Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 2:52 pm

Kaip pirmi darbai tikrai nuostabūs. Nors ir nesugebu atsilaikyt nepasakius ('scuse me xDD), kad pirmąjam normaliam nesugebėjai sureguliuot pagr. teksto, o antram tekstas tragiškas xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 3:27 pm

Labai gražūs darbai :) 10/10 :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 4:35 pm

May, daug maž xDD. Su gradientu ir style užmečiau kažkurį xDD.

Mel, thankee už kritiką. Man ji labai reikalinga LOLASLOLASLOLASLOLAS. Su tekstu man kažko nesiseka 🤣. Nežynau, teks gal bandyt daugiau padirbėt, pareguliuot kažką xD.

Heli, thankee xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:34 pm

Oukey. Pabandžiau kažką iš naujo. Labai reikia kritikos, žynoti ką blogai darau xDD.

Iz. - Page 5 Gfhfghcopy
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:38 pm

Nerodo T-T
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:40 pm

Bliaxa,greit tobulėji,nesoėju žiūrėtis xDDD~
Šiaip kb gražus šitas,tik vat dėl šriftų truputį xD~
O šiaip tikrai lb gražu <333~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:41 pm

Žynaū. Dabar hostinu iš naujo LOLASLOLASLOLASLOLAS .

Nū nekelia ir tiek -.- . Blia 🤣 .

Keith, thankee. Š.... čia, bet neesmė xDD. Nū niekaip man su tais šriftais nesigauna -.- 🤣
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:43 pm

Patikėk,man pati sunkiausia dalis pritaikyt šriftą,ir visvien nesigauna xDDD~
O tu tai kai žaibiškai tobulėji tai nesistebiu jei po gero mėnesio profė būsi xD :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:44 pm

Pas tave su šriftu viskas ok yra LOLASLOLASLOLASLOLAS .
Nū bet aš niekaip nesugebu jo suderint -.- .

Pff. Po mėnesio? Po metų LOLASLOLASLOLASLOLAS .
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:47 pm

Nu ir po metų gerai būtų xDDD~
Aš galėčiau 10 metų bandyt ir nieko geresnio nebesigaus xDDDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:52 pm

Dūra tū, profė tu jau LOLASLOLASLOLASLOLAS . Tiesa. Kaip APVERSTI reikia 🤣 ?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:21 pm

amm. Žinau, per dažnai mėtausi nuo vienos istorijos prie kitos, bet ta valanda prie jūros mane paveikė ir aš negalėjau nieko padaryti. Ačiū už kritiką ir komentarus.


Aplink nieko nesimato. Tik lietaus lašai, sudarantys vientisą masę krenta ant pilkų akmenų, drumsčia vandenį ir nuplauna mano skaidrias ašaras nuo veido. Kažkur danguje blyksteli žaibas. Griaustinis riaumodamas nurieda tamsiais ir niūriais debesimis. Žvelgiu į savo atvaizdą nerimstančioje upėje. Mano paraudusios akys išsigandusios. Aš nežinau kur esy, nežinau kaip čia patekau. Aš bijau. Nejučiomis susigūžiu, apsikabinu drėgnus kelius ir pradedu tyliai niūniuoti. Seną dainelę, kurią man dainuodavo mama, kai kiemo vaikai mane nuskriausdavo. Ta dainelė visada mane nuramindavo. Dainuoju vis garsiau ir garsiau. Girdžiu, kaip mano drebantis balsas sklenda virš vandens, pakyla žaliu šlaitu, kitapus upės ir ten išsisklaido tarp medžių. Dainuoju tol, kol mano balsas užlūžta, pavargusi ir nė kiek nenusiraminusi, pradedu tyliai kukčioti. Mano pečiai virpa. Kažkur tolumoje pasigirsta tylūs žingsniai. Mano veidas persimainė ir akys žybtelėjo vilties ugnele. "Gelbėkit!" surikau, kaip tik galėdama garsiau. Žingsniai artėjo. Netrukus prie savęs išvydau vyrą. Tiksliau mačiau tik jo kojas. Vis dėl to lijo ir aš sėdėjau. Vyras mūvėjo tamsiai mėlynus džinsus, ant kurių matėsi kelios kraujo dėmės. Iš laimės, aš pradėjau dar labiau verkti, puoliau prieš vyrą ant kelių, apsikabinau jo kelius. Iš mano gerklės veržėsi nerišlūs sakiniai, maldavimai išgelbėti. Keliais jutau šlapią, sausą žolę, o nosimi galėjau užuosti alkoholio kvapą sklindantį nuo vyro. Staiga jis mane nustūmė nuo savęs. Aš kritau ant tos pačios žolės. Nesuprasdama kas vyksta, pradėjau trauktis nuo nepažįstamojo kuo toliau. Atbula. Jutau, kad vyras kažko ieško kišenėse ir bejėgiškai sustingau. Ašaros tiesiog nenumaldomai tekėjo mano veidu. Vyras tyliai atsiduso. Jutau jo nenorą to daryti. Išgirdau klektelėjimą. "Ne... prašau... Nereikia..." tyliai, pro ašaras maldavau. Vyras ištarė kažką panašaus į "Atsiprašau" ir aš išgirdau driokstelėjimą. Garsas nuaidėjo, kakur tolumoje pasigirdo kylančių žąsu klegesys. Pajutau nepakeliamą skausmą krūtinėje ir susmukau ant žemės. Vaizdas susiliejo. Buvo vis sunkiau kvėpuoti. Aš atsijungiau, dar išgirdusi tylų atodūsį, pistoleto kritimą ant žemės ir galų gale tuos pačius tolstančius žingsnius.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:25 pm

. . . . . . .



Vau (mm)
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:26 pm

Kaip turėčiau suprasti šitą tavo komentarą LOLASLOLASLOLASLOLAS ?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:26 pm

Įsivaizdavau kaip Donovanas ką nors kill'ina xDD Pz šiaip Eglė turi nerealų talentą rašybai. Tavo tekstao tokie sudominantys ir priverčiantys skaityt iki galo. Man labai patinka. :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:28 pm

Donovan'as LOLASLOLASLOLASLOLAS ?

Matai, kai pati mačiau tą vaizdą šiandien, BEVEIK viską jutau pati, labai nesunku aprašyti. Na tik ten su tuo vyru reikėjo vaizduotę pasitelkt LOLASLOLASLOLASLOLAS . Nū, bet vis tiek ačiū xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:31 pm

Taip Donovan'as xDD Sėkmės toliau rašyboje xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:32 pm

Negi ir tu pasinešei ant jo 🤣 ? Ačiūūū. Man reikia daugiau tokių įkvėpimų patirti. Kitą sykį mėtysiu akmenis nuo tilto 🤣
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:34 pm

Nežinau. Gal... Kažkaip pirmas vyras kuris šovė į galvą perskaičius apie kruvinus džinsus xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:35 pm

Kruvini džinsai ir Donovan'as? Am. Aišku LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:39 pm

Mm. Nuostabūs aprašymai. Taip ir iškyla viskas prieš akis... ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 02, 2009 6:52 pm

Ačiū. Stengiuosi ^^
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 3:48 am

Bliamba,čia ne man vienai visgi pasirodė Donovan'as? xDDD~
Nerealu šiaip,tikrai,mintys labai gražiai išdėstytos,tekstas rišlus,be jokių peršokimų ir panašiai.Mintis irgi labai įdomi.
Va vienintelis prašymas,pakomentuoj man šią vietą: jutau šlapią, sausą žolę xDDD~
Nu bet čia smulkmena,šiaip labai patiko <333~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 5:29 am

Ai iz speechless ;o
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 8:00 am

Sakiau, kad čia Donovanas xDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Iz. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 511Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-