Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Panama Braver-mano gyvenimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
panama braver
panama braver



Vardas : Justina
Pranešimų skaičius : 30
Female Amžius : 24
Profesija : priešintis blogiui :D
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : don't forget to be awesome :P

Panama Braver-mano gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Panama Braver-mano gyvenimas   Panama Braver-mano gyvenimas Icon_minitimeŠt. 02 19, 2011 7:58 pm

Panama Braver-mano gyvenimas SS851176
Esu Panama Braver. Gimiau Godriko Dauboje. Man 11 metų. Nuo 5 metų prasidėjo keisti dalykai-galėjau pakelti daiktus,jų neliesdama,senelis tiesiog ėjo iš proto kai iš jo ištraukdavau pypkę ir skraidindavau palubėj,o jis negalėdavo pasiekti. taigi,kai man suėjo 11,pašto pelėda-iš tiesų nelabai graži,palyginus kokią dabar įsigijau-atsiuntė laišką ir tada prasidėjo mano,kaip burtininkės istorija. Tačiau dar šiek tiek iki mano stebuklingųjų metų. Mano senelis buvo grasus mokslininkas Brutolas Gintonas Peverelis,kol neišprotėjo. Mano mama buvo jo dukra- Elena Fibi Pevereli. Ji buvo nuostabi burtininkė-niekaip negalėdavau atsistebėti jos daromais auksiniais fejerverkais. Aišku,mano tėvas buvo kažkoks grynakraujis Maiklas Brendonas Braveris. Jis mamą paliko man gimus,tačiau tą pačią jo gyvenimas baigėsi-jis buvo toks karštakošis,kad sutikęs pirmą pasitaikiusį burtininką iškvietė jį kovon iki mirties. Tas dar bandė jo pasigailėt ir nežudyt,bet mano tėvas pasirinko mirtį-bandydamas pulti iš pasalų kerai jį numušė. Viską pasakojo senelis,tai pamatęs vienoje Godriko Daubos užeigoje. Mama vos ištvėrė tai. Deja,po metį,tą pačią dieną ją ištiko siaubingas likimas-aš sėdėjau kiemelyje,o mama prie kelio laistė su burtų lazdele gėlyną. Pro šalį ėjo gauja vyrų,apsigobusių galvas klaikiais apsiaustais. Jie garsiai juokėsi ir tuos,kas pasipainiodavo kelyje užmušdavo žaliu žaibu. Iš pievelės,kur aš sėdėjau puikiai matėsi mama ir kelias. Tie vyrai artėjo prie mūsų namo,mama,per vėlai supratusi artėjantį pavojų,bandė mane paimti ir pabėgti,tačiau nespėjo dabėgti iki manęs ir ją partrenkė tas žalias žaibas. Vyrai artėjo link manęs,kvatodami ir pašaipiai žiūrėdami,kaip aš nustebusi laukiu kol mama atsikels ir nusijuoks. Bet to nebuvo. Senelis išpuolė iš namo,čiupo mane ir mes iškeliavome oru į Londoną. Ten mus priėmė viena brolija,kuriai kažkada priklausė mano senelis,todėl nuo tada mes gyvename Grimaldžio aikštėje 12. Istoriją pratęsiu kitą kartą :)
Atgal į viršų Go down
panama braver
panama braver



Vardas : Justina
Pranešimų skaičius : 30
Female Amžius : 24
Profesija : priešintis blogiui :D
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : don't forget to be awesome :P

Panama Braver-mano gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Panama Braver-mano gyvenimas   Panama Braver-mano gyvenimas Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 4:52 pm

Dabar trumpi ats į klausimus.
1. Vardas Pavardė-Panama Braver
2. Lytis-mergaitė
3. Amžius - pirmakursisi 11m.
4. Šeimyninė padėtis - aišku laisva
5. Tėvai (vardas Pavardė)- Mama: Elena Fibi Pevereli, tėtis - Maiklas Brendonas Braveris
6. Koledžas - įstojau į grifų gūžtą
7. Kursas - 1 kursas
8. Kraujas - grynakraujis
9. Lazdelė - lanksti,tamsaus bugienio,su fenikso plunksna
10. Šluota - neturiu
11. Augintinis - baltoji pelėda,mot. lyties, Hera
12. 3 charakterio bruožai - drąsi, ištverminga, nenustygstanti vietoje
13. Didžiausia baimė - vorai,kirminai,dvasios
14. Ar gali matyti testralius (kitaip: ar esi matęs mirštantį žmogų)-esu mačiusi mirštantį žmogu,o dėl testralių nežinau
15. Gyvenimas iki atvykimo į Hogvartsą(aprašyk) :
aprašiau pačioje pradžioje. Nuo persikėlimo į Londoną, senelis aktyviai dalyvavo Fenikso Brolijos veikloje,aš susidraugavau su Viglių šeima,o ponia Vigl man buvo kaip mama. Todėl augau labai mylima,tik,deja,labai mėgau krėsti eibes:tai tapetus nežinia kaip plėšyti,tai sudaužyti visas lėkštes,nors nuo jų būdavau visai kitame kambario gale. Tačiau ponia Vigl mane mylėjo. Su jos sūnumi labai gerai sutariau- Hugu. Mes vienmečiai,todėl tikiuosi susitiksime Hogvartse. :))) Štai ir mano istorija.
Atgal į viršų Go down
 

Panama Braver-mano gyvenimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Panama Braver Nr.1356
» Washington mail. My letter. I part
» būkime draugais, mano vardas Barnis.^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš. :: Novelės (2011)-