Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Jared namas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 5:16 pm

Jared pažvelgė į savo batus. "Gal reiktų naujus įsigyti" ir pakėlė akis į Evans. Prikandęs lūpą jis pažvelgė pro langą, ir atsiduso.
-Kaip važiuosi į oro uostą?-kilstelėjo antakį ir pabandė išspausti šypsenėlę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 5:20 pm

Christa apsidairė tikėdamasi, kad nieko nepaliko. Neturėjo noro kažkada po savaitės skambinti Jared ir klausti, ar kur nors po lova netyčia nesimėto jos batelis. Išgirdusi vyro klausimą Christianė gūžtelėjo pečiais:
-Turbūt taksi. Dar nesugalvojau. O ką?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 5:58 pm

Jarėdas linktelėjo ir prikandęs lūpą nukėlė lagaminą nuo lovos ir ant jo atsisėdo. Vyras apžvelgė kambarį:
-Be tavęs čia bus liūdna.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 6:14 pm

Išgirdusi tokį mielą sakinį iš Jared lūpų, Christiane nusišypsojo ir atsisėdo šalia Leto. Susikėlusi koją ant kojos ji įsmeigė žvilgsnį į savo juodus aukštakulnius ir galiausiai prabilo:
-Man irgi be tavęs bus liūdna. Abejoju, ar Paryžiuj atsiras kas nors, kas sutiks paglobot pasimetusią moterį,-tyliai sukikenusi Chris perbraukė ranka per plaukus.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimePir. 10 17, 2011 6:51 pm

Jared sukrizeno. Sakinys, kad Paryžiuje neatsiras jokio žmogaus, kuris sutiktų priglausti pasimetusią moterį, jis palinksėjo ir teatrališkai šniurkštelėjo.
-Žinau, kad tai bus savanaudiška, bet noriu pabandyti..-Jay nutęsė, vaidindamas ale labai susimasčiusi ir po kelių sekundžių tęsė : -Lik čia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 6:13 am

Išgirdusi Jay prašymą moteris išplėtė akis ir kiek pasimetusi sumirksėjo. Prikandusi lūpą moteris dar kelias akimirkas tylėjo, kol galiausiai krenkštelėjo:
-Aš.. Jay, nežinau, ar tai gera mintis. Aš ir taip nejaukiai jaučiausi visą šį laiką gyvendama pas tave. Noriu atsistoti ant kojų, susirast savo butą, normalų darbą.. Negaliu visą laiką naudotis tavo gerumu.
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 5:37 pm

JARED prikandęs lūpą dar kartą pakartojo savo prašymą, ir pažvelgė į Christiane, laukdamas atsakymo. Vyras jį išgirdęs, papurtė galvą, ir kiek tyliau nei įprastai trečią kartą tarė:
-Lik čia. Man vienodai, kad tau nepatinka naudotis mano gerumu.. nes tiesą sakant tu jį atradai, anksčiau nebūčiau nieko priėmęs į namus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 5:46 pm

-Come on, Jared.. Taigi kai išvažiuosiu, mes vis tiek galėsim bendrauti. Aš rašysiu tau laiškus.. taip dažnai, kad tau atsibosiu. O kai labai manęs pasiilgsi, atvažiuosi. Arba atvažiuosiu aš. Gi ne į pasaulio kraštą išsikeliu,-tyliai sukikenusi Christa kilstelėjo ranką ir švelniai paglostė neskustą Jared skruostą.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 6:35 pm

-Christiane, aš visvien nenoriu kad tu išvažiuotum! Bus gaila, kai grįžus vakare, nežiūrėsim jokio filmo, negaminsim vakarienės, nedainuosim ir negrosim.. Kodėl sugalvojai išvažiuot?-atrodė, kad Jay nenuleis rankų, kol nepasieks savo tikslo - Christiane liks gyventi čia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 6:41 pm

-Jay.. Aš dar net nedirbu.. Patikėk manim, kai grįšiu po darbo, tu manęs nebepažinsi. Aš nenorėsiu nei dainuot, nei grot. Jeigu labai pasiseks, su vyno taure išsidrėbsiu ant sofos, o šiaip.. Man reikia atsistot ant kojų, susitvarkyt gyvenimą.. Negaliu leist, kad man visą laiką kas nors padėtų,-atsidususi moteris prikando lūpą ir nuleido akis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jared namas. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared namas.   Jared namas. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jared namas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Christopherio namas
» Williams'o namas
» Ian namas
» Omi namas
» Sylor namas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-