Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mokyklos bajeriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Belle Clawbeat
Belle Clawbeat



Vardas : dear Gab. <3
Pranešimų skaičius : 53
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 5 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 3:49 pm

Lytų mokytoja:

- Žiūrėkit, sėdi visi nomaliai, o jūsų atskira respublika, jūs plepat.
Atgal į viršų Go down
Belle Clawbeat
Belle Clawbeat



Vardas : dear Gab. <3
Pranešimų skaičius : 53
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 5 Icon_minitimePir. 11 07, 2011 3:14 pm

Eva Matteo rašo:
Aj, pas mus bajeris per lietuvių buvo xD

Kartojam aštuntos kalsės kursą devintos pradžioj. Fonetika. ten tokios dvi čiūvos prieky sėdi tp viską jos supranta, jos geriausios ir pan. nu, tai viena, ten Monika, sako tai aš einu prie lentos. Mokytoj palinksėjo, nuėjo prie kitų klasiokų dirbt. Davė Monikai žodį "Džiaugsmas" išnagrinėt. ji pradėjo ten šaknį žymėt, galūnę. mokytoja tokia atsisuko ir klausia ką ji ten daro. tai Monika visa išraudo ir pradėjo isterikuot tipo kaip čia daryt nieko aš nemoku ir pan. tada ta jos draugė, Karolina ėjo. Mokytoja sako pasidaryt jai lentelę ir po raidę išnagrinėt. stovi ji prie lentos nusipiešus tokius du brūkšnius ir žiūri į klasę. visi krizena, kužda jai ką daryt, o ta nesupranta. Mokytoja atsisuko, susidėjo rankas ir sako.
-nu žinai. Žodžio stulpeliu surašyt nemoki.
ta irgi visa raudona. atsisėdo ir sėdi su knyga veidą užsidengus. tai Mokytoja gal dešimt minučių moralą skaitė kokie mes nesimokantys mokiniai O.o



nu joa, pas mus tai irgi klasiokai užsirovė per matieką, typo "norim kontro", nu tai rašėm, o viskas neišaiškinta buvo, nu tai va, visi klaidų privėlė, o aš 10 gavau. XD vat ką reiškia kontro prašinėt. XD matematikai atsirado. XD
Atgal į viršų Go down
Belle Clawbeat
Belle Clawbeat



Vardas : dear Gab. <3
Pranešimų skaičius : 53
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 5 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 2:58 pm

va va, snd toks buvo. [musu klase luzo XD] [sorry uz trecia is eiles,jei cia negalima XD]

nu vot, istorija. musu aukletoja. ten vyrui jos kazkas krc, apie ta pradejo sneket, ir pradejo tlf jos skambet. eina uz spintos snekets. [vien tai jau juokinga XD] ir paskambina kazkoks rusovkas zmogus i
nu ir ta varo su juo rusiskai XD musu tai klase luzo, gerai kad skambutis. o paskui dar prikolas. vienas mano klasiokux toks (Jonux) [radeda ten kazka kalbet apie spardyma ir dauzyma, krc, o tuo metu aukletoja baige klabet su tlf, ir isigirdo, tai priejo prie jo ir sako:
- as tave tuoj nuvesiu i pirma auksta ir tu galesi dauzyt direktoriu ir spardyt. XD
luzom su dviem naujokais. XD
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Mokyklos bajeriai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 5 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 6:40 pm

Anglų pamoką mokytoja ten supykus, visa užkaito, užraudonavo veidas, ta marškinius atsisagstė vėdinasi ten žodynais visokiais ir aiškina mum "Aš nesuprantu, toks pasirengimas pamokai kelia man pasiruošimą..*bukai paspokso į sieną nesuprasdama ką pasakė*.. Pasipiktinimą"
Atgal į viršų Go down
Belle Clawbeat
Belle Clawbeat



Vardas : dear Gab. <3
Pranešimų skaičius : 53
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 5 Icon_minitimePen. 11 11, 2011 11:45 am

per istorija periuku visada buna XD kalbam del kaledu vakarelio, ir sako viena klasioke kad mum per trumpai butu nuo septyniu iki astuoniu pvz., nu tai vienas klasiokas ir sako:
- tai tu ar nori nuo ryto iki vakaro, ar nakvot?
gerai kad aukletoja gera, tai neapsikvailino Augis, nes ji ir sako:
- tigi jis pajuokavo. jis klause, ar tu nori but nuo septyniu ryto iki astuoniu vakaro, ar nuo septyniu vakaro iki astuoniu ryto.
tai tas ir sako man:
- gerai, kad mokytoja ne taip suprato, buciau apsikvailines.

informatika. klasioke ieina i intika ir isijungia per youtube LMFAO Sexy and I Know It klipa. klasiokas puole skut, typo negrazu klipa isijunge. mokytoja sako:
- neskusk kitu. tai ka tu man siulai, eit su ja ta klipa paziuret?
gerai kad neatejo... XD ten tai legendary video yr. XD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mokyklos bajeriai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mokyklos bajeriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Mokyklos vartai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-