Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Ness'os namukas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:16 am

- Nu ir gerai, būk toks.- tipo supyksta.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:19 am

-Gerai būsiu,-palinksi.
Apžiūrinėdamas patalpas, tada atsistoja.
-Aš pasižiūrėsiu, jei tu nieeko prieš nelaukęs atsakymo,-nueina link miegamojo..
-OHO, man čia patiks,-linkteli grūdamas ant lovos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:23 am

Patogiau įsitaiso fotely.
- Smagu, kad tau patinka- pavarto akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:28 am

Nieko nesako, atsistoja nužigiuoja į drabužinę
-Šita pusė bus mano,-sukikena
Iš lentynu mėtydamas Ness drabužius
-Galėjai iškarto man paruosti vietą, bet nieko ir pats sugebu,-pasižiųri į žemę nusėta aukštakulniais, koją juos pastumdamas nuo tako, galvoja ką su apatiniais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:28 am

Nereguoja.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:30 am

Atidaręs stalčių, apžiūri jos stringus ir kitą atributika.
-Man labai gaila, bet,- krato juos laukan, kiek ilgiau pažaidęs su jos liemenėlėm patalpina jas ant žemės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:32 am

Kiek susierzinus burtų lazdelės pagalba sutvarko tą betvarkę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:36 am

Išėjes iš drabužinės grįžta į svetaine
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:40 am

Žiū kurį laiką į J, tada jos žvilgsnis nukrypsta pro langą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:40 am

-Man nuobodu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:43 am

- Man irgi.
Nueina į virtuvę, susirandą obuolį, atsikanda.
- Nori?- žiū į J.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:46 am

-Obuolio ar tavęs?-klausimai į ją pažiūri ir toiau šmirinėja po namus. Kilnodamas daiktus darinėdamas spinteles..
-O mūsų vestuvėm kviesim ir tavo ir mano šeimas?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:49 am

- Obuolio..- pavarto akis
- Kokios dar vestuvės?- išpučia akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:06 pm

-Kokios kokios, mūsu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:09 pm

- Nenusišnekėk, aš neiko nežinau apie tai, o tuo labiau - nesutikau.- purto galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:15 pm

-Nieks tavęs neklausia,-mirkteli, šniukštinėdamas po namus, aptinka nuotraukų albumus nieko nelaukes atsisėda ant žemės vartydamas juos nuolat kikena
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:21 pm

- Iš kur tu nusprendei, kad turiu už tavęs ištekėt?- atima iš J albumą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:26 pm

Susigražina albuma
-Ne tavo reiklas iš kur kodėl kaip,-burbteli
-atsibodo man tavo atgrasumas
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:33 pm

Stovi apstulbus.
- Ei, čia ne aš įsiveržu kaip niekur niekur, ne aš verčiu rūbus ir ne aš nsusišneku apie vestuves!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:35 pm

-Tu nesveika,-galiausia nusikeikia
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:36 pm

Susiraukia. Tada prieina prie J. Suima jo veidą rankomis.
- Pabučiuok mane.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:47 pm

Merginai prėjus prie jo jau ruošesi gintis, taciau isgirdes isakyma ar prasyma. Pabuciuoja ja
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:48 pm

Apsivija jo kaklą rankomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 1:07 pm

Toliau bucuodamas ja paguldė ant sofos
Prisiminęs skaistybės įžadus atstraukė
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 1:16 pm

Kažkaip ten meiliai žiū jam į akis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ness'os namukas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ness'os namukas.   Ness'os namukas. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ness'os namukas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 28Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Lunos namukas
» Dinos namukas
» Evos namukas
» Yumi Bliufery namukas
» Lapino Juodojo medinis namukas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-