Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Ness'os namukas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 5:16 pm

...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 5:24 pm

Ness po skrydžio oru atsiranda prie savo namo durų, verandoje, iš kurios matosi jūra. Išsitraukus raktą iš po gelės vazono, mergina atrakina namo duris. Įeina, pasikabina paltą ant pakabos skirtos striukėms ir kitiems tokiems dalykams, nusimauna batus, padeda juos į spintelę batams. Apsižvalgius su ilgesiu atsidūsta, ją užplūsta seni prisiminimai. Kai mintys išsiblaškė, Ness nupėdino į virtuvę, ten pasiėmė ką nors pakrimsti ir nuslinko link svetainės kur įsitaisius užmigo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 4:11 am

Vaikinas ilgai dvejojas ar teisingai elgiasi cia eidamas. Juk praejo keletas dienu, kol jam pavyko suzinoti kur Van gyvenama vieta. Atsidangines cia giliai ikvepe ir pabildino i duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 7:00 am

Nuo beldimo Ness pabudo. Keleta sekundziu daires kol susiwoke nuo ko ji pabudo. Nedelsdama mergina nuejo prie duru ir jas atidare. Iswydus J ji gerokai nustebo, bet to neparode.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 7:30 am

vaikinas jau grezesi eiti, taciau kaip tik tuo metu duris jau buvo atidarytos, vaikinas stengesi nepasimesti
-grazu namuka mudviem nupirkai,-linktelejo ir nekviestas isibrove i vidu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 7:37 am

Pawarto akis. Uzdaro duris. Atsisuka i J.
- Namukas tai mano.- sukryziuja rankas.
- Isidemek, mano!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 7:42 am

-musu,-pataiso ja.
-aaa, xe xe,-sveika apsikabina ja,-zinau, kad manes baisingai pasiilgai ir laukei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 7:47 am

Sypteli.
- O jei nepasiilgau? -ziu i J zaismingai sypsodamasi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 7:58 am

- cia jau tavo problema.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 8:02 am

Pawarto akis. Apkabina draugiskai J, tada atsitraukia.
- Gal ko tau isgert ipilt?- paklausia is mandagumo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 8:10 am

nusispiria batus, apsidaipo nuzingsniuoja i svetaine.
- pats isipiksiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 8:35 am

- Ok- linkteli ir klesteli ant fotelio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 9:42 am

Įsipila viskio.
-Tai jau išrinkai mum mana ir nepasitarei su manimi,-atsidusta atsisėda šalia merginos, viena ranka apsikabindamas ja per pecius
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:27 am

- Klausyk- deda pirstu jam i krutine.- Sis namas nei musu, nei tawo, o mano, supratai?- ziu i jo akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:33 am

-ne nesupratau,-papurto galva
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:38 am

Sypsodamasi pakrato galwa.
- Nesisawink mano namo.- linkt
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:43 am

-Nesisavinu, kas tavo tai mano, kas mano tai mano,-palinksi
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:45 am

Sukikena.
- Ar galim pabandyt susitarti, kad namas mano vienos?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:47 am

-ne nagalim
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:49 am

Apsikabina jo kaklą.
- Net jei aš gražiai paprašysiu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:52 am

-Manęs tavo prašymai nedomina,-sumurkia
-Be to aš daviau suteptos skaistybės įžadus
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:56 am

-Ką tokį, ką tokį davei?- suraukia kaktą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:07 am

-Ką girdėjai,-palinksi
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:11 am

- Nu aš girdėjau, bet ar negali man durnai paaiškint kas tai yra?- šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:14 am

-Ne tu per durna, kad suprastum-sukikena, atsikabindamas nuo jos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ness'os namukas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ness'os namukas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Lunos namukas
» Dinos namukas
» Evos namukas
» Yumi Bliufery namukas
» Lapino Juodojo medinis namukas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-