Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Užsienio kalbos.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 4:30 pm

as biski moku vokieciu ir rusu.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 8:26 pm

Taaaip, kalbu angliškai (savaime suprantama), rusiškai (ar kalbėjAU, suprantu viską, bet baigiu užmiršti žodžių daugumą, o ir akcentas išsivystė.. :D) ir šieeek tieek prancūziškai ( moku pasakyt kad mano kambarys žalias, ir kad jame yra komoda :dance: Gerai jau, šiek tiek daugiau :D). Ai, dar truputį vokiškai (pagrinde - keiktis :DDDD )
Norėčiau išmokti padoriau prancūzų ir atgaivinti rusų žinias. ^^
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 2:36 pm

Man patinka vokieciu, italu, ispanu, portugalu ir dar anglu.Bet anglu tai britu akcentu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 4:20 pm

Anglų, rūsų, prancūzų, vokiečių, ispanų - vienos mano mėgiamiausių kalbų. Kitos panašios dar patyynka .__. Bet nors ir mėgstu, bet nesuprantu vokiečių. Mala, mala kažką. O šiaip dabar norėčiau išmokt prancūziškai, itališkai, ispaniškai ir pnš kalbų :) Vot tiek. Db po kol kas tarp anglų ir rusų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 2:02 pm

Arabų, prancūzų, anglų, rusų, vokiečių ir kas be ko lietuvių :)
noriu žmogiškai arabų, anglų, rusų išmokti, nes tai kalbos kūrių man reikės :))
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 2:17 pm

Kam tau reikės arabų? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 2:28 pm

Ot reikės-reikia x]p
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 4:48 pm

Aam, man patinka anglų, lietuvių, ispanų, šiek tiek prancūzų ir vokiečių.
Nepatinka japonų, kiniečių, nes negaliu klausyt tos žodžių(kažin ar galima žodžiais pavadint) marmalynės.Esu labai keista, nes labai nemėgstu (kažkodėl) rusų kalbos, bet man patinka ją mokytis. Nu total paslydus.
Atgal į viršų Go down
Devon Costell
Devon Costell



Vardas : Ku-Urtė
Pranešimų skaičius : 123
Male Grupuotė : Dumbldoro kariauna

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePir. 03 14, 2011 1:14 pm

Šiuo metu be lietuvių, mokaus anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų ir italų.
Nekenčiu slavų, tiurkų šeimų kalbų.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePir. 03 14, 2011 1:17 pm

Baisiai noriu islandų dabar išmokt, bet niekada neišmoksiu čj. Nelabai galimybių yra (bent jau kol kas) ir šiaip per sunki ji tokiai tinginei kaip aš.
Atgal į viršų Go down
Devon Costell
Devon Costell



Vardas : Ku-Urtė
Pranešimų skaičius : 123
Male Grupuotė : Dumbldoro kariauna

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePir. 03 14, 2011 1:18 pm

Niekas nėra sudėtinga, tik reikia noro xD aš per pora mėnesių italų pramokau, nes labai norėjau suprast kai kurias dainas be gūgl vertėjo xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePir. 03 14, 2011 1:25 pm

Tai jo, aš dėl lyrics'ų ir noriu! Bet ten kai kurie žodžiai jų išgalvota kalba yra, kuri panaši į islandų labai, tai.. reiks persilaužt man kažkaip ir atskirt xD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 07, 2011 5:36 pm

Frederik Staller rašo:
Me beveik įkerta jau lietuviškai! Sakydama beveik, turiu omenyje, jog vis dar sunkiai susigaudau kirčiavime, skyryboje ir nosinių rašyboje šaknyse. :DDD
Vo vo , nesuprantu daug ko aš lt :DD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 07, 2011 6:00 pm

Frederik Staller rašo:
Kam tau reikės arabų? xD



Kad vyrą arabą susirastų, kaip Tu nesupranti? xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 08, 2011 3:26 pm

Lietuvių kalba be tų visų taisyklių (priesagų, ir kalbos dalių bei pnš.) tai čia lengva ji xD Nu bent jau mum, lietuviam ;DD Anglų išvis labai faina :) Rusų maždaug irgi, tokia visai graži, tik kad sunkiai išmokstama kalba xDD Tos jų raidės kaip kokie hieroglifai xD Ispanų tokia žiauriai kaip pasakyt, tokia aršūs tie žodžiai atrodo, kokia karšta meksikietė ar ispanė juos puuikiai pasakytų xD Man toks įspūdis susidarė ;D
Atgal į viršų Go down
Lux Nithingale
Lux Nithingale



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 725
Female Amžius : 27

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 08, 2011 8:46 pm

Aww, pavydžiu pypolam, kuriem rinktis leido kalbą mokykloj tėvai -.- Kvaila nemėgti kalbos, bet dabar tikrai labai sunku pakeisti nusistatymą prieš Rusų. O nelabai iš tikrųjų ir noriu, vien iš principo.
Anlgų su malonumu mookaus, patinka Skandinavų, Latvių ((:D)), Japonų, Italų kalbos :} norėčiau kurią jų išmokt.
Atgal į viršų Go down
Katerina Graham
Katerina Graham



Vardas : Giedrė
Pranešimų skaičius : 62
Female Amžius : 30
Grupuotė : Neutralus

Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitimePir. 05 09, 2011 10:58 am

nekenčiu rusųų,patinka anglų ;]
Atgal į viršų Go down
http://kolkasnieko.lithuanianforum.net
Sponsored content





Užsienio kalbos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsienio kalbos.   Užsienio kalbos. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Užsienio kalbos.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-