Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Filčo kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 3:09 pm

Įėjusi Gitanna nematė Filčo. Šypt, ir ji nuėjo prie tamsios, apdulkėjusios sofos. Perbraukė ją pirštais, ištiesė liežuvį ir nukeliavo link trofėjų. Ach, kokie jie gražūs! Gittė norėjo jų pasiimti, bet jie buvo už stiklo. Neatrakinamo. Neatidaromo. Nepasiekiamo. Nuslydusi ant žemės, Gi greit atsistojo ir papustė padus iš šios vietos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 3:18 pm

Mich atvarė siaubt Filčo kabą ir padaryt gerą pjankę.
-VISI ATEIKIT.-užkriokė per visą kabą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 1:24 pm

Kadangi Kahie buvo like party animal, iškart sužinojusi atvarė.
-Hello, babiez. -pradėjo sukinėtis ir trypti.- Alio, chickens, o kur ugninė?- žagtelėjo.


[xDDD]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:20 pm

- Mano batai buvo du, vienas dingo - nerandu, aš su vienu batuku niekur eiti negaliu.
Dainuodama vaikišką dainelę į patalpą atstryksėjo Mo, paskui save tempdamasi Sarah.
- Ne rimtai, pamečiau batą.
Patempė lūpą, atkišdama tik spalvotos kojinės pridengtą pėdą. Įdėmiau apsižvalgiusi, pasimojavo su dar nepažįstamom Elle, Kathie.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:37 pm

-So, hi. Kas būsi?- kreipėsi į varnanagę.- aš Kathie. O ten ta- Michelle, Klastūnyno vadovė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:47 pm

- Jei gerai pamenu, tai aš būsiu Monica. Žmonės vadino mane Monce, dabar Mo, vėliau tiesiog pradės vadint M, tad gali šaukt mane kaip tik tau patogiau.
Išsišiepė, atkišdama dešinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePen. 11 12, 2010 12:53 pm

Paspaudė ranką ir pasakė:
-Mane irgi. Kat, Kath, Ka, K. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.-sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePen. 11 12, 2010 1:03 pm

Išgirdus Mo ir Kathie, priėjusi stumtelėjo grifę:
-Pati galėjau prisistatyt. Michelle Giovanni, pilnas vardas ir pavardė- Michelle Maite Anahi Giovanni.- išpyškino Monicai.
-Beje, kas tu būsi? - pasisuko į grifę. Paskui į Mo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 2:44 pm

-Kas čia. Kas ten???????? Ką čia kalbate?- klausinėjo Erelio Akis.
Ji įėjo į Filčo kabinetą.
-Ai čia jūs.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 2:45 pm

-O, moteriškė. Kas būsit?-atsisuko į Erelio Akį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 3:08 pm

-Mane mirtinai išgąsdino. Būsiu profesorė ir švilpynės vadovė. Erelio Akis. O aš maniau jog ut mane pažįsti.... Tu Michaelle, ar ne taip?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 3:26 pm

- Malonu Kath, malonu Michelle, būsim pažįstamos.
Išsišiepė Mo.
- Nu viskas, mažiau kalbų, daugiau darbų.
Sukrizeno, ignoruodama tolesnius prisistatymus ir pasiekė spintą, kurioje, kaip įtarė, turėjo būti gėrimų atsargos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:22 pm

-Erelio Akie, malonu susipažint. Aš būsiu Michelle Schweinsteiger, profesorė ir Klastūnyno vadovė.
-O, taip, Mo, būsim pažįstamos.-nusijuokė.-Ką žiūri?-paklausė, kai varnė pradėjo eit link spintos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 12:12 pm

- Ieškau to, dėl ko čia atėjau.
Sušnabždėjo Mo ir pakilnojo antakius. Kalbėjo tyliai, nes įsivaizdavo, kad ugninė nejučia gali išsigąsti ir pasprukti, o tada per daug išaukštinta pjankė virstų nuobodžiu pasišnekučiavimu tarp mergaičių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 12:17 pm

-Wait.. dėl gėrimų?- paklausė.- ,Me too,- palinksėjo galva.
Padėjo Mo ieškoti gėrimų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 12:21 pm

- Uh duuuuh, kaži ko daugiau čia atsvilikom.
Sukrizeno ir ranka pamojo į snaudžiančią Sarah. Atlapojusi spintą, Mo su pasigerėjimu nužvelgė n skaičių butelių.
- Čia tai geras, žinojau, kad Filčas atsiskyręs ištvirkėlis, bet dar kad ir toks alkoholikas...
Sumirksėjo ir akimirksniu sau į glėbį prisirinkusi butelių, sėdosi ant žemės jau bandydama kažkurio dangtelį atlupt.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 12:24 pm

Mich pasiiėmė vieną butelį (kadangi Mo buvo daug paėmusi), ir ėmė lėtai gurkšnoti ir mėgautis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 12:29 pm

-Puiku, tu būsi Klastuolių vadovė kuriuos aš taip mėgstu... Taip pat JM mokytoja. Aš būsiu MI mokytoja ir Švilpių vadovė...-juokėsi Erelio Akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 12:32 pm

-Well, yeah.- sukrizenoi.- Šiaip, kur vaikystėj gyvenai? Aš Paryyyžiuj.. Norėčiau sugrįžt.- išlemeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 2:49 pm

-Hi, atleisk, neturėjau laiko, turėjau būti savo pamokoje.-subaubė erelio akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 2:51 pm

-No problems.-nusijuokė.-Man irgi pamokos žinok. Kaip pas tave vaikai? Ar nepadūkę? Pas mane ne visai. Ir geros žinios kaip per pirmą pamoką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 2:55 pm

Pas mane biški, bet aš jies prirašau pro pranešimais pvz.:
{Didžioji planų gadintoja Erelio akis: Niu niu niu, ar galima keiktis???}
Pas mane daug klastuolių.:
Margarita
Ronnie Miller
Vivian Smith

Vanille Rose

Lukas R

Luna
Daugiau nepamenu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 2:57 pm

-Jea. Pas mane Monica Hilton, Becca Norton, toliau Ronnie Miller, Vivian Smith, Margareth DeSangre ir kiti. Kur tu vaikystėj gyvenai?-vėl paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 2:59 pm

Ronnie Miller, Vivian Smith, Margareth DeSangre jos pas mane yra taip pat.
Gyvenau Londone. Dbar atsikrauščiau į Litl Hengltoną


Paskutinį kartą redagavo Erelio Akis, Pir. 11 15, 2010 3:01 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:01 pm

-Ammm. Aš Paryžiuj. Tau ten patiko? Man Paryžiuj tai patiko.-mirktelėjo akį.- Oh, ko mes laukiam, einam išgert, a?-pakvietė Erelio Akį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Filčo kambarys  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Filčo kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Kambarys
» Atskiras kambarys
» Kambarys iki Pareikalavimo [4]
» Merginų kambarys
» Shadows kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-