Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Aurorų štabo viršininkės kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:45 pm

Erdvus, jaukus, kiek prabangus Lisos Wright kabinetas.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 5:59 pm

Barškina į duris.
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 6:34 pm

Kaip tik grįžus iš bendrojo kambario, aptika prie durų stypsantį LeBronių Džeimsą.
- Labas vakaras,-rakina kabinetą.Atrakinus įeina, kviesdama įeiti ir jį.Kilsteli antakį laukdama prisistatymo.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 7:09 pm

Lebronas nusiteikęs per rimtai, net nepakeičia savo baisios veido išraiškos, kai pamato Lisą ateinant prie kabineto:
- Jūs sakot, Labas vakaras, nemanau, kad šis vakaras labai labas,- eidamas į kabinetą kalba LJ,- gal nepastebėjote, kad Hogvartsas užgrobtas? Nejaugi nesiruošiate nieko daryti? Aišku jūs manote, kad jei patys susitvarkys,- šiek tiek pakeltu balsu kalbėjo LJ, neleisdamas įsiterpti Lisai.
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:01 pm

Išklausiusi viską Lisa atsirėmė į savo stalą.
- Kadangi mano visi aurorai,dingę, ir jiems nei prisiskambinsi, nei pašauksi, aš negaliu daryti 100 darbų vienu metu,-kalbėjo gana ramiai.-O kad Hogvartsas užgrobtas nieko nežinojau.Manau man ministrės pavaduotojas turėjo tai pranešti,bet kadangi aš čia sėdžiu nieko nežinodama..Tai tik parodo jo neatsakingumą,-truktelėjo pečiais mąstydama kaip čia dabar bus su Hogu.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:08 pm

Pamatęs, kad Lisa visai sukalbama, LJ visiškai nusiramino:
- Tiesą pasakius, keista, kad jūs nieko nežinote, o jūs kartais ne iš MV?,- tik dėl viso pikto pasiteiravo Lebronas,- parodykit savo ranką, prašau,- labai maloniai paprašė James.
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:15 pm

*Nusijuokė ir atsiraitojus rankovę parodė jam ranką su MV ženklu.*
((JOKE))

Lisa tik nusijuokė ir atsiraitojus rankovę parodė James'ui ranką, ant kurios nebuvo nė žynemės.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:24 pm

((Geras JOke:DD))

- Žinot ką?, gal dabar ne pats tinkmiausias metas, bet gal kada nors, su manim kur nors nueitumėt?,- šiek tiek su šypsena Lebronas pasiūlė nežine ką.
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:32 pm

- Pavyzdžiui atgauti Hogvartsą?Got it,-palinksėjo ir nusisukusi pavartė akutes.
- O dabar - prie darbų.-klestelėjo į savo kėdę ir pradėjo vartyt visokius popierius.Tada išsitraukus telefoną paskambino kažkam.Šneka telefonu.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:35 pm

Kai Lisa atmetė kvietimą į niekur, Lebronas nesusimėtė tik atsakė:
- Aš už Hogvartso atgavimą, bet kam jūs skambinate?,- labai susidomėjęs paklausė LJ
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:36 pm

- Kitiems aurorams,-pasakė vidurį pokalbio telefonu ir toliau burbuliavo ant kažkokio auroro.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:39 pm

- Aurorams,- nustebo,- daug jų pažįstate?,- nedavė normaliai kalbėti,- beto, jūs ne iš FB?,- dar labiau susidomėjo James.
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:42 pm

- Aš aurorų štabo viršininkė, todėl domiuosi kur mano darbuotojai dabar.-linktelėjo.
- OO jūs čia tam kad išklausinėtumėt visko iki to ką aš veikiu tuolete?
Šieek tiek pyktelėjus ant tokios klausimų lavinos toliau kalbėjo telefonu.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:47 pm

- Jūsų darbuotojai tikriausiai visi išgaudyti arba pasislėpę?, tad labai daug ko nesitikėkit,- tada jis šiek tiek užpyko po to pasakymo:
- Na aš turėčiau apie jus ką nors žinoti, jūs naujas darbuotojas visų pirma, toliau aš jūsų nepažįstu, o reikėtu tokiu sunkiu metu kaip dabar. Dabar aišku kodėl klausinėju?,- ramiai, bet aiškiai kalbėjo LJ.
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:53 pm

- Aišku, aišku..O dabar...Gal GALIU pakalbėt telėfonu?-piktai žybtelėjo akim ir toliau kalbėjo.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:07 pm

Lebronas išgirdęs rinktelėjimą, nutlo ir laukė kol ji baigs kalbėti...
Atgal į viršų Go down
Scott Christian Daniels




Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 72
Female

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:19 pm

Baigusi kalbėt įsidėjo telefoną į rankinuką.
- O gal malonėsite parodyti dokumentus, kurie leidžia jus mane tardyti?-piktokai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:23 pm

- Tardyti?,- jau rimtai nustebęs pasižiūrėjo į Lisą Lebronas,- jūs manote, kad aš jus tardau, jūs gal niekada nebuvote tardoma? Visiškai nežinote ką tai reiškia...,- nutęsė,- ir jeigu jums taip nepatinka mano draugija, galite tiesiog paprašyti mane palikti kabinetą...,- piktai pasižiūrėjo LJ.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:29 pm

[Eg'o prašymu, dirbu už Aurorą. :DDD]

Įlėkė pro duris, nė laba diena, nė kriu kriu, ir pribėgusi prie stalo, užstaugė:
-Hoooogas užgrobtas, reikia gelbėėėėt!-užkriokė, ir išvydusi, kad čia pokalbis vyksta ne tarp keturių akių, krenkštelėjo, suklapsėjo akimis, ir šyptelėjo.
-Sveikii, noriu pranešti, kad Hogvartstą užgrobė. Reikia eiti ginti. Įkišo rankas į kišenes, ir iš jų išsitraukė dvi pistūlkes.
-Dar viena ten,-parodė į apsiausto kišenę ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:33 pm

- Hogvartsas mat užgrobtas,- pašaipiai pažiūrėjo į nepažįstamąją Lebronas,- geriau sakykit kas iš vis tokia esat?,- su sudomėjimu pažiūrėjo LJ,- beto mes žinom, kad Hogvartsas užgrobtas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:37 pm

-Užgrobtas, užgorbtas, jau šimtą kartų sakiau!-suburbėjo.
-Kas aš tokia? Jūs nežinot kas aš tokia? Na, nebūtina žinot, nes aš irgi jūsų nepažįstu,-sukikeno Waldrof, ir pridūrė. -Vyriausioji teisėja, Ella Waldorf, dabar atliekanti aurorės pareigas, kurių laaabai trūksta. O jūs kas toks būsit?-stengėsi išlikti maloni, ir šyptelėjusi, atbula ranka, perbraukė per plaukus.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:42 pm

LISA WRIGHT:

- Aha, kas jūs toks būsit?-piktai pašnairavo į Jamesą.
((Aš turiu eit, iki))
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:46 pm

LJ tik tylėjo kol sulaukė to paties klausimo iš abiejų merginų:
- Aš tik Lebronas Jamesas, šiuo metu niekam nereikalingas, tad bėgioju po visur ir ieškau darbo, o jei tiksliau, tai aš iš įstatymų skyriaus iš šito aukšto jei nežinojot,- vėl juokais kalbėjo LJ.

((Iki tai IKi :DD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:47 pm

-Oo, keista aš jūsų nemačiau,-sukikeno ir ištiesė ranką. -Mano vardą jau žinot, taigi, malonu susipažinti.
-O dabar reiktų vykti į Hogvartsą!-pridūrė.

[einu ir aš.;D čiao. :DD]
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:56 pm

- Ir man labai malonu susipažinti,- tada susiraukė,- dėja aš ten nevyksiu, griežtai pasakė LJ.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aurorų štabo viršininkės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorų štabo viršininkės kabinetas   Aurorų štabo viršininkės kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Aurorų štabo viršininkės kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Aurorų štabo bendrasis kambarys
» Aurorų štabas
» Aurorų Štabas
» Kabinetas
» Joe kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-