Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Filčo kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:02 pm

Naa, aš negeriu, bet galime.-sutiko Michaellę.- Kur?-pasitikslino Erelio Akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:04 pm

-Čia.-bedė pirštu ant kažkokios sofutės, kur buvo ugninės butelis.-Ateik čionais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:07 pm

Erelio akis priėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:07 pm

Ji taip pat. Tuomet atkimšo butelį ir ėmė gerti.
-Imk tu.- atsigėrusi davė Erelio Akiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:11 pm

Erelio akis atsigėrė, vieną akimirką jai atrodė kad apsivems, bet poto tarė:
-Skonis kaip skonis, man atrodęė kad apsivemsiu... Bet neapsivėmiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:13 pm

-Vat tep va.-nusijuokė Michelle.- Aš irgi, atsigėriau, galvoju alia apsivemsiu, bet neapsivėmiau. Paskui patiko. Keista buvo. Beje, žinai kažką apie mano seserį Hayley Schweinsteiger? Pas tave mokinasi?-paklausė Erelio Akies.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:17 pm

-Ne nesimokina, aš nežinau jos- gailestingu palsu pasake ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:19 pm

-Aaaah, nesigailėk, that's nothin',-patapšnojo per petį.- Alright, ties kuo mes baigėm? Oh, ties mano mažąja sesute. Right, turi brothers or sisters?-žvilgtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 3:35 pm

atleisk, turiu eiti nuo kompo, gal dar prisijungsiu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 4:12 pm

-Prašyčiau nesistumdyt,-po pastūmimo Michellei tarė grifė.
-Oh, Monica. Heey. Right, toliau. UGNINĖ,- užriko.-Varauatsigert.
Atsigėrė, o paskui dar vienai tarė:
-Lawl. Tu, Erelio Akis? Keeeistai skamba. Tai tavo pavardė Akis, o vardas Erelio? Supratau gerai, ania?-sukrizeno stebėdamasi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 8:23 am

- Nesišaipyk, kvaiša.
Sukrizeno Mo ir kumštelėjo Kath į šoną.
- Geras tas vardas, dar niekur nesu tokio girdėjus.
Palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 11:47 am

-Aš ir negirdėjus, ir jis gaan normalus,-vėl stumtelėjo grifę.
-Joa, tai toliau geeeeeriam?-sužagsėjo. Ir ėmė gerti ugninę toliau.
-O, geriausia drauge Erelio Akie, ką veiki?-sušuko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 11:53 am

-Nūū kad man keista.-tarė Mo.- O tu nesistuuuuuuumdyyyk,-užriko ant Michellės.
-Šaa. Einam geeeeert,- sukrizeno.- Erelio Akie, Michės geriausia draugęęę, ateik su m..umis kartuuuu...-ėmė žvengti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 12:16 pm

-ŪŪŪŪŽSIČIAAAAUPK,- užriko ant Kath.- Kas tu per tokia, kad šaipytumeis iš mano draugės? A? -žiaauriai supyko ant grifės ir vėl pastūmė, tik stipriau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 3:30 pm

[[Aš irgi mėgstu su savim pasistumdyt (y) xDD]]

Prasidėjus apsistumdymams, Mo susidomėjusi nužvelgė besipešančias dėl neaišku ko ir gurkštelėjo iš savo butelių.
- Bus drakės?
Su viltim akyse paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:12 am

-I don't know. -prilindo prie ugninės ir ėmė gert.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:37 am

Ji atėjo ir priėjo prie Evos. Po kiek laiko tarė:
-Neini valgyti??? Man nusibodo ten būti tai atėjau čia, ten dar du romantikai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:40 am

-Aaalright. Bet čia nėra ką valgyt. Čia PJANKĖ, kur reikia dūkt ir ugninę gert.-nusikvatojo Eva.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 3:51 pm

-O TU NESISTUUUUUMDYK. IR JAU BAIGIU.-užpyko Kath.
Nuėjo prie ugninės. Truputį atsigėrė. Paskui juokdamasi (ne iš Erelio Akies) ir tokia "lawlz" nuotaika nuėjo kažkur šalin.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 4:36 pm

-Eva, aš kalbu kad eitume į didžiąją salę...-pasipiktino Erelio akis
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 7:02 pm

-Nieeekur neisit.-paprieštaravo.-Jei nori, tai ir viena eik. Kompanijos reikia???-paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 7:10 pm

-Tu nesikišk. Aš jau pavalgiau. Kompanijos nereikia. Jau yra, kaip matai. Tu, aš ji. Ir kiti-pasakė Erelio Akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 10:22 am

-Nūūū ir gerai.-palinksėjo galva ir sumirksėjo akytėm.-Aš einu prie Evos.-nuėjo prie Evos ir tarė.- A ką tu, klastūnieete?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 7:55 pm

- O dieeeeve, laiko taip nuobodžiai pjankėj neleidau dar niekad.
Pavartė akis Mo.
- Nei drakių, nei diskotekos, nei nuogo Filčo...
Burbtelėjo. Pasikėlusi nuo žemės, pasiėmė savo pusiau nugertą butelį, į glebį susirinko dar porą, ir atsisveikinusi su naujom pažįstamom, išėjo iš patalpos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 10:36 am

-Wait, Mooo. Diskoteka bus,- tarė Kath. -Tik reikia muzikooos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Filčo kambarys  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Filčo kambarys    Filčo kambarys  - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Filčo kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Kambarys
» Atskiras kambarys
» Kambarys iki Pareikalavimo [4]
» Merginų kambarys
» Shadows kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-