Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Cam butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 8:49 pm

[[Bet aš išduosiu. O aš kai labai pasitikiu aš tai nutylėsiu nuo aš LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 8:55 pm

[[ Emmm... Wait. WHAT? LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 8:59 pm

[[Hopeless.. But who can blame u. Im the one with big ego 'n tiny IQ xDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:02 pm

[[ Yeah, poor me! U're the best, my brainy god!!! xDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:03 pm

[[ Naaai na na nąąą naaai 🤣 ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:05 pm

(( Blah blah blaaaaaaaaaaaah blah. LOLASLOLASLOLASLOLAS ))

(( Tu pastebėjai, kad mes visada malam šūdą kai flūdinam? Apie orą. LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:08 pm

[[ ;ppp ]]

[[ Tai kokia prasmė flūdyt, jei nemali šūdo 🤣 xDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:11 pm

(( Žinai? Čia geras klausimas. Galima jį padaryti retoriniu ar jis toks jau yra? LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:21 pm

[[ Palikim jį retoriniu 🤣 🤣 Kiečiau skambės xDD]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 13, 2010 5:36 pm

Po trumpo bet pakankamai garsaus pokštelėjimo, kažkuriam koridoriui atsirado Lynn.
-Cam'ai!- iškvėpė ir paklaikusiom akim apsidairė. Merginos rūbai buvo suplėšyti, išpurvinti it aptaškyti jos ir ne jos krauju. Lynn spaudė nuo kraujo paraudonavusį šaliką prie kaklo, toje vietoje, kur buvo perpjauta arterija. Perdrėksta koja taip pat kraujavo.- Cam'ai!- dar kartą sunkiai sudejavo ir lėtai dėliodama žingsnius bandė ieškot Gigandet'o po visą butą. Sykį ar du atsisuko pažiūrėt ar niekas nestovi už nugaros, bet įsitikinusi, kad atkeliavo čia viena, jau greičiau dėliojo kojas. Šiaip būtų ir pati išsigydžiusi žaizdas, bet lazdelė buvo sulaužyta. O daugiau pas ką kreiptis nelabai žinojo.
- Kur Tu?- labiau sau nei garsiai, suinkštė. Abi rankas sudėjo ant šaliko ir stipriau jį spustelėjo, bet mažai ką padėjo. Kraujas toliau sruvo kaklu.- Jėga. Mirsiu nukraujavus,- piktai metė.- Caaam'ai!- suinkštė ir nesusilaikiusi atsirėmė į sieną išterliodama ją krauju ir susmuko be sąmonės. Ranka atsipalaidavo ir spaudimas nuo žaizdos dingo, o kraujas pradėjo dar stipriau bėgti. [[Jei įdomu - prasitampiau su Lynn vos kelis mėn ir ji mane užkniso xDDD Pasiilgau Josh'o snukelio, bet gaila palikt Cam'ą xDDDD Pzdc nesumąstau ką daryt xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePir. 05 17, 2010 6:58 pm

(( Prieš man kada nors prisiruošiant atrašyti padoriu postu - kokie veiksmų pasiūlymai? Ta prasme kas ką žudo ir kas ką atgaivina ir t.t. ir pnš? xDD ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 18, 2010 3:58 pm

[[ Ur killin' me ;DDD Neežinau 🤣 xDDDD Padėk sugalvot ;DD ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 18, 2010 4:56 pm

(( Kas aš tau? Ponas Smitas, kad būčiau... Oh wait. xDDD Oh cmoooooooooooooooooon! Jei organizuosim tas drakes, tada... Die, palieku planuoti tau. :DDD ))
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 18, 2010 5:55 pm

Cam palaimingai miegojo, pakol jo kūdikio miegą sutrikdė Lynn cypimas klykimas ar kažkas panašaus. Pamanęs, kad čia tiesiog šiaip - kaimynai paėmė Lynn į nelaisvę, jis apsivertė ant kito šono ir toliau snaudė, kol jo smegenis pasiekė dar vienas klyksmas - kur kas silpnesnis. O tada "BUUUUUM". Cam'as lėtai praplėšė akis ir pagaliau išlipo, graibydamas džinsus. Vaikinas lėtai pasirodė koridoriuje, per daug susidomėjęs savo diržo sagtimi, kuri niekaip nenorėjo užsisegti, kad pamatytų jog visas koridorius skendi raudoname skystyje.
- Vynnai, po velnių, kai prisigeri nereikia eiti pas Cam'ą ir... shit....
Cam, vos tik pakėlęs galvą, sustingo ir kelioms sekundėms neteko amo. Kadangi Mathersas niekada nebuvo vienas iš tų alia baisiai kietų, nei vienas iš tų, kurie galėtų spoksoti į kraują kiauromis dienomis, vaikinas kiek sudrebėjo, kadangi į akis pirmiausia krito kraujas, kuris buvo apliejęs visą koridorių. Antras vaizdas - kraujo klane skendinti Lynn. Cam spjovė į visas savo baimes ir nutirpimus, ir puolė prie merginos. Nihuja nesumąstydamas ką jam daryti, užspaudė arteriją kakle, iš kurios visu pajėgumu fontainais taškėsi kraujas. Tuo metu Cam'ui net nebuvo svarbu, kad jo visas snukelis patapo kruvinu, kaip ir visa viršutinė - kol kas nuoga - kūno dalis ir plaukai, o kas svarbiausia - JO NUOSTABIOSIOS SIENOS. Drebančiomis rankomis, vaikinas bandė vienu metu išsitraukti lazdelę, kuri paslaptingai neištraukiama iš kišenės ir išlaikyti ranką ant Lynn arterijos.

(( Palieku laisvę reikštis tau. xDDD ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 18, 2010 6:32 pm

[[ Tai jei organizuosim drakes tai man reikia CR arba .. nu krč ;DD Bet aš galiu ir antrą acc vėl kurtis xDD]]

[[**** ir tau būtinai reikėjo pabrėžt apie nuogą viršutinę kūno dalį? xDDDD 🤣 ]]

[[AAAAAVAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]]

Lynn dar kelias akimirkas prabuvo be sąmonės, kai staiga paspringo krauju besiverženčiu ir iš gerklės. Pamiršusi, kad kažkokiu būdu atsirado pas Cam'ą bute, Gerrard suspaudė nagais jai prie kaklo laikomą Mathers'o ranką ir pabandė nutraukti ją nuo savęs. Akyse buvo migla, todėl galima sprest, kad ji vargiai ką ir be matė.
- Aati..duo..k..- kažką sugargaliavo springdama krauju ir dar labiau spausdama Cam'o ranką.- Ne..v..ers.. k..- vėl pabandė, bet sunkiai sekėsi.
Staiga prasidėjęs panikos priepuolis ir riksmas sustiprėjo.
- Caaam'ai,- suinkštė traukdama nuo savęs Mathers'o ranką.

[[Ėėė. Nu tu gi Smith'as ;DDDDD Galvok smth. Jau žinai kiek laiko praėjo nuo tada kai Tu idėją gerą davei? Susiimk ;DDD]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePir. 05 31, 2010 4:50 pm

[[ Skaitos padarom taip, kad išgydai ją ir vsio, nes jei prasidės tas ką ten planuojat MV temoj tai aš nenoriu likt užstrigus ir toliau nuobodžiaut. Aišku jei prasidės ;DDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimePir. 05 31, 2010 7:34 pm

[[ Ne nu. Išradau nerealų atradimą - jeigu Tau liūdna - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu Tau norisi verkti iš skausmo - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu nori nusižudyti - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu norisi pabėgti iš namų - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu norisi paskaityti kažko tooooooooooootaliai nyt tėmų - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu norisi tiesiog pasjuokti iš kažkieno dumumo, dėl kurio jie visiškai nekompleksuoja - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu nori pabėgti nuo blogų minčių - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apieapie ką flūdyti; jiegu norisi eiti valgyti, bet negali, nes laikaisi dietos - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu esi ištroškęs, ir neturi jėgų nueiti iki vandens - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti; jeigu tiesiog neturi KĄ VEIKTI - eik į temą, kurioj EglėDidmoterius ir EglėDidbliondžius, kurį jau norisi pervadinti EglėDidSmith'ius kaip visada flūdija apie orą, nes daugiau nėra apie ką flūdyti;


Ech.... Palengvėjo. ;DDDD I just loooove to write stupid things. (:

And now.... I'm out of here! xDDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 5:41 pm

(( Vynn, i'm fakin sorry, čia taip netyyyyčia išėjo, tu žinai mane... aš...aš... sorry.. xDDDD ))

(( Fynn, Ok, dude, tu tikrai crazy ir nepatikėsi - tavęs čia žiauriai trūko. xDDDDDD ))


Cam visiškai nebesuprato ką jam daryti - paklausyti visa gerkle gargaliuojančios Lynn ar tiesiog kažkokiais būdais išsitraukti lazdelę ir sutvarkyti reikalą. Pasirinkęs antrąjį variantą, vaikinas spaudė arteriją kakle kiek tik galėdamas atsargiau, kol po keletos akimirkų susigraibė lazdelę. Vos gaudydamas kvapą, Cam priglaudė lazdelę prie merginos kaklo.
- Fuck fuck fuck fuck FUCK... - tyliai keikėsi tuo pačiu keikdamas save, kad buvo toks keikiamas asilas ir nesimokė prakeiktame Hoge prakeiktai normaliai, todėl dabar nežino prakeikto keiksmažodžio (( po šito tikrai rimtai susimąsčiau ar kartais keiksmažodis nėra burtažodis :DDD ))tfū burtažodžio, kuris padėtų merginai. Galų gale kažką sumurmėjęs, Cam perverdė lazdele per Lynn kaklą. Veiksmą pakartojęs dar porą kartų pastebėjo, kad žaizda pamažu traukiasi, kol jos visai nebeliko. Vis dar laikydamas uždėjęs ranką ant Vynn krūtinės, Cam išpūstom akutėm laukė, kol merigna parodys kokį gyvybės ženklą ir įtikins Cam'ą, kad jam nereikės trauktis savo kostiumo, kurį laiko tik dviems tikslams - vestuvėms, savo vestuvėms, laidotuvėms ir savo laidotuvėms. I mean.... keturiems.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 5:58 pm

[[ I'm just doin' my job. :oD ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 6:00 pm

[[Mano vaizduotė mane stebina.. Taip ir iškilo vaizdas: įsivaizduok kokį jau ten žiauriai kietą karą. Ir taip įsirauna Cam'is ir laido kerus: fuck! fuck! fuck! Kažin kaip jie veiktų? 🤣 🤣 🤣 🤣]]

[[Jooo.. Žinau aš Tave. 🤣 Ir ne tik Tave LOLASLOLASLOLASLOLAS]]

[[Jo. Budintis? Ok 🤣 xDDDDDDDDDDDD]]

Lynn buvo trumpam nurimus ir netekus sąmonės. Sapnavo žoodžiu tikriausiai. Anyways. Po kelių sekundžių staigiai pramerkė akis ir pasisukusi iškosėjo užsilikusį kraują tiesiai ant Cam'io kelnių ar whatever he was wearing. Vėl atsigulusi ant grindų nužvelgė kambarį/koridorių ir tik tada pastebėjo Mathers'ą ir išsižiojo. Vietoj "ačiū" pasipylė krūva keiksmažodžių. Lynn susiėmė už galvos abiem rankom ir susiraukė. Keiksmažodžių tarpe dar buvo galima išgirst kažką panašaus į "vandens. Negirdėjai? Vandens sakiau. Kur mano vanduo?" Staiga Gerrard' atsistojo ir nutilusi nužvelgė sienas. Krūūūūūūvinas sienas. Automatiškai prisiminė iš kur tekėjo kraujas, todėl ranka perbraukė per kaklą. Nieko. Dar kartą. Vėl tas pats.
- Kur..- pradėjo klaust, bet pastebėjo lazdelę pas Mathers'ą rankoje.- Mhm..
Atitraukė ranką ir vėl apsidairė.
- Kaip aš čia atsidūriau?- prisimerkė kažką įtardama.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 6:09 pm

(( Vynnai, aš tave išprievartausiu. Čystai. Žinai, kiek laiko aš po šito žvengžliumbiau? Blogiausia, kad ir MAN dabar stovi tas vaizdas. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ))

Jau spėjęs atsikelti, vaikinas suraukęs antakius dėbtelėjo į savo tik ką sugadintus džinsus, kurie ir šiaip jau buvo sugadinta, todėl niekas nemato problemos, bet camas mato ir ką dabar padarysi. Merginai pradėjus keiktis, Mathersas lėtai pakreipė galvą ir iškėlęs antakį, žiūrėjo į besikeiksnojančią merginą.
- Radai ko klausti. Išgirdau klyksmą, tada bum ir tada pamačiau krrrrraaaauuujjjjąąą, - išpūtė akutes įstikinęs, jog merginai viskas gerai.
- Taigi. Kaip tu čia atsidūrei? - perklausė.


Paskutinį kartą redagavo Cam Mathers, Tr. 06 02, 2010 7:05 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 6:17 pm

[[man stovi vaizdas kaip Tau stovi.. vaizdas 🤣 🤣 🤣 gr, gr. baigiu LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Lynn pakraipė galvą kaip mokytas šuo. Kaip auksinis retriveris! Blondinė gi, nu.
- Aš klykiau,- prisimerkė nevisai tikėdama.- Žodžiu galima sakyt, kad buvo linksma,- pavartė akim.
Gerrard atsidusdama atsirėmė į sieną, bet prisiminusi, kad tikriausiai nuo galvos iki kojų yra kruvina, staigiai atsitraukė.
- Buvau.. užsieny..- pradėjo pasakot.- kažkur azijoj,- pridūrė, kad atrodytų įtikinamiau.- aha. o ten biškį atsidūriau ne laiku ir ne vietoj,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 6:55 pm

Cam'as visiškai neįtikintas iškėlė antakį.
- Žinai... Jei norėsi papasakosi... - pervertė akis. - Kavos? - pasiūlė lyg niekur. Atsikrenkštęs, nutaisė susirūpinusią miną. - I mean.. Tau jau geriau?
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 6:58 pm

(( Asilė. Tu nori, kad žliumbčiau, taip? :DDDDDDDDDDDDDDDD ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 7:05 pm

Lynn pavartė akim.
-Fine. Pietų amerikoj prieš porą valandų sutvarkiau tris mafijos bičus. Pasirodo buvo ketvirtas. Jis atsekė mane iki Londono ir pasmeigė. Galiu kirst lažybų, kad visi girdėjo klyksmą. Jo klyksmą kai susiprotėjau ir atsikeršijau. End of story. Aha. Du šaukšteliai kavos ir be cukraus,- išbėrė viską vienu įkvėpimu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cam butas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Cam butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» J butas
» G.C. butas
» Ninos butas.
» Kyros butas
» Marlos butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-