Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 6:13 pm

Funny Games.

tai ką? žaisim katę maiše? (eeeeeeeeeeevil) looool. tokia nesąmonė šiaip. Bet px. Tokiai durnai nuotaikai tiko. xDDDD kraujaskraujaskraujaskraujas !!!
Atgal į viršų Go down
Lux Nithingale
Lux Nithingale



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 725
Female Amžius : 27

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 7:21 pm

Requem for a dream.

Tooks.. Nežinau, ko tikėjaus prieš pradėdama žiūrėt. Bet daugiau neįsijungsiu.
Šiaip dar nesu mačius kažko tokio. Netgi nepasakyčiau kad patiko, bet tikrai įstrigo atminty.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 7:23 pm

Unreal/Nerealieji.

Biškin mačiau. Šiaip tai mačius, bet toks lyg ir įdomus xDDD
9/10. arba 10/10.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 1:54 pm

Juodoji Gulbė/Black Swan
Tikrai nenuvylęs Requiem for a dream režisieriaus darbas, ne be reikalo išliaupsintas kritikų. Kiek nuobodoka pradžia, mano nuomone kiek per ilgai užsitęsusios sekso scenos, tačiau jau vien ko verto pati filmo idėja. Nuostabi muzika, viso filmo metu išlaikyta intriga ir nuostabi kulminacija. Neabejotinai 10 iš 10.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 2:02 pm

^ Kaip tik su šituo stūmiau naktį.
Gerai. Pradėjau žiūrėti ŽIAURIAI priešiškai nusiteikusi. Jeigu nebūčiau girdėjusi tiek liaupsių ir nebūčiau įsitikinusi, kad filmas bus nuobodus, gal būtų įtraukę kur kas ankščiau, bet žiauriai įsitempiau tik filmo viduryje maždaug. Pabaigoje beveik galvą į ekraną įkišus sėdėjau. Nepatikėsit, cenzūruotinos scenos netgi mane konfjūzino, bet jas užcenzūravus nebūtų likę to efekto. Pabaigos visiškai kitokios tikėjaus. Irr... ką dar. Geras filmas, labai... pasiekė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 12:37 pm

Hannibal Rising. Dar reikia pasakot? Viskas viskas, ko aš norėjau iš to filmo ten ir buvo :DDD Daug kraujo, daug sadizmo, daug ginklų, ypač peilių, daug nukirstų kūno dalių ir aš išvis kai jaučiu simpatiją II- Pasaulinio tiem visiem įvykiam, tai man tiesiog smaagu buvo žiūrėt. Reklamos tai blę už****. Spėk įsijaust ir še pakiša kadrą apie prostatos vėžį. Nu užmuškit, negaliu :DDDDD Filmas vienas geriausių mano matytų. Ir šiaip parsisiųsim, įsimesim į telefą ir naktim kai nebus ką veikt žiūrėsim :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 12:42 pm

Poseidonas. Aaaaaikit, man patyyko, tik tie visi trsgiški įvykiai su mama ir sūnum tai išvis žiauru. Nors šiaip patiko, kad ten Fergie yra ;DD. Nū bet šiaip tai... 8/10.
Šrekas trečiasis. Kadangi matau tik antrą kartą (kadangi vienąkart mačiau kine), nū tj man patiko. Yaikz, man patyyyko ir daaar nenusibodo. Tai čia išvis pliusas didelis šiam nuostabiam filmukui xDD. Net Šreko puslapy apsilankiau, kai pžrj šitą filmuką. Pzdc ;DD.
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 33

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 2:35 pm

Black Swan
Labai patiko filmas. Buvo kelios "neskanios" vietos kaip pagrindinė aktorė nuo pirštų sau odą luposi. Šis filmas tikrai ne vaikams :) Bet šiaip patiko, tikrai gera vaidyba. vertinčiau 9/10
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 2:52 pm

Iron Man, Iron Man 2, Kiss Kiss Bang Bang.
Dūdz, visi trys tokie, kad keliuos juos į telefą. O tai... labai retas atvejis :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 5:21 pm

Tangled/Ilgo plauko istorija. Šiaip man patiko, bet eilinįkart, nusibodo, kad nėra nukreipiama kažkur kitur, tik tėvai, mergina, ta jos pamotė, tas vagis ir jo draugai du. Galėtų pėvėzė nukelt į kitą šalį kuri tai žino ir pvz mini, tai galėtų parodyt kaip mini. Žodž, nusibodo tie patys personažai ir įvykiai. Ir dar visą filmuką... nors šiaip man labai patiko. pasigailėsiu ir duosiu 8/10.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 5:33 pm

Love at First Hiccup. ar kažkas panašaus :DDD nesužavėjo jis manęs. Ten aišku buvo kelios neblogos vietos, kur nesveikai pramušė, bet šiaip nieko ypatingo.

Ir dar kažkoks animacinis. Pasijungiau, kad McCartney'io balsą išgirsčiau. Užteko ir išjungiau :DDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 5:40 pm

Ray
Filmas nesveikas. Labai sunku jį apibūdinti. Jeigu niekas nepasikeis, tai filmo padariniai man matysis ant Smito xDD Vargšiukas (smirk)

Filmas su Grantu ir Roberts, kurio pavadinimą pamiršau
Žinot, būna knygos, kurios lengvai ir skaniai skaitosi. Tai va, filme viskas vietose, kiekviena eilutė, kiekvienas epizodas vietoje. Tobulas. Grantas. Roar. Tik į galą užkniso :D
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 8:07 pm

Equilibrium.
rodė per tėvė.
Apie utopiją, kuri pasirodo visia ne utopija o distopija, ir taip toliau ir panašiai. :D Man visai praėjo. Kas užknisa kad po tokių filmų pradedu labai daug galvot ir filosofuot. Miegot neina :D Bet šiaip giaras ^^
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 5:07 pm

Pasimatymas su žvaigžde (Win a Date with Tad Hamilton!). Labai geras.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 5:11 pm

Bjaurusis Aš (Despicable Me). Šiaip tai man patyyyko, žiūrėjau antrąkart, kadangi pirmą kine mačiau ;DD Žinot, man visai patiko tas filmo veiksmas. Ir visa kita. Heey, nieks net nenusibodo, o čia jau didelis pliusas. Taigi, duosiu 9/10. Kadangi kažko trūko. Bent jau man. Niu nežinau ko, bet kažko trūko.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimePen. 02 11, 2011 8:16 pm

Mean Girls 2. Nu toks šiaip. Biškį pažvengiau, biškį prunkščiojau tarpais. Ir vpš man sunku įtikt su filmais, todėl per daug nesistebėkit, jei nerodysiu didelio susidomėjimo. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 7:28 am

Narnijų Kronikų antrą dalį, koks ten pavadinimas xD. Ai, ant durnio vėpsojau, nebuvo ką veikt. Šiaip toks mielas. Man patinka pasakos ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 7:57 am

Burning bright. Puikus filmas. Apie tai kaip merginą su autizmu sergančiu vaiku įkalino viename name kartu su išbadėjusiu tigru. Netruko veiksmo, tad visiems rekomenduoju pažiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 11:31 am

Bridžitos Džouns dienoraštis (bijau failint angliškai rašydama xDDD)
Tampu Granto fane. *_* O filmas tai geras, kaip visada, tokio tipo į galą už****. Bet filmas, kuris priverčia nuoširdžiai nusišypsoti - retenybė. O čia dar ir žvengiau. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 11:36 am

The Exorcism of Emily Rose
Aš tai kaip visada, žinau, kad man ne į gerą tokius filmus naktį žiūrėt, bet vistiek žiūriu :DD. Bet filmas geeeras, labai geras. Nieko tokio, ko dar nežinočiau nebuvo, bet vistiek įdomu.
10/10 ^^
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 5:21 pm

pandorum žiūrėjau. Ir kadangi šnd per tą sušiktą nemigą įsijungiau apie 6 ryto pažiūrėt kartojimo(nes dažniausiai sekmadienio vakaro filmus kartoja iš pat ryto), darom išvadą, kad man jis labai labai patiko!

Arctic Monkeys live at the Apollo. Ar kažkas pan. Nu ne filmas žn, bet akių atplėšt negalėjau. Vienu tarpu net nesupratau ar karštis dėl ligos kilo, ar dėl Turner'io.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 7:46 am

^ looooool xD

Aš tai Grammy's. Kaip ir Eglė.
Vos nenudvėsau ant galo iš laimės XD

P.S. mainstream shouts make my day! http://www.last.fm/music/Arcade+Fire
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 10:07 am

Stella Chassagne rašo:
^ looooool xD

Aš tai Grammy's. Kaip ir Eglė.
Vos nenudvėsau ant galo iš laimės XD

P.S. mainstream shouts make my day! http://www.last.fm/music/Arcade+Fire

Grammy's !! kol aš paskui užmigau tai bbd :DDDD

Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 11:11 am

Gareth Curtis rašo:
Mean Girls 2. Nu toks šiaip. Biškį pažvengiau, biškį prunkščiojau tarpais. Ir vpš man sunku įtikt su filmais, todėl per daug nesistebėkit, jei nerodysiu didelio susidomėjimo. :DDDD

Yra jau antra dalis? Vajė kokia aš atsilikusi ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 11:20 am

yra, yra ;DD tik biškį lamiška tokia, bet iš neturėjimo ką veikt sueitų :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 30 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3039Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-