitė tampa nepastebima.. Viena iš geriausių mokinių ima vieną po kito gauti dvejetus iš skirtingų dalykų. Kaip tie kurie ją susmukdė įžūliai žiūri jai į akis ir aiškina: „Negali būti.. Tai taip į tave nepanašu.. Niekad nemaniau, kad Agnė.. Bet kad tau taip nerūpėtų...“ Taip, brangioji. Man nerūpi suknisti dvejetai ir trejetai. Man nerūpi kad penktoj klasėj buvau geriausia mokinė, o dabar auklėtoja lyg nenoriai priskiria prie pažangių. O kai auklėtoja stbėdamasi purto galvą: „Agne, kas nutiko. Būdavai tokia aktyvi. Dabar iš tavęs žodžio neišpeši..“ norisi tiesiog žviegti. Juk JI buvo tarp tų kurie sugraužė mane. Padarė žmogų, kuris nebetiki ne tik kitais bet ir SAVIMI.
Man terūpi kaip greičiau iš čia pabėgti.. Dingti iš šito beprotnamio.. Tegul aš išvažiuosiu į kokį suknistą kaimą, bet čia nepasiliksiu. Čia, kur nėra nė vieno mane suprantančio žmogaus. Kur niekas ir nenori suprasti.

Citata :
„Just promise to keep your heart broken“. Kaip tik suka Rasmus‘us. Kokia ironija. Kaip bebūtų keista, nebėra kam dužti, ar likti sudaužytam.

Imu suprasti kodėl po to kai atrodo juokiuosi nesustodama ir niekad nesustosiu.. imu liūdėti. Kuo man blogiau, tuo po storesniu linksmybių ledu slepiuosi. Bet kuo jis storesnis, tuo sunkiau jį išlaikyti. Todėl po kiek laiko, kaukė nukrenta. Ir atidengia vis didesnį plotą, vadinamosios „suknistos nuotaikos“.

Vakarykščiai ;/
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:42 am

Pirmas patiko.Žinoma ir kiti :]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 9:09 am

Citata :
Is tikruju kai bandau skaityt ka jus cia apmastet...Pagalvoju ,kad neverta skaityti.Zinau kad as kazkokia nesveika nekreipkit demesio.O gal ir sveika.Kai galvoju apie tai,kad dauguma klasiokiu sako[kiti gal mano bet nesako]kad esu keista.Tai girdejau ne is vieno ir ne dvieju zmoniu.Kodel man taip patinka [paliksiu tai neutraluxDDD] TAI ignoruoti?Nes as kazkokia...Man dazniausiai patinka viskas kas liudna.Dainos,oras ir t.t.Pavyzdziui vakar lynojo.Istreme i parde.Maxima.15-ikai minuciu.Grizau po keturiu valandu.Lietus uzsitese todel parejau pro krepsinio aisktele.Time team.Cha pirma karta JI cia apsizliumbe del JO.fU KAKA.Gerai jei ji nori zliumbti kas jei uzdraus?Tikrai ne as.Bet AS priversciau ja zliumbti.Ar as kalta kad jei nepatinka letos,lyriskos ir apie meile dainos?O gal kaltas mano telefas?Ne vis del to as.Jeigu dabar per mano Windows Media Player nestaugtu Britney Spears&Lady Gaga-Quicksand,taip nebutu.Nesivarginciau cia rasyt.Varginuosi todel nes ta daina veza.Man atrodo kad ji liudna,o ar istikruju ji tokia nezinau.As cia jau taip smarkiai atskleidziau savo zliumbikes puse,kad mane supykino.Nenorejau nieko atskleist bet tenka.Rasydama siuos sakinius sustoju pagalvoti 10 minuciu.KAM TIEK VARGINTIS?Vistiek niekas manes nesupranta."TU KEISTA".AISKU NIEKO BLOGO PASAKYT NENOREJAU,CIA NET GERAI KAD TU SKIRIESI IS KITU"."Kuom as kitokia?-Klausiu."Nezinau tu nesi tokia kaip visos,tu mielesne,siurkstesne,labiau gasdini ir labiau trauki."Ak.
Oij koks pokalbis girdeti tai.As siurkstesne ir mielesne uz visus kitus tuo opaciu metu.Nesamonina.Debilumas.Baigiu nes mano daina kuri sukele sia nesamone baigesi jau labai seniai,dabar girdziu"Florida-Right Round"Tjaigi.Galit neskaityt.Man bus tik mieliau
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 1:53 pm

Citata :
Pamąstau, kodėl, man vis neleidžia tėvai arba senelis nuspręsti kaip noriu gyventi. Senelis man neleidžia būti užaugusi sportininkę. Bet gi tai mano didžiausia svajonė, po to astronautės. Žinau juokingai skamba. Bet gi kiekvieno žmogaus svajonė vis kitokia. Jos neturi būti panašios. Juk tada nebūtų įdomu gyventi. Senelis sako, kad geriau kokiu verslu užsiimčiau užaugusi. Tačiau, gal man tai iš vis nepatinka. Kaip ir mama sakė, būk dizainerę, nes ir ji yra ir galės pamokit. Bet aš tik nusispjoviau ir nuėjau, kaip kiti nesupranta, žmonės, jei jiems tas dalykas patinka tai nereiškia, kad būtinai kitam turi tai patikti. Pvz.: tėtis. Mes su juo kiekvieną vasarą važinėjame tipo "po pasaulį" Nu į kai kurias šalis. Dažniausiai Prancūzija. Mane pradeda tai knisti tam tikra žodžio prasmę. Negali pabūti namuose per vasarą. Su draugėm pabūt. Tikra nesąmonė.
Dar kartą senelis. Man iš lietuviu.k. išėjo 9. Viskas nelaimė seneliui. Sako, kad tipo: "Negalėsi gero užsiėmimo turėti" ir pan. Nesuprantu, ko jie rūpinasi, kas aš busiu. Svarbiausiai, kad man patiktų, o ne jiems.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:03 pm

Wow. Aš maniau, kad aš viena ŠITAIP jaučiuosi. Tikrai žiauru. Niekada nebūčiau pamąniusi, kaip ištikrųjų jaučiasi kai kurie žmonės iš čia. Keista, jūs taip tobulai sugebat slėpti tą visą skausmą...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:11 pm

Man... jūsų visi apmąstymai taip man primena mintis kai buvau ~13/14... Dabar mintys sukasi visai kitokiais aspektais, nors kartais priartėja ir prie tų pačių.
Žodžiu, kaip girtas Kleiza sakė - "Mintys visur" xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:29 pm

Na kokia esme.Mums gal but dar nera 13 14.Tjaigi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:35 pm

Ką galiu pasakyt tai tik vieną... "Laikas gydo visas žaizdas".. thats it from me for now.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 2:53 pm

Koks skirtumas. Svarbiausia žmogus, gali kur nors įsilieti.
Ne nu aš ir pradėjau čia šnekėt xD
Bet aš šneku ką mąstau. :?
Ar gi tai blogai? :|
Dar kai ką aš pamąsčiau, nors senai apie tai mąsčiau.:
Citata :
Kartais žmonės yra tokie padarai, kuriuos sunkiausiai yra suprasti, bet ir tuo pačiu, greitai perprantami. Pvz.: žmogui svarbiausias dalykas yra "PINIGAI". Visada laime jiems duoda tik pinigai. Va dėl šito dalyko žmonės greičiausiai perprantami. Juos lengva taip nupirkti. Bet aš ne apie tai.
Žmones gali sunku perprasti, todėl, kad jie visi tokie skirtingi. Vien jau svajonės jų skirtingos. Ar gi ne taip? Aš nešneku apie išvaizdą. Seniau, manau mes visi buvom daug nuoširdesni, draugiškesni. O ne taip kaip dabar.
Dabar tipo, kažkokia "krize" Gerai kai kuriom šalim tikrai tikra krizė. Bet kiti taip ją išpučią, kad net žiauru žiūrėt. YPAČ Lietuvoje. Nebūtų tos krizės, jei mes apie tai negalvotume. Ir ją taip nepūstume.
Žmonės nemoka niekados sutarti. Pagal mane žmonės yra tokie padarai kurie, tik moka griauti. Nors kažką pastato, bet tada tas daiktas kenkia kitam. Žmonės kiek pastebėjau, žemei nedaro kažkokios grandinės.
Pvz.: žolė reikalinga, kad žolėdis galėtų ją suėsti. Plėšrūnas, kad galėtų žolėdi. Net ir parazitai yra reikalingi kurie skaido viska.
Žinau, čia mano toks apmąstymas banalus. Bet vistiek.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:06 pm

Citata :
Emm. Ką tik grįžau iš draugės. Neįsivaizduojat, kaip knisa. Visi įsivaizduoja, kad man žiauriai smagu, jei siaučiu. Taaip. Nuo mano veido niekada nedingsta šypsenėlė, visada aš galiu leisti kokį totalų nusišnekėjimą, ar šiaip. Bet tai nereiškia, jog man tikrai smagu. Tačiau draugės taip įsivaizduoja. Jos mano, kad su jomis taip smagu ir kviečiasi visur. Man su jomis ne visai smagu, bet aš stengiuosi visada būti linksma, kad nepasirodyčiau tokia... Kad nesugadinčiau savo įvaizdžio, kuris anaiptol nėra pijokiškas ar koks kitoks. Šiaip mane tai knisa. Bent jau galėtų nustoti vartoti mano žodyną. Tik ir girdžiu aplinkui "fakin", "faak", "džyzuz man", "ūmg.", "cūūūl" ir t.t. Kažkada, kai buvau tokia outsaiderė, aš svajojau apie tai. Bet tai TIKRAI knisa.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:24 pm

Adriana Sylor rašo:
Wow. Aš maniau, kad aš viena ŠITAIP jaučiuosi. Tikrai žiauru. Niekada nebūčiau pamąniusi, kaip ištikrųjų jaučiasi kai kurie žmonės iš čia. Keista, jūs taip tobulai sugebat slėpti tą visą skausmą...
Aš kaip tik pastebėjau kad tokiose vietose (RPG forumuose) renkasi žmonės, kurie.. Gal negali pasireiškti realybėje. Gal tokie kurie ten neturi su kuo bendrauti. Kad ir kaip durnavotai tai skambėtų, bet apie didžiąją dalį čia esamų, pažįstamų žmonių, galėčiau pasakyti tiek, kad jie man geresni draugai nei žmonės su kuriais bendrauju nuo keturių ar septynių metų amžiaus. Kartais atrodo kad tas "realus" pasaulis tiesiog ne man. O tokiose vietose susirenka bendraminčiai. Gal jie to nepasako, o gal net nežino. Bet mus visus čia kažkas vienija. Todėl dauguma kas dieną, grįžę namo, nespėja batų nusiaut, o jau sėdi čia, Hoge. O kartu su jais juokiantis ar nesąmones krečiant, matant kad tie žmonės, kitoj Lietuvos pusėj esantys, su tavim atviresni nei šalia stovintieji (nors galėtų pripūst toookių miglų), nesinori jų "nervuoti". Nes visi žinom kad jei pradėsim dejuoti ar skųstis, ta "bloga nuotaika" po truputį persismelks per visus. Todėl asmeniškai aš, geriau šypsočiaus prie visų, jei tik jiem nuo to geriau. Aišku dabar atrodau kaip vaizduojanti kokią didmoterę, bet taip nėra. Pastebėjau kad posakis "jei dalinsies liūdesiu jo bus per pus mažiau" praktiškai niekad nepasiteisina. Nes kenti ne tik pats, bet ir žiūri kaip kenčia tau artimas žmogus. Ne, ačiū.

Ooo, Dieve. Mane turbūt paveikė "Requiem For A Dream" ar dar kas. Na žinot, tokių dalykų dar nebuvo. O.O
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:26 pm

Blem... pati variau čia, o viskas prieš mane atsisuko. Šūdas tas gyvenimas, ne? Tiesiog norėčiau, kad pažvelgtumėt, kas ten auga viduje. Bent kartelį. Pati supratau, kad ten kažkoks mažas, nuskriaustas vaikas. Šūdą malu, bet tiesa.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:44 pm

Ag, aš rimtai varau prie pc, vos tik namo grįžtu LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Ok. Jūs visos teisios. Nieko negaliu prisikabinti, nes mąstau taip pat.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:47 pm

Aš rašiau iš asmeninės patirties, by the way :veryhappy xDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 10, 2009 6:48 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 10:35 am

Gyvenimas- nuostabus. Gal kai kurie žmonėsjį keikia, peikia ir taip toliau. Aš to nesuprantu. Pavasaarinė depresija?.. Dar vienas žmonių pasiteisinimas, norėjimas nuslėpti savo bėdas.
Gyvenimas- nuostabus. Sakai, jog atvirščiai? Žmogau, tu pats savo likimo kalvis. Nespjauk į balą, nes teks pačiam iš jos gerti. Pasitikėk savimi, veikką tik nori, tik nepamiršk, jog gyvenimas- nuostabus.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 12:39 pm

Citata :
Music is My life.
Music is Shit.
Bull-shit.

Kažkas pan. į žodžių žaismą, kažkada seniau sumaltą.

Pamąstykime apie gyvenimą. Vienas, didelis merde. Ordure. Bet kas dėl to kaltas? Ponas Dievas? Dėdė priešas? Nesąmonė. Seniausiai filosofai įrodė - visas problemas žmonės susikuria patys. Jei aš nebūčiau tiek kartų užkibus ant to paties - dabar galbūt gyvenčiau visiškai kitaip. Ne galbūt, o tikrai. Jei tik nebūčiau pridarius dar kokių kvailysčių. Bet ką gali pamatyti vienuolikmetis vaikas? Kuris gyvenime nematė tokios apgaulės NE per televizorių, ar ne iš knygų?.. Nieko. Didžiausia žmonijos problema, kad nesugebame pasimokinti iš kitų nelaimių.
Bet tarkim tai nesvarbu. Gyvenimas visdar ordure. Ir kas tada? Na kodėl tuomet su juo neatsisveikinti? Nepalikti visų bėdų už nugaros ir gulti po šalta žeme? Todėl kad gyvenimas yra gražus. Mes jį mylim. Per daug džiaugsmų paliktume už nugaros, per daug gėrio. Kokia išvada peršasi?.. Kad mes sugriaunam savo gyvenimą. Ir ne tik nebandom jo taisyti. Dėl visų nelaimių kaltinam "kažką", aplenkdami save. Ir nepasimokom net iš tų klaidų, dėl kurių nudegėm.
Ir svarbiausia mes žinom kad esam kalti. Priimdami sprendimą, žinom kad klystam. Bet toks lipšnus dalykas kaip principas neleidžia prisipažinti. Todėl dumiam akis ne tik kitiems, bet ir sau.
O dar žmonės laikomi protingiausiais padarais Žemėje..
Ok, šį kart tikrai nesigavo tas, ko norėjau xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 9:54 am

Geras yra.xDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apmąstymai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apmąstymai   Apmąstymai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Apmąstymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-