Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Apie Save

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:24 pm

11?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:24 pm

Ne ne xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:26 pm

10?9?,- jau be juoko paklause Blec
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:27 pm

10 xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:27 pm

Bet birželio 17 būs 11 xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:27 pm

Man 11 LOLASLOLASLOLASLOLAS. O ma rods jai - 10 :D.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:29 pm

Aš tokiąąąąąąą mažžžąąąą. Adre tau šiais metais 11 suėjo ar paretais?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:29 pm

hemhem xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:31 pm

Kas yra? a? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:31 pm

Adriana Sylor rašo:
Man 11 LOLASLOLASLOLASLOLAS. O ma rods jai - 10 :D.

As uz tave vyresne.XCha cha.Joke.xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:31 pm

Už 10 d. man 12 ;D.
Lev, šiaip kai kurie iš čia esančių 12-mečių ar jaunesnių ar vyresnių, elgiasi normaliau už tuos pačius 16, 17 ir t.t... Ir šiaip ne amžius svarbu, o asmenybė.

Ros, jau neilgai :evil:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:32 pm

Matau :isteric: .Bet vistiek as visada busiu vyresne.Ten menesiais zinai.xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:34 pm

ne amzius o protas svarbiau [[ kazkieno zodziai]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:37 pm

Nūūū jooo LOLASLOLASLOLASLOLAS

Jooo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:39 pm

Tai nori pasakyt kad Adre protingesne uz mane a??? LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:40 pm

Kodėl man šitaip neatrodo LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:40 pm

nea ;PP
nieks taip nesake ;pp
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:42 pm

Nebent jo as gimiau per Kaledas.Turejau but angelas.Protinga kaip Jezus.Svelni kaip [wtf koks jos ten vardas?]kaip..Marytte..ar koks jos ten vardas. LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣 🤣


Tai reiske kas as protingesne ar...abi protingos?Neikertu. LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS Arba..abi neprotingos.xDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:43 pm

Pasilieku prie pačio paskutinio varianto LOLASLOLASLOLASLOLAS. Nors šiaip mano proto gabumai riboti LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:43 pm

ką jūs čia pasitot niekus. Aš pati protingiausia xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:43 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:44 pm

Klausykit zinau kad Jezaus zmonos/MAMOS vardas NE Maryte.Tai koks jos vardas?XDDD



Him-jo jo...xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:45 pm

Matot pati Rosalie sutiko LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:46 pm

Hm... Gal Onutė (wasntme)?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 11, 2009 5:47 pm

nu malkin jus nemale bet as tai durna xD jei kitos protingos xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie Save - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Save   Apie Save - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Apie Save

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Apie mane
» Apie vasaros atostogas
» Viskas apie Moni.
» Gretačka, apie ūkį ir žinias
» Apie kokį gyvenimą svajojate?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Žaidimai-