Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendrasis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:06 pm

Christine itariai pasiziurejo i Orchid
-labas,-irgi atsiauriai pasisveikino Christine,-as Christine o jus?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:07 pm

- Orchid, - prisistatė ji, - pavardėm nesišvaistau, - nusijuokė Orchid ir susikėlė koją ant kojos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:10 pm

-man ir neidomu,-atsove Christine,-beje labai malonu,-tare ji ir nuejo pasideti lagamino
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:13 pm

Iejusi is mergaiciu kambario Christine atsisedo toliau nuo visu ir bambejo:
-kvaila mokykla,-susirauke Christine ir atsisedusi sedejo
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:15 pm

Orchid kilstelėjo antakį. ''Kažkas įdomesnio.''
- Eik, - pasakė ji.

- Ir ko tokia nepatenkinta? - paklausė Orchid ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:23 pm

-cia neidomu,-tare Christine,-kai mano mama lanke mokykla tai jei nereikejo savo lagamino temt,-pasiskunde ji,-bet ko tau rupi?-supykusi tare Christine
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:25 pm

Orchid prunkštelėjo.
- Koks tau skirtumas? - atšovė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:27 pm

-didelis,-atsove Christine ir nusijuoke,-tu tokia juokinga
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:32 pm

Orchid suvedė savo akis prie nosies.
- Cha cha, kaip linksma, - linguodama ėmė dainuoti mergaitė. - Aš taip svajojau patekti į Durmštrangą... - baigusi kvailioti pasakė Orchid.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:34 pm

-mano tetis ten mokesi,-nusijuoke Christine,-beje kaisa jis yra skirtas bernams
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:36 pm

- Nevarbu, - pasakė ji. - Ten tikras rojus... Būdama maža lankiausi ten..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:39 pm

Christine nusijuoke
-nesigirk as ten tiek daug kartu buvau su teciu kad uzsimerkus galeciau nuvest bet kur,-tare ji,-o ir Biobetonse ta pati galiu daryt,-dar labiau nusijuoke ji
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:44 pm

- Biobetonsas, šmiortentonsas, - nusivaipė Orchid. - Mano sesuo ten mokosi. Kažkokia pamaivų lindynė Paryžiuj.
Mergaitės akys užkliuvo už Christinės žalių akių. Jos buvo tokios pačios kaip ir Orchid.
- Kokia sakei ten tavo pavardė? - paklausė Orchid.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:47 pm

-as dar nesakiau jos,-susirauke Christine,-beje as Granger
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:51 pm

- Granger... Kur aš šitą pavardę girdėjau?.. - garsiai ėmė galvoti Orchid.
''Negali būti!..''
- Galbūt Biobetonse esi sutikusi aukštą, raudonplaukę merginą? - paklausė Orchid, stengdamasi išlaikyti kuo šaltesnį toną.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:19 pm

Christine eme galvoti:
-tu turbut kalbi apie Marija,-nudziugo Christine prisiminusi drauge,-taip ji mane ismoke tiek daug keru kai buvau Biobetonse,-tare ji,-beje jei niekam nesakysi atskleisiu tau paslapti
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:22 pm

- Marija mano sesuo, - tarė Orchid. - Klausau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:23 pm

-rimtai,-ispute akis Christine,-beje as ivaikinta,-tyliai tare ji i Orchid ausi
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:26 pm

Orchid išsižiojo ir uždengė burną delnu.
- Negali būt..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:31 pm

-gali,-nusijuoke Christine,-as tai senai zinau bet iteviai man nieko nesake
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:34 pm

- O tu nė kiek neatsimeni savo tėvų?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:36 pm

-zmogau mane isivaikino kai buvau vos gimusi nes manieji tevai manes atsizadejo nes gimiau as ir mano dvine sesuo,-tik dabar Christine isiziurejo i Orchid jos buvo vienodos!,-o siaube,-tyliai tare Chritine nes jos skyresi tik plauku spalva
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:40 pm

- Mama juk juodaplaukė... - tyliai tarė Orchid.
Orchid dar kartą pažvelgė į Christine.
- Nenoriu tuo tikėti...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:42 pm

Christine sy karta gariau tare:
-tu tokia panasi i mane,-susuko Christine
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:43 pm

- Taip... Bet juk tai ne sutapimas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendrasis kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendrasis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 220Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Bendrasis kambarys [4]
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys [2]
» Bendrasis kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-