Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
būkime draugais, mano vardas Barnis.^^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitimePir. 11 08, 2010 7:36 pm

būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ 0238l
Iš tikrųjų tai esu Augustė, kaip jau daugelis žinot. Gimiau 1996 08 03 Kaune, tai man jau 14 metų. Tikra moteris arba old bitch, kaip Haris sakė. Va. Gyvenu Užliedžiuose, 3km nuo Giraitės(IX forto) ir 8-9 nuo Šilainių(Megos,Maximos). Jei tokio kaimo nežinot, tai tikrai rasit googlėj pilna apie juos. Gyvenu čia su močiute ir dėde dabar, mama Anglijoj, bet šiaip irgi čia gyvena. :D Tėtis paliko mane ir mamą, kai aš buvau maža, dabar gyvena Anglijoj su savo žmona ir vaiku, mano netikru broliu. Vat. Į mokyklą pradėjau eit nuo 6 metų, todėl dabar jau einu į 9 klasę ir nee, į gimnaziją neišėjau, man ir Gruše gerai. Aam, jokių būrelių nelankau dabar. Nuo pirmos iki penktos-šeštos klasės lankiau šokius, ir septintoj ar aštuntoj klasės(vat neprisimenuu, užkrito) lankiau dvi savaites tinklinį. :DD

Šiaip aš durnas padaras, labai dažnai nusišneku arba šneku taip, kad niekas nesupranta, kartais net ir aš. Dar dažnai juokiuos iš visko ir tai kartais nervina drauges, bet tai būna labai retai, nes jos dar bukesnės už mane. Voo. Dar aš labai užsispyrus ir tai kartais irgi nėra gerai.

Myliu/pamyliu/užmyliu:
Gabrielę(bus žiauriai sunku be jos šiais metais šūlėj, nes su ja žvengdavom iš visko, jai vienintelei galėdavau pasakot viską ir žinot, kad tiiikrai neliksiu neišklausyta, ji tikriausiai vienintelė sugeba pakelt nuotaiką. verkiau, kai ji pasakė, kad išeis į gimnaziją, nes belekaip trūks. ;/ <33); Vitą&Simą(ooh, sesės mano(nu, jos sesės, bet aš su jom ne.;D). Bendraujam nuo antros klasės, susipykstam, bet labai greit susitaikom, pusė vasarų su jom praleista ir žinau, kad jų bus daugiau. mes vis planuojam kaip nakvosim pas mane, prisipirksim šokolado ir kimšim, bet niekaip nesigauna.;D žoo, bendravom&bendraujam&bendrausim. <33); Pauliną(susipažinom prieš metus, bet tookios artimos tapom.^^ pernai vasarą vos ne visą su ja praleidau. juokiamės, liūdim kartu. džiaugiuos, kad tada susitikom toj šventėj ir pradėjom bendraut. <33); Viktoriją(su ja tai nuo vaikystės bendraujam ir beveik nesipykstam. abi keistos, abiejų charakteris sunkus, bet mes sutariam ir mum p*. ;D <33); Brigitą(va su šita tai jau dešimt metų draugaujam ir tikiu, kad dar tiek draugausim. žaidėm, verkėm, juokėmės kartu. <33); Gretą(susitikusios tik porą kartų buvom, bet vis tiek be galo brangi. <33); Ingą, Inesą, Karoliną, Adę, Viką( su jom bendrauju tik internetu, ar telefonu, bet vis tiek jos žiauriai fainos.<3).

Negaliu gyvent be draugių, muzikos, šokolado, inkariukų, juoko. Neapkenčiu mokyklos, žioplių, įkyruolių, perkūnijos, vėdarų, kepenėlių, šaltienos.

Man patinka/aš žiūriu/mėgstu/skaitau:
Gossip Girl(Lively, Meester, Crawford, Westwick); The Vampire diaries(Dobrev, Somerhaler(h)); Twilight(Greene, Stewart, Lautner); "Mano sesers globėjas"; "Badas", "Mirtis ant Nilo"; "Twilight" saga.

žoo, daug jau čia prirašiau, nemanau, kad kas perskaitys viską, o jei kas perskaitėt - bravo (clap) and čiao, myliu&bučiuoju.;D***
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitimePir. 11 08, 2010 7:40 pm

maaaano Augusteee :***
Atgal į viršų Go down
Lux Nithingale
Lux Nithingale



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 725
Female Amžius : 27

būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitimePir. 11 08, 2010 7:44 pm

Laaaaaabas. :oD
Ir...
Whoaaaa.! Somerhalder'is :inlove: :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitimePir. 11 08, 2010 7:45 pm

Vika,visą gyvenimą galvojau, kad aš mamos vaikas o.O
Vivian, sveika. ^^
ahaa.*seilėjasi iš meilės* būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ 154183 būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ 154183
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:24 am

Lbabas:-)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitimePen. 11 19, 2010 5:54 pm

Labai kažkuo matyta... Ne veidu, bet charakteriu. Tu turi turbūt visų mano mylimų žmonių po vieną charakterio savybę, gyvenimo posūkį. Vat už tai ir pamyluoju, nors ir nelabai lankaisi kaip matau. :DD (hug) Tiesa, pati labai simpatiška ir pliaukai gražūs. (smirk)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: būkime draugais, mano vardas Barnis.^^   būkime draugais, mano vardas Barnis.^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

būkime draugais, mano vardas Barnis.^^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Mėgiamiausias vardas iš trečios raidės
» Washington mail. My letter. I part
» Panama Braver-mano gyvenimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-