Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendras mokytojų kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 11:02 pm

- Tai šaaaaaaaaaaaaauk. Aš to ir nooriu bliamba, - išpūtė akutes. Atsidusęs, Aštas taip sugrąžino į tą nepatogią padėtį Lynn'ą, priremdamas ją prie sienos. Typo jau ganėtinai skaudžiai sugriebęs rankas, kad ta nepistų snukin ir prirėmęs kojas prie sienos, kad klynas nenukentėtų (klynas įsirėmęs ten visai).
- Lynn, rinkis. Arba aš rimtai tau ką nors padarysiu arba tu paprasčiausiai šauni man į krūtinę, nes bliąt atsibodo. Supratai ar pakartoti lėčiau? - neskubėdamas išdėstė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 11:07 pm

[[aš vėl galiu panaudot taktiką "tavo avo bičas užgula mano avo bičą xDDDDD ]]

Lynn išmetė iš rankos ginklą ir dėbtelėjo į Smitą.
- Jau sakiau, kad mane gasdina visos Tavo ex. Ir šiaip kuo man šaut, jei jis tuščias?!- linktelėjo ginklo link.- kaip ir Tavo galva.- pridūrė stebėdama Smitį.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 11:11 pm

(( Lol :DDDDDDDDDDDDDd Dar nepanaudok. Tik laižiakas ir aš atsipisu. :DDD ))

Smitis išleido gilų atodūsį ir paleido stipriai laikomas Lynn rankas. Vaikinas taip alia švelniai sumetė rankas jai ant liemens ir įsispoksojo į anos veizolus.
- Bliamba... Kodėl visos Hogo bobos tokios gražios, a? - šyptelėjo, ir aišku kaip dieną kiek palenkė galvą, bo Vynn buvo vos žemėsnė už jį, bo jis šiaip tikėkimės aukštas buva. Žodž, ten ėmė ją bučiuoti, švelniai tariant rankomis slidinėdamas po jos kūną - liaudiškai tariant - grabaliodamas ją. Bučiavo uns aną vien dėl to, kad norėjo laižytis ir darbinti liežuvį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:05 am

- Todėl, kad..- kas be ko buvo užčiaupta, bet netrukus praeit porai sekundžių, Lynn dūrė ginklu Smith'čiui į šonkaulius ir atsitraukė. Kadangi šis buvo alia kaip aukštas, pralindus pro tarpkojį nusigavo link durų.
- Todėl, kad Niler prijautė moterims ir negražių nepriimdavo,- nusivaipė ir atidarė sandėliuko duris.- Susisvarkyk. Atrodai kaip iš namų išvytas,- mestelėjo pagaliau apšvietus pusei sandėliuko.

[[Joo. Jau su Tavim abejoju ar taip įmanoma xDDDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 10:52 am

(( Ohkay, išprievartausiu. *sun* :DDD ))

- What the... Die, nykštuke, užauk, - sukikeno, pasisukdamas į šviesą. Vaikinas ėmė nenumaldomai mirksėti, bo beveik nieko nebematė, kai iš tamsos į šviesą.
- Ne... Atrodau kaip po gero sekso mažoji patalpoje, so čiaupkis. Ėėė, ainam po mokyklą pasivaident, tegu visi žino... - nusižvengė, ranka bandydamas sulyginti pasišiaušusius plaukus. Išlindęs į BK, Smitis net nepasivargino mautis marškinių, todėl tik išsidrėbė į senąją vietą ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 11:34 am

[[wait. he was shirtless? Why did I miss that? ;OO That would changed soo freakin' much ;DDDDD]]

Lynn nusivaipė.
- Jei ne ta nepasitenkinimo roža, tikrai spėčiau, kad čia su kažkuo linksminaisi,- sukikeno išeidama iš sandėliuko ir sėsdama į fotelį.- Vaaaaidentis?- įtariai prisimerkė, bet mintį nutraukė, nepabaigtas Smith'o sakinys.- Ką žino? - kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 11:45 am

Ashton de Smith rašo:
t;]- NE. NEBANDYK. Geriau iš kart žudyk, - laimingas sulinksėjo, stalu pasiųsdamas Lynnui pistoletą. Typo, kad būtų lengviau šauti į krūtinę, staigiai nusiplėšė marškinius ir pirštu pabaksnojo į kažkurią vietelę tarp papų... nū...

Yuup. :DD ]]

- Kaip aš galiu atrodyti patenkintas, jeigu tu mane visą nubaksnojai, nugrabaliojai, o pratęsti vis vien neleidai. A? AAAAA? AAAAAAAAA? - sukikeno, svarstydamas kaip atrodytų, jeigu dėl to karščio dar ir džinsus nusimautų.
- Ką žino? Tegu žino kas vyksta mokykloje, - rimtu linktelėjimu užbaigė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 11:55 am

[[faaaak u xDDDDDDDDDD]]

- Pats kaltas,- prunkštelėjo.- Nereik su vedusiom prasidėt,- nusivaipė ir sukryžiavo rankas.
- Mokykloj nieko nevyksta.. bent jau kol kas- pridūrė.- O ir šiaip. Jei galų gale nuspręstum vest pamokas, gal ir vyktų.- gūžtelėjo pečiais.- Pasiųsčiau ką nors, kad prižiūrėtų pamokas. Žinau, žinau. Ką nors moteriškos lyties. Girdėjau turi sandėliuką kabinete,- pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 12:13 pm

- VEDUSIOM? TU VEDUSI? HOLLY FUCK!!! - išpūtė akis.
- Ėėė... o jeigu... Ant laiptų... Ot tai veiksmas būtų... - paakilnojo antakius, aiškiai ne apie pasivaikščiojimą galvodamas. - Mano pamokos... LOL. Dude, ten geriausios pjankės... Ėėė, PASIŲSK, tada aš pavesiu..... - pa'smirk'ino. - Geriau pati ateik, - įnirtingai palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 12:40 pm

- Ai nu..- Lynn pavartė akim.- Sveikinu, sužinojai naujieną,- prunkštelėjo.
- Pasiūsiu,- palinksėjo.- Aš Tau greičiau atleidimo iš darbo lapelį pasiųsiu pro rakto skylutę, nei dar vieną kekšę,- pakilo iš fotelio.- Ir kadangi nei vienos Tavo ex nėra čia ir nei viena iš jų nesėdi aukštam poste, žiūrėsim kas dabar apgins. Lauk,- pakilnojo antakius ir dingo
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 12:45 pm

- Ai, tu gi ištekėjusi už kažkokio pakasto diedo.. Sweet, - išsišiepė. Vaikinas užsičiaupė beklausydamas Lynn su rimta roža.
- Dar vieną? Aha, po tavęs turbūt daugiau ir nebeliko, - tyliai panosėje sumurmėjo, vos tik mergina išėjo. - O Fi kas? Ne mano x? O Angel... Aš ją irgi... Ir sėdi... Aš ministrę... va taip vat, - toliau panosėje bambėjo aiškiai nusišnekėdamas. Atsiminęs, kad šalia sėdi Lebron, Smitis normaliai įsitaisė ir ranka perbraukė vėl stovinčus plaukus.
- Oh.... O ji gera... - plačiai išsišiepė, vėl svaigdamas, typo sandėliuke kažkas vyko. Sukikenęs, vaikinas pribaigė paskutinį likusį butelį ir dar paplojęs Lebronui per petį, išsidangino.
Atgal į viršų Go down
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 2:32 pm

Čia atėjo Nica su Drew.
Monė pradėjo kaisti arbatinuką ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Svečias

Svečias



Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 2:38 pm

Andrew jau ruošėsi pats imtis kavos gaminimo, kai Zai užlindo. Vyras tik gūžtelėjęs pečiais, ištraukė puodelius ir panašų shit.
- Kiek tau cukraus?
Sumirksėjo, sustingęs su šaukštu ir cukrine rankoje.
Atgal į viršų Go down
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 2:44 pm

-Be cukraus,-tarė Chik for Drew.-Šiaip jei nori galim keliaut į mano kambarį.-sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Svečias

Svečias



Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 2:54 pm

Užplikęs arbatą, Andrew paėmė abu puodelius į rankas ir tik tada pakėlė galvą į Zuikį.
- Dabar? Iš kart? Į tavo kambarį?
Sumirksėjo, aiškiai ne taip supratęs ir pamanęs, jog Chik turi kokių kitokių kėslų. Vos neleptelėjęs "Bet čia irgi yra lova", vyras padėjo puodelius atgal ant spintelės ir pasisuko į Majore.
- Galim.
Linktelėjo.
- Neturiu žalio supratimo kuris tavo kambarys, todėl... vesk.
Nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Zaichik de Majore
Zaichik de Majore



Vardas : Paulina
Pranešimų skaičius : 360
Female Amžius : 28
Profesija : SINGING, SWINGING
Kursas : NĖŠČIAS

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 3:00 pm

Zaichik šyptelėjo.
Padėjusi puodelius ant padėkliuko ir paėmusi jį vieną ranką, (kita žinoma sugriebė Drew ranką), nusitempė vaikiną į savo kambarį.
Atgal į viršų Go down
http://chocolate.topgoo.net/
Svečias

Svečias



Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 11 01, 2010 12:11 pm

Erelio akis įėjo ir greitai išsitraukęs dienyną atsisėdo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:25 pm

Gerrard įvarė kabinetan, kalbėdama telefonu. Kažką išgirdus nustebo ir vos atrėžė kelis žodžius itališkai, bet netrukus nutraukė pokalbį ir krito į krėslą.
- Kur man juos visus dabar rast..- pavartė akim.
[[Tarkim L. turėtų pranešt apie kažkieno ketinimus ryt pult Hogą. So kas pirmas užeis tam teks garbė pirmam sužinot naujienas.]]
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:28 pm

[[no problem ;DDD visada atsiras pirmas kartas apsilankyti pas dyrikę ;D]]

-hey,-isiveržė į kabineta.-aš čia atėjau vienu klausimu.. sutrugdžiau?-sustojo barškėjus kai pamatė Lynn ištysusiu veidu.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:34 pm

Lynn pakėlė akis.
- Laimė, kad neatėjai prieš kokias 15 min ir dar į mano kabinetą,- pavartė akim.- Aš ką tik iš ten, kaip nekeista. Pažinojai Alex'ą?- nebereikalo vartojo būtąjį laiką teiraudamasi.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:36 pm

-m... ne,-papurtė galva.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:38 pm

- Na, nesvarbu? Kokiu klausimu atėjai?- dar paklausė.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:43 pm

-musu miske galima zudyti gyvūnus? man mirtinai reikia...-užbaigė sakinį.

[[tarkim sakiau kad žinau gal ar kažką įsivaizduok, kad papasakotym. plyzzz ;D ]]
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:45 pm

Bella greitu zingsiu ileke i kabineta, (mate kaip cia iejo dyrektore) ir apsidairiusi akimis susirado direktore ir greitai sumurmejo..
--Norejau kaiko paklausti..--susirauke pamaciusi Katherine, bet ir vel atsisukusi i Lynn isispoksojo...
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:46 pm

((O čia galima pvz. būt tam ale "pokylyje" :DD ir čia?))
Atėjusi į kabinetą užsikaitė arbatinuką.Pasidarė kavos ir akies krašteliu nužvelgė esančius žmogus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokytojų kambarys   Bendras mokytojų kambarys - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendras mokytojų kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 311Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Bendras mokytojų kambarys
» areštų kambarys
» Cho Chang kambarys
» Edwardo kambarys
» Bendrasis kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-