Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimePir. 07 18, 2011 10:15 pm

(( Odieve, aš žiauriai greit atrašinėju. xDDD ))

Sulaukęs ganėtinai aiškios komandos, Jageris visiškai neslepia nuostabos veido išraiškoje, netgi kilstelėdamas antakius, kas yra viena iš aukščiausių emocijų jo skalėje. Vis dėlto nusprendęs, kad vakaro ar bent jau pokalbio gadinti pradedant burzgti neverta, vyras tik šypteli ir linkteli.
- Sutarta. Jau gali pradėti, kol tas asilas sumąstys, kad mus irgi reikia aptarnauti, spėsi bent jau pusę istorijos tai tikrai papasakoti, - išdėsto, žvilgsnį įsmeigęs į barmeno pusę, prieš tai tituluoto asilu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 07 19, 2011 8:48 am

[[ o aš jau galvojau eit vėją kelt, kad būtent ten kur aš būnu, vpš veiksmas nevyksta :DDDDDDDDDDD su GG BK irgi tas pats blę LOLASLOLASLOLASLOLAS xDDDDDDDDDDDD ir dar kaip suprantu Jager'is ne ilgai gyvas bus, jo? xDDD ]]


Niler išsprogdino akutes, nuvesdama žvilgsnį iki barmeno ir tada grąžindama jį į Jager'į.
- Aš ne..- buvo bepradedanti sakyt, jog nesitikėjo, kad sulauks kažko panašaus, bet tik sunkiai atsiduso.- Tikraaaai nori išgirst VISKĄ?- dar iki galo nesuvokusi, kas jos yra prašoma. Nelaukus atsakymo nei iš šio, nei iš to nusijuokė ir dirstelėjo į vyrą tokiu žvilgsniu, jog buvo aišku, kad klausytis Kim'ės pasakojimų bus labai labai skausminga.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 5:02 am

(( Tai aš čia speciaaaliai xDDDDD Jo, bet neašku kuriam laikui, nežinau kaip naujas personažas man prilips. xDDD O kąąąąą? xDDD ))

Jageris nežymiai susiraukia, Kimei taip ganėtinai keistokai sureagavus į jo prašymą.
- Gerai. Ne viską, - galiausiai linkteli. - Praleisk neįdomiausias dalis, - dar kartą linkteli, o tada pasisukęs į barmeną, užsako dar porą gėrimų. Aplamai, norint išlaikyti tai, kas dar likę iš jo blogiečio įvaizdžio Jageris kaip ir turėtų nustoti lakti, bet tai nesiseka.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 6:24 am

(( no fun, no. :// me vėl forever alone liks :DDDDDDDDD ))

- Praleist neįdomiausias dalis?- pakartojo Niler lyg nesuvokdama ką tai galėtų reikšti. - Nepažadu, kad labai daug šitaip praleisiu. Nors palauk, taip išeina būsi pirmas asmuo, kuris dar gyvenime nevartė mano bylos?- netrukus kilstelėjo antakį ir sukikeno.- Ir gerai. Ji sveria toną. Dar išmesi. Gerai,- atsiduso.- Sunkiausia dabar pradėt. Nuo ko pradėt?
Nejučia pasirėmusi galvą į barą ir spoksodama į tašką už Jager'io, Niler dar kartą, šį kartą jau lengviau, atsiduso.
- Pradėkim nuo to, kad esu vietinė. Kaip žinai, buvau kažkada direktorė, prieš tai teko dirbt ministerijoj, bet apie šitą faktą mažai kas žino. Mano zodiakas svarstyklės ir aš nepaprastai mėgstu veržles, variklius, V16, jei būti tiksliems, pavarų dėžes ir visą kitą šš susijusį su automobiliais,- galų gale sukikeno.- Tavo eilė,- grąžindama dėmesį į Jager'į, tarstelėjo Kim.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 88Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras...
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-