Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Apie Save

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 5:00 pm

Aš Julija, man dvylika, esu iš Laikinosios sostinės ;D
Lankau Žiburio vidurinę [jeigu kas nors rugsėjo pirmąją žiūrėjot penktą kanalą, turėtumėt žinot ir mano mokyklą, ir mano mokyklos kvailą direktorę, ir mano močiutę xD], mokinuos 6b klasėj. 6b elitas 8) xD
Popamokinė veikla - pc. Anksčiau lankiau dramos būrelį, pramoginius šokius [kuriuos, beje, mečiau po trijų mėnesių lankymo xD], dar kažką lygtais, bet nepamenu.
Savo "foruminį gyvenimą" pradėjau 2007 metais, vasarą, užsiregistruodama hogvartsas.lt forume.
Tai tiek ;D Jeigu dar kas domina, klauskit ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 7:31 pm

Esu Eglė iš tauragės, Aušros pagr. m-klos žoodžiu esu gimus 1997-01-07 žoodžiu vakar gymšė buvo :D Sukakojo 12 metų :D. Esu ožiaragė, todėl esu užsispyrusi ir dažnai ginčijuos. :D Lankau Muzikos mokyklą groju fleita, bei kankėmis jau 4- tokė aš. paprastoj šūlėj šeštokė. :D:D lankaiu dar Dailės klases šiemet bet paskui mečiau, nes jau perdaug buvo man. ;D Šeip mėgstu sėdėt prie pc mėgstu knygas labai skaityt, bet kai užeina.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 7:39 pm

Oo, Arachnia, su praėjusiu ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 7:39 pm

Ačiū. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 8:44 pm

Aš Eglė, taip pat iš Tauragės, taip pat iš Aušros pagr. , taip pat iš 6c, taip pat lankau muzikos mokyklą. Gitaros klasę [[ kartais luv, kartais hate ]] ir fortepijoną [[ dažniausiai hate ]].. Vakarykščiu gimtadieniu negaliu pasigirti... Bet po mažiau nei keturių mėnesių - galėsiu. Jei neapsirinku, ir viską teisingai apskaičiavau, gimiau 1997.04.21 [[ Galit pradėt sveikinti xDD. ]] . Gimiau tuo metu, kai avinas keitėsi į jautį, todėl žiūrėdama į horoskopus iš abiejų pasiimu geriausius. Blogus palieku tikriems to meto atstovams xD. Šiuo metu mano žalingas įprotis yra viską kas juda vadinti lamom. Tikiuosi vėliau mano žalingas įprotis bus visus vadinti mamom. Tada viskas bus surimuota, kaip ir mėgstu. Jei jau apie pomėgius. Dievinu Joe Jonas [[ Jis tooooks sexas ]]. Na prie jo ir visa Jonas grupę. Dievinu šunis, ir netgi du juos laikau namie. Tiksliau vieną namie, kitą lauke. [[Omg. kiek daug prirašiau... ]]. Mėgstu bendrauti, susirašinėti. Man dažnai užplaukia. O kai man užplaukia, visi laikykitės atokiau, nes galite arba būti išvadinti lamom, arba aš iš jūsų žvengsiu nesustodama. Taip pat mėgstu ginčytis Ara xDD.
Kol užsiregistravau šitame forume buvau kitokia. Kažkokia kitokia. Buvau nusileidžianti, be galo kukli. Šiandien paskutinį kartą nusileidau, geraširdiškai leisdama arai paiimti paskutinį šnicelį xD. Tačiau perėmiau keletą savo Adri charakterio bruožų ir tuo džiaugiuosi. Na matau, kad jaud daug prirašiau, tai kaip jau ir baigsiu. Jei kas domintų, klauskit xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 12:17 pm

Lama, tu, kiek šuniukų laikai? xD :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 1:04 pm

Lamos mes visi xDD. Dūūū. O tūū ką turi xD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 1:31 pm

Tris anglų bulius :inlove: Dvi kalės ir vienas patinas xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 4:35 pm

Oho! Dideli? Nesipooruoja xDD? [[Tik tas mane ir tedomina :DDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 6:17 pm

[[Taigi matau xD Šiandien tu keista... xD]]

Viena - Lialė [pilnas vardas - Alelia ;D], jai jau 3 m., [lygtais xD], kita - Nata [Fortūna], jai 2, ir kitas Jonas [Jolly], neseniai parsivežėm iš vokietijos :inlove:
Ir ne - dar nesiporuoja xD Nors Lialė ir turėjo vaikų xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 7:16 pm

As Egle 12 metu gimiau 1996 12 25[per kaledas xD]Megstu but kompanijos siela,megstu kai i mane atkreipa demesi xD Esu prikolnas zmogus jokiu bureliu nelankau ir nelankysiu ;DeSU IS Silutes lankau Pamario pagrindine mokykla esu oziarage daznai pykstuos su draugem prispardau kiekviena uzknisanti berna ;DD.Kai uzsivedu tai antiek nusipezu kad visi pasimeta,daugelis manes vengia nes esu "bauginanti" LOLASLOLASLOLASLOLAS .Ka dar norit suzinoti?;DD.Megstamiausia spalva violetine[mirstu del jos ;DD]Esu Antra is zemiausiu klasej nors visu mergu ugis skiriasi vos keliais centimetrais nuo kitu ;DD....
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 01 09, 2009 8:46 pm

Čia apie save tikra teisybę papasakojai Adri, bet dar prisimenu kai mane erzinai kai tipo su savo įsivaizduojama drauge kalbejai, o aš į ją tipo akmenis mėčiau. :veryhappy
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 01 10, 2009 7:22 am

O dieve LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 01 10, 2009 8:56 am

Nežvenk.. :|
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 01 10, 2009 10:18 am

Ejnam namo, o jinai į mane dėmesio nekreipia. Tai aš, kad ją paerzinti ir šnekuos su kažkuo. Paskui pakeliui namo, susitikau dar vieną įsivaizduojamą "draugę". Galų gale Ara pradėjoį mane iš akmenų mėtyti. LAMA xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 01 10, 2009 11:13 am

Ne taveee :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 03 06, 2009 8:36 am

Dą, dą. Ne mane, tik pro galvą akmuo skrido LOLASLOLASLOLASLOLAS. Geras. Atrašiau po dviejų mėnesių LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 03 06, 2009 9:13 pm

Cho tu is kauno?!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 03 06, 2009 9:14 pm

Cha, dabar tu du mėnesius atsakymo lauksi xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimePen. 03 06, 2009 9:16 pm

Žinau ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 2:23 pm

Sveiki peoples. ;>

So. Aš vadinuosi Tauro alus. xDD Ne,iš tikro tai Taura. Man neseniai suėjo 15 metūū. Gyvenu Klaipėdoj. Neturiu nei sesės nei brolio. Turiu augintinius ir šeimą. xDD Mėgstu kartais padurniuot. Laisvalaikį leidžiu klausydama muziką [[ Kaip ir kas kelintas žmogus. xD ]],piešiu ir šoku. Tiek apie mane,jei ką klauskit.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 2:29 pm

Gržus vardas. :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 2:30 pm

Laabai... Neverskit manęs ant depresijos dėl vardo. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 2:34 pm

Gerai tyliu. Bet tikrai gražus. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 3:02 pm

Tu gal kartais "Tauro" fanė LOLASLOLASLOLASLOLAS?

Fakin. Dabar Daino turės su kuo susitikti. o ką man daryt LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie Save Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Apie Save

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Apie mane
» Apie vasaros atostogas
» Viskas apie Moni.
» Gretačka, apie ūkį ir žinias
» Apie kokį gyvenimą svajojate?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Žaidimai-