Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mokyklos bajeriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Arabelle Evans
Arabelle Evans



Vardas : Goda
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 27
Grupuotė : Dumbldoro kariauna

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePen. 02 19, 2010 9:21 pm

Matematika.Paskutinė pamoka.Visi sėdim sprendžiam uždavinį ir mokytojai skambina.Ji ten gyvena su mama netekėjusi.Nu ji atsiliepia ir jei skambina mama mes visi tylim ir sprendžiam uždavinį ir mokytoja sako telefonu:
-Atvažiuoja Asta su Raimondu? - Klausia
-Tai tu geriau nieko nedaryk aš gryžusi iškepsiu lašinukų su marinuotais agurkėliais.JI dar čia šneka bet nelabai atsimenu ką.
Nu mes visi tylim ir apsimetam kad sprendžiam o iš tikrūjų juokiamės tyliai.
Nu mokytoja baigia šnekėti ir ji mums sako:
-Nu ar baigėt uždavinį?Žinot namų darbas pabaigti jį nu o dabar galit eiti.Nors pamoka turėjo pasibaigti po pusvalandžio tai mes visi greitai susirenkam daiktus ir išbėgame iš klasės ir pradedam juoktis tai bernai visi sukrito ant žemės kiti susiriete už pilvo kvatojo.Tai po kokių penkių minučių mokytoja išeina ir pamačiusi mus sako:
-Ko jūs čia dar esat?
Mes greitai dingstame kuo toliau nuo kabo ir vėl pradedam žvengt.Po kokių 15 minučių visi išsiskirstom bet ir tai juokdamiesi.

Gal kitiems nejuokingas bet man nelabai sekasi pasakoti o šeip tikrai buvo juokinga.Bet ir dabar šulei kai prisimena bernai pradeda žvengt kaip išprotėja.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePen. 02 19, 2010 9:34 pm

Pas mus tai daug tookių būna:

Chemija:
Butkus kukuoja kaip gegutė.
Mokytoja: Deividai, aš turiu šlapią skudurą.

Biologija:
Mokytoja skirsto vaikus į grupes. Priėjo prie protingiausio:
Nū Džionardas tai gerai parašys, jis už mane geriau biologiją moka.
Kas teisybė, tas teisybė, ko nors jos paklausk: atsakymų knygoje ieškokit.

Anglų:
The same Butkus, kažkaip per pamoką durnai elgės. Čia buvo po tos pačios chemijos, kur kūkavo čiuju. Kažkas jo paklausė, ko jis toks keistas:
Atsakymas: Nū suprantat, man tos dienos.
Visos panos žvengia.
Teisinasi: Nu man kiekvieną trečiadienį būna tos dienos.
Dabar jau visa klasė žvengia.

šiaip daug bajerių būn, bet visų nepamenu. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 4:10 pm

Perskaičiau Hermionos pranešimą,dar prisiminiau kietą.
Ždž,istorijos pamoka.Jau eina į pabaigą,kai mokytoja mum aiškina apie karus ir suskamba jai telefonas.Sako mum:Palaukit minutėlę.Gal neatkartosiu pokalbio kaip ji,bet šnekėjo panašiai:
Mokytoja:Alio?Aha,ir kas?Tas?Rimtai?Aha,tik šnekėk greitai aš pamoką turiu...Jo?Tai Birutė ar kas?Nu,nežinau,su tom žvakėm kaip...Man tai neatnešė pinigų,nu...Nu,tai aš tau perskambinsiu,pamoką turiu...Dabar?O kas...Kas atsitiko?Mirė?Ai,man pasigirdo mirė...Nu,nu tai gerai,aš turiu pamoką...Tu?O...Kas atsitiko?Ai,tai ižčia...Aha...Tai čia šeštadienį,nu,nesvarbu...Nu,tai vėliau pakalbėsim,pamoką turiu...Kavą?Ne,mano arbatinukas sugedo,o poto septintokus turėsiu...Nu...Tai baigiu,man pamoka...Ne,sudaužė viena mergaitė...Jo,iš aštuntos a...Ne,tokia Lina,nepažįsti..ką?Ai...Nu man pamoka,gerai...Nu,man skolinga šešiasdešimt litų,o tau...Nu man tai ne...Aš...Aš tai jau savaitę jos nematau,iš viso...Aha...Jin...Jin gal turi mano telefono numerį...Taip...Bet tai man žadėjo...Nu matematikos mokytoja...Aukletinius?Mhm,man pamoka,baigiu,jo...Bet man tai karočia((jo,sakė karočia xD)) nieko nesakė...Tai...O tai davei..Nu,kad prašė?Ai,nu nu,tai gerai kad sprando nenusisuko....Sakė Nijolė man,jo...Sakė,ne,kad nereikia...Nu,bet irgi protas...Tai iki,man pamo...Geras pasiteisinimas...Tai algą turėtų sumažinti...Nu,papeikimą rašyt...
Nuskamba skambutis.Vaikai,visi kaip vienas,susikrauna daiktus ir išeina iš klasės.
Mokytoja toliau telefonu:Bet jeigu būtų,tai...Ne,aišku,kad negalima...Palauk,mano vaikai iš pamokų bėga!
Kaip beprotė išleka iš klasės.Dar visą savaitę mokykla žvengia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 4:22 pm

Istorijos pamoka.Nelabai maloni.Mantas pasiskundė tėvams kad per istorijos pamokas yra užgauliojamas(gal ir tiesa).Istorkės mokytoja mum aiškina:
-Nu vaikai,ar aš kada nors jums sakiau kokius bjaurius žodžius,kad jūs sakytumėt man?
Joris pasiėmė pieštuką ir metė mokytojai į kuodą.O jos kuodas su tokia skylute.Mokytoja apsisuka,visi vaikai juokiasi,o labiausiai plyšta Joris.Mokytoja pamato,kad jos plaukuose pieštukas.
-Ar čia tu padarei,avine?

Ji labai nesivaldo. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 4:42 pm

Geeeras 🤣 🤣 LOLASLOLASLOLASLOLAS xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 5:26 pm

Pz xDDDD

Mūsų žmogaus saugos mokytojo žodynas:
Konspektas - kOnspektas
Jonavos - JOnavos
Pabėga - pabėgsta
Lietuvoje - LietuvOja
Žmonės - žmonys
((Po brūkšnelio kirtis ant didžiųjų raidžių))
Arba jis dėsto pamoką. Pamokos nuotrupos:
"- Vargo vaikinas labai. Šep ne tep."
"- Žiūrau norit užsidirbt minusuką."
"- Labai garsiai, net jūsų balseliai."
"- Diskusijas padiskutuot."

Aišku, kai kalba gyvai tai prisižvengiam. Dabar gal nelabai aiškiai, tai nejuokinga ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 5:30 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 5:34 pm

Pfu, žmonYs. Jis pabrėžia y xD Keistai kalba, keistai xDD
Be to, dar šiandien ruskė vėl pabazarino su vienu klasioku ;DD
Atgal į viršų Go down
Arabelle Evans
Arabelle Evans



Vardas : Goda
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 27
Grupuotė : Dumbldoro kariauna

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:03 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 2:06 pm

mūsų tai išvis. grynai biržietukiškai varo. XDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 3:50 pm

Atvarė per anglų Vikė į kabą. Atnešė dienyną. Tai išėjus, mokytoja: tai ko nesistojat? Svečias gi atėjo.
Andrius: aš pas juos nueičiau man niekas neatsistotų tai ir nematau reikalo.
Lukas: kai Tu devynis metus taip gerai mokysies kaip ji ir tau visi STOSIS.[nereikia pamiršt kaip jie šnd vienas ant kito stūmė LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Andrius: bet Daiva tai atsistojo.
Polė: čia Man STOJO !
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 🤣 🤣 xDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 4:24 pm

looool XD
maniškė muzikė, kurios mes visi nekenčiam, nes ji mūsų dauniausio klausioko motina. XDD:
- nu tai jūs.. kaip jūs ten... Laura su kuo? su kuo ten?..
visi:
- Laura su Laura! :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 1:33 pm

Miley Lindes rašo:
Perskaičiau Hermionos pranešimą,dar prisiminiau kietą.
Ždž,istorijos pamoka.Jau eina į pabaigą,kai mokytoja mum aiškina apie karus ir suskamba jai telefonas.Sako mum:Palaukit minutėlę.Gal neatkartosiu pokalbio kaip ji,bet šnekėjo panašiai:
Mokytoja:Alio?Aha,ir kas?Tas?Rimtai?Aha,tik šnekėk greitai aš pamoką turiu...Jo?Tai Birutė ar kas?Nu,nežinau,su tom žvakėm kaip...Man tai neatnešė pinigų,nu...Nu,tai aš tau perskambinsiu,pamoką turiu...Dabar?O kas...Kas atsitiko?Mirė?Ai,man pasigirdo mirė...Nu,nu tai gerai,aš turiu pamoką...Tu?O...Kas atsitiko?Ai,tai ižčia...Aha...Tai čia šeštadienį,nu,nesvarbu...Nu,tai vėliau pakalbėsim,pamoką turiu...Kavą?Ne,mano arbatinukas sugedo,o poto septintokus turėsiu...Nu...Tai baigiu,man pamoka...Ne,sudaužė viena mergaitė...Jo,iš aštuntos a...Ne,tokia Lina,nepažįsti..ką?Ai...Nu man pamoka,gerai...Nu,man skolinga šešiasdešimt litų,o tau...Nu man tai ne...Aš...Aš tai jau savaitę jos nematau,iš viso...Aha...Jin...Jin gal turi mano telefono numerį...Taip...Bet tai man žadėjo...Nu matematikos mokytoja...Aukletinius?Mhm,man pamoka,baigiu,jo...Bet man tai karočia((jo,sakė karočia xD)) nieko nesakė...Tai...O tai davei..Nu,kad prašė?Ai,nu nu,tai gerai kad sprando nenusisuko....Sakė Nijolė man,jo...Sakė,ne,kad nereikia...Nu,bet irgi protas...Tai iki,man pamo...Geras pasiteisinimas...Tai algą turėtų sumažinti...Nu,papeikimą rašyt...
Nuskamba skambutis.Vaikai,visi kaip vienas,susikrauna daiktus ir išeina iš klasės.
Mokytoja toliau telefonu:Bet jeigu būtų,tai...Ne,aišku,kad negalima...Palauk,mano vaikai iš pamokų bėga!
Kaip beprotė išleka iš klasės.Dar visą savaitę mokykla žvengia.

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 1:54 pm

LOOOOL.
Arba mūsų šūlei.
Anglu pamoka. Caps lock on - Rėkimas. Caps Lock off - normaliai

Mokytoja: Traukiam traukiam namų darbus.. - tada visi isitraukė , o mokytoja kalba ir apžiurinėja.
Mokytoja.: Taip , puiku.. Motiejau.. MOTIEJAU KODĖL NEPADARIAI NAMŲ DARBU?????DVejetas. - trr trr mokytojai suskambo telefonas. muzika : Lady Gagaa : Bad Romance. Atsiliepia.
- Klausau? O ponia Dirketore.. Taip taip.. - girdisi Dirikes balsas
- Gailute iš trečio aukšto girdisi tavo balsas , ant ko čia staugi? - visi pradėjom juoktis
- Na, .. - nu žodžiu ką dirikė sakė nergirdėjau.. Galiausiai ji baigė kalbėti ir sako.
- Namu darbai : Pabaigti pratybas.. Išmokti teksta , gramatika.... - ir paleido , o dvoikės neipylė.. xDD Visi žvengiam..
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 2:02 pm

eilinės ištraukos iš rusų kalbos pamokų:
Veikėjai:

*Kačiulis (Visų vadinamas pavarde, nors iš tiesų yra Karolis. Toks.. kiek pasikėlęs ir kiek bobiškas xDD )

*Katytė (Rusų kalbos moyktoja. Dieivna kates,pati į tokią panaši, kodėl ne katė? Visi ją myli,užtat ir katytė xDDD )

*Danilovas (Kitas Karolukas, kuriam kaip ir Kačiuliui,rusų-neperprantamas reikalas xD )

1.) Karolis sėdi pirmam suole,prieš pat Katytę. Rankos po suolu, rašo sms.
Katytė:
- Ką tu ten pastoviai kočioji po stalu. Bent į tuoletą nueitum,begėdis.
Klasė miršta xDDD

2.) Šįkart pirmam suole įkurti abu Karolukai. Danilovas pasisukęs į mergų pusę nustatė savo firminį rimtą toną ir kimiu balsu pradėjo murmėt kažką angliškai. Ant galo užtempė tokį ilgą ilgą:Yėėėėėėės xDD
Katytė visą tą laiką su tokia nerealia veido išraiška žiūrėjus į jį prabilo:
- Kokia čia kalba prabilo Danilovas? Turbūt paukščių.

3.) Again,pamokos metu labaaaai garsiai suvibruoja Kačiulo telefonas. Katytė pasilenkia į priekį ir tokiu rimtu tonu pradeda dėstyt.
- Kiek kartų tau sakiau nelaikyt telefono TEN. Aš žinau, tau patinka kai vibruoja, bet vaikų gali nebeturėt...
Visa kalsė raitos iš juoko, tuo tarpu ir Danilovas.
Katytė susiraukus atsisuka į jį:
- O tu tylėk, pavadins kalėjime kas nors kaip nors gražiai rusiškai, ir nesuprasi..glušius..
Vėl visi žvengia.

4.) Katytė:
- Kas man tas direktorius? Ką jis man padarys? O jūsų auklėtoja tai išvis sena višta, neaiškins ji čia man.


Tai vat, tokių trumpų juokučių kiekvieną pamoką būna xDDD
Pakalus mokytoika xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 4:03 pm

loooooooooooooooooooooooooooolz! XD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 4:33 pm

Anglų pamoka:

Karolukas nuvaro pas mokytoją su savo testo lapu rankoj ir puola aiškintis, kad ten kur nubraukyta, visgi klaidos nėra. Mokytoja paaikšina,kad jis praleido vieną raidę, užtat neužskaitė viso atsakymo xDD
Karolis žiūri į lapą pasilenkęs ir sako: Fuuuuuck...
Mokytoja: Fuck yourself.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 4:35 pm

lawlz. XDDD kieti tie karolukai yr. XDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 4:39 pm

nū prikolni diedai xDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 4:48 pm

apskritai karolukai kieti. XDD visi. XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 7:39 pm

Vėl istorkė.Mokytoja:
-Vaikai,kada jūs suprasit,kad PRIVALOTE PARUOŠTI NAMŲ DARBUS?!
Vaikai sako:
-Mum nepatinka,kai vaikais vadinat,mes jau aštuntokai!
Mokytoja:
-Tai kaip man jus vaidint?
Tokia Agnieška:
-Žmonėm vadinkit,žmonėm!
Mokytoja pavaro:
-Tai kad jūs į žmones nepanašūs,o į beždžiones.

Matieka.Joris per pamoką pasileidžia kietą gabalą.Mokytoja susiraukia:
-Puskunaiti,ką čia darom?-((jo pavardė tokia))
Joris ima šokt.Mokytoja parašo dvejetuką.
Ta pati pamoka,po penkių minučių.Joris peiliuku braižo suolą.Parašo:Gabė myli Tomą.Mokytoja nemato.Pamoka baigiasi,kita pamoka-lietkė,o dar kita vėl matieka.Nu,tai mokytoja pamato išraižytus žodžius.Kai vaikai ateina į pamoką,apšaukia Jorį.Tas vėl per kontrolinį.Atsuka parkerį,prapjauna kapsulę ir rašalą išpila ant testo.
-Mokytoja,išpyliau!-mokytoja pasikviečia Jorį prie stalo.Išraizgo dar viena dvejetuką,ieško kito kontrolinio,o tyčia padėjusi padarytą testą neteisingai.Joris aišku pasižiūri,kai gauna kontrolinį,nusirašo.Šiandien...
Mokytoja sako pažymius.Joriui 2.Joris klausia,kodėl.Mokytoja:
-Patikėk,pergudravau tave,žinau visus triukus.Man labai linksma tau dvejetukus rašyt.
Antras gal ir neįdomus,bet vistiek.
6 klasėj buvo tokia mokytoja,kur irgi keistai šnekėjo-suvalkė.Vieną kartą sakė kažkaip keistai nežiūrėk,kažkaip nyžIŪėk,o mes klasėj vieną mergą vadinam Nini.Tai vaikai nesuprato,ką daryt.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 7:41 pm

Šiandien per žmogaus saugą. Jau buvo pamokos pabaiga. Vienas klasiokas atsigulė pilvu ant stalo. Tiksliau užlėkė ant stalo. Mokytojas:
- Nu kas čia dabar?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeKv. 02 25, 2010 2:20 pm

pz xDD
Prisminiau bajerį iš devintos kalsės.
Anglų pamoka, mokytoja tokia jau.. apie 40 metų, bet išsilaikius tai gerai, fyfenzija žodžiu. xD

Ateina prie tokio Motiejaus, atsisėda ant jo suolo, vos ne prieš pat nosį subinę padeda, ir sako:
"Nu mažuli, kodėl pratybose tuščia?"
xDDDDD~
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeKv. 02 25, 2010 4:32 pm

eeeikit, mūsų istorikas kietas. XD irgi pagyvenęs toks, pasakoja ne apie temą dažniausiai, o kaip jis kokiam egipte buvo. pvz.:
- nu, Monika....
visi taiso: - Kamilė! XD

taisant pratybas:
- čia nepadaryta, čia nepadaryta, ir ČIA NEPADARYTA! XDDD

klausinėjant:
- nepadariau, - sako vienas mokinys.
- antradienį po pamokų, septintą.
kito klausia:
- nepadariau.
- po pamokų.
dar kito:
- nebuvau klasėj.
- po pamokų.

žo, beveik visa klasė nepadarė, tai manęs paklausus, pasakiau, ir kitą pusę klasės dalį išgelbėjau.

vėl klausinėjant.
- nežinau.
- kuolas.
kito:
- nežinau.
- kuolas.
XDD

apskritai skaitant nejuokinga, bet paklausius tai pz. XD išgirstumėt, kaip jis sako "du", prieš įrašydamas. XD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 9:26 am

xDDDDD

Taigi, ta pati žmogaus sauga. Mokytojas klasiokams:
- Vaikinai, jūsų neliečia niekas?
Viena klasiokė atsako:
- Jie vienas kitą liečia.

O dabar rusų kalba. Mokytoja rėkia ant klasioko, kuris atsisako skaityt:
- Skaityk tu brude! Koks čia tipas įsiveisė į klasę?!
Kita diena. Mokytoja vėl rėkia ant klasioko, kuris neišmoko pamokos:
- Brudas koks! Nu kur tokį gyvulį reik dėti?!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mokyklos bajeriai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mokyklos bajeriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Mokyklos vartai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-