Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mel darbeliai ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:46 am

Mel, tikiuosi greitai sulauksiu man skirto sigo , ar sigų.? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:48 am

Nenoriu būti įkiri kaip Chang, bet gal netyčia ką nors naujo turi? Gražaus? Nuostabaus? Man tinkančio? Ant kurio užrašytum man vardą? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:06 am

Miley, sakau, tu žvėris xDD
Maria, lauk. xD
Adri, neturiu. Nė velnio negausi xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:07 am

Už grožį? :veryhappy ?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:09 am

Už kokį dar grožį?! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:10 am

Ir mandagumas žmogaus. Lauk išvaro. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:11 am

xDD
Kirtis turėjo būt ant A xD man rodos xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:13 am

Už 10 g. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:14 am

Bliot, per jus neišeinu aš iš šitos temos xDDD
20. Aš biznierė 8D xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:15 am

Aj tada nereik :veryhappy .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:21 am

Melannie Diamond rašo:
Miley, sakau, tu žvėris xDD
Maria, lauk. xD
Adri, neturiu. Nė velnio negausi xD
Tu katik mane izeidei :( :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:22 am

Melannie Diamond rašo:
xDD
Kirtis turėjo būt ant A xD man rodos xD

Nu tu velnias, apsijuokiau. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:24 am

xD
Miley, baik :isteric:
xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:25 am

O gal iš mano senų, senų foto, kai kažkada įdėjau, išeitų kažką padaryti :veryhappy ?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:26 am

Melannie Diamond rašo:
Mel darbeliai ;D - Page 16 1
Mel darbeliai ;D - Page 16 Adrianasigascopy

xD
Išeit išeitų dar. bet nedaryčiau turbūt xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:27 am

Melannie Diamond rašo:
xD
Miley, baik :isteric:
xDD
Tu rimtai mane izeidei. As ne zveris as vampyras :liezuvis:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:29 am

Jums neatrodo, kad mes visada sėdim Made by us..xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:30 am

Ot skūpa :veryhappy . Aš jai ugninės nemokamai duodu, o ta... Ech, tas šiuolaikinis jaunimas.

P.S. žiūriu čia tų vampyrų kaip prišikta, o vilkolakis tik vienas - aš. Negerai, negerai xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:30 am

Oky pirma karta varau i rpg xD laukit manes LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:31 am

Adriana Dilemun rašo:
Ot skūpa :veryhappy . Aš jai ugninės nemokamai duodu, o ta... Ech, tas šiuolaikinis jaunimas.

P.S. žiūriu čia tų vampyrų kaip prišikta, o vilkolakis tik vienas - aš. Negerai, negerai xD.
As busiu ir RPG vampyre 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:35 am

Nu bliot, bliot. Reikia vilkolakių!! Aūū... Gerai, dingstu iš čia xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:40 am

;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 11:37 am

Mel darbeliai ;D - Page 16 200597bw2.th

Gal su šitą galėtum padaryti?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 7:28 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 7:48 pm

Melannie Diamond rašo:
Nebesigaudau aš čia xD
O raudonas užmečiau, nes norėjosi kažkokią spalvą nuo Rihannos nuimt. Efektų gerų nemoku, GM baisiai atrodė, o brushų, praktiškai, neturiu. xD


Mel darbeliai ;D - Page 16 Hiylasigascopyawh3 [[prie teksto neprisidėjau xDD]]

Man shytas labai gražūūūs ;DDD :inlove:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mel darbeliai ;D - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mel darbeliai ;D   Mel darbeliai ;D - Page 16 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mel darbeliai ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1640Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Samys darbeliai 4 everyone xDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-