Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 8:03 pm

Hel pavartė akis, bet šyptelėjo.
-Gerai gerai... laimėjai.
Pasisuko į Depp'ą ir šiek tiek pasistiebusi švelniai pakšteli vyrui į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 10:12 am

Depp'as sumirksėjo akytėm.
- Yeah. Right, - linktelėjo ir tada jau normaliai įsisiurbė į Hel lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 10:17 am

Hel švelniai perbraukė vyrui per kaklą šaltais pirštais. Po kažkiek laiko, truputi atsitraukė įkvėpti oro ir šyptelėjusi pažvelgė į Chris'ą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 7:11 pm

Depp'as nenuleido akių nuo Hel akių ior šyptelėjo. PO klelių sekundžių, Depp'as vėl įsisiurbė Hel į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 8:03 pm

[[Yeah, aš ir vėl vagiu netą ;DDDDDDDD]]

Hel šiek tiek atsitraukė ir prikando lūpą.
-Aš tave perdaug lepinu.
Šyptelėjo ir priglaudė pirštą Chris'ui prie lūpų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 10:56 am

- Būtų galima ir labiau, - nusišypsojo.

[[ Man tiesiog nesveikai skauda galvą ir aš out of ideas ((yeah, yeah. Like alwas))]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 11:05 am

Hel neigiamai papurtė galvą ir sukryžiavo rankas ant krutinės, bet išlaikė šypsnį veide.
-Ne...
Iškėlė antakį.
-Tūrėtų būti atvirkščiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 8:05 pm

Depp'as nusišypsojo.
- Gal norėtum... Šokolado? - sumirksėjo, ne visai į temą, iš kažkur ištraukdamas šokoladinių saldainių dėžutę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 10:06 am

Hel šyptelėjo ir prikando lūpą.
-Dievinu šokoladą.
Suklanksėjo akutėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 1:53 pm

- Žinau, - nusišypsojo. - Aš visad tai žinojau. Na ne visad, bet neesmė, - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 1:57 pm

Helen toliau žvelgė į Depp'ą.
-Man jau baisu darosi, KIEK daug tu gali apie mane žinoti.
Prikanda lūpą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 1:57 pm

- Ankščiau mes labai, ar netgi labai labai gerai sutarėme ir daug patyrėm, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:04 pm

-Tikrai?
Suraukia antakius ir nepatikliai pakrepia galvą.
-Tu man labiau primeni iškrypusi persekiotoją, slapta tykanti informacijos apie mane.
Nesusilaikiusi šypteli ir nusijuokia.
-Juokauju.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:11 pm

Depp'as nusijuokė.
- O gal aš ir esu iškrypęs persekiotojas, slapta tykantis informacijos apie tave? - pakilnojo antakius, nutaisęs tokią paslaptingą šypsenėlę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:17 pm

Hel šyptelėjo suglaudusi lūpas ir iškėlė antakį.
-Tu daraisi vis labiau intriguojantis.
Šiek tiek prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:48 pm

- Ir tai turbūt gerai? - nusišypsojo.

[[ Gal jau xDD? ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:50 pm

Helen sulinksėjo.
-Mhm.


[[Gal.... ne...
*pažiūri į šitą fotkę*
TAIP TAIP TAIP xDDDDDDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:58 pm

Depp'as šyptelėjo ir giliai įkvėpė. Vyras paleido Hel, išsitraukė dėžutę ir priklaupė prieš merginą ant vieno kelio.
- Helen. Aš nerealiai tave myliu. Būk mano žmona, - ištarė, žiedamas į Hel akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:06 pm

Hel pasijautė šiek tiek išmušta iš vėžių. Nepastebimai įsignybė sau į ranką ir užsimerkė. Po kelių sekundžių, praplėšė akių vokus ir įsižiūrėjo į Depp'o akis. Giliai įkvepė ir sulinksėjo galva, teigiamai, nes tiesiog negalėjo pratarti nei vieno žodžio. Ji jautėsi belekaip laiminga.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:07 pm

Depp'as šyptelėjo ir atsistojęs, paėmė Hel už rankų.
- Myliu tave, - tyliai sušnabždėjo ir įsisiurbė į Helen lūpas, apgraibomis užmaudamas žiedą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:17 pm

Pro suspaustus akių vokus prasispaudė kelios džiaugsmo ašaros ir juokas. Hel apsivijo Chris'o kaklą rankomis ir prisiglaudė, leisdama vyrui toliau ją bučiuoti.


[[Ding dong, teh wedding bells xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 5:10 pm

Depp'as priglaudė Helen prie sienos, tęsdamas bučinį. Vyras pradėjo neskubėdamas nurenginėti Hel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 5:24 pm

[[Amžiais SIENA xDDDDDD Greitu laiku bus.... SKYLĖ SIENOJ xDDDDDDDDDDDDD]]

Hel šiek tiek atsitraukė, nužvelgė savo krentančią suknutę ir pažiūrėjo į Chris'ą. Vėl šiek tiek pasistiebusi, įsisiurbia vyrui į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 5:26 pm

(( RawR xDDDD ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 5:40 pm

[[ LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Depp'as šyptelėjo ir pradėjo bučiuoti Hel kaklą. Paskui vėl lūpas. Rankos slidinėjo visu Hel kūnu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miškas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Miškas
» Miškas
» Miškas
» Miškas
» Miškas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-