Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 9:58 am

Keith, ačiūū xDDD. Sausą šlapią žolę. Nesugebėjau paaiškinti, bet žinai, kai būna išdžiūvusi žolė tokia? Neatsigavyusi, pageltusi xDDD? tai va tą turėjau omenyje LOLASLOLASLOLASLOLAS xDDd.

Man, ten ir BUS Donovan'as. Happy now 🤣 ?

Gied, kad ir ką tai reikštų - ačiū xDd/
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeTr. 06 03, 2009 7:29 pm

Pratęsimas. Šytas išėjo prastesnis. Išblėso jau įspūdžiai.

Virš manęs tamsus dangus. Visiškai juodas. Su tūkstančiais, o gal ir milijonais ar milijardais žybsinčių žvaigždžių. nežinau. Niekad neskaičiavau. Jos taip toli... Nors regis arčiau negu žmonės, galinbtys išgirsti mano keistai silpną, tylų ir drebandį balsiuką, maldaujantį pagalbos. Kulka krūtinėje rodės bandė pasiglemžti visą mano kūną ir nusitempti po žeme. Gulėjau savo kraujo klane, jausdama, kaip senka paskutinės jėgos. Buvau velniškai ištroškusi, bet bijojau pajudėti, kad kraujavimas nepadidėtų. Aš gulėjau per toli nuo vandens, kad galėčiau jį pasiekti ir atsigerti. Man buvo vienodai, kad vanduo turbūt užterštas. Silpnos bangelės mušosi į krantą, lyg erzindamos, kad negaliu jų pasiekti. Jaučiau keistą jausmą. Giliai širdyje. Rodės niekas nesvarbu, rodės nuleidau rankas ir pasidaviau likimui. Aš nenorėjau tuo tikėti. Aš ne tokia. Aš niekada nenuleidžiu rankų ir nepasiduodu. Turbūt norėdama tai sau įrdoyti, aš sutelkiau visas likusias jėgas ir atsisėdau. Skausmas krūtinėje nemažėjo. Mano rankos buvo išteptos purvu ir krauju. Bet vis tiek žinodama, kad galiu užkrėsti žaizdą, sudėjau jas ant krūtinės, suspausdamą žaizdą. Jutau, kaip tirštas, tamsiai raudonos spalvos kraujas teka mano pirštais. Suinkštusi iš skausmo, pradėjau šliaužti šlapia žole. Žolė kuteno pilvą, pro suplėšytus baltus marškinėlius. Žaizda tvilkčiojo vis stipriau ir stipriau. Kraujas jau tekėjo mano alkūne. Už savęs palikau raudoną pėdsaką. Kraujo buv tiek daug... Dar keletas centimetrų, kurie atrodė lyg keletas kilometrų, ir aš panardinau kruvinas rankas į ledinį vandenį. Vanduo aplink mano rankas pasidarė ryškiai raudonas. Sutelkusi jėgas, suglaudžiau rankas ir pasėmiau vandens. Sunkiai kėliau jį prie savo sukepusių lūpų. Vos tik mano gerklę užliejo tas sūrus, neskanus, bet kartu ir tokas atgaivinantis, bei nuostabus ledinis vanduo, mano širdyje kažkas lyg atsigavo. Gimė nauja viltis. Aš vėl norėjau gyventi. Netikėtai, mano veidu pradėjo tekėti plonytė ašarū srovelė, nuplaudama purvus. Aš verkiau tyliai, užsimerkusi. Bet tai nebuvo liūdesio, ar nevilties ašaros. Aš vėl radau viltį ir tas jausmas buvo nuostabus. Panardinau rankas į vandenį ir mėgavausi nuostabia gaiva. Netikėtai tolumoje pasigirdo vyrų kalbos, kurios vis garsėjo. Jie juokėsi, skaldė juokelius. Jie buvo dviese. Supratau iš balsų. Pagaliau jie priėjo prie manęs. Aš susigūžiau ir užsidengiau veidą rankomis. Minutę, o gal ir dvi, girdėjosi tik pelėdos ūkavimas, sklindantis iš miško. Vyrai išpūstomis akimis spoksojo į mane.
- Jeff'as vėl nesugebėjo, - šaltai tarstelėjo stambus vyrukas. Jo balse nepajutau jokio žmogiškumo, jokios šilumos, užuojautos. Netikėtai, jis vožė man į galvą. Stipriai, vyriškai. Spėju kastuvu. Pajutau tvinkčiojimą galvoje. Susivyravau. Žvaigždės danguje keistai sumirgėjo ir aš kritau. Mano veidas paniro į vandenį. Gal penkiolika sekundžių savo lūpomis sugebėjau justi šlapią žvyrą, kuris puikavosi po vandeniu, kol galų gale visiškai atsijungiau nuo šio pasaulio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 4:05 am

:inlove: Wow
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 4:12 am

Eina naaaafik,kaip nerealu <333~
Man slėptis po pernykščiais lapais lyinant kūrybinius sugebėjimus.. ;/
Nerealu :inlove:
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 4:28 am

Trenk man į galvą su byta, bet man ten Donovanas nelimpa xDDD Anyways, kaip aš dar kaip ir miegu, tai, paskaitysiu kiek vėliau. Tipo normaliai, dabar tik permečiau akim xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 8:49 am

Mia, suprasiu, kaip teigiamą įvertinimą. Ačiū xDD.
Keith, tavo eilėraščiai ir dainos yra mažiausiai nuostabios. čia jau man slėptis reiktų, bet vis vien ačiū xD.
Maya, 'kay. Bet ten bus Donovan'as xDDd.

Emm. Ką tik supratau, kad šita tema man tinka, nes kol kas dar nenusibodo rašyti, kaip dažniausiai pasidaro po II ištraukos.
Ir NE. Ji nevisada atsijunginės pabaigoje LOLASLOLASLOLASLOLAS .

Šita dalis dar lievesnė, kaip jau pati pastebėjau.

- Žudykit, kai pabus, - išgirdau storą balsą. Tai nebuvo tas, kuris man vož, nei tas kuris į mane šovė - Jeff'as. Išgirdau stiprų trinktelėjimą durimis. Turbūt tas, kuris tarė tuos žodžius išėjo. Kol kas nebuvau atsimerkusi. Bijojau išvysti kažką nepaprasto, ar per daug blogo. Bijojau suprasti, kad esu mirusi, nors niekada netikėjau pomirtiniu gyvenimu. Galvą velnioniškai skaudėjo, tačiau krūtinę, su kulka jau mažiau. Įsidrąsinusi, atsimerkiau. Baimės, nevilties ir dar kažkokio kito jausmo kopinomis akimis apsižvalgiau. Vaizdas liejosi, o lubos virš manęs - sukosi. Jos buvo pilkos. Tiesiog pilkos. Be jokių ornamentų ar kokių papuošimų, kaip buvo įprasta. Tiesiog tamsiai pilkos. Jos buvo vietomis apgriuvusios. Lygiai tokios pat kaip ir sienos. Gulėjau patalpos viduryje. Pagaliau supratau, kad aš dar nemiriau. Turbūt danguje ar pragare būtų sunku užuosti alkoholio kvapą ir girdėti vienišo butelio žvangtelėjimus, bei atodūsius. Stengiausi nejudėti, nekvėpuoti. Mirti nenorėjau. O mirtis vaikščiojo šitame kambaryje. Tiesiog jutau tai. Jutau, kaip pašėlusiai krūtinėje daužosi mano širdis. Aplink save jaučiau kažkokį skystį. Man atrodė, kad tai buvo mano pačios kraujas. Nesupratau, už ką buvo pralietas mano kraujas, nežinojau kodėl, mane bebėgiojančią anksti ryte, pakrantėje, kai matoma buvo tik saulės pakaušis ryte pagrobė. Trenkė galvon ir nusitempė kažkur. Daugiau nieko neatsiminiau, tik pabudau prie jūros. Man nežinomoje vietoje. Staiga galvą beprotiškai nudiegė. Iš skausmo suinkščiau. Man nederėjo šito daryti. Nederėjo skleisti garsų. Tikrai. Pasigirdo žingsniai. Tylūs, vieniši. Jie man skambėjo kaip laikrodžio tiksėjimas, skelbiantis laiką iki mirties. Žingsniai staiga nutilo ir aš išvydau vyrą. Jis palinko virš manęs ir įsižiūrėjo man į akis. Šviesiai rudi plaukai, sušiaušti į viršų. Gan aukšta kakta, kurios viduryje puikavosi sunkiai įmatomas randas. Įdubusios, tamsiai mėlynos akys, tiesiog nuostabi nosis ir lūpos, kuriose atsispindėjo keistas liūdesys. Jis buvo nerealaus grožio vyras. Nejučiomis aš užsimerkiau, bandydama įsivaizduoti jį pasipuošusį linksma ir laiminga šypsena. Nesusilaikiusi šyptelėjau ir vėl atsimerkiau. Vyras keistai kilstelėjo antakį ir atsitiesė.
- Aš tiesiog negaliu kitaip elgtis, - tyliai sumurmėjo jis ir išsitraukė pistoletą. Jo veide ir balse atsispindėjo kažkas šilto ir žmogiško. Aš tyliai pravirkau. Karštos ašaros riedėjo mano kruvinu veidu vietoj maldavimų. Nenorėjau mirti.
- Nereikia... - tesugebėjau tyliai išspausti ir užsimerkiau. Pro akis pralėkė visas gyvenimas. Nuo pirmųjų žingsnių, kurių anksčiau niekada neatsiminiau, iki pirmosios meilės, bučinio. Vėl atsimerkiau ir įsispoksojau į vyrą, savo rudomis, didelėmis ir trikdančiomis akimis. Jis, neatlaikęs žvilgsnio, tesugebėjo nusukti galvą ir užtaisyti pistoletą. Mačiau, kaip dreba jo rankos, kaip nenoriai jis nutaiko pistoletą į mane. - Prašau... - vos girdimai pakartojau. - Maldauju, - išspaudžiau. Vyras užsimerkė, kiek nusuko galvą.
- Atleisk... - be galo tyliai pasakė ir nurijo seiles. Jis nuspaudė gaiduką. Nieko nesakęs, vyras numetė pistoletą ant žemės ir greitu žingsniu dingo iš trobelės. Kelias minutes aš dar kilnojau krūtinę, kvėpavau. Bet po minutės, įkvėpiau gaivaus oro, kuris pateko į trobelę pro jo paliktas praviras duris. Maniau, kad tas šviežaus oro gūsis paskutinis, todėl kiek palaikiau jį plaučiuose, norėdama prisiminti tas senas geras akimirkas. Iškvėpiau orą, užsimerkdama. Užsimerkdama, rodos, amžiams.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 8:52 am

Ir reikėjo suprast kaip teigiamą xDD
laaabai patiko
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 8:54 am

dankee xDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:08 am

Perskaiciau abi. Nu, gerai jau, tebunie tas istizelis Donovan'as. Bet pirmoj daly man jis vapse nyf temu butu xDDD



O siaip geeeris. Bus dar? xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:16 am

Jis ne ištežėlis. Paskui paaiškės ten daugiau faktų, tai eis suprasti, kad jis čystai kietas xDD.

Būs xD. Thankee beje xDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:39 am

Ajajaj xDD
Taigi Jk'inu, lol 🤣
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:40 am

aaa LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:42 am

Bbbb xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:51 am

ccc and ddd xDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 9:52 am

Eeee.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 3:54 pm

kewl.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 4:42 pm

Gražu. Nu ta prasme ne žudynės, bet... Ai. xDD
Nuostabiai rašai, labai patiko. Tik kaip čia ir sakė, pirmoj dalį Jeff'as tavo nesilipina xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 4:48 pm

Ne? Ai nu poh, nes dabar jau neberedaguosiu LOLASLOLASLOLASLOLAS .

Thankee, beje xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 4:58 pm

Ha ha pwnage
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 5:22 pm

Whaat xDD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 5:55 pm

Pwnage ai say... tas urodas skystalas kažkoks, snargliukas taip sakant xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 5:57 pm

Baaaik LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 5:59 pm

Can't stop it.. kai man nėr ką veikt pradedu žliumbt/šėlt/stumt ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 10:40 pm

Awww. Get it xDDd.

Emm. Iš neturėjimo ką veikt, sėdau prie PŠ. Aišku šiaip, nes nieko doro nesigavo. Niekad nesigauna. Žodž, galit pakritikuot xD? Be to, niekaip neišsirinkau kuris šriftas tinka labiau, taaaai :oD.


Iz. - Page 6 N509y8

Iz. - Page 6 2gy0d9h
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 6:04 am

Pats srifto isdestymas man atrodo grazesnis pirmam darbe. Bet jis susilieja su fonu, daryk koki zalia ar persikini su pamazintu opacity :) O siaip grazu, man patiko. :jega:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Iz. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 611Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-