Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendrasis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:44 pm

-bet negi tai imanoma?-paklause ji drauge
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:46 pm

Orchid linktelėjo ir viską suvokė.
- Taigi... - kiek nedrąsiai tarė ji, - mes esam seserys.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:47 pm

Christine vos nenualpo
-ne cia turbut as sapnuoju,-susuko ji,-ignyp man,-istiese savo ranke Christine
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:50 pm

Orchid įgnybė Christinai ir tyliai nusijuokė.
- Bet kaip Marija?.. - surimtėjusi paklausė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:52 pm

-au,-susuko Christine,-tave turbut irgi paliko,-susimaste ji
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:54 pm

- Ne! - sušuko Orchid. - Aš nežinau... Dabar man reikia gryno oro ir ledinio vandens, - susirezinusi pasakė Orchid ir nuo pakabų stoviklio [[nžn kaip vadinasi ;DD]] nukabino savo paltuką. - Eini?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 5:59 pm

-taip man irgi reikia atsigauti,-gaudydama ora atsake Christine ir nusieme megztini,-negi lauke tau taip salta? is kur as kilusi dabar butu labai silta,-ir isejo su Orchid is bendrojo kambario

[[toliau vesk tu]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:36 pm

Fleur iejo i bendraji kambary ir klestelejo i kresla prie zidinio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:40 pm

Christine isejo is vadoves kabineto ir atsisedusi atokiau pradejo svajoti
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:47 pm

Deivas švilpaudamas įvirto į bendrajį kambarį. Pamatė sėdinčias merginas.
- Sveikos panos,- nusišypsojo ir krito į krėslą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:48 pm

Orchid įėjo į kambarį.
- Oo.. Kokia kompanija, - pasakė ji ir nusijuokė.
Mergaitė atsisėdo ant laisvos sofos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:49 pm

-Labas-syptelejo Fleur idemiai pasiziurejusi i Dawe.
-As Fleur-iskart prisistate.-Nesu taves maciusi anksciau?-susidomejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:49 pm

Christine atitrauke nuo svajoniu girdetas balsas:
-o ir vel tu,-uzverte akis i virsu susuko Christine,-ko tu mane sekioji?-pakause ji isitraukdama peili is kisenes ir pradejusi ji valyti
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:52 pm

- Nesekioju. Paprasčiausiai tu, čia maišaisi kur nereikia, - pasakė Orchid ir abejingai nužvelgė peilį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:53 pm

Fleur pasiziurejo i mergaites:
-Slepk ta peili-nusijuokusi pasake Christinei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:53 pm

[[cia ne tau buvo]]

-uzsiciaupk tare Christine ir nuejo tolyn,-o tu Dave baik mane sekiot,-su asarom akyse tare mergaite ir nuejo visai i kita puse LOLASLOLASLOLASLOLAS


Paskutinį kartą redagavo Christine Granger, Pir. 10 20, 2008 6:54 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:54 pm

[[zinau xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:55 pm

Cristine isejo is bendrojo kambario
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:56 pm

- Vargšelė jau patiria meilės kančias, - nusišaipė Orchid.

((Man ar Dawui buvo skirta? LOLASLOLASLOLASLOLAS))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:56 pm

- Vaj vaj... Kokie mes agresyvūs. Mergos ramiau. Jei norit pjaustyti eikit kur nors kitur. Aš neprisidedu. Tada atsisuko į Fleur.
- Malonu. Aš Deivas. Šiaip jau buvau išvykęs...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:57 pm

-Man irgi malonu-nusisypsojo Fleur ir gal net ikyriai pasiziurejo i Dawe, paskui nudelbe akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:58 pm

[[cia deivui buvo]][[jei kas manes ieskos as zviegiancioj budoj]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 6:59 pm

[[Pardon? xDD Kas tavęs turi ieškot?xDd]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 7:01 pm

Fleur uzsiziurejo i zidini...

[[kokie jus nekomunikabilus xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitimePir. 10 20, 2008 7:03 pm

[[ ne....Kokie????xD]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendrasis kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendrasis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 320Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Bendrasis kambarys [4]
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys [2]
» Bendrasis kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-