Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mokyklos bajeriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 11, 2009 12:15 pm

Di Chapell-Cullen rašo:
Pagaliau nusprendžiau pasireikšt. ;D

***************
Darbai. Antra pamoka. Nuskambėjo skambutis į pamoką, visos mergaitės sugūžėjo į klasę. Vienas [[ Vos neparašiau pedofilas, bet netoli to xD ]] klasiokas, įsmuko į kabinetą su mumis, ir atsisėdęs po palange laukė... laukė... laukė. Mokytoja jo nematė, ir jis nusprendė išlysti. [[ Atkreipiu dėmesį į tai, kad mes žinojom, o mokytoja ne xD ]] Žodžiu išlindo. Mes pradėjom žvelngt, lyg pagaliau gavusios leidimą, o jis lakstyt ratais aplink suolus, nes mokytoja jį gaudė. Žodžiu xDDD

***************
Taigi jums buvo nejuokinga. Labanakt. ;D
Mfg LOLASLOLASLOLASLOLAS Axujienai ten pas jus xDD Ilgai gaudė? xD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 11, 2009 12:27 pm

Kokias penkias minutes. ;DD
O dar mūsų mokytoja senyvo amžiaus ir apkūnoka, tai sunkiai jai sekės.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 11, 2009 12:28 pm

Žeuriai LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimePen. 02 12, 2010 8:41 pm

Šiandien kai norėjua greičiau nueiti po dušu baseina ir pagreitinau žingsnį kaip dėjaus...tebeskauda...o buvo juokinga
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 6:06 am

Oo, jei norėčiau sumest visus bajerius reiktų skaityt išsiųstas žinutes Eg'ui ir Dijui xDDDDDDDDD kada įmesiu ir čia xDDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 4:40 pm

Taigi, ką nors parašysiu ir aš ;DD Kažin ar bus juokinga, bet vis tiek xD

Rusų pamoka. Klasė ramiai daro pratimą. Žodžiu, mirtina tyla. Staiga mokytoja užrinka:
- Kiaulė!!! (Nee, ji tiesiog užstaugia xD)
Visi pakelia galvas nesupratę, kas darosi. Pamatom, kad vienas klasiokas pakilęs iš suolo ir eina šiukšlinės link. Tas ir sako mokytojai:
- Šiukšlę išmest!
O ji:
- Duosiu aš tau šiukšlę išmest!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 5:06 pm

Visai nejuokingas mano bus,bet įdėsiu.So,

Matematikos pamoka.Kontrolinis.Klasiokai nesupranta užduoties.Vienas paklausia mokytojos:
-Mokytoja,kiek bus 18x 968-15278?-mokytoja sako:
-Pats skaičiuok.
Vienas moksliukas iš sąsiuvinio išplėšia lapuką,parašo visus teisingus atsakymus,padaro lėktuvėlį ir nusiunčia kitam.Tas nusirašo,dar kitam,ir dar kitam,ir dar,o tas vienas,kuris mokytojos klausė, nori atsiųsti iš galo man,o netoli mokytoja.Nepataiko ir pataiko mokytojaui į galvą.Žodžiu,linksma nebuvo.Po pamokos aš jo klausiu:
-Kodėl tu mokytojai į galvą taikei?
Jis man atsako:
-Aš jos paklausiau,koks atsakymas,ji nepasakė,nes nežinojo,tai nusiunčiau jai,kad galėtų perskaityt ir išmoktų.

Tiksliaineatsimenu,ko jis ten klausė,tai sukūriau kažkokį uždavinį.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 5:13 pm

Dar vienas.
Vėl rusų pamoka. Klausia ruskė klasioko skaityt. O gal ir dėl namų darbų... Neprisimenu... Žodžiu, tas nemoka, tai ruskė užstaugia:
- O, koks šprotas!
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 5:15 pm

Mldc rusė 🤣 🤣 🤣 🤣 Pas mus istorikė žiauriai kieta... Blią kai įsikelsiu iš mp3 įrašus duosiu paklausyt kaip jin varo xDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 5:18 pm

Dar ji ne taip pavaro ;DDD Stipenom, brudais mus išvadina xDDD Kartą klasioką apuoku pavadino.
Bus įdomu paklausyt Mokyklos bajeriai - Page 2 568731
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 5:23 pm

Dar prsiminiau vieną.

Mes su drauge vėluojam į georgafijos pamoką,lekiam akis išdegusios.Ji buvo susipynusi dvi storas kasas((ne nu ta tai kažkokia linksmumo bomba)) ir pradėjo kažką vaipytis ar tas kasas sukaliot,sako man:
-Žiek!-aš atsisuku,o mes lipam laiptais.Ir pavaduotoja eina.Netyčia nepamačiau,kažkaip tai ji suklupo nes pastūmiau ar kas ir išsitėškė ant laiptų.O ji tokia fyfa nuolat vaikšto pasipūtusi,kokių 30 metų.Tai man draugė sako:
-Lekiam!-norėjau padėt atsistot,bet mes pabėgom.Girdėjau kaip paskui ten putojosi xDDD
Bet čia praitais metais,dar 7 klasėj.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 5:37 pm

Žoo vienas legendinių iš kurio taip klykiau xDDDDDDDDDD

Rašo Karolis kontrolinį. Mokytoja jį nuvedė į suolą prie pat durų. Ten toks atsiskyręs. Rašo rašo. Parašė sms'ą, kad jam reikia išspręst porą uždavinių iš uždavinynų. O kas daugiau spręs jei ne Eglė. Žo nukniaukiau iš spintos knygą. O mum buvo uždavę darbo sujunginėt laidus, baterijas varžas, ampermetrus ir panašų bullshit. Andriui: dabar varai ir nukreipi mokytojos dėmesį, kad neateitų ir nepamatytų, kad nedirbo ką reikia. Tas tik linktelėjo. Žiūriu jau varo prie mokytojos stalo. "Mokytoja, mokytoja. Nesuprantu uždavinio.!!" Mokytoja:" Tai kaip tu čia suprasi, kad duodiesi po klasę". Tas: " Nu aš vis vien neesuprantu" Mokytoja: "Eik tu iš čia man.." Nuvarė prie lentos. Ten toks kibiras, kempinėm plaut. Išsitraukė skudurą. "Ateik čia dabar" Andrius sucypė ir varo po klasę, mokytoja iš paskos ratais. Po kiek laiko nurimo viskas. Andrius vėl nulėkė pas mokytoją prie stalo. Jis: "Mokytoja, paskolinkit bateriją". Mokytoja: "Neskolinsiu, neturiu." Jis: "nu mooookytoja" Mokytoja: "eik, dink man iš akių". Tas prunkštelėjo nuvarė prie spintų, praėjo atidarinėdamas kone visas dureles "Aš žinau, kad jos čia. Nu moookytoja, paskolinkit bateriją". Ooo klykėm su Vika. 🤣 🤣 🤣 🤣
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 6:04 pm

ot nukreipė dėmesį žeuriai. :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 6:05 pm

^ Šitas nužudė... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Istorikas:
- Stot. Laba diena. Sėst. Ne. Stot. Pala.... Ne. Sėskis. O gal geriau
stokit. Nors ne. Pradėkim nuo.... Ne. Sėdam. Taigi pradėkim pamoką...
Nors ne. Geriau stojamės.

Negaliu, šitas tai daunas... xDD Šiaip, Kaulo prototipas realybėje. xDDDDDDDDdd
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 6:10 pm

Tas tai visai nejuokingas bus:

Klasiokas Mantas skambina paslapčia Anglų mokytojai kai sėdi jos pamokoj.Ta pamato kad jai skambina bet nieko nedaro.Mantas:
-Mokytoja,neatsiliepsit?
Mokytoja:
-Kodėl turėčiau?
Mantas tyli.Kiek vėliau vėl skambina.Vėl nekelia.Ir vėl.Atmeta ragelį.Tada mokytoja paskambina tam Mantui.Jo telefonas skamba.
-Neatsiliepsi?-paklausia.

Mane kažkodėl prajuokino iki ašarų.Žvengė visa klasė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 6:49 pm

xDDDDDDDDDDDDDD

Trumpas bet irgi geeras.
Per rusų einam temą apie šventes. Buvo krč tokia diagrama ar kas ten. Ir nurodyta, kad vienas procentas žmonių nieko nešvenčia. O mūsų mokytoja tokia filosofė. Tipo: "Vaikai, pamastykit, kokie žmonės nešvenčia švenčių". Ten aišku prasidėjo visokie variantai kaip valkatos, bomžai ir pan. Eglės variantas buvo "tie kurie priklauso sektom" bet neesmė. Geriausia Karolis: "O mokytoja. Žinau kas nešvenčia švenčių. Maximos pardavėjos." xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 2:27 pm

Maria Dilemun rašo:
Šiandien per gamtos pamoką (toliau- Gasės pamoka) klasiokas skambino Gasei. xD Vienu žodžiu paskambina, ta eina pasiimt telefoną atsiliept, tas greit padeda. Ta išena į kolidorių gal apie 10 minučių skambina. Prasideda pamoka. Vėl skambutis į mobilujį. Gasė ir sako:
- Vaikai, nežinau kažkoks durnis man skambina,- ir vėl sakmbina klasiokui,- aj neatsiliepia,- sako,- tęskim pamoką.

Vienu žodžiu Jūs nesupratot ir nejuokinga. xDD
cha, Gasę žinau aš, vienas žmogas pasakojo, man rodos, iš tavo klasės. XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 3:09 pm

O pas mus:

Viena merga nebuvo ismokusi biologijos.
Mokytoja:
-Daniela, tu nemoki tušo su mokslais suderint.
Daniela:
-O jūs nemokat batų prie drabužių priderint
Krc žvengem juodai. O mokytoja, kadangi iki tol isivaizdavo, kad rengiasi madingai, israudo, bet per pudra nesimate

***

Su ta pacia bio mokytoja. 6 klase.
Mokytoja:
-Praleisime 7 tema, vistiek jus ja jau atmintinai mokat(6 klases 7 tema-apie...manau supratote)
Klases nevykele, toliau vadinama Zaklina:
-Mokytoja, as neskaiciau tos temos. Gal galite paaiskinti apie ka ji?
Ir ji dar taip rimtai paklausexDDDDDD o paskui pradejo zliumbti kad visi is jos juokesixDDDDD

Zodziu, niekas neskaite, nejuokinga, iki


Paskutinį kartą redagavo Fler Delakur, Sk. 02 14, 2010 3:16 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 3:12 pm

Krč, per Istorkės pamoką sėdim kuo ramiausiai, rašom. Mokytoja susikėlusi ant stalo kojas.
- Mokiniai, jums patinka kai aš taip sėdžiu?
- Ne, - atsakėm. Žodžiu ir laukiam ką ji pasakys.
- O tai galvojat man patinka, kai jūs taip sėdit? - visa klasė lūžo. xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 3:15 pm

nesuprasit greičiausiai paie ką aš, ber whatever.

Pirmadienis. Pirmos dvi - darbai. Kadangi mes su Agne sueinam, ir abi Top Gear žiūrim, tai dažniausiai aptariam serijas pirmadienį. XD Aš per darbus:
- Žiūrėjai TG?
- Ne.

Dailė. Ketvirta pamoka. Agnė:
- Žiūrėjai TG? XDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 3:57 pm

Dar prisiminiau. Trečiadienis. Ilgoji pertrauka. Sekanti pamoka pilietinis. O pas mus chėbra nereali. Klasėj 6-iese gal sėdim. Per kolonkes paleista ta legendinis gangster'ių gabalas. Bernam nuobodu. Pyst kažkuris pakiša mintį, kad reikia pilietinio mokytojai, gerą pirmą įspūdį palikt.[pilietinis pas mus tik nuo antro pusmečio, o tada kaip tik pirma pamoka buvo.] Nu ir prasideda. Vaizdas buvo nerealus. Gaila aš nupasakot nemoku. Žo džinsus užsitraukė kuo aukščiau, džempus susikišo į džinsus, džinsų galus į kojnes, o pačias kojines kuo aukščiau traukė, diržus belenkaip susiveržė, paliko galą kabot ore, ant galvų prisirišo kuo daugiau šalikų[maniškis irgi suėjo xDD], atsilaisvino kuprinių petnešas iki galo, užsidėjo ir kažkaip jas sukryžiavo, kad ant pilvo gavosi x-as. Kažkam kilo mintis, kad ixmenų ženklas. LOLASLOLASLOLASLOLAS Taip išsičiustiję laukia skambučio. Ir sulaukė. Nuvarė prie pilietinio kabo. Aplink jau tranzuoja mokiniai, tie [pamiršau paminėt, kad jie buvo 4-iese.] susėdo ant žemės prie sienos ir laukia. Atėjo mokytoja susileido visus į klasę, prieky Andrius sėdi. Mokytoja jam: "Man aišku keista, bet aš nieko prieš, kad jūs čia taip."
Taaaaip praklykiau visą laiką kol jie ten tvarkėsi ir dar pilietinio kabe. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 4:00 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 4:23 pm

Daar vienas xDDD

Atsišvietė Martynas 20 litų banknotą. Pririšo prie žilkos. O pas mus koridorius toks. Siauras, siauras ir paskui praplatėjimas. Žo paliko jie tą banknotą ant žemės tame siaurame koridoriuj. Vienas pasislėpęs tam praplatėjime laukia ženklo, kurį duos kitas. Eina kokie šeštokai, pamato litus ant žemės, Martynas patraukia žilką ir visi klykia. LOLASLOLASLOLASLOLAS Pyst, išlenda Tauras. Užlipo jis ant to banknoto, nutraukė žilką. Marčius pasiuto, nuvarė užsirišt vėl į kabą. Žodžiu išeinu aš iš kabo. Jie ten dar tvarkė tą pinigą viduj. Penktokai nuo palangės man: "Dar žvejosit?"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 2:29 pm

Cia nelabai susije su mokykla, bet... suzinojau mokykloje

Musu klases nevykeles Zaklinos ismintys
1.Kuo ilgesni plaukai, tuo juos reciau reikia plauti(ji galva plauna kas 3 savaites)
2.Ji gali menesi vaiksciot i sule su ta pacia bliuska, jos net neisskalbus, ir "niekas nejaus prakaito kvapo"
3.Cascada kieta
4.Jei neatsakinesiu pries klase, niekas manes nepastebes ir galu gale pamirs. Cia jos ismintis-tokiu nepastebimu budu uzsidirbo 3 dvejetus

dar buvo bajeris-per Olvejaus valandele del patyciu ji visada visus skundzia. Tai va "Kai mokytojai iseina is klases, viskas suaktyveja". Balsas is klases galo:"Ypac tu, Sarvelina. Ir tavo prakaito liaukos, nes kuo ilgiau buni klaseje, tuo labiau viskas smirdi.". Visi pradejo zvengti, o vargsiukas kalbetojas buvo isvytas, tik turejo Zaklinos atsiprasyti.

Zinau-nejuokinga. KVIETYŠYŠYŠYŠYŠ
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitimePen. 02 19, 2010 5:47 pm

Naaaaa...!!!!! Kam pasakojau kas ta "medūza" tai supras iš karto, bet kaai vakar lūžau 🤣 🤣

Fizika. Andriukas kaip ir amžiais prieš mokytoją raunasi. Ta neperspėjus atvaro su "medūza". Kai pradėjo daužyt..... LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS O jau pats vaizdas. Ta trenkia, o jis cyypia 🤣 🤣

"Medūza" - toks šlapias skuduras išmirkytas kreiduotam vandenį. Ir dar gerai prarūgęs. Pas mus tik fizikė tokį turi xDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mokyklos bajeriai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokyklos bajeriai   Mokyklos bajeriai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mokyklos bajeriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Mokyklos vartai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-