Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:08 pm

RRRrrrr!!!
Belenkaoks, kaip lūūūžau. ;D
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 3:44 pm

Di Chapelle rašo:
Bedtime Stories. 8/10
Šiaip fainas toks. :}
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 3:33 pm

Public Enemies.

Like.. Galo taip ir neperspoksojau. Liko gal 20 min LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 9:26 pm

Di Chapelle rašo:
Isabella Lancry rašo:
Di Chapelle rašo:
Neprisimenu. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 12:26 pm

Taigi, vakar sedėdamas be net'o, Ag'as pravalė nežiūrėtų filmų folder'į xDD Here they come:

The Night At The Museum 2 (atsilikus, atsilikus, kam db lengva xD)
Nūū, kaip pratęsimui visai neblogas, neskaitant cheesy pabaigos, bet kažko tokio ir galima buvo tikėtis xDD Ag'as net apsiašarojo pamatęs tuos kupidonus. Iš juoko. Nū man jie čysti Jonai. Seriously. Net šukuosenos. Nepastebėjot? LOLASLOLASLOLASLOLAS

The Duchess
Tragiškas, kiek iškrypęs, be "hapilly-ever-after", kurie man baigia suėsti nervus. xD Pripažįstu, kad čia Knightley pasistengė.

Red Dragon
*mmmmmmmmm* Patiko. Net nežinau kuo. Lecterio char'as ko gero labiausiai xD

Mamma Mia
Finally.. Prisiverčiau baigti xD Vyysiškai nuspėjamas, o į galą tos dainos ėmė atsibosti. Bet šiaip neblogas xD

And last, but not least..
Sweeney Todd, o toliau patys žinot. xD
Prisiminiau kaip nekenčiu vertimo. xD Oh well.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 12:54 pm

HP6.

Laughed my butt off xDD

Patiko kai Trixė padegė namą ir strykaliojo aplink xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 6:27 pm

Nuogastis. Ar smth like that. Ma rods per LNK rodė. Pusė filmo praspoksojau, bandydama suprasti visą tvarką tų dienų. Tada pradėjau trokšti, kad jie visi greičiau išsižudytų. Filmo pabaigoje, man pradėjo patikti tas vyras ir užsimaniau, kad būtų laiminga pabaiga, so netgi apsiašarojau. xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 7:29 pm

HSM3. Vis dar nesuprantu ko aš jį žiūrėjau. Pusę filmo traukiausi ir mirksėjau nuo Efron'o snukelio, ketvirtadalį kimšau ausis nuo cypančios Hudgens, o likusią ketvirtadalį pražiaukčiojau xDDDD 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 8:52 pm

Hp half-blood prince ;DD nu nylabai nylabai įdomus man jis buvo
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:05 am

The Other Boleyn Girl.

Nepatiko tik tas.. Skrendančių galvų sfx xDD Šiaip filmas neblogas, bet jei ką ir žinojau apie tą Henrį, dabar susimaišiau 🤣
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:28 am

The Other Boleyn girl man laaabaaaai patiko xDD
Mano paskutinis.. Dantės viršukalnė, manyčiau xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:11 am

Man irgi patiko, bet ar faktai keli pakeisti, arba.. Nū krč, sumaišė mane biškį. xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 8:46 pm

21.Turbūt geriausias tokio tipo filmas. Blią eisiu dar kartą žiūrėt xDD Geriausia, kad Eglė nič nieko nesusigaudo apie Black Jack'ą, o filmą žiūrėt įdomu xDDD Išvis dar tas bernas toks px. Ir juokeliai ne tokie skysti xDD Kas dar..? Ai mintis gera. Žodžiu nerealu. Vertinimas: 10/10
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeKv. 08 13, 2009 5:11 am

Jooo,21 nerealus.. Belekiek kartų žiūrėjau xDD

Paskutinis.. New in town.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 12:54 pm

My Boss Doughter.
Negaliū kaip žvengiau pabaigoj. Iš pradžių atrodė eilinė komedija, bet paskui ... xDDD 9/10
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 12:57 pm

Kim Niler rašo:
My Boss Doughter.
Negaliū kaip žvengiau pabaigoj. Iš pradžių atrodė eilinė komedija, bet paskui ... xDDD 9/10

Mano irgi,
Labiausiai žvengiau kai Tomas padarė špagatą xD
Iš pradžių pagalvojau, kad koja lūžo xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 1:02 pm

O aš pabaigoj lūžau, kai ta (pamiršau name'ą) įsidarbino padavėja ir visi spjaudė kavą xDDDDD 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 1:05 pm

Odrė? xD
Ten irgi gera scena xD
Dar geras kai tas diedukas pasimovė ant šakos begaudamas savo paukštį.
Arba, kad Oūdžėj (paukštis) susirado įprotį gerti iš tūliko xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 3:19 pm

Repo! The Genetic Opera.
Man patiko ;DD Tik užknisa, kad vien tik dainuoja (kartais ir nusidainuoja). Bet man visvien patiko 9/10.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 3:47 pm

Šiaip tai Ūbojnaja lyga. :D Bliam, kaip lūžau. Nepatink rusiškos? Blėt.
Tada... Amerikos talentus. Man tas paskutinis patiko. :inlove: Ūps.
Tada LotR. Pirma dalis, pirmos dalies. ;DD Pirmas CD, ta prasme. ;DD Nerealu, kaip visada, atrandu jame kažką naujo.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 5:34 pm

Norėjosi kažko nežudančio mano peroksidinių smegenų, so i figured..

Mean Girls.

Geriau nei tikėjausi, I can say. Best was..: "Don't have sex. Cus you will get pregnant and DIE. Don't have sex the misionare position, don't have sex standing up.. Just.. Don't do it, promise? Okay, every takes some rubbers." Ag daid. xDDD
Neskaitant nuo pradžios žinoto happy ending'o ((it never changes xD)) ir panašių banalybių, buvo pora neblogų bairių, I guess galiu duot kažką panašaus į 8,5/10. Vien tik už tuos kandonus. 🤣 Seriously xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 5:45 pm

The Covenant
Diez my diez... Nelogiska, veiksmo NULIS, banalus demonai ar kokie ten sunkates O_o lolz people, lolz
Geda filmui, geda... mano peilis su venom geresni butu negu jie ;]
Vertinu 2/10
Shame mwhahaha
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 7:06 pm

Cassiopeia Po rašo:
Šiaip tai Ūbojnaja lyga. :D Bliam, kaip lūžau. Nepatink rusiškos? Blėt.
Tada... Amerikos talentus. Man tas paskutinis patiko. :inlove: Ūps.
Tada LotR. Pirma dalis, pirmos dalies. ;DD Pirmas CD, ta prasme. ;DD Nerealu, kaip visada, atrandu jame kažką naujo.
Bl, kasi uzmirsau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 2:11 pm

Foje koncertas. Ir man pom, kad ne filmas. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 7:29 pm

Meh matė vakar kažkokį fylmą. 7 lygtais. Ten Pittas tooooks sexy buvo... Mm. Gaila pabaigos nepamačiau. Genys įskrido. T_T
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1139Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-