Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 2:47 pm

- Jei nori, gali būt mėnuliuku.
Nusijuokė.
- Aišku gali prasėdėt čia kol lietus liausis..Pagal idėją turėtų lyti dar dvi paras iš eilės.
Michelle'i galiausiai pasidavus,Gahanas pakilnojo antakius.
- Vaarom, tavo batai nenukentės.
Prunkštelėjo ir atidarė duris, pirmą leisdamas Mich. Jiems dar neišėjus, Gahanas nusisegė apsiaustą ir davė jį Mich.
- Imk. Jau ir taip visa šlapia..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 2:49 pm

-Pfff,-sumurmėjo, bet apsiaustą paėmė. Gerai jame susimuturiavusi, kadangi persišvietė viskas kiek labiau nei jai norėjosi, ji atsiduso:
-Rodyk kelią.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 3:02 pm

- Kaip pageidausit.
Šyptelėjo ir išėjo pro duris,rodydamas kelią Mich.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 3:04 pm

Vyptelėjo ir išėjo paskui.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:38 pm

Kadangi nuotaika buvo baisiau nei šūdina, vaikinas atsivilko į barą su aiškiu tikslu - prisilakti iki žemės graibymo. Įsitaisęs kur tais prie baro, barmenės paprašė, kad ši atvilktų jam kokį butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:45 pm

Nebuvo jėgų net keliauti oru. Turbūt taip buvo galima pavadint staigų norą užsukt į pirmą pasitaikiusį barą. Iš pradžių nepastebėjo Smitho, atpažino tik vėliau iš plaukų spalvos. Nelaukus pričiuožė prie stalelio. Žvilgsniu parodė į tuščią kėdę šalia.
- Galima? Ar lauki ko nors,- staiga ne savo balsu prabilo. Kažkokiu svetimu ir šaltu, nors ir kaip stengėsi to neparodyt.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:54 pm

Smitis net krūptelėjo, kai mergina prabilo. Vaikinas išsišiepė nuo ausies iki ausies ir prisimerkė.
- Jei duo... - staigiai užsičiaupė, kadangi jam tik dabar daėjo, kad su Lynnu kažkas ne taip. - Sėsk, - linktelėjo. Vos tik merginai prisėdus, Aštas dar labiau prisimerkė. - Lynn? Viskas gerai? - nedrąsiai pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:01 pm

Lyn klestelėjo ant kėdės. Dvejojo sakyt ar ne. Ir ką sakyt. Nežymiai ir labai nenoriai papurtė galvą. Kitą vertus turės kažkam papasakot. Kodėl nepradėjus nuo Smitho.
- aš buvau... Ir Camas.. Ir ginklas... Tyčia.. Aš jį myliu,- užbaigė nerišlias sapaliones.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:10 pm

Nors ir būdamas menko proto, Aštas suprato kas įvyko. Smitis vien lūpomis ištarė "Oh fuck" ir nurijo burnoje susikaupusius skysčius, svarstydamas kaip Lynn paguosti.
- Dude, visiems gi pasitaiko savo meilę nudėt. Nėra čia ko krimstis, aplink pilna blondinų, kurie meilės gali duo... Nevermind. Žinai? Iš manęs ne koks paguodėjas... Ir... Nū aš suprantu, kaip sunku.... Ir.... Vo! - šnekėjo, bandydamas užpildyti tylą, kol galų gale prie Lynn pastatė porą ugninės butelių. - Na... jie nuima skausmą. Ar bent jau man nuėmė. Dėl tavęs neaišku, - linktelėjo. -Ėėėė! Tau reikia bičo! Kad atitrauktų nuo to... nū to, kurį nušovei, - sulinksėjo. - Emm, faktas, kad Smitis į vyrus tau netiks... Man atrodo pažįstu vieną. Galėsi susipažįsti rytoj, bo šiandien cūcikas jau miegos. Tau jis patiks pažadu. Biškin abstinentas, kažkada man vos skalpo nenuėmė, bet tau tiks, - dar kartą ryžtingai linktelėjo, visiškai nebežinodamas kaip toliau pildyti tylą ir kaip padėti Lynnei. - Ėėė, dude, jeigu sumąstysi kaip aš tau galiu padėti... tik pasakyk, - prikando apatinę lūpą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:17 pm

Lynn papurtė galvą, pastūmė nuo savęs ugninę tolyn.
- Nenoriu aš nieko. Visi tie tavo draugai panašūs į Tave. Visiem jum niekad negana.
Kurį laiką spoksojo į savo pirštus. Tylą nutraukė sakinys.
- jis turėjo žiedą,- pakėlė akis į Smithą tikėdamasi, kad jis iš savos patirties pasakys ar tai buvo suvaidinta ar kaip kitaip.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:27 pm

- Ne... Jis blondinas, bet rimtas. Vyresnis, bbž. Ir negeria... Svarbiausia, kad nekenčia manęs, todėl jis tau patiktų, - sulinksėjo.
- Žiedą? - nemenkai sutriko. - Kokį? Ta prasme - mažoje dėžutėje? Nešiojosi? Jūs buvot susitarę susitikti? - pabėrė klausimų laviną tik šiaip - kad būtų laiko pamąstyti. Geriau sakyti tiesą Lynn'ei, kad turbūt be reikalo jį nupylė, ar geriau pasvaigti, kad ana nesijaustų kalta. - Ėėėė, tu taip ir nepasakei - kodėl jį nušovei?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 5:40 am

- Ai nu. Nereikia,- papurtė galvą.
- Nebuvom. Aš jį šiaip sutikau. Ir tada prasidėjo..- užsisvajojo.- Žiedas. Žiedas dabar mėtosi kažkur prie Žviegiančios Būdos.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 11:30 am

- Oh, tada jis tiesiog asilas. Nešiojasi žiedą atsargai, kad prispaustas turėtų ką padaryti.
Lėtai, kelis kart linktelėjo, aiškiai meluodamas. Vienintelis dalykas ko Smitis tikrai nemoka - tai meluoti. Tiesa buvo ta ir Smitas tą suprato - Cam iš anksto ruošėsi tokiam žingsniui - juk ir pats Aštis kadaise taip darė.
- Tikiuosi pistoleto ten nepalikai? Ar bent kūną išgabenai?
Staigiai nuščiuvo, pasisukęs į Lynn.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:30 pm

Lynn dėbtelėjo į Smith'ą kaip į durną. Neesmė, kad jis toks ir buvo.
- Manai aš norėjau dar ten knistis aplink? Manai man ten patiko?- išpūtė akis.- Aišku palikau.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:35 pm

Smitas delnu trenkė sau į kaktą.
- ASILE, gi ten tuoj aurorų prigūžės... ir tau... ne nū, ar tu rimtai.... eik tu ną... - sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:38 pm

Lynn gūžtelėjo pečiais.
- Nešauk ant manęs, nes pažadu būsi sekantis ten gulintis. Ir neruošk žiedo,- nusipurtė.- O kas man darbo. Palakstysiu pasislėpus metus ar dvejus ir viskas.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:42 pm

- Metus ar dvejus? O su kuo aš gersiu tada? Priešais veidrodį? - išpūtė akis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:46 pm

- Tau tik gėrimai galvoj,- pavartė akim.- Galėsi susirast. Kartu pasislapstysim,- užvertė galvą.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:47 pm

- Nū duuuuuuuude... Oh. Gerai, - išsišiepė. - Bet bliąt... aš aišku suprantu, kad tau grūzas buvo, kad savo bičą nukalei, but still... žinai, reikia atmintinai mokėti. Pirma. Nušauni. Antra. Sumosikuoja lazdele, kad anas dingtų. Trečia. Pabėgi, - sulinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 2:52 pm

- Žinau, atsiknisk,- metė.- Aš jau dabar mąstau kokią vietą rinktis antram namui..
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 3:16 pm

- Kokią gražią! Kad ir man vietos liktų, - plačiai išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:10 pm

- Ne.. Gal.. Žodžiu, žiūrėsiu kaip bus,- spoksodama į stalviršį tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:16 pm

- Nū žodž. Išgeriam už tas artėjančias gaudynes, - išsišiepė vaikinas, užsiversdamas ugninės butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:17 pm

- Negersiu,- papurtė galvą.- Pirmai prisigėriau, prisirijau tablečių ir matai, kas atsitiko,- gūžtelėjo pečiais.- Sugalvojau. Užsimaniau prasinešt pro Hogą, kol dar turiu progą,- pakilnojo antakius.- Noriu išvykt su sprogimu,- pašoko kėdėj.- Ne tiesiogiai, aišku, bet.. Nors, galima ir tiesiogiai.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:46 pm

- Dude. Nebeturi ko žudyti. Nūū, apart manęs, bet aš pats už, - sulinksėjo neįsivaizduodamas, kas apart ugninės galėtų merginą pralinksminti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 12 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras...
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-