Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Direktorės kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 28, 2008 9:29 am

Į duris pasigirdo duslus beldimas ir nelaukusi direktorės pakvietimo Sheila užėjo pas ją.
-Laba diena,-pasisveikino ji mandagiai.-Aš dėl Di Čang,-tarė.-Suprantate, ji jau virs dešimt dienų neina darbą. Tai gal galėčiau perimti Aliopso pelėdų centrą?-pasiteiravo ji viską išdėsčiusi.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 28, 2008 10:01 am

Kim išklausė klastuolę ir tarė:
-Pati pastebėjau, kad Di Čang nesilanko darbe. Taip par ir Čo Čang. Dėl šių profesorių aš nuspręsiu ką daryti. Jei per ateinančią savaitę jos su manimi nesusisieks, deja bus nušalintos nuo pareigų kaip ir Petra Oberlicht.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 28, 2008 10:05 am

-O tuomet galėsiu perimti Pelėdų centrą?-pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 06, 2008 11:28 am

-Tuomet galėsi,- pakartojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 13, 2008 2:00 pm

Joana atejo i direktores kabineta.
-Sveika direktore,sveika Aria.-pasisveikino ir atsisedo salia Arijos.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 13, 2008 3:01 pm

-Jūs dėl arešto?-pakartojo klausimą.-Pačiu laiku. Jau maniau nesulauksiu.
Kim atsisuko į Ariją.
-Tu eini į biblioteką. Kolega jau ten. Ji paaiškins ką daryti,- pasakė ir palaukė kol išeis. Tada atsisuko į Joaną,-Tvarkysi pelėdyną. Gali pradėti tuojau pat. Greičiau baigsi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 10 17, 2008 3:28 pm

-Gerai,Direktore.-pasake ir isejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 10 17, 2008 3:43 pm

Po ilgoko laiko,ji griįžo nusivariusi nuo kojų.
-Jau direktore viską išvaliau.-nusišypsojo Joana.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePen. 10 17, 2008 6:43 pm

-Puiku. Gali eiti užsiimti savais reikalais,-nepakėlusi akių tarė Kim.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 10:40 am

-Aciu direktore.-ir nuejo prie Arijos.-Einam i miegamuosius.-susnypste jai ir isejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 2:49 pm

Pasibeldusi Ginny uzejo:
-Kvietete?-sumirksejo akimis.


[[cia Tom'as..oj melagis xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 2:50 pm

((Kim užlaikyk ją LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 3:22 pm

-Majona?-nustebo Ginny ir viska suprato.-Direktore, pakalbesim veliau-skubedama isejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 3:24 pm

((Ups... Somebody's in trouble... LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 4:40 pm

-Aa gerai Ginny,- sumurmėjo Kim.

((Ne nu ;D Normaliai čia visai xDD))


Paskutinį kartą redagavo Kim Niler, Pen. 12 26, 2008 10:50 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 25, 2008 8:00 pm

Iškart po Majonos į kabinetą įlėkė Džinė
- Mirties Valgytojai.... Uždraustasis miškas... Jie čia... Sustiprinkit apsaugą...
Džinė mikčiodama papasakojo Direktorei, kaip pamatė Mirties Valgytojus.
- Reikia ką nors daryti.... Kodėl jie čia atsibastė...
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 25, 2008 9:12 pm

-Kas? Kur?-nustebo Kim.-Džine išgerk raminamųjų ir papasakok viską iš pradžių...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 26, 2008 11:33 am

Džinė išgėrė ir pradėjo pasakot:
- Aš Apsiginimo nuo juodosios magijos mokytoja. Sužinojau, jog vampyrus galima nužudyt įsmeigus medini kuolą vampyrui į širdį. Aš tai norėjau patikrinti. Žinojau, jog uždraustajeme miške gali sutikt vampyrų. Aš ir patraukiau miško link. Buvau labai giliai įėjus į mišką. Staiga išgirdau, jog kažkas netoli šlama. Pagalvojau, jog vampyras. Aš sustingau ir pradėjau laukti. Staiga aš išgirdau žmonių balsus. Ir ne bet kokių žmonių, o būtent MIRTIES VALGYTOJŲ balsus. Taip. Aš tyliai pasislėpiau už medžio ir laukiau kada jie nueis. Mirties valgytojai patraukė mano pusėn, bet, ačiū dievui, jie manęs nepastebėjo. Praėjo tiesiai prieš manę. Aš juos puikiai įžiūrėjau. Tuomet kai žingsniai nutilo, aš pabėgau iš ten. Mirties valgytojai, man labai keista, bet jie patraukė ne Hogvartso link. Jie atrodo kažko ieškojo tame miške... Įdomu ko... Bet faktas, kad jie rado kelia į Hogvartso teritoryją. Ir jie yra čia. Reikia ką nors daryt. - Džinė užsičiaupė ir dar išgėrė vieną raminamą tabletę.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 26, 2008 1:32 pm

[[ Kodėl aš turėčiau juos nuimt Christine?? ;DD]]

Kim atidžiai pasižiūrėjo į Džinę.
-Ką miške yra vampyrų. Po velnių Reikės pasirūpinti česnakais... [xD] Tai apie ką mes kalbėjom? O taip. Mirties Valgytojai. Na aš pasamdysiu vieną kitą būrį aurorų. Turės ką veikt...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 27, 2008 8:53 am

- Vampyrų yra. Bet retai jų pamatysi tame miške. Juos prisikviest išeitų tik burtais. Ir labai ačiū kad pasiūsite ten aurorų.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 27, 2008 10:50 am

-Žinoma,- tarė Kim ir išsitraukė pergamento lapą. Ji apgalvojo laišką ir pradėjo rašyti prašymą ministerijai atsiųsti grupuotę aurorų. Baigusi pasikvietė pelėdą ir pririšusi laišką išmetė ją pro langą.
-Tai viskas ką norėjote pranešti?-paklausė Kim.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 27, 2008 12:53 pm

[[del tomo ir Fleur]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 27, 2008 12:55 pm

[[Ai dėl šito?? ;DD Nenuimsiu tik areštą paskirsiu kai juos pagausiu ;DD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 27, 2008 6:57 pm

Christine su Fleur isiverze i kabineta su leisgive gyvate rankoje:
-DIIIREKTOOOREEE!-susauke Christien ir parode nadzine,-tai Voldemorto nadzine,-tare ji
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 27, 2008 6:58 pm

Gerai apziurejusi gyvate Fleur pasake:
-Manau ji netikra..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Direktorės kabinetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Direktorės kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 218Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

 Similar topics

-
» Direktorės pavaduotoja
» Direktorės kabinetas [2]
» Direktorės kabinetas [3]
» Direktorės pavaduotojos kabinetas.
» Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-