Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:35 pm

(( So what. Esmė tai ta pati. ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:36 pm

(esmė?pala pala.. nėra taisyklės draudžiančios man ateiti ir pulti.. tai kame reikalas? man dabar reikės jūsų mintis skaityti? būt aiškiarege ar ką?)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:38 pm

Hel patenkinta atsistojo. Ji su malonumu žiūrėjo į besikankinančią merginą.
- Sectumsempra- tarė vėl nutaikiusi lazdelę į ją.Per Helehd ranką lašėjo kraujas, delne vis dar buvo stiklo šukių, tačiau kankinimas jai buvo viskas.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:41 pm

(( Yeah, Viltė teisingai pasakė. Neaiškiaregystj ir ne puolimuose esmė Tiesiog negražu įsibraut į kolektyvą ir praėt užsipult narius dėl įsisenėjusios nerašytos puolimų taisyklės. ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:43 pm

((tai koks man tolkas būt blogai, jei negaliu parodyti kokia aš bloga? it's my rule. baiigu floodą, nes kova prasidėjo arba jau baigės che che..))
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:52 pm

Sukaupusi jėgas Jen siek tiek susitvardė nuo skausmo. antriesiems kerams skrendan į ją mergina atkišo ranką su žirklėmis. nors rankoje ir atsivėrė milžiniška skylė, žirklės nukrito ant žemės. svaikąja ranką Jen jas metė į Hel ir pataikė į kairįjį plautį.. ta pačia ranka išsitraukė ir burtų lazdelę. vis dar gulėdama ant žemės ir tvardydama skausmą nusitaikė i Hel.
-Expelliarmus,-sumosikavo lazdele ir nieko nelaukusi pridūrė.-Crucio.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 7:56 pm

Heledh Cammelot rašo:
((tai koks man tolkas būt blogai, jei negaliu parodyti kokia aš bloga? it's my rule. baiigu floodą, nes kova prasidėjo arba jau baigės che che..))

((Sorry kad kišuosi, but no, its not you rule ^^ Taisykles kuria adminai. Lankytojai turėtų laikytis jų))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:02 pm

((Elena> perskaityk dar kartą mano postą ir suprasi, kad tuo sakydama, turėjau omeny, kad būti bloga yra mano taisyklė. aš nenusižengiau nei vienai taisyklėj, kuri yra parašyta forumo taisyklėse ^^ ))

Kadangi mergiotė buvo normaliai apdujusi nuo skausmo kurį sukėlė crucio, ji negalėjo pataikyti Hel į plautį. Žirklės praskriejo ir trenkėsi į kabantį skeletą.
- protego!- atmušė pirmuosius kerus Hel ir visiškai nesitikėjo antrųjų kerų dozės ir tuo labiau nedovanotinų iš ligoninės seselės, ją už tai patupdyt į azkabaną turi.Hel išsisuko kaip vijurkas iš burto trajektorijos ir mostelėjo lazdele dar kartą.
- Imperio!

((va čia jau sutartinė taisyklė. kad buriame po vieną burtą per vieną postą XDD ))
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:06 pm

((tu ateini į forumą, esi žalia, ir kabini visiems akis, norėdama išaiškinti savo tiesą? bšk nusileisk ant žemės, ok?))
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:07 pm

(( Aš ne tik apie tavo taisykles. Tiesiog apie bendras forumo taisykles, ir jų visų reiktų laikytis. Viskas, dingstu..))
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:09 pm

(tu gal geriau pati labai gerai apmastyk ką sakai ir ką darai. kadangi padarei visišką nesamonę, manęs čia ne buvo nė yra. paprašysiu adminų, kad ištrintų visą šitą nesamonę, o kai rasi dėl ko užsipuldinėt ir būsi gerai išanalizavusi visas MŪSŲ taisykles ir pati savo mintis, galėsi daryt ką nori su manim, neprieštarauju.)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:10 pm

((Žalia ne aš, žalia tu.. mano spalva balta XD nekabinu akių. tokia esu. nenoriu apsimetinėti geruole. dabar matote forumo "skyles" ir nematau ko čia dar pykstate. Nebūtų norėjus kovos,būtų pabėgus.))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:11 pm

pala, kaip tia nebuvo..tigi atėjai.. XDD visai jūsų logikos nebepagaunu.. XDDD
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:13 pm

nes pati neturi logikos, gal todėl ir nepagauni. siūlau paskaityt taisykles dar tris kartus, ir tada rpg'int, nes dabar tavo postai kelia tik šypseną, neatrodo, kad tau 18.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:13 pm

(( Tiesiog nereikėjo pult, o jei jau užpuolei ir pasakė admin kad negalima, vsio, reikia šalintis iš temos.))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:18 pm

papostinkit man durnai taisyklę, kuri draudžia man ateiti į ligoninę ir pulti. parodykit su linku.
ligoninė priklauso rpg temai, tad rpg yra rpg. čia veikiama realiai. nėra jokių me not here or stuff.
atėjau logiškai, kadangi nėra čia koridorių ar kitokių atvykimo temų, tai atėjau su sužalota ranka. ir..atšokavo seselė.. joo..dabar pasakykit, kodėl negaliu pulti jei NĖRA taisyklės man draudžiančios užpulti žmogaus, kurį noriu?
aiškiai parašyta, nerašome už kitą žmogų. aš nerašiau kad ji gavo smūgį ar kad ši raitosi. nerašiau kad ji gavo žirkles į plautį ar ką.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:25 pm

(gerai pupa uogą. karpykis savo sparnus ir šliaušk iš čia jei tau netinka mūsų taisyklės. erelių mum nereikia, juolab tokių, kurie nejaučia ką aiškina. vadovaudama kad vienam poste galima pavartoti tik vieną burtažodį ir pati to nedarydama (TEME PAČIAME POSTE KURIAME AIŠKINAI IR MANE) niekam neįrodysi savo teisybės. kad išsitraukei tokias "atisykles kaip po viena burtų naudojimą iš niekas nežino kur, nereiškia kad ir pas mus ji naudojama...dah.... aš atėjau? tada įsivaizduok kad manęs, tavęs ir visų kitų čia nebuvo. persunku? ant rankos užsirašyk. jei neskiri kai žmogus akis kabina manau tau tada reikia apsilankyti pas gerą psichikos sutrikimų daktarą, kuris tave išmokins kaip reikia bendrauti su žmonėmis. gal ir releame gyvenime tu visus užsipuldinėji iš niekur nieko? daryk tu taip savo draugams, tevams ar dar kam nori, bet ne mums. tu čia visiškai žalia ir ne jokia kitokia,todėl tau neatrodo, kad geriau patylėk ir paklausyk ką kalba senbūviai, kurie už tave čia prasėdėjo šimtą kartų ilgiau ir geriau užtavę visus žino?

tau logiška užsipulti mane iš niekur nieko? tai gal man pavirs supermenu ir kaip ir tu išsisukinėt nuo visu keru kurie tau siunčiami mažoje palatoje? dievaži, ATSIPEIKĖK)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:31 pm

Jenny Audrina Smith rašo:
į palatą įbėgo Jenn.
-kas, kaip?-pribėgo prie kriauklės ir sušlapinusi ilgą skudurėlį šaltu vandeniu užrišo vietą virš žaizdos.



(kas tau buvo? peršovė? šuo nukando? kas?)


((na.. aš šio posto nerašiau.

nieko aš tau nedraudžiau. ir nieko aš tau neaiškinau. ir nedrįsk man aiškinti ar įžeidinėti mane. nes nieko panašaus su kitais nedarau.
floodo trinimas nėra aiškinimas. nes kai tu atrašei į mano postą, jau maniau, kad pagaliau bus kova, o ne totalus floodinimas))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:41 pm

Apsisukusi paliko gulėti ją ant grindų ir išėjo iš palatos ir ligoninės.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 8:43 pm

(įbėgdama aš nežinojau kad kėsinamasi man kažką padaryti už tai, kad stengiuosi padėti.
tu bandai įrodinėti tiesą, kuria visi neigia. daryk išvadas.
įžeidinėju? kad pirmas pradėjo sakyti, kad mes nežinom taisyklių? jei tu jau tokia samprotautoja, išeina kad mes absoliutūs durniai.
manei kad bus gera kova? pirma pranešk, kad galėčiau ruoštis, o ne iš niekur nieko užpulk)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 12:37 pm

(( Pranešu kodėl Heledh gauna įspėjimą, o kiti negauna.
Kol nepasirodė Heledh visi sėdėjom labai ramiai, viskas buvo gerai, jokių pykčių.
Kiekvienas Heledh pranešimas persunktas pykčiu, pagieža ir agresija. Tu įžeidinėji kitus narius ir juos užsipuoli. Taip, taisyklėse neparašyta, kad reikia būti draugiškiems, tačiau netgi tokie vaikai kaip mes, tokią elementarią taisyklę suprantam. Tokiais savo beprasmiais užsipuolimais tik parodai savo netoleranciją, rpg ir realybės neskyrimą ir ne itin aukštą intelektą. :)
Aplamai, vengiu aš rimto narių drausminimo, pačios įsivėlimo į pykčius ir panašiai, ar tuo labiau "nepatinka - išeik" žodžių, tačiau... Jeigu turi problemų, tau nepatinka mūsų forumo formatas ar nariai per mažo amžiaus, kad tiktų tavo draugijai - visada yra galimybė atsijungti ir daugiau nebeprisijungti.
FIN. Kiekvienas tolesnis šio konflikto svarstymas ir aplamai, pranešimas šia tema čia bus vertinimas įspėjimu. Ir visiškai nesvarbu, ar rašys senbūvis ar ne.

Ačiū už dėmesį. ^^ Jeigu dar kam nors yra neaiškumų ar turi argumentų civilizuotai galit išsakyti man į PM. :) ))
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
George Ryan Roux



Vardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 38
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimePen. 08 26, 2011 2:50 pm

Po dviejų dienų, trijų bemiegių naktų, daug paklaikusio žingsniavimo pirmyn ir atgal, keliolikos litrų kavos, keleto barnių su hileriais, ne mažiau nei septynių pamainų seselių, bandančių nuraminti/užtikrinti, labai daug nagų kramtymo ir visiško lankymo valandų ignoravimo George'as pagaliau atsidūrė čia, su vis dar sąmoės neatgavusia (turbūt kaltas morfinas) Fel, gulinčia metalinėj ligoninės lovoj. Pats jis, netgi po trijų, prieš penkias minutes išgertų puodelių kavos, taip pat snaudė. Kas buvo gan neįtikėtina, atsižvelgiant į tai, kad jis sedėjo ant kiečiausios baldų istorijoje kėdės, susikėlęs ant jos kojos, atlošta galva įsirėmęs į nelabai patogų merginos lovos čiužinį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimePen. 08 26, 2011 2:57 pm

Po kelių dienų buvimo be sąmonės, kai į ją kišo įvairiausius vaistus, Fel pramerkė akis. Kurį laiką ji nesusigaudė kur yra, todėl tyliai sudejavo ir pabandė pasimuistyti. Pajutusi skausmą beveik visame kūne, Felice apėmė panika, tačiau ji pasistengė susivaldyti ir krenkštelėjo, norėdama į save atkreipti dėmesį. Kiek kilstelėjusi galvą, (tam prireikė daugiau jėgų, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio) Fel pažvelgė į beveik miegantį George ir kiek drebančiu balsu paklausė:
-George.. kas buvo?
Fawn beveik nieko neprisiminė. Na, tiksliau prisiminė faktą, kad nuskrido į sieną, o tada.. na, tik skausmą, kažkokius padrikus žodžius, vyrišką balsą ir.. dar daugiau skausmo.
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
George Ryan Roux



Vardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 38
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimePen. 08 26, 2011 3:45 pm

Išgirdęs savo vardą, George'as nežymiai krūptelėjęs pabudo. Nors miegojo neilgai, vaizdas buvo kiek miglotas, ir bandydamas išsibudinti, jis delnais pasitrynė akis.
-Tiesą pasakius tikėjausi kad tu man tai pasakysi,- sumurmėjo, pagaliau atsisukęs į Fawn.- Nusileidau, radau tave be sąmonės, nepraleidęs nei penkių minučių ten,- tarė apsukdamas visą kėdę, kad nereikėtų persisukinėti, norint pažiūrėti merginai į veidą.- Jie sakė kad į tave pataikė Nedovanotinais,- pridūrė po kiek laiko, turėdamas omenyje hilerius.- O po to dar ir trenkėsi. Ar spyrė,- suraukė antakius, mostelėjęs į vis dar subintuotus Fel šonkaulius, nors pasak hilerių jie jau turėjo sugyti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitimePen. 08 26, 2011 4:25 pm

Felice atsiduso. Padėjusi galvą ant palangės, ji prisimerkė, bandydama kuo aiškiau prisiminti karą. Prikandusi lūpą moteris po kelių akimirkų tylos pravėrė lūpas:
-Aš.. į kažką paleidau kerus. O tada kolona, už kurios slėpiausi sprogo ir atsitrenkiau į sieną. Trumpam viskas aptemo, o va tada turbūt gavau dozę Nedovanotinų, apie kuriuos kalbėjo hileriai. O tada.. nieko nebeprisimenu,-papurčiusi galvą Fel ranka pilvą ir aiktelėjo,-Kūdikis! Kaip kūdikis? Jis gyvas?!-atsisėdusi lovoje Felice susiraukė ir nepaisydama skausmo, kurį sukėlė toks veiksmas, baimingai pažvelgė į mylimąjį, melsdamasi, kad jis ją nuramintų ir paskaytų, kad viskas gerai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Palata - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Palata
» Palata
» Palata Nr.2
» Palata Nr. 3
» Palata Nr.4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-