Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 9:07 am

Oh yeah.... padarysiu Kim stripper, Mayą valgyklos vedėja, Hel 21-erių mokyklinukę.... endless list i can say xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 11:09 am

Helen Barker rašo:
Oh yeah.... padarysiu Kim stripper, Mayą valgyklos vedėja, Hel 21-erių mokyklinukę.... endless list i can say xD

I like that idea ;DDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 3:50 pm

Pabundu kažkokioje patalpoje. Tamsu. Ore tvyro drėgmės kvapas. Pro mažą langelį palubėje skverbiasi šviesa. Čia rūsys. Tą drąsą, mano širdyje, kažkas lyg nupūtė. Bijau, kas nutiks, kai durys virš laiptų prasivers. Kas manęs laukia? Nebeliko keršto troškimo. Tiesiog noriu gyventi. Šoną skauda. Jaučiu, kad pistoletas vis dar savo dėkle. Kvailys. Vėl grįžta visi anksčiau turėti jausmai.

Durys prasiveria ir pasirodo Shepard‘o snukelis. Vyras nusileidžia laiptais ir su didžiulia panieka žvelgia į mane.

- Galėjai geresnius apartamentus parūpinti, - išspaudžiu ir paniekinamai prunkšteliu.

- Nereikėjo Westin‘ui duoti tokios misijos. Jauna, graži mergina... Turėjau žinoti, kad jis nesugebės tvarkingai nužudyti. Jis geras žudikas, bet prieš mergina išskysta. Keista. Jo geriausias draugas Roberts‘as visiškai kitoks. Galėtų iš jo paimti pavyzdį, - papurto galvą.

- Westin‘as tebedirba? – tempdama laiką klausiu.

- Žinoma. Vienas iš geriausių. Reikia kartą ir visiems laikams užbaigti šį reikalą, - sumurma, eidamas link manęs. Shepard‘as įremia pistoletą man į kaktą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:05 pm

:shock: Dar, dar, dar, dar :inlove:
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:06 pm

Oh come on nekankink ;DDD Dėk dar ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:13 pm

Drioksteli šūvis. Shepard‘as ant žemės. Vypteliu ir sunkiai atsikeliu. Slenku rūsiu, lipu laiptais ir atidarau duris. Slėpdama žaizdą, einu per milžiniškus namus, kol galų gale randu tarnaitę.

- Lex‘ius prašė atnešti keletą dokumentų. Kur darbo kambarys? – kuo nerūpestingiau sučiaušku ir nusišypsau.

- Nauja panelė... – sudejuoja tarnaitė. – Saugokis pono Shepard‘o. Jis negeras žmonus, - tyliai sumurma ir parodo į baltas duris už jos.

- Ačiū, - palinksiu ir apėjusi tarnaitę, įeinu į darbo kambarį. Kambaryje tvyro tikra netvarka. Visur išmėtyti dokumentai, tušti buteliai, rūbai. Susiraukusi nueinu iki stalo. Nušluoju ten buvusius dokumentus ant grindų. Ieškau adresų knygutės. Nieko panašaus. Darinėju stalčius. Verčiu uos. Už akių užkliūna seifas, kambario kampe. Senas, surūdyjęs seigas. Suvarau porą kulkų į užraktą. Kiek paklibinu ir... Vuolia. Seifas kuo puikiausiai atsidaro. Jame – keletas popierių ir juoda užrašų knygutė. Paimu ją į rankas ir vartau. Daug vardų... Numerių... Adresų... Pagaliau randu Roberts. Kevin Roberts koordinates. Išplėšiu lapelį, numetu užrašų knygutę ir dingstu iš namų.



Jūsų noras - man įsakymas xDD. Daugiau atsargų neparašiau, tai iki kitos dalies xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:15 pm

Einu skandintis ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:18 pm

Aš kartu. Gal pagausiu įkvėpimą ir išeis parašyt xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:22 pm

Gerai ;DD Kur skandinsies neturi skirtumo? ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 4:23 pm

Nėėėra jokio suknisto skirtumo. Jei TAI nepadės pagaut normalų įkvėpimą, bėgsiu energetinio pirkt. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 5:22 pm

Pasirodo nereikia man jūros. Užtenka ir DWBH xDD.

Įeinu į tamsią laiptinę. Šiek tiek palaukiu, kol akys apsipranta su tamsa. VAizdelis tikrai ne koks. Visur pilna nuorūkų, tuščių alaus butelių. Kvapas, kurį užuodžiu irgi ne per geriausias. Šlapimo ir alkoholio. Suraukiu nosytę. Papurčiusi galvą, perlipu kažkokį miegantį, padauginusį, pusamžį vyrą ir pradedu lipti laiptais. Išgirstu dūžtančių lėkščių garsus ir riksmus. Kiek susigūžiu ir kylu aukštyn. Pagaliau pasiekiu III aukštą. Visos durys išklerusios, apibraižytos. Tik vienos durys tvarkingos, medinės, nenubraižytos, su keliomis spynomis. Pažvelgiu į numerį. Taip, tai Roberts'o "apratamentai". Pabeldžiu į duris. Pasigirsta kažkoks šnypštimas. Vėliau - kalbėjimas. Vėl tyla. Visisiška tyla. Išgirstu kažkokią kalbą ir drioksteli šūvis. Širdis pradėjo dažniau daužytis. Balsas priminė Maiklo. Nuryju seiles ir dar kartą pasibeldžiu, tik šį kartą stipriau ir reikliau. Raminu save. Ten negalėjo būti Maiklas. Durys vos prasidaro.
- Ko reikia? - išgirstu irzlų balsą.
- Ieškau Kevin'o Rob...
- Iz! - pasigirsta vyriškas, švelnus balsas, sklindantis iš buto. Aš pasimetu.
- Maiklai..? - suglumusi išsteniu ir uždedu ranką ant pistoleto.
- Šūdas, - nusikeikia vyras atlapoja duris. Pamatau neaukštą, plikagalvį, nuskustą vyrą, kuris nutaikęs į mane pistoletą. Nieko nelaukęs, jis nuspaudžia gaiduką. Staigiai atšoku. Kulka skrieja pro ausį. Plikis vėl nusikekia ir trenkia man į galvą šautuvo buože. Susvyruoju. Vaizdas aplink susilieja. Atsiremiu į sieną. Deja - neilgam. Nuslystu ant žemės. Dar spėju pamatyti, kaip tas vyras nubėga laiptais žemyn ir netenku sąmonės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 9:28 am

Cool :inlove: Dar!! xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 9:34 am

Lauksim toliau :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 2:51 pm

Danke :).
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 3:59 pm

Ahahahha... tavo stilius įdomus.. ant galo 1mas asmuo pasipassina xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 9:34 pm

Yeah. Visi tai pastebėjo xDDD.

And now. Eg'as prifotkino. Fotkės ne visos. Tik iš telefo. Iš fotiko tingėjau kelt xDDD. Paredagavau. Šiaip ššš, žinau, fotkyt nemoku, bet vaaizdai kokie buvo, kad net PRIVALĖJAU paimt telefą ir pafotkyt xDD. Tataigi. Visas albumas *smirk*.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 9:39 pm

Kelios patiko... nesakysiu kurios xDDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePen. 07 10, 2009 9:43 pm

Ahhh. Sakyyyyk xDDDDDD. T_T
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 4:51 am

Mhm. Kelios. Ir dar. Pupau. Tokių ft neverta keist sepia ar grayscale'u. Geriau pažaisti atspalviais, kontrastu, ryškumu ir etc, nes pradingsta visas vaizdas. xDDDD

xoxo Būsimasis paparacas Ag'as.* LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 6:18 pm

Ačiūūū xDDD. Žinosiu. Bet tiesiog visos jos atrodė tokios visiškai vienodos, so pakaitaliojau xDDd.

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePir. 07 13, 2009 9:58 am

Kai kurios tikrai labai gražios xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 7:33 pm

Dankęę xDD.
Žodž, kol buvau kaime, beveik išprotėjau xDD. Žodžiu. Man pofik, kad jie visi vienodi. Sigai:

Affleckui:
Spoiler:

Doniui:
Spoiler:

Seanui:
Spoiler:

Philippei (tiesą sakant, tik darant antrą sigą sužinojau jo pavardę):
Spoiler:

Jonas:
Spoiler:

Levy:
Spoiler:

Šiaip:
Spoiler:


Nuooootraukos:
Spoiler:

Blah. Šūdinai xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimePir. 07 20, 2009 7:40 pm

Vaau xDD Sigai tikrai gražūs. Tik galbūt kai kur tekstai netinka. Ir... ką aš matau! Išmokai gražiai apkirpt. Yay for you! xD
Šiaip, ką aš galiu patart. Galiu patart vietoj brušų, bandyt naudot tekstūras. Tiesiog neatrodo taip 'pigiai' sigas xD
Nuotraukos... :inlove: Labai gražios. Tiesiog, nežinau ar taip fotkinai, ar pas mane ant tiek pritraukia, bet tai, ką fotografavai pirmam plane, atrodo sulieta. Nežinau xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 1:59 pm

Dankęęę xDDD. Apkirpti? Nesistengiau xDD. Textūros..? Nėra pas mane tokių xDDD.

Nemoku fotkint, dėl to ir pirmam plane sulieta xDDDD. Dankęę gain :inlove:.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 5:09 pm

Oūūūū mai <333~
Kaip nerealiai.
Pvz aš tirpstu nuo tos fotkės su vyšniom, pz kokia nerealybė :inlove:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Iz. - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 811Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-