Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 7:11 am

Annntras ;DDD Gražu ;DDD :inlove: :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 7:14 am

Pirmas : D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 8:28 am

Ačiū už komentarus xDDD.
Blah. PSD kažkur nudanginau T.T
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 9:48 am

Gražu, bet šriftas susilieja su fonu (:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:33 pm

Ačiū :)

Taigi. Sėdėdama ant kėdės vandenyje, kandžiojama uodų ir įvairių kitų gyvių, pradėjau rašyti. Taigi. Po šitos dalies prasideda veiksmas, kur sumažės tų nuobodžių aprašymų. Jei patiks, įmesiu daugiau xDd.

Pramerkiau akis. Gulėjau vidury miško. Iš visų pusių mane supo aukšti medžiai, ošdami tylią savo melodiją. Virš žalsvų medžių viršūnių, aukštai kabėjo geltona saulė, priverčianti užsimerkti. Užuodžiau miško gaivą. Tas kvapas man buvo toks malonus... Rodės tuoj, tuoj imsiu ir apalpsiu iš tos laimės, kad aš gyva. Girdėjau kaip margaspalvis genys kala vienišą medį, kaip aplink dainuoja paukščiai, čeža krūmai. Minkštas sąmanų apklotas po mano nugara buvo geriau nei bet kokia lova.
Skausmo nejutau. Tiesiog buvau per daug laiminga, kad atsiminčiau, jog esu suvarpyta kulkų. Skausmas atrodė toks menkas dalykas, prieš visą tą žalumą, kurią mačiau savo akis. Gaivus vėjelis glostė mano nuo saulės paraudusius žandus. Kažkur tolumoje girdėjau šunis. Girdėjau jų nedarnius balsus. Tai eriškė, kad žmonės kažkur yra, kažkur netoliese... Kad viltis yra¡ Žinojimas, kad viltisyra, glostė mano širdį labiau, nei šūsnis nuoširdžių komplimentų iš mylimojo lūpų.
Gulėjau. Gal keletą valandų, o gal ir ilgiau. Tiesiog gulėjau ir mėgavausi dar vienu jausmu. Viltimi. Tylus paukščių čiulbėjimas tik dar labiau leido pasijusti laiminga. Pamažu, darnūs paukčių balsai, žadantys šviesų rytojų pradėjo tilti. Dangus nusiadžė šviesiai raudona vakaro žara. Kraujo spalvos dangus kabėjo virš žalių medžių viršūnių. Pilkšvi debesys, sutūpę kažkur dagaus tolumoje, slėpė mirštančią saulę. Tas nuostabus vaizdas pakerėjo mane ir aš sunkiai, sukaupusi visas jėgas atsistojau. Pirmą kartą tą dieną pajutau skausmą. Žiaurų skausmą, kuris tempė žemyn Bet tas nuostabus vaizdas, susimaišęs su viltimi, suteikė man sparnus. Kad ir kaip keista, aš neskridau, o slinkau, palikdama raudoną kraujo pėdsaką už savęs.
Keliavau ilgai. Aišku, jei šliaužimą su keistais garsais, sklindančiais iš mano burnos galima pavadinti keliavimu. Bet tikslą pasiekiau. Pasiekiau kelią, po gal greitkelį. Tiesiog atsistojau kelkraštyje, laukdama kol kas nors sustos. Ir tik tada, pirmą kartą gyvenime pajutau, kokie vis dėl to žmonės žiaurūs ir negailestingi. Girdėjau, kaip pro šalį nė nestabtelėjusios važiavo mašinos, praeiviai, kurie karts nuo karto praeidami nepritariamai suaimanuodavo ar užjaučiamai caktelėdavo liežuviu. Keistuoliai. Jie net nesiruošė padėti. Jie nejautė, kaip man bloga, kaip pamažu blėsta viltis. Tyliai kvėpavau. Norėjau išleisti kokį garsą, bet dėja – nesėkmingai. Vis dar stovėjau. Visa kruvina, murzina. Staiga kritau ant žemės. Skausmas negailestingai trenkė vos besikilnojančiai mano krūtinei.
- Panele, gal galiu kuo padėti? – išgirdau švelnų, vyrišą balsą. Atsakyti nebesugebėjau, nes buvau per daug nusilpusi.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:44 pm

Tęsk, tęsk xDDDD Mooore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:46 pm

Gerai. Tarkim. Čia parodymui, maždaug kas toliau bus. Patikėkit, sutiksit DAUG mano charų xDDD.

- Iz, ar tai viskas?..
- Ne. Grįšiu. Kai tik sutvarkysiu reikalus. Ir susirasiu tave. Ačiū už viską, - kalbu gan ramiai. Be jokio liūdesio ar jaudulio. O turėčiau. Pagaliau radau tą vietą, kur ta gauja privertė mane visus metus gulėti lovoje. Jei ne Maiklas, turbūt ir būčiau pasilikusi numirti prie greitkelio. Jei ne jis, nebūčiau radusi šios palyginti ramios vietelės prie upės, nebūčiau išmokusi šaudyti, radusi Smitho ir susitarusi su juo susitikti. Jeff‘o kontaktų, deja, rasti nepavyko.
- Bella, pasirūpink savimi, - tyliai sušnabžda Maiklas ir pajuntu jo šaltų lūpų skonį.
- Pažadu, - po ilgo bučinio tarsteliu, žvelgdama į mėlynas vyro akis. Tylus atodūsis iš Flik‘o lūpų ir vyras šypteli.
- Pasiilgsiu, - gal kiek per tyliai tarsteli jis ir susišiaušia plaukus.
- Dėl Dievo meilės, nustok šitaip daryti, - sukrizenu ir pakšteliu Maiklui į lūpas, sulygindama plaukus. Flik‘as tik šypteli, vėl susišiaušia plaukus, iškiša liežuvį ir apsisukęs nueina. Kelias minutes girdžiu jo vienišus žingsnius.
Štai. Likau viena, su savimi ir keršto troškimu. Apsižvalgau. Ta pati vieta, kur pirmą kartą gavau kulką. Nusiaunu basutes ir lėtai, žingsnis po žingsnio brendu į vandenį. Vanduo šaltas. Padais jaučiu aštrius akmenėlius. Į kojas daužosi nedidelės žuvelės. Švelnus vėjas plaiksto mano plaukus. Rankų pirštų galais jaučiu vandens tėkmę. Užsimerkiu ir brendu tolyn.
- Isabella Lancry¡
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:48 pm

Kim Niler rašo:
Tęsk, tęsk xDDDD Mooore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:49 pm

Daugiau nedėsiu. Šian. Turiu, bet nedėsiu LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:50 pm

I hate U 😠
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:51 pm


- Isabella Lancry¡ Pirmoji mano užduotis, kurią, deja, teko atiduoti Jeff‘iui. Nė kiek nepasikeitei, - išgirstu balsą nu kranto. Kai vyriškas balsas nutyla, aš atsimerkiu, kilsteliu antakį ir atsisuku. Išvystu žavų, aukštą ir raumeningą blonfiną. Jis man šypsosi. Vyras nė kiek nepanašus į šaltakraujį samdomą žudiką.
- Ashtonas Smtihas. Žmogus, pažadėjęs man padėti surasti Westiną, - žymiai tyliau tariu ir pradedu eiti link kranto. Nuo Smitho veido nedingsta šypsena. Pasiekus krantą, blondinas paslaugiai ištiesia ranką. Aš prunkšteliu ir praeinu pro jį. – Taigi. Kur galėčiau rasti tą gaidį? – šaltai paklausiu imdama basutes.
- Tiesą sakant... Nori išgerti? – tobula šypsena ir iš kuprinės ištrauktas degtinės butelis. Prunkšteliu ir pradedu eiti takeliu.
- Kur rasti Westin‘ą? – tokiu pat lediniu balsu pakartoju. Smith‘as staigiai įdeda degtinės butelį į kuprinę ir pasibėgėjęs, pasiveja mane.
- Tikslių koordinačių nežinau... – perbraukia plaukus ranka.
- KĄ?¡ - surinku ir sustoju. Pasisuku į Smith‘ą. Vyras irgi sustoja.
- Relax. Bet žinau kur rasti jo bendrą... Shepard‘ą, - linkteli.
- Idiotas. Kokio velnio aš tave ištraukiau iš cypės? – sušnypščiu, pažvelgdama į Ashto akis. Staiga prisimenu, kad jį kažkur mačiau.
- Shepard‘as turėtų žinoti kur yra Westin‘as, - pervertė akis Smith‘as. – Čia visos koordinatės, - linktelėjo, ištiesdamas kažkokį lapelį.
- Ačiū, - burbteliu, paimdama lapelį ir išsitraukdama pistoletą. Įremiu jį Ashtui į krūtinę.
- Wtf? – suinkštė jis, kažkodėl neišsitraukdamas savojo pistoleto.
- Tu padėjai, - tarsteliu ir nuspaudžiu gaiduką. Driokstelėjimas nukeliauja pažeme. Ant žemės krenta nebejudrus Smitho kūnas. – Melagis, - burbteliu ir apsisukusi, pradedu žingsniuoti tuo pačiu takeliu. Link miesto. Taip. Aš nusprendžiau atkeršyti VISIEMS to įvykio dalyviams.

Damn u LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:54 pm

I looooove it ;DDD Kraujai, skerdynės ;DDDD Viskas kas geriausia viename ;DDD Bestseler'is būtų garantuotai xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:56 pm

Ačiūū. Dėl bestseler'io ne visai sutinku, bet vis tiek lieka ačiū xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:58 pm

Tylėk ir dėk dar xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:00 pm

Nee. Reikia pasilikti į priekį xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:01 pm

You wish xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:07 pm

Right xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:10 pm

Dėėk tik xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:14 pm

Blią. Nū gerai. Bet paskutinis. Daugiau šian nedėsiu -.- xD.

Prieš mane – aukšti vartai. Juodi, su strypais. Už jų – milžiniškas namas, išpuoselėtas kiemas. Jo viduryje, prieš didžiules duris – fontanas. Viską supa aukšta tvora. Vartai atrakinti. Nuspaudžiu rankeną ir atidarau juos. Žingsniujuo per kiemą besižvalgydama. Shepard‘as – pasikėlęs žudikas. Kas be ko nesveikai turtingas. Tai jau supratau. Pagaliau pasiekiu duris nuspaudžiu skambutį. Duris atidaro tarnaitė.
- Pakviesk Shepard‘ą, - burbteliu. Ši dingsta. Po kiek laiko, prie durų pasirodo seksualus vyriškis, su Armani kostiumu, juodais marškiniais, atpalaiduotu šlipsu. Jis tiesiog iš tolo dvelkia pinigais. Rankoje – nugerta brendžio. Pamatęs mane, Alex‘as išsprogdinaa akis ir jam iš rankų išsprūsta taurė.
- Isabella Lancry? – išspaudžia, žvelgdamas į mane lyg į stebuklą.
- Būtent, - prunkšteliu, įeidama į jo rūmus.
- Kokio velnio? – kilsteli antakį, uždarydamas duris.
- Ieškau Westin‘o, - burbteliu apsižvalgydama. Milžiniškas holas. Paauksuotos plytelės, didžiuliai laiptai, daug durų.
- Iš kur gavai mano adresą? – susiraukia, ignoruodamas mano klausimą.
- Gražiai uždirbi... Vien už žmonių žudymą, - prunkšteliu, vis dar besižvalgydama. – Smith‘as, - tarsteliu atsisukdama.
- Aš jį užmušiu, - sušnypčia Shepard‘as.
- Jau nebereikia, - vypteliu, eidama link Alex‘o.
- Whow. Šaltakraujė žudikė, - taip pat vypteli.
- Kur Westin‘as? – susiraukiu.
- Velniai žino, - prunkšteli, prisitraukdamas mane prie savęs. Jis aukšesnis už mane, todėl nosimi įsirėmiau į jo kaklą. Užuodžiu brangius kvepalus. Bandau priešintis, bet šone pajuntu pistoletą. – Kalė, - burbteli ir nuspaudžia gaiduką.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:19 pm

:surprised :crying: :love:

Neiškęsiu iki kitos dalies xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 9:22 pm

Suprasiu kaip teigiamą nuomonę. Thankee xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 8:41 am

Whoa... muahahahhahahah... man ir reiktų rašyt... kąnors.... TOKIO ;D
NAIS... anyways...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 8:42 am

Dankeee xDD. Rašyk *nod*.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 8:50 am

Neeeeeeee.... po to netaip parašysiu kąnors, tai gausiu ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 8:52 am

Tu? Kažką netaip? Baik tu LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Iz. - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 711Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-