Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 7:47 am

:evil: :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 8:21 am

Clara Delacour rašo:
As cia senokai rasiau kai neturejau ka veikt.. gal puse sasiuvinio xD Tikiuosi kas nors netingesit perskaityt.. nes jei mesiu toliau nesuprasit mano nesamoniu, nors ir db.. kazin. .zdz laukiu nuomoniu xD

Vėl įsukau į kiemą. Pastumiau vartus. Pasigirdo šaižus garsas ir jie atsiverė. Tvirčiau suspaudžiau Lizę. Bijojau eiti toliau. Buvo baugu. Medžiai buvo pliki ir matėsi tik isikeroję jų šakos, o lapus vėjas gainiojo po visą kiemą. Jaučiau stingdantį šaltį,bet kažkokia jėga mane vertė eiti pirmyn... Dar stipriau priglaudžiau prie savęs lėlę. Tai buvo mylimiausia mano lėlė. Tėtis padovanojo ją ki buvau visai mažutė. Tačiau net iki dabar ją išsaugojau.
- Tėveli! – suklikau tyliu balseliu, nors norėjau rėkti visa gerkle, negalėjau...
- -Kur jis... – kur brngiausias žmogus man šiam gyvenme. Tėtis niekada manęs neskriausdavo. Man jis buvo geras ir kantrus. Atvirkščiai nei mama... Nors ji irgi mane mylėjo...mylėjo... Tąsyk drebėjau. Baimė.. nuojauta... Mažu veideliu sruvo ašaros.
Staiga širdį perskrodė nepakeliamas skausmas. Lizė nukrito ant šaltos žemės. Pasileidau bėkti. Netrukus stovėjau prie durų. Trūko oro...
-Tėti! Tėti! ,- atvėriau duris... – Ne!! – klykiau be paliovos. Skruostais ritosi ašaros, o žaizdos mažoje širdelėje vis gilėjo.
-Pabusk! Atsimerk maldauju!... ,- nutilau ir padėjau galvą tėvui ant krūtinės.
-Tuoj grįš mama.. viskas bus gerai.. viskas bus gerai....
Pajutau šaltą ranką ant saavosios. Plačiai atmerkiau akis. Jos buvo kaip stiklinės. Sugebėjau žiūrėti tik į vieną tašką. Pagalvė buvo šlapia nuo ašarų.
-Jis negrįš.. ,- sukūkčiojau. Visdar neatsigaunu po tėvo mirties. Jį prisiminus kaskart siaubingai suskausta širdį...
-Nejaugi jis buvo čia.. – šnibždėjau žinodama, kad šianakt tikrai neužmigsiu.

**************************************************************

-Kaip miegojai? – klausia mama, bet jos negirdžiu, o gal tiesiog... nenoriu girdėti..
-Clara? Su tavim kalbu! ,- rodos ji pykteli. Ištikrųju man nė motais, bet nesu nusiteikusi bartis, rba klausytis nesibaigiančių moralų.
Pagaliau nusuku žvilgsnį nuo lango. Tuoj tėčio mirties metinės.. Bus lygiai dešimt metų.. kai jo nebėra.. mūsų tarpe. Atrodo mama jo nei neprisimena. Ji turi naują draugužį. Berods jo vardas Styvas. Šlykštus tipas. Nekenčiu jo, o dabar ir mamos! Tėvo man niekas nepakeis! Girdi?
Norisi rėkti... apšaukti mamą, bet vakar žadėjau sau elgtis kitaip. Gal tada rastumėm bendrą kalbą. Užsimerkiu. Negyvo tėvo atvaizdas išnyra prieš akis. Krūpteliu. Stengiuosi sulaikyti ašaras... Bet neišeina.. .
-Vėl sapnavau tėvą.. – galiausiai atsakau ir įsimetu į kišenių keletą saldainių. Pataruoju metu nieko nevalgau. Nors mama nuolat kartoja: „Augantis organizmas.. reikia...“. Man penkolika. Galiu pati savimi pasirūpinti. Tiesiog neturiu apetito...
-Dukrele, - mama prieina ir bando mane apkabinti, bet aš pasitrukiu... Visgi ji tęsia:
-Žinau kaip tau sunku.. bet praėjo jau daug laiko.. turėtum eiti pirmyn...
Krauja plūpsteli man į smegenis. Pasiuntu.
-Kaip tu drįsti! – suklinku – Lengva tau kalbėti, susirandai kažkokį pašlemėką, o tėtis... Jo atminimas tau DZIN?!
Akimirką žiūriu mamai į akis. Mano žvilgnis tvirtas ir žiaurus, bet kartu ir beviltiškas.. Nusišluostau paskutines ašaras. Mama nespėja nieko pasakyti. Čiumpu kuprinę ir išlekiu iš namų... Garsiai trenkdama durimis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 8:22 am

Va įdėsiu antrą dalį, bet jei skaitysit tai nuo pradžių, enes kitaip nesuprasit...
Bukit zmogai perskaitykit ir ne kas antra eilute xDDD Zodziu lauksiu komentaru, pastabu
;]]


Paskutinį kartą redagavo Clara Delacour, Tr. 04 01, 2009 8:22 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 8:22 am

Mija be paliovos pliurpia, tačiau mano mintys visai kitur. Mąstau apie sapną, tėvą... Esu mokyklos kieme. Spoksau į vieną tašką niekaip negalėdama nuvaryti šalin liūdnų minčių. Turėčiau valgyti priešpiečius, bet jų nenoriu.. Nieko nenoriu..
-Gosh Clara.. Kokią palaidinę nusipirkau.. – apžavėta išpardavimų pasakoja Mija – O kai pamatysi džinsus!.. Išvirsi iš koto! Pasigailėsi, kad su manimi nėjai.. – šelmiškai sukikeno Mija.
-Clara, tu manęs klausai?
Tik išgirdusi savo vardą grįžtu į šį pasaulį. Kilsteliu antakį:
-M?
Mija sučepsi lūpomis. Ji tikra gražuolė... Rengiasi klasiškai, labai skoningai, tikrai. Bet ne tai svarbiausia.. Jos akys milžiniškos.. žydros... Veido bruožai tokie ryškūs... Kaip ji susidėjo su tokia kaip aš...
-Kas tau, Clara? – ji mane nužvelgia motinišku žvilgsniu.
-Nieko.. – pratariu iškeldama galvą ir kietai sučiaupdama lūpas. „Tu neverksi.. girdi, Clara, neverksi...“
-Nemeluok man.. – pasitaisydama sijoną taria Mija. – Pažystu tave kaip nuluptą...
-Tiesiog tiesiog.. – nesusitvardau... Apsipilu ašaromis.
Mija mane apkabina.
-Suprantu..
Dėl to ją ir myliu! Tai turbūt vienintelis žmogus kuris mane supranta...
Mija vis žvilgčioja į laikrodį, todėl greitai tai pastebiu. Matau, kad ji kažko laukia...
-What?
-Ak... – Mija prikanda lūpą. Žinau, taip ji elgiasi kai būna išsirinkusi naują auką. Kai ji tokios išvaizdos.. Bernai limpa prie jos kaip musės.
-Eik.. –sakau ir mostelėjusi šulės pusėn išspaudžiu šypsnį.
-Negaliu tavęs palikti...
-Man viskas gerai, tikrai.
Mijai palengvėja.
-Ačiū. Myliu! – ji greitai nušlepsi į mokyklą. Taip nušlepsi.. Su aukštakulkniais ji eiti visiškai nemoka. Nepyk, brangute.
Žvalgausi po kiemą. Jame pilna mokinių.. Visi sėdi grupelėmis, o aš kaip kvaiša viena...Turiu tik vieną draugę.. Tikrą.. Tai Mija. Pažystu ją nuo vaikystės. Ja visiškai pasitikiu.Kitos.. Nežinau.. Man nepatinka.. Turbūt tai abipusė antipatija.
-Galiu psiėst? – pakeliu akis, Oh God! Man užgniaužia kvapą. Negaliu pratarti nei žodžio, tik kažką neaiškiai mikčioju.
-Priimsiu tai kaip teigiamą atsakymą – nusišypso vaikinas. Kaip pakerėta spoksau į baltus jo dantis.
-What‘s wrong? – paklausia kiek sumišęs.
-Ne nieko.. – papurtau galvą.
Vaikinas vėl šypsosi. Vešlūs juodi plaukai krenta ant dešiniosios jo akies.. Jis tobulas...
„Ramiau, Clara.. Turbūt jis nori tik pasišapyti iš tavęs...Todėl parodyk kas esi. Na kur tavo firminis žvilgsnis sakantis :Dink iš akių beibi?“
-Gal prisistysi? – paklausia ir draugiškai nusijuokia.
-Clara – atsakau įprastu tonu – O tu?
-Tomas, malonu – Tomas ištiesia ranką. „Ką jis sugalvojo? Juk net žvirbliai manęs baidosi..“
Jau ruošiausi paspausti jam ranką, kai prieš akis išdygsta kažkokia merga. Piktai ją nužvelghiu. Ji nekreipia į mane nei menkiausio dėmesio. Koketiškai nusišypsojusi Tomui atsisėda jam ant kelių. Dabar pat norėčiau išmalti jai snukį... Dantų ji tikrai nesusirinktų..Tomas bando ją nustumti, dėje veltui...
-Man laikas... – su kartėliu pasakau ir atsistoju. „Kokia kvaila buvai kokia kvaila..“
-Ne palauk – Tomas bando mane sulaikyti...
Išmetu sumuštinius į šiukšlinę ruošdamasi nueiti.
-Kaip galėjai juos išmesti? Turbūt neturi ką valgyti... – išsiviepia varna. Žaviai nusišypsau. Tomas nekliūtis parodyti savo sugebėjimus. Ką jau ką.. bet pastatyti tokias.. į vietą tai moku..
-Palieku tau,. Nes valgyt gauni tik taip...
Varnos šypsena dingsta. Na va.. Metu savo firminį žvilgsnį ir nueinu į mokyklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 9:26 am

Nauji bandymai. ;D

Citata :
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2rbywqh
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 I6l2x2
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Vdo7d0
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Fargg7
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2vnj2ac
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 R2klth
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 12:21 pm

:love:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 12:41 pm

Clara Delacour rašo:
Nauji bandymai. ;D

Citata :
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2rbywqh
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 I6l2x2
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Vdo7d0
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Fargg7
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2vnj2ac
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 R2klth

liux :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 5:48 pm

Dq. ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeKv. 04 02, 2009 6:57 pm

Kada man sigas bus? :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 8:06 am

Nk nemoku tai PS uzkniso xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 8:43 am

moki! xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 2:11 pm

Labai gražūs sigai,išties,ir čia nesispardyk,moki ir dar kaip :P
O raštiškuosius darbelius būtinai perskaitysiu kai nebus laiko stokos.nes tikrai manaukad puikiai moki rašyti :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 12:43 pm

(wasntme)
(wasntme) x2

Išeitų kas? :veryhappy
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 3:40 pm

Pabandysiu.. vis zadu zadu o PS nesijungiu niekad xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 5:45 pm

Senai nk nedariau tai sitas dar gal bus prastesnis nei anie darbai.. xD Ava.. su kita ft daryt? xzD

Citata :
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Waosqx
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2nm8n9
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 5:52 pm

:inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:33 pm

Debora Riley rašo:
Senai nk nedariau tai sitas dar gal bus prastesnis nei anie darbai.. xD Ava.. su kita ft daryt? xzD

Citata :
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Waosqx
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2nm8n9

Nice. 😄 :veryhappy Tu dūrnus klausimus uždavinėji.. Deb..ora xD Aišku kd daryyk :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:36 pm

E.. zinau kad liezuvis pibnasi bet ne taip ziauriia xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:39 pm

Tai negi tu per PŠ su liežuviu darbus dirbi? LOLASLOLASLOLASLOLAS Tegu pinasi. Ištversim xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:40 pm

Tai kuo gi daugiau LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:42 pm

Žiauriai tu čia aišku LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:44 pm

Like always...xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 7:50 pm

Nauji bandymai xD

Citata :
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2mzyywl
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 11l1xfd
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 313odb6
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 2zjg9rs
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 7:54 pm

:inlove:
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitimeTr. 04 15, 2009 4:49 am

Eina sau,kokie nerealūs <333~
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 717Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Sophie Mazas Fabrikas
» tipo Suny xDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-