Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mel darbeliai ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 2:01 pm

talentass.. :surprised
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 2:01 pm

Musu civilines mokytojas [ ka dar ta pamoka buvo] seskas dave uzsidet xDDD
Vos plauku nenurove xD Tj va gresia Mariai plikimas xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:07 pm

xDDD
Žmonės, negėdinkit manęs ;D Jokio talento nėra. Yra tik paprastas kelių mėnesiu dirbimas fotošopu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:09 pm

Keliu menesiu? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:10 pm

Iš kur aš žinau xDD Turbūt nuo pavasario pabaigos xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:18 pm

Man dar nepadarei? :D
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:19 pm

Nu taigi sakė,kaip padarys-idės,ko tu ją skubini?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:19 pm

Pala, nuo kada Cho - Diamond?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:20 pm

Aš dviem pavardėm:Taylor-Diamond.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:30 pm

Nu galėtum nekopint pavardės bent jau,siaubas...
Visai jau.Netik,kad kopinai užrašą paraše tai dabar ir pavardę nusikopinai,tu nesugebi pati ko nors susigalvot???
Ir dar.Mel,atkreipk dėmesį,kad kai tu užsirašei Far far away,ji užsirašė Far away...


Paskutinį kartą redagavo Katie Lavgud, Antr. 01 27, 2009 3:31 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 3:31 pm

Tai kas, kad su dviem? Diamond vis tiek yra.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 5:22 pm

Mel tagi ji visko tau pavydi nu XD
Bando but panasesne i tave
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 6:49 pm

Žmogus mano fanu patapo. Geras ką? Sekit ir jūs jos pavyzdžiu. Kaip fainai tada bus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 6:55 pm

Mylu Mel as, as nuoru anuos akiu, pavardes, sms XDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeAntr. 01 27, 2009 7:02 pm

Ne į teą aš čia, bet neesmė. :DD Cho - liaukis mane nervint su tomis pavardėmis ir jų keitimu, net neatsiklausus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 6:02 am

Teisingai. Nenervinkit direktorės. Jums blogai bus.
Hestera, prašau. Juk mums dar trečios Melannės forume reikia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 12:02 pm

Keit:

v1:
Mel darbeliai ;D - Page 14 Katietamsesnis
Mel darbeliai ;D - Page 14 V1


v2:
Mel darbeliai ;D - Page 14 Katiesviesesnis
Mel darbeliai ;D - Page 14 V2
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 12:37 pm

Mel darbeliai ;D - Page 14 Choavas
Mel darbeliai ;D - Page 14 Chosigascopy
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:05 pm

Atsilyginsiu. xDD
Spoiler:
Man prašyčiau su visom. xDD ( Joke ) Ne, ne su visom . xDD
Dėkavojuuuu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:10 pm

Aha. Traukia tave? xD
Klausyk... o ką tu šiandien vakare veiki? xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:13 pm

Aš?? Pc ir ir dėl dailės darysiu kaukę. xDD O ko reikia? xDDD Tik nesakyk, kad aš pati daryčiau. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:16 pm

Aš flirtuoju xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:20 pm

Vajetau !! xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:23 pm

P.s. Cho, Hete, man ir berniukai ir mergaitės patinka, žinokit ateičiai, jei jau stengiatės manim būti :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:27 pm

Pff, nebebusiu as mel kopija :( man patynka tik berniukai XD :P :inlove: XD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mel darbeliai ;D - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 14 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mel darbeliai ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1440Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Samys darbeliai 4 everyone xDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-