Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Užsienio kalbos.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 5:22 pm

Yap, dabar taip. Diskutuojam apie užsienio kalbas.
Kurios patinka, kurios ne?
Kurias įdomu būtų išmokt?

Man tai ispanų LAAABAI patinka, ir anglų. Dar prancūzų visai norėčiau išmokt.
Ką žn, nepatinka vokiečių (mala kažką ten, nesuprantu), nu ir tokios panašios.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 5:28 pm

Anglų patikti privalo, reikės ateityje. Rusų žiauriai nemėgsta. Moku esperanto pradmenis bet ne daugiau. Ir tai jau pamiršus. Kadaise norėjau išmokti italų, bet pasirodė lievai. Buvau pradėjusi mokytis vokiečių, kai TH patiko (:DDDDD), bet praėjo noras mokytis kartu su manija. Dabar... Norėčiau išmokt japoniškai (kas tikrai neišsipildys) ir... ką žinau, norvegiškai ar dar kaip nors. xD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 5:42 pm

:D Mokausi ir patinka anglų kalba, taip pat ir su prancūzų :) Norėčiau išmokti italų, ispanų, japonų kalbas :D
Žiauriai nepatinka rusų ;(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 5:49 pm

Anglu moku normaliai gan, rusu nexuja ne bum bum :) mokedavau kazkada ispaniskai, bent jau pradmenis, bet dingo visi uzrasai ir el. knygos, tai va.. :D O moku tik pora zodziu japoniskai, tai chijin ir sayonara xDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 5:53 pm

^ O man px.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 6:06 pm

Bais noriu išmokt kokią valų ar airių, nes dar kartą perskaičius Alhemiką, be proto keltais susižavėjau. Nu valų ir seniau norėjau, bo įdomiai skamba ir phonicsai iš Velso dar.. xD
Dar nuoriu ispanų (bikaz yzi ir daugn kur susikalbėsi), prancūziškai (šiaip nelabai patink, bet Doherty ir Barat'o klausymas privedė) ir portugališkai, bikaz brazilai labi faini žmonės yra.
Moku angliškai gana gerai susikalbėt, rusų kelis žodžius palei programą išstenėt mokėčiau, jei Maskvoj paleistų.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimePir. 10 11, 2010 6:49 pm

Kadangi mokausi anglų ir rusų, tai galima sakyt, kad moku jas gan neblogai. Žinoma, anglų sekasi geriau negu rusų, nes rusų pažymys - daugiausiai tėčio nuopelnas. Bet vis tiek šį tą moku.
Ir labai norėčiau išmokt prancūzų. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:18 am

Anglų myliu, rusų ne, nes man kai tik apie juos pagalvoju Putino snukelis išlenda (pukes).
Norėčiau prancūzų, ispanų, vokiečių labiausiai išmokt ir dar balažin kiek ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 11:53 am

Mokinuosi anglų ir vokiečių, mokinausi rusų :DDD. Dar mokinausi ispanų, bet čj dabar pasakyčiau tik kelis sakinius :DDD. Bet ją vistiek laabai norėčiau išmokt. Dar visai nieko būtų rusų išmokt, nors man ji ir nepatinka. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 2:40 pm

Kad svajot ismokt visokias europines svetimas kalbas, pirma reikia iki galo suprast lietuviu kalba xD Siaip, be gimtosios kalbos dar bandau normaliai ismokt rusu ir anglu.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:45 pm

Me beveik įkerta jau lietuviškai! Sakydama beveik, turiu omenyje, jog vis dar sunkiai susigaudau kirčiavime, skyryboje ir nosinių rašyboje šaknyse. :DDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:01 pm

Aš tai lyg ir visur gaudaus. Šiaip kirčiavimas man pačiai atrodo, kad silpnai, bet šiaip neblogai gaunasi XD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:02 pm

Me fail'ina kai raik uždėt riestinį arba dešininį. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:05 pm

Blem, kad prakalbot apie kirčiavimus, tai kai pradėjau raukt, ant kitų metų vos septynis ištempiau. Bet dabar jau mintinai galiu kartot tas tvirtapradžių ir tvirtagalių priegaidžių taisykles xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:06 pm

Kad kirciavimas yzi. :oD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:52 pm

Dėėjau ant kirčiavimo. Turiu suolo draugą genijų kirčiavimui o namie naudoju internetą kirčiavimui ;DDD vsio. Man jo nereik(nes egzamine nebus) ir nereikės ;DDD

į temą:
anglų !!! myliu, paamyyliu šitą kalbą nesveikai. vien anglų pamokos man roojus ;DD nuo antros klasės kalu ir kuo toliau tuo lengviau man ji lenda xDDD

rusų. nekenčiu. dieewe. bile prastumt šitus metus, vėliau aš jos neimsiu nei a nei b lygiu xDDD vien šnd 20 žodžių pustrečios valandos mokiausi. Ir šiaip mano rusų pažymiai tėčio nuopelnas grynai xDD jis man ir tekstus verčia ir pratybas daro ir kirčiuot taisyklingai žodžius moko xDDDDD

ispanų: graaži man ji tokia ;DDD porą freebinių diskų turiu kur kalbą mokina tai retkarčiais paklausau :DDDD bet šiaip tik suprast galiu, šnekėt nesigauna nk xDDDDD

o šiaip dar prancūsų nesveikai graži kalba ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:25 pm

Mūsų naujokas "ala" pracūzų moka. Jo, jo. Bonjour ir mano bro' geriau pasakytų XD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 2:42 pm

pz fail ;DDD mano klasiokė irgi same ;DD dūra :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 11 03, 2010 4:56 pm

Anglų ir ispanų DIEVIŠKOS. :inlove: :inlove: Niu taip norėčiau ispanų išmokt, nu jau tokia lovely kalba. O anglų tai išvis tokia faina :inlove: NBu nors sunkoka visą tarmę ir kt. išmokt. Rusų ir vokiečių išvis kažkokios ką žn, nevisai, nu bet rusų geresnė, nes geriau susikalbėsi. Vokiečių išvis mala ir mala kažką, nieko nesupranti. Na, aišku, kai išmoksti, tai normaliai, bet kai nemoki tai....
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 10:22 pm

Myliu Lietuvių. Na, jei nesupratot, man tai yra užsienio kalba, bet tuo pačiu ir gimtoji.
Ką gi anglų nebloga kalba, geri bajeriai išeina, o rusų kalbu neblogai, todėl nemėgt negaliu, o svajonės, Ispanų, Prancūzų, tik pradmenys.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 3:57 pm

Lejames, tell us more! :D Išplėtok pirmuosius sakinius. xD
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 5:03 pm

O ką gi ten jau taip ir plėtot :D Jei rimtai tai aš tiesiog ne Lietuvoj gyvenu ir tiek...
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 5:07 pm

Kurkur? ;o
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 5:13 pm

Ne šitoj temoj ir ne šiandien, nepyk, bet nuslėpsiu... Nors nežinau kodėl... :)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 5:15 pm

Tavo pasirinkimas gi kaip daryt. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Užsienio kalbos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Užsienio kalbos.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-