Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendras mokytojų kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 10:52 pm

[[..]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 5:01 pm

Fionna įėjo į bendrąjį mokytojų kambarį. Atrodė.. hm, švaru. Profesorė atsiduso, ir klestelėjo krėslan.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 2:20 pm

Lebronas atėjo į kambarį, atsisėdo į krėslą ir pradėjo tvarkyt dienyną, kiekvieną kartą atsidusdamas ką nors įrašydamas.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 5:44 pm

Pro duris, su didžiuliu trenksmu įvirto Aštis, kas neįtikėtina - visiškai blaivas.
- Happy new year and merry Xmas! - cyptelėjo, apsižvalgydamas po veik tuščią kambarį. Tik po kelių kartų patalpos skanavimo, vaikinas užmatė Bronių, išsidrėbųsį prie stalo. Nužingsniavęs prie jo, užmetė leteną ant peties ir išsišiepė.
- Yo, ma' big n' black bro'! - sukrykštė, klestelėdamas šalia jo. - Kū darai? - smalsiai pasidomėjo, kišdamas galvą į dienyną.
- Kąąą? Pasirodo dar kažkas tarp mūsų dirba? Kai awsm. Aš nepamenu kada pamoką vedžiau, - atsiduso. - Va kada praverčia tai, kad tu dulkini direktorę, - kilstelėjęs galvą, nutaisė pasipūtėlišką miną ir ranka perbraukė plaukus. - Ta prasme... nesuprask neteisingai, aš jos nedulkinu... Na... bent jau tiesiogiai ne. Tiesiog ji mano ex. žmonos ex. sister's pakeitėja, - staigiai susigriebęs pasitaisė ir įnirtingai papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 6:04 pm

Vilką mini, vilkas čia. Lynn trinkteldama duris įvarė vidun. Aiškiai kalbėjo telefonu.
- Whaat? Neee. Jokių riožinių balionų. Man ne treji..- pastebėjo kažką sėdint.- Aš perskambinsiu,- nesulaukusi atsakymo įkišo telefoną į kišenę. Apėjusi kambarį atsisėdo į laisvą fotelį.
- Patiko Tavo vestuvės,- sukrizeno prisimindama vaizdą PO. - Vaizdas geras. Išskyrus kruviną ir mirusią Di,- vyptelėjo sukryžiuodama rankas.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 6:17 pm

Durims prasivėrus, vaikinas pasisuko į jas ir susimetė ir atrėmė rankas į kėdės atlošą. Vos tik merginai įsikišus telefoną, Smitis išsišiepė.
- Tau ne treji? Bliaha, gūt, o aš jau pedofilu pasijutau! O rožinius bambalius palik, man patinka, -visai ne į temą pranešė, įnirtingai palinksėdamas.
- Kūs per švientė? - pasidomėjo. - Nesivargink, geriau nei pas mus nebus, - numojo letena.
- Ai... Fi kaka, galėjo Dyną palikti, vis būtų kokia boba, - nesmagiai numykė, tęsdamas savo išgalvotą melą -, kad Fi jį paliko.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 6:28 pm

Lynn pavartė akim ir sudejavo.
- Tu nekviečiamas,- prunkštelėjo ir pakeitė temą.- Tai taip išeina, kad Fi nukalė Di?- išsižiojo ir pašoko iš krėslo.- BINGO!! Aš taip sakiau!! Sakiau!! Atsimeni??!! Neeee, kur jau Tu atsiminsi..- numojo ranka ir vėl dribo į krėslą.- Vargšė Di..- atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 6:31 pm

- Nekviečiamas? Asile! Ugninę mano tai gėrei! - demonstratyviai susiraukė, pagrūmodamas kumščiu.
- Jo jo, nukalė. Nesakei... Ei, wait... O tu Di pažinojai? Ai jo... gi aš prie tavęs dėl jos žliumbiau... - atsiduso ir staiga jo veidas suakmenėjo. Vaikinas lėtai pakėlė akis į Lynn ir prisimerkė.
- Dabar tu aišku supranti, kad turėsiu tave nužudyti? - grėsmingai pasidomėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 6:38 pm

- Ne Tavo!!- sucypė.- Ugninė ne Tavo!!!!
Sukėlus kojas ant stalelio su "well.. yeaaaah..." išraiška, gūžtelėjo pečiais.
- Nepergyvenk. Pavėlavai. Informacija jau seniai pasklido po Hogą,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:59 pm

- Mano vestuvėse ugninė ne mano. Ottt filosofė, - mąsliai nutęsė pats svarstydamas ar ta ugninė jo ar ne jo.
- Viskas! Tu skrendi iš darbo! Rytoj gali ateiti pasiimti savo doku... Oh... sorry, - atsikrenkštė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:06 pm

- Taaaip. Ugninė mano,- palinksėjo.- Visos teisės priklauso "Debilams ir KO".
Gerrard nukėlė kojas nuo stalelio.
- Paašol Tu. Nu gerai. Jei pakviesiu į balių, gal priimsi atgal?- prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:31 pm

- Debyyyyyyyylė, aš irgi debiiiiiiiiiiiiilas, assssssssssssssileeeeeeeeeeeee, - susiraukė, trenkdamas kumščiu į stalą.
- Jeigu labai gražiai paprašysi - pamąstysiu, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:36 pm

Lynn papurtė galvą.
- Tu ne debyylas. Tavo liga jau rimtesnė,- prunkštelėjo.- Gaila, kad vaistų nuo jos nėra,- tarkim užjaučiamai atsiduso.
- Na jau ne. Sąlygų Tu čia man nekelsi,- prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:44 pm

- Ėėė... Bet aš good lookin', tai mane prisikiria prie debilų, - trumpai paaiškino.
- Kodėl ne? Aa? Išeisi iš darbo? Nu nu, kur tu eeeisi be jokių rekomendacijų, a? - įsijautė, pakilnodamas antakius. Vaikinas staiga sustingo.
- Duuude... Mes. blaivūs, - nusčiuvęs sumurmėjo.
- MARŠ UGNINĖS NEŠT! - užklykė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:47 pm

-Good lookin'? Honey, that fly has more good look than u,- pavartė akim.
-Įsivaizduoju tavo rekomendacijas,- prunkštelėjo.- Aš niekad blaiva nevaikštau,- papurtė galvą.- Išmokau iš geriausių,- pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:51 pm

- Ėėė, o ji tikrai graži... Nėr man ko lygintis su tokiomis... Aš good lookin, bet ne... ne misteris visata, - šniurkštelėjo nosimi, pavydžiai sekdamas musę akimis.
- Rekomendacijas. Jei parašyčiau, kad gerai aptarnauja burna, per greit rastum darbą. Aha. Parašysiu, kad turi KARPĄ ant nosies ir... tu apsiskuti kartą į dešimtmetį, todėl tave galima sumaišyti su vilkolakiu! Yo!
- Niekas nesako, kad aš kada šviesaus proto vaikštau... Bet dabar aš apsiuostęs kokso ir neišgėręs UGNINĖS, - susiraukė, iš po stalo traukdamas bonkas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:56 pm

Turbūt nespėjus pabaigt sakinio į Smitą parskrido, kažkokia gerokai viršijanti 700 lapų normą, knyga.
- Šiais laikais kiekviena normali sugeba aptarnaut burna, so nepūūsk čia burbulo ir nieko,- vyptelėjo pasiruošus dar vieną knygą.
Kai Smithas pradėjo traukt butelius iš po stalo Lynn išpūtė akis.
- O aš maniau ir čia apieškojau,- prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 9:12 pm

Smitas, po smūgio nusirideno po stalu. Po gerų penkių minučių išlindo murmėdamas "Man viskas gerai".
- ėėėė, moki? Tai ateik ateik... čia... ugninės... ir... ugninės... ir... ugninės, - atsikrenkštė, nekaltai nusišysodamas.
- Aišku neapieškojai. Kas čia auksinis retriveris? - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 9:19 pm

- Klientų neaptarnauju,- prunkštelėjo.- Beje. Tokiems reikalams turi.. turėjai Fyną. Čiuožk ant kelių pas ją ir prašyk. Beje. Duok butelį. Baigiu išsiblaivyt.
- Nori pasakyt aš auksinis retriveris?- prisimerkė.- Deja, nekeliu kojos ir nemyžčiojiu ant kiekvieno kampo,- papaurtė galvą.- Nors kitą vertus Tu tiktum,- pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimePen. 07 16, 2010 9:45 pm

- O galėtum, - patempė lūpą, užsitraukdamas džinsų užtrauktuką. - TURĖJAU. Neatleis ji man... Už tai, kad vartoju narkotikus, už tai, kad miegu su Angel... Niekada gyvenime, - išleido gilų atodūsį ir pats užsivertė.
- Pasiimk, kas aš tau - auksinis retriveris? - prunkštelėjo.
- AAaaa, čia grynai aš! - sulinksėjo, merginai apibūdinus retriverį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 4:38 am

Lynn pasičiupo butelį ir vėl atsilošė krėsle.
- Nesuprantu aš jūsų,- atsiduso.- Su bobom blogai, be jų .. pats matai. Dar blogiau,- prunkštelėjo.
- Geeeras ciūcikas,- dar pridėjo jau nelabai susidomėjusi Aštu, nes bandė kuo greičiau ištuštinti butelį.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 8:19 am

- Su bobom man puikiai būna... - numykė. - Įsivaizduoji... Kai nori duoda ėst, kai nori duoda miaaailės... Ech... Lynn, surask man bobą, tu turėtum daug jų pažinoti... Kokią kalaitę... phew, I mean normalią, - staigiai nusipurtė.
- Aišku geras, ne naujieną pasakei, - išdidžiai iškėlė galvą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 10:43 am

Lynn dėbtelėjo į Smithą.
- Kalaičių nepažįstu,- prunkštelėjo.- Normalių irgi,- pridūrė kiek pagalvojus.- Beeet. Surast ką nors gal ir galiu. Aih. Nevermind. Apsieisi. Tau vis vien labiau tinka vyro kalės vaidmuo, nei vyro įkinkyto pas vieną "normalią",- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 10:58 am

- Lyyyyynn nū, tu gal juokauji. Ar aš tau panašus į nešeimos vyrą, - susiraukė. - Ai, nevermind, - pervertė akis, pamatęs Lynn rožą.
- Bet bliąt. Tu įsivaizduoji. Smitas. Vienišas. O visos jau žino kas per vienas aš... ir todėl nebeprasideda, - prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 11:21 am

Lynn prunkštelėjo.
- Tu juokauji?- kilstelėjo antakį.- Vien ateidama čia girdėjau, kaip kažkokios dbi profesorės lažinosi, kuri pirma pakabins misterį "Smith'as-aš-esu-totalus-debilas",- sukikeno.
- Deja, kaip matai vis dar neiškritai iš rinkos,- palinksėjo pastumdama tuščią butelį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendras mokytojų kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendras mokytojų kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 111Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Bendras mokytojų kambarys
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys
» Kambarys iki Pareikalavimo [2]
» Žaidimų kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-