Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Staliukai ;]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:14 pm

Di pastatė akis.
- Nu jooo... karočia, gal man geriau eit ir toliau viena gert. Ir toliau vienai niuniuot. - suburbėjo ji ir pradėjo stotis. Tada prisimerkė. - O aš tau sakiau? Na žinai, kaip tu ten sakai? Aj va, kažką ten skandinu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:16 pm

Fleur zvalgesi p ouzeiga.
-Ne nu chebra, reikia pjankes kaip turi but.. Kitaip nebus.. ,- sukrizeno ji ir atsistojo nuo kedes.
-Di, tu kaip visada laiku. .Ale ir pataikyk tu man ,- sukrizeno ir pradejo eiti link baro. Stabtelejusi paklause:
-Sakykit ko norit?
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:18 pm

Di neramiai atsisėdo.
- Man nešk visus kiek tik turi ugninės butelius. Elfus virtuvėj jau apvogiau, atėjo tavo eilė. - klastingai šyptelėjo. - Šiandien net nežadu imti Anti-girtumo piliulės. Noriu karta gyvenima pati išsiblaivyt. Tai vot. Neš čia viską. - trenkė kumščiu per stalą.


[[agirdi, aš paklausiu mamos ar jai db nereikia prie pc, jeigu reikia, tai vėliau susirašysim ok? :D paliksiu čia viską sujungta jei ką ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:23 pm

[[Girdziu xD Lauksiu gryztant ;DD :inlove: ]]

-Oho, kaip didvyriska.. kazin kaip man be piliules butu.. ,- garsiai maste Fleur - Turbut vemciau kiekvienam kampe ,- sukikeno ji ir syptelejo Di.
-Elfus? Nenu! Gedykis, moterie ,- nusiszvenge ir pridure:
-Vokt nreiks. Vaisinu ,- Fleur kystelejo liezuvi ir nuskuode prie baaro. Netrukus ji gryzo su deze ugnines.
-Nu ir sveria.. ,- subambejo pastatydama ja ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:26 pm

-O man dabar duok arbatos! Girta suriko ji
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:35 pm

Tade vel sako
-Manau cia pats geriausias mano gimtadienis...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:37 pm

Misa issiepe pamaciusi dar daugiau degtines buteliu.
-Oho kiek!Ir is kur pas tave tiek daug, Fleur!?
Mergina sukikeno ir pabaigusi, padejo tuscia buteli ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:42 pm

-Kada nors parodysiu. Tu tiek gyvnime nemacius ,- sukikeno Fleur ir pasizejo i marissa.
-Kokios pageidaujat,panele? ,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:44 pm

-Butinai turesi man parodyt.
Mergina issiepe ir pasieme nauja buteli ir atidare ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:44 pm

Ramiai sedejo Marissa tik pradejo skristi kazkoks laiskas ir ji ji paame ten buvo parasyta
Citata :
Sveika Marissa! Su gimtadienu! As tave sveikinu, tikiuosi neprisgersi..Kaip per trylikta gimtadieni.. Spesiu ka veiki. sedi su Chebra ir geri.. O mes su mama sedim ir ziurim Ziobaru Zinias. Kazkoks ziobaras kazkaip pateko i ministerija! Mes visada skaitome Magijos Zinias. tikiuosi kad su jos redaktoriam daugauji.
Pagarbiai tavo sese
Evanna Stew ;D
Perskaicius lasika ji isdejo i kisene


-as arbatos noriu! Nebegersiu man jau blogaa.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:46 pm

Adriana atsipeikėjo.
- Blia Di. Negalėjai nueiti į Šerno galvą? Pohui, čia pasveikinsim, - sukikeno ir apsikabino Di. - Su gimtadieniu mano liūtuk.

[[ Mes tavęs šerno galvoj laukiam, ta čia paareina. xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:48 pm

Fleur sypsodamasi zejo kaip Adriana sveikina Di. Ji nuejo prie ju, akd ir galetu pasveikint profesore.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:51 pm

-Ot. O manes nieks ir nepasveikins!
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:51 pm

[[Aš nemačiau, kad jūs ten būtumėt. ^^]]
- Ačiū, ačiū. - sumurmėjo Di kartu apkabindama Adrę ir ugninės butelį. - Girdėjau Angel turi man grandijozinę dovaną, tai džiaugiuosi, kad jos čia nėra. - Di užsivertė butelį. Tada apsikabino ir su Fleur. - Tiesa. Ką rašysi kitam MŽ?

[[trumpam grįžau, ir vel dingstu xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:52 pm

- Iš anksto neapsiskelbei, - sukikeno ir apsikabino klastuolę. - Su gimtadieniu. O mes pažįstamos? - sukikeno. - MŽ straipsnis apie alkoholikus jau yra, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:54 pm

-Aciu! Ot nezinau. Man Skleroze..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 7:55 pm

-Em nezinau.. Manau galetum parasyt ka nors visos drauge ,- Fleur pakilnojo antakius - Minutele ,- isisiepe ji ir nubego i darbuotoju kambareli. Netrukus gryzo nesina dideliu meskinu. Fleur iteike ji Di - Su gimsium. Visko kas geriausia ,- nusisypsojo. Fleur atsisuko i Marissa.
-Ir tavo gimsius? Damn nezinojau.. Dovano hm.. neturiu.. Bet ne dovanose esme ,- sukikeno Fleur - Sveikinu..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:00 pm

Atsisedo ir vos vos neuzmigo
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:01 pm

- Em. Artėjančios Valentinkės proga, galėtumėme parašyti apie Hogo poras, - pakilnojo antakius. - Tokias kaip Mel ir Tomas, Fleur ir Tomas... Damn. Čia daugiau nieko kaip ir nėra, - nusikeikė. - Gerai. Galim padaryti kokį humoristinį suporavimą, - pakėlė antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:03 pm

-Fleur gali i magijos zinias parasyti apie Girtu mergu baliu Kiauram Katile! Dosim interviu! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:04 pm

Maiklas įslinko į užeigą.
- Šiandien siaubiu visas iš eilės, - sukikeno ir priėjo prie staliuko. Pamatęs visą kompaniją kartu su jomis ir Di, Maiklas kilstelėjo antakį. Nusisukęs nuo jos, išsišiepė.
- Galima prisijungsiu? Kažkaip nuobodu čia, - sumurmėjo ir pasikasė pakaušį. - Jūs čia geriat? - sukikeno nužvelgęs butelių primėtytą užeigą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:06 pm

-Adriana, puiki mintis ,- Fleur svajingai syptelejo.
-Tik gal apie mane nereikia, a? ,- sukikeno ji ir zvilgtelejo i Marissa.
-Karti karti ugnine karti ,- kikendama uzdainavo. Isvydusi Maikla Fleur pasoko. Ji greit nuejo prie jo.
-Junkis junkis.. Tik zinai... Pasikalbek su Di. Buk zmogas..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:07 pm

- Ką man su ja šnekėti? Neturiu apie ką, - sumurmėjo ir nuleido akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:09 pm

Marissa nuluzo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 8:10 pm

-Liaukis! Tai yra liaukites ,- greit pasitaise Fleur -Nesielk kaip mazas vaikas. Visgi tau 24. Negi taip ir stovesi? ,- klastuole isijaute i klaba ir toliau vare savo:
-Gal sakau verta pabandyti? Neprarasi tos savo garbes!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukai ;] - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 15 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai ;]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1531Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

 Similar topics

-
» Staliukai nr.2
» staliukai
» Staliukai
» Baras ir staliukai
» Baras&Staliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-