Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 10:50 pm

Bus xP
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 4:17 pm

Fainas rašinukas ;]
Laukiu tesinio!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 01, 2009 12:07 am

VIII dalis.

Mane pažadino keistas kvapas. Tai jau taip. Šis aromatas buvo ligoninės. Pramerkiau akis. Palatoje sėdėjo mam ir tėtis. Buvo keista... Mat jie nesipyko. Mano tėvai išsiskyrę jau kelerius metus. Mama visdar viena, o štai tėtis veltui laiko negaišta. Jis susituokė su dešimtčia metų jaunesne moterimi ir jie jau turi penkerių metų vaiką – Karolį. Nekenčiu jo! Mažas kenkėjas!
- Dukrele, tau jau geriau? ,- šluostydamasi ašarotas akis paklausė mama. Auč... Klaikiai skaudėjo ranką. Ir neveltui! Vargšė rankelė buvo lūžusi...
- Aš kalta... – mama pratrūko verkti. Ne nu? Aš ją turiu guost? Juk aš nukentėjau...
- Tu nekalta ,- pasakiau šaltu balsu, bet nežiūrėjau jai į akis.
- Tas areštas... ,- mama nutilo. Tėtis uždėjo ranką jai ant peties:
- Milenija, liaukis. Turime palaikyti Korneliją. Ji pasveiks ,- tėtis padrąsinamai nusišypsojo. Esu jam užtai labai dėkinga. Jis pasiūlė mama nueiti į kavinę. Aš įsiterpiau:
- Mama, man nieko nebereikia, noriu pailsėti – suaimanavau, lyg būtų labai suskaudę ranką. Nenoriu, kad ji čia būtų – rūpestingoji mamytė. Stengiausi kuo mandagiau ją išprašyti. Mama nenoriai, bet išėjo. Aš pradėjau mastyti... Padariau išvadą, kad dėl visko kalta stirna. Niekas jei neįtinka! O gal negalima nieko kaltint? Užsinorėjau miego... Akys apsunko ir pradėjo merktis...
- Ilgai čia sėdit? ,- paklausiau tik pramerkusi akis. Palatoje sėdėjo Nerija ir Goda. Jos buvo atnešę vaisių ir saldumynų, bet aš nieko nenoriu...
- Kai tik sužinojom kas tau atsitiko – ramiai tarė Nerija. Norėjau jai atsakyti, bet įsiterpė Goda:
- Buvom pas Justę. Ji papasakojo apie šį nelaimingą atsitikimą. ,- nelaimingą? Juk išsigandusi baisaus jo berno nukritau.
- Nieko tokio ,- išspaudžiau šypsnį. Nerija su Goda palatoje prasėdėjo dar kokį pusvalandį... Ačiū Dievui pagaliau išėjo! Ir aš vėl viena. Taip kurgi... Negi nesuprantat, kad noriu ramybės? Link manęs ėjo seselė nešina didele gėlių puokšė. Tėtis? Nemanau, būtų pats atnešęs. Seselė išėjo. Rožės nuostabiai kvepėjo... Tik tada pastebėjau vokelį....

„Greičiau sveik.
Myliu tave“

Tai man? Hm... Gal kas sumaišė palatas? O gal turiu slaptą gerbėją? Tada norėčiau, kad tai būtų Tomas... Skraidžiau padebesiais...
- Sveika – prie mano lovos stovėjo Ieva. Ji kikeno, nes turbūt buvau kvailai išsišiepusi. Pala pala? Ar gerai matau? Čia Ieva? Juk aną dieną taip su ja pasielgiau...
- Labas – tariau atsitokėjusi. Buvau išties sutrikusi.
- Klausyk, Kornelija – Ieva atsisėdo ant kėdės. Ė mergyt, aš tau leidau? Klausiamai ją nužvelgiau.
- Žinau, kad niekada nebuvom draugės... ,- ji kalbėjo taip tyliai, kad vos ją girdėjau. Gal man jau ir klausos aparato reikia? Ji atrodė išties nuoširdi...
- Aš bendravau tik su Kamile, bet jau nuo vasaros pabaigos ji toli nuo čia...
- Manai, kad aš būsiu jos pakaitalas?
- Ne, tiesiog tu man kažkuo patinki. Mes panašios. Manau, galėtume gerai sutarti...



- Em gerai... Gal ir tapsim draugėmis ,- nusišypsojau.
Su Ieva kalbėjausi dar kelias valandas. Ta mergina tikrai man patiko. Lengvai radom bendrą kalbą ir nuomonės retai išsiskirdavo.
Na štai mano gimtadienis. Apie ligoninę senai pamiršau. Gavau tiek dovanų... O dar turi ateiti draugės... Man jau 16! Negaliu patikėti! Aš tokia laiminga... Ieva pas mane jau nuo ryto. Padeda pasiruošti šventei. Kai su ja susipažinau aš taip pasikeičiau! Žinoma tik į gerąją pusę. Nusikirpau plaukus, pakeičiau stilių. Šiek tiek makiažo ir aš tikra gražuolė! Atrodau tikrai šauniai! Oooooo jos jau čia!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 01, 2009 8:46 am

Man patikti! :inlove:
Labai įdomiai rašai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 04, 2009 4:50 pm

Va čia padariau kelias foto dieną, sumažinau :12355555: :12355555: :12355555:

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_pagem_1298e37

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_2m_a30c1a0

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_3m_eb6664a

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_4m_2c064bb

Cia kaimynu suo ;D

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_5m_9acffc6

Va xD dar...
https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/vphjit.jpg
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 04, 2009 4:51 pm

Wow, labai gražios :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 04, 2009 4:54 pm

Dekavoju ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 04, 2009 5:02 pm

man ta pirma foto iš pradžių atrodė kaip paveikslėlis padarytas su photoshop XDD labai gražu angeliukaj 💋 XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 04, 2009 6:01 pm

:inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 4:24 pm

Siandienos ;D

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_pagem_828c42d

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_2m_8d69334

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_3m_ef40e89

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_4m_b5f3729

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_5m_7ef3c42

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_6m_d6ac490

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_7m_dcdbf03

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_8m_d875388


Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_9m_8ee4499

Lauki ukomentaru xD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 4:50 pm

ooo...lbai gražios fotkės,fotografe tu xD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 4:51 pm

Dekinga xD
Aha fotografe.. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 6:34 pm

Labai gražios :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 6:47 pm

Labai aciu ;D 💋
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 15, 2009 10:55 am

Kokios foto gražios xD :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 15, 2009 11:29 am

Dekui, meile ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 18, 2009 2:21 pm

Auh,gražhumas ;D :inlove: :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 18, 2009 2:24 pm

Seip nera cia nieko labai grazaus ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:11 pm

Lb gražios foto, tikrai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:13 pm

Clara Delacour rašo:
Siandienos ;D

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_pagem_828c42d

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_2m_8d69334

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_3m_ef40e89

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_4m_b5f3729

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_5m_7ef3c42

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_6m_d6ac490

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_7m_dcdbf03

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_8m_d875388


Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 F_9m_8ee4499

Lauki ukomentaru xD

Dziaugiuosi kad patiko xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:15 pm

Labai grazios. Ypac paskutinė. :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:16 pm

Aciu ;DDD
💋
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:21 pm

Wow.
As suzaveta
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:26 pm

Aciu aciu ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 2:26 pm

Nu tikrai, talentas tai belekoks pas tave[[ čia geraja prasme xDD]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD   Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Debės. Sis tas.. tipo ir fabrikas xD

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 317Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Sophie Mazas Fabrikas
» tipo Suny xDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-