Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mel darbeliai ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:28 pm

xDDD
Va kaip reikia tvarką daryt xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 2:16 pm

dėkui <333~

nerealus :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 3:08 pm

Nėr už ką ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 6:46 pm

MEl tu puseu homoseksulale? XXDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 12:39 pm

Melannie Diamond rašo:
Mel darbeliai ;D - Page 15 Choavas
Mel darbeliai ;D - Page 15 Chosigascopy

Labai dėkui.Iš laimės šoku :jega:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 2:18 pm

Puiku. Nors nėra ko šokinėt.
Hete, visiškai taip xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 2:41 pm

Tu mane myli? XDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 4:01 pm

Ak tu išdykėle... xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 4:22 pm

Aš ne išdykus XD tik bandau pasakyt, kad nėra tau vilčių XDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 4:39 pm

xD
Viskas, tu man širdį sudaužei. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 6:15 pm

Čia prie Marios pridedų užsakymo. xD Radau dar 1 kietą ft. xD

http://www.deviantart.com/print/2578728/
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 3:17 pm

Tu ką? xD
Geriausiu atveju lauksi savaitę. Dar savaitę xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 8:43 pm

Cho Reijl rašo:
Melannie Diamond rašo:
Mel darbeliai ;D - Page 15 Choavas
Mel darbeliai ;D - Page 15 Chosigascopy

Labai dėkui.Iš laimės šoku :jega:
Nuo siandien as tapsiu negailestinga :liezuvis: xD
Taigi iskart sakau kad negaliu ziuret i RAUDONAS raides!
Taipogi sigas man tustokas. Man primena mane. Keli brushai ir amen sigas baiktas. JOKIU BUDU NEDARYK TAIP! Dek efektus! [katik pati pasimokiau kaip jie keicia siga] Kolkas tiek ir ziurek man daugiau nebekelk tokiu darbu bu uzmusiu ;D Nesu pati kokia ps meistre bet pradedu mokytis ;D tad mokysiu ir tave ;D esim i meistro kelius kartu ;D
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 8:53 pm

Oj, as prisireginus fore, kur jei ant neaiskaus dydzio paveiksliuko sige neaiskiu sriftu parasytas tavo vardas ar pavarde, tai tavo sigas krutas iki negaliu ;DD Ir ner ten toks jau lievas foras ;D Tik standartai kiti xD Tai ten sis sigas butu "blatnas" xDD
O siaip zmogai vaidindami ps meistrus megsta persistengti su efektais, ir po to gaunas nei sis nei tas xDD
Kartais paprastybiu uztenka xD Nors neturiu nk pries pries efektus ;D Tai cia tp komentaras Miley kritikai ;D Nekreipkit dem jei per daug biski isijauciau 🤣
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 9:06 pm

Cia tai geras ;D Bet toli grazu nevisi meistrai persistengia. Toli grazu nevisi as tau garantuoju :P
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 9:07 pm

Nevisi, bet kai kurie, ilgai meistraudami ima nebejausti saiko xD Kai kurie. ;D ;P
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 9:09 pm

Tai vat xD bet kaip kurie xD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 9:12 pm

Tai jo ;D
Bet musu isivaizduojamajai draugei tai negresia, ane?!? *atsisuka i Mel ir zybteli akimis* xDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 6:35 am

Nebesigaudau aš čia xD
O raudonas užmečiau, nes norėjosi kažkokią spalvą nuo Rihannos nuimt. Efektų gerų nemoku, GM baisiai atrodė, o brushų, praktiškai, neturiu. xD


Mel darbeliai ;D - Page 15 Hiylasigascopyawh3 [[prie teksto neprisidėjau xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:16 am

Tai išmok xD tu nematei kaip as nesamones pradėjau dirbt naudodama efektus ;D ankščiau net nemokėdavau ;D bandykkk

O šitam sige man tas raudonas fonas labai grazus tik gal ir kitoj pusej reiktu to raudono fono :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:18 am

Išmok. Pasakė jin xD
Aš specialiai šviesą uždėjau, tik turbūt biškėlį per daug gavos kairėj pusėj xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:24 am

Nu jo xD sulygint gal reikejo ;D srr bet as dabar tikrai pasistenksiu but negailestinga ;D pati supratau kad kai sako labai grazu ir bla bla bla zmogus netobuleja Mel darbeliai ;D - Page 15 Th_23456 LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:25 am

Šaunuolė. Bet dabar mane įžeidinėsi per dažnai :isteric: xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:25 am

Miley, eik dabar mano peikt. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:39 am

Mel buk tvirta xD tu pamatytum kas pas mane kitam fore dedas ;DDDDD
Maria tuoj nueisiu ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mel darbeliai ;D - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 15 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mel darbeliai ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1540Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Samys darbeliai 4 everyone xDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-