Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Cam butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 7:05 pm

[[Noooooriu. Arba ne. Arba nooooooriu 🤣 xDDDDDDDDDDDDDDDDd]]
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 7:08 pm

Cam lėtai iškėlė antakį.
- AWSM, išmokinsi mane šaudyti! Ir mėtyti granatas! IR DAR! ŽUDYTI MAFIOZUS!!! - su ;o rožke pranešė. Per dešimtadalį sekundės Cam'io mimika vėl grįžo į normalią.
- Be cukraus? Dudeeeee, tu išprotėjai, - išpūtes akutes ir papurtė galvą. Apsisukęs, linktelėjo ir trumpam dingo į virtuvę. Prikrovęs į abu puodelius po keturis šaukštelius cukraus, grįžo pas Vynną ir nusitempė ją į svetainę.
- Prašau. Kaip ir prašei - be cukraus, - išsišiepė, tiesdamas merginai puodelį. Atsikrenkštęs, gurkštelėjo iš savojo ir pabandė apsimesti, kad tikrai nepadaugino cukraus.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 7:15 pm

Lynn'as gurkštelėjo kavos iš puodelio, tikėdamasi kažko stipraus. Vos neišspjovė pajutusi cukraus skonį.
- Aš ką tik prisipažinau, kad ne gailesčio nusmeigiau keturis mafijos bičus, o tu drįsti man atneš kavą su cukrum?- kilstelėjo antakį pastatydama puodelį ant stalo.- Nieko iš to gero.
Gerrard papurtė galvą ir pradėjo kasytis alkūnę.
- Niekad neminėjau, kad nevartoju gliukozės?- susiraukė.- Matai, kas būna? MATAI?- atkišo plėtmais paraudonavusią ranką.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 7:24 pm

- Nužudytum? Mane? AWSM!!!! NUKALK!!! DABAR!!!! Jau kai jėėėgaaa... - prikandęs apatinę lūpytę išpūtė akis ir palinksėjo.
- Ėėė.... reikėjo taip ir sakyti... - susiraukė. - Tiesa... jie ant snukučio irgi atsiranda? Matai... mane jaudina raudonos dėmės ant veido... ir ištinęs veidas.... raaawwwwrrrr, - pakilnojo antakius.
- Matai? Aš irgi negaliu gliukozės vartoti... Tai padaro mane... horrrrrrny, - typo rimtai sulinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 03, 2010 11:32 am

- Dabar?- išpūtė akutes.- Nesvaaaaik. Gaaaaila..
Lynn papurtė galvą.
- Nesąmonė. Ant veido negali atsirast, nes matai, mano veido oda jau buvo kartą keista,- palinksėjo prisiminusi užduotį Irake.- So po operacijos ji pasidarė nebejauti dirgikliams,- vėl linktelėjo kasydamasi ranką.
- Wtf.. Pas ką aš papuoliau? Tikiuosi sau tiek cukraus neprisivarei?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 04, 2010 12:21 pm

Cam lėtai išpūtė akutes merginai papasakojus apie keistą odą ir paėmęs kažkur gulėjųsį pagaliuką, nevalingai ėmė pokeinti jos žandą.
- Prisivariau, - lėtai, kaip koks visiškas nesveika palinksėjo, prikąsdamas apatinę lūpą ir dar labiau išpūsdamas akutes.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimePen. 06 04, 2010 1:07 pm

- Ką čia dabar darai?- plaukštelėjo Cam'ui per ranką ir susiraukė.
Lynn atėmė iš Mathers'o kavą ir nuvariusi į virtuvę išpylė ją į kriauklę. Grįžo su satisfied išraiška ir parodė liežuvį.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 05, 2010 3:05 pm

Cam išpūtė akutes ir išsižiojo, kai mergina atėmė jo kavą.
- You're so dead... - papurtė galvą ir griebęs merginą į glėbį, užgulė.
- Gerai, dabar, kadangi esu apsvaigęs nuo cukraus, sulėtėjo mano mąstymas, todėl man reikės daug daugiau laiko sumąstyti kokią bausmę tau pritaikyti, - vienu atokvėpiu pranešė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 05, 2010 5:27 pm

[[užgulė.. nu žinai... žinau būdą kaip nuo manęs atšoktum ;DDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Lynn pavartė akim.
- Tik nereikia. Du gurkšniai dar ne cukraus perdozavimas,- pakilnojo antakius.- Bet jei nori galvot.. Į tą laiką galiu pasinaudot tavo dušu?
Mergina patampė kažką, kas buvo likę iš jos švarkelio.
- Aš visa limpu nuo kraujo,- sukikeno ir pabandė ištrūkt iš po Mathers'o.- Naaagi. jūūūdinkis meeška greičiau kol prižiūrėtojai neatėjo ...- suinkštė besimuistydama.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 10:37 am

(( Ką? Kokį? RODYK. xDDDDDDDDDDDDDDDD ))

- Dušu? - įtariai prisimerkė. - Tik su tuo atveju, jei kai nusigramdysi kraują, galėsiu prisijungti ir aš, - plačiai išsišiepė. - Ką... Nū aš... horny... yo... nū žinai... man cukraus... negalima, - pasiteisino.
- Pa....AUČ.... - Lynn besimuistant, vaikinas kažkokiais paslaptingais būdais gavo gerą smūgį į šoną, to pasekoje nusivertė nuo merginos susiėmęs už šono.
- Duuuuuuuuude, tu nesveika... - tarp dejavimų sukrizeno, nusirendamas toliau nuo merginos.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 4:47 pm

[[ Tikrai nori? xDDDDDDD Fine. Įsivaizduok, kad tavo avo savininkas užgulė mano avo savininką xDDDDDDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS Nekoks jausmas? ;DDDDDDDDDDDD ]]

Lynn pavartė akim.
- Ir ką tu ten veiksi? Manęs nuogos nematęs,- prunkštelėjo ir kaip tik nuo metu niuktelėjo Cam'ui į šoną.
- haa! bus tau savo mintis garsiai reikšt,- sukikeno tebegulėdama ant grindų (?). Pasisukusi šonu pasirėmė delnu galvą ir dėbtelėjo į Mathers'ą.
- Gražu nu. Nesveika išvadino,- pavartė akim.- Taip ir reikėjo manyt,-prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 4:57 pm

(( ew ew ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
wwwwwwwwwwww.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS )))

- Pfft, tai ne žiūrėti eisiu... - demonstratyviai pervertė akis.
- ė nū, aš netyčia. Tikiuosi dėl mano netyčinio išsireiškimo nepasikeis planai su dušu? - *puppyeyes*
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 5:26 pm

[[ haaaa xDDDDDDDDDDDDD ėėėėė o kur pagarba vyresniems ;DDDDDDDDDDDDDDD ]]

Lynn sumirksėjo akim.
- Ne nu. Debilų debilas,- apsivertė ant pilvo ir atsistojo.- Maudysiuosi su rūbais,- linktelėjo ir nuvarė ieškot vonios palikdama Mathers'ą vieną. Atidariusi keletą durų iš eilės nuvarė toliau.
- O tavo chata nemaža,- palinksėjo šūkteldama, kad Cam'is girdėtų.- Kas čia?- staiga sustojo pastebėjusi keletą kažkokios lepšės šatenės nuotraukų. Susiraukusi grįžo į kambarį.
- Laukiu pasiaiškinimo,- sustojusi tarpdurį sukryžiavo rankas.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 6:47 pm

(( Kokiems dar vyresniems. xDDD Ėėė, gal pisam į Tris Šluotas? xDDDD ))

- Pofik, pradursiu skyles tam tikrose vietose! - šūktelėjo merginai pavymui ir nusižvengė.
- Pasiklydai, a? - sukikeno, merginai grįžus. Šiai įteikus fotkes, Cam nurijo seiles.
- Na...................... čia mano mama, - greitosiomis sulinksėjo. - Ji... modelis... erotinė fotosesija.. leido pasilikti, - atsikrenkštė tikėdamasis, kad Lynn paėmė fotkes ten, kur šatenė bent su keliomis drapanėlėmis. - Ką? Nepatikėjai? - prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 6:52 pm

[[ Knopkė už Chamą vyresnis gi xDDDD Tai ir reikalauja pagarbos xDDD Tuoj aš tau kai pisiu... xDDDDDDDDDDDD Biškį cenzūrą mesk xDDDD ]]

Kim dirstelėjo į Cam'ą kaip į nesveiką.
- Motinos erotinės photosesijos nuotraukas laikai pas save?- susiraukė.- Iškrypėlis!!- prunkštelėjo ir sukryžiavo rankas.
- Mama sakai.. Jaunai labai atrodo...- staiga pakėlė akis.- Palauk. Tu gal koks nepilnametis?- prisimerkė.- Nes motina tai.. gal 20 duočiau. O gal ir ne.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 7:22 pm

(( Kiek Knopkei? xDDD PFTTTTTTTTTTTTTT. drugelis PISIU drugelis PIIIIIIIISIU drugelis. Hehehehe. xDDDD ))

- Na... tada irgi cukraus buvau privalgęs, - atsikrenkštė.
- Jo.... Man... penkiolika... atleisk, kad nepasakiau, - nusuko akis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 7:27 pm

[[ 30 xDDDDDDDDD Tuoj aš tau bleet kai drugelis xDDDDDDDDDDDDD]]

- Vėl cukraus? Dar nepasimokei?- prisimerkė.
- Tiesą pasakius man tik trylika,- dėbsodama į grindis tarstelėjo. Pasičiupusi kažkokę pagalvę metė į Cam'ą.- Idiotas.!


Paskutinį kartą redagavo Lynn Gerrard, Sk. 07 18, 2010 2:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 7:30 pm

- Nū tai dabar jau... pasimoooooooookiau... - kaltai sumurmėjo, kai jam į galvą parskrido pagalvė.
- Ką? Nū čia eeeex, čia senos fotkės, kur tu jas radai? - nežymiai suraukė antakius pasikeldamas. Priėjęs prie merginos, paėmė nuotraukas.
- Čia ji turi didelį apgamą... plaukuotą, - bedė pirštu į nuotrauką, kažkur ties šonu, apdengtu kelnaičių, - Jos dantys kreivi, - pridėjo, - ir jai nuolat smirdi iš burnos, - dėl visa ko dar pridėjo ir išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimePir. 06 07, 2010 8:08 am

- Kur radau?- Lynn susiraukė.- Koridoriui išdėliotas ant komodos,- prunkštelėjo.
- Gerai, gerai. Daugiau nenoriu žinot,- pašnairavo į nuotraukas ir atidavė jas Cam'ui. [[ kadangi ur to lazy to post back, kuriu kokę pliurzę, kad atsilaisvintų acc xDDD ]] Lynn žengė porą žingsnių nuo tarpdurio. Sustojusi sukryžiavo rankas ir sukikeno.
- norėčiau ir aš būt tiek verta, kad mano nuotraukas laikytum pas save,- linktelėjo tebekikendama. Staga bala žino iš kur, oru atsirado pusamžis tamsiaplaukis vyras. Išsitraukęs ganėtinai pavojingai atrodantį peilį pridėjo jį Lynnui prie gerklės. Mergina dusdama susiraukė. Šypsena dingo. Dabartinė roža atrodė susimasčiusi ir susikaupusi. Vyras kreipėsi į Mathers'ą.
- atsisveikink. Turbūt matotės paskutinį kartą..- jis užtikrintai linktelėjo. Lynn nežymiai papurtė galvą, kai vyriškis tuo metu dairėsi. Žvilgsniui grįžus prie Cam'io, jis linktelėjo ir išnyko oru kartu su pačia Vynn.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 15, 2010 7:46 pm

- Pft. Nesąmonė. Visiška, - įnirtingai papurtė galvą. Gavęs photkes, prunkštelėjo ir kelis kart jas peržvelgė. Susilaikęs nuo komentarų, švystelėjo kažkur toliau.
- Ėėė... tai tu tik atnešk, man pravers vakarams be tav... AAA! - tyliai cyptelėjo vaikinas, kai priešais jį išlindo diedas. Jau ruošėsi pisti į galvą, bet susilaikė, bo peilis neatrodė švelnus. Vos tik jiems pradingus, Cam susiraukė.
- Kką... what the... - lėtai iškėlė antakius, kadangi viskas įvyko taip greitai, bo jis net nespėjo susigaudyti, Mathersas jautėsi susimėtęs bišky. Išleidęs gilų atodūsį, papurtė galvą ir net nežiedamas kur, dribo ten, kur jo manymu turėjo būti sofa.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cam butas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cam butas   Cam butas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Cam butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» J butas
» G.C. butas
» Ninos butas.
» Kyros butas
» Marlos butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-