Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kendra / Monika / Momo ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kendra / Monika / Momo ...  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kendra / Monika / Momo ...    Kendra / Monika / Momo ...  Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 4:44 pm

Sveiki forumiečiai.
Esu Monika vardu. Žinau, labai dažnas vardas, bet manau, kad nėra piktybinis.
Esu iš Lietuvėlės sostinės Vilniaus, čia ir gimiau ir augau... ir tebeaugu.
Na, šiaip ar taip esu mažas žmogeliukas, kuris sau ramiai, lėtu žingsniuku eina per gyvenimą, kartais paspartindamas žingsnį, o kartais ir netyčiom stabtelėdamas, mat mėgsta užsisvajoti apie tam tikrus dalykus. Gyvenimo paprastumas, kažkas saldaus, minkšto, pukuoto, juokingo, sentimentalaus, gražaus, muzikalaus, pasakiško, draugiško - tai veda mane per gyvenimą, kaip ir noras pamatyti vis kažką naujo, noras suaugti, noras įgyvendint svajones, noras pamatyti ateitį, noras įsimylėti.
Mėgstu tai kas padeda atsilapaiduoti, kas uždengia gyvenimo negražumus, kas verčia mane džiaugtis. Mėgstu kai yra šilta, kai valgau kažką skanaus, kai skaitau kažką įdomaus, kai klausaus kažko skambaus ir mėgstu pliušinius žaisliukus . Patinka jaukumas, magnolijų, šokolado ir ką tik nupjautos žolės kvapas, šiluma.
Ko ko nemėgstu tai šalčio, žiemos, agresyvių, pašiepti mėgstančių žmonių, kai kažkas lenda į mano asmeninę erdvę, kai man nurodinėja, kai nieko nesupranu, klijų ir rūkalų kvapo ir kai kaimynas pjauna žolę......
Muzika ir filmai yra vieni iš pagrindinių mani įkvėpimo šaltinių, jie įkvėpia ne tik kažką kurti, bet ir svajoti ir kas svarbiausia – jie įkvėpia gyventi. Pirmenybę teikiu rock'o muzikai, kuri man turi visko kiekvienai nuotaikai, kiekvienai progai, kiekvienai dienai. O filmus mielau renkuose gražius, romantinius, laimingom pabaigom, bet esu atvira beveik visiems žanrams, tad būna, kad žiūriu ir ne taip jau laimingai pasibaigiančias istorijas.
Esu pakankamai jautri būtybė, bet kai reikia moku užsidėti nejautrumo šarvus, tačiau žiūrint kokį graudų filmą, lengvai galiu išlieti ašaras.
Turėjau daug gyvenimo svajonių, dabar jau nebežinau, kurios siekti ir kuri turi realiausias galimybes būti išpildytai. Noriu tikėti, kad gyvenime man pasiseks ir tik nedaug kartų ir neskaudžiai, teks kuom nors nusivilti.
Laisvalaikį mėgstu leisti prie knygos. Taipogi kartais boulinge, kašio rungtynėse (žinoma tik kaip sirgalė), su angliuku ar pieštuku rankose, kine ar prie tv ar pc ekranų. Naujausias atrastas hobis - puzlių deliojimas.
Na, gal tiek užteks.
Taigi, jei dar kam kyla kokių klausimų tai prašom nesivaržydami klauskite, arba jei norite šiaip pakomentuoti, tai taip pat galite.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kendra / Monika / Momo ...  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kendra / Monika / Momo ...    Kendra / Monika / Momo ...  Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 5:01 pm

Pasirodei žiaaauriai šiltas žmogus, mokantis džiaugtis gyvenimu. Už ką laaabai sveikinu. :) Sveika atvykus, tikiuosi greit mūsų nepaliksi. (hug)
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Kendra / Monika / Momo ...  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kendra / Monika / Momo ...    Kendra / Monika / Momo ...  Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 9:18 pm

Sveika Monika! :]]
Pasirodei labai įdomi ir kaip Eglė sakė, mokanti džiaugtis gyvenimu :}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kendra / Monika / Momo ...  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kendra / Monika / Momo ...    Kendra / Monika / Momo ...  Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 2:09 pm

Labas. (hug) Pasirodei labai susikaupęs, filosofiškas, mokantis džiaugtis gyvenimu, kūrybingas žmogeliukas ;) Man tokie žmonės patinka. Norėčiau, kad būtum aktyvi čia ir galėtume susibendrauti ir pnš. Būtų tikrai smagu :]
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 33

Kendra / Monika / Momo ...  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kendra / Monika / Momo ...    Kendra / Monika / Momo ...  Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 2:59 pm

Sveika mano bendravarde :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kendra / Monika / Momo ...  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kendra / Monika / Momo ...    Kendra / Monika / Momo ...  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kendra / Monika / Momo ...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Kendra Gontier
» Kendra Raelyn McCauldron
» Kendra Moonlight atvykimas į Hogvartsą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-