Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Jauki kavinė, miesto centre

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 5:47 pm

Kiek susinervinęs, po to kai išvydo narkotikus Milos vonioje, Jared įėjęs pro kavinės duris, susirado stalelį prie lango ir užsisakė nealkoholinio martinio ir šokoladinių ledų. Valgydamas kiek keistoką savo užsakymą, vyras persvarstė visas galimybes kodėl būtent merginos vonios stalčiuje rado narkotikus, gurkštelėjo martinio ir atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 5:57 pm

Po kiek laiko gavęs sms nuo Milos, Džarė paspaudęs "peržiūrėti" ir išvydęs klausimą, kurio labiausiai tikėjosi, atrašė:
"Kavinėj."
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 5:59 pm

Mila pasirodė kavinėje. Buvo vonioje, todėl matė ant grindų numestus narkotikus ir žinojo, kad J dabar labai pyksta. Buvo su odine striuke ir kelnėmis, šiek tiek susivėlusi ir nepasidažiusi. Įėjusi ji apsidairė, bet pilnoje žmonių patalpoje Leto nepamatė.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 6:01 pm

Kadangi jo ego nelaido pakviesti milos prie staliuko, jis parašė merginai žinutę.
"Aš prie lango"
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 6:03 pm

Pagaliau pastebėjusi Jared, Mila atsiduso ir kurį laiką stovėjo prie durų. Žinojo, kad Leto ją mato, tačiau nejudėjo iš vietos. Galvojo, ar Leto jai tikrai reiškia tiek daug, kad nueitų pas jį ir išsiaiškintų..santykius. Atsidususi ji po kelių sekundžių pajudėjo staliuko link. Prikandusi lūpą ji atsisėdo ant kėdės ir pažvelgė į Jarę:
-Labas.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 6:25 pm

-Sveika. Gersi ko nors?-kilstelėjo antakį ir gurkštelėjo savo martini.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 6:27 pm

Mila kiek nustebo, kad Jared'as kol kas nieko nesakė. Nusprendusi ir pati neužsiminti, ji linktelėjo ir pasisuko į atėjusį padavėją:
-Man dvigubą martinio,-krenkštelėjusi moteris pasisuko į Leto.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 6:36 pm

-Tai, ką? Kodėl mane susiradau?-pabaigė valgyti savo ledus ir pastūmė lėkštutę su likučiais į šoną.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 6:39 pm

-Um.. nežinau, šiaip,-gūžtelėjusi pečiais ji gurkštelėjo martinio, kurį jai atnešė padavėjas. Padėjusi stiklinę ant stalo, ji pažvelgė į Jared ir kilstelėjo antakį,-Kodėl išėjai?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:24 pm

-Mačiau kas tavo vonios stalčiuje, ir tavim nusivyliau, Mila,-atsidusęs gurkštelėj martini tarė Leto ir stengdamasis nežiūrėti į prieš jį sėdinčią merginą, pažvelgė pro langą buvusį vyriškiui kairėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:25 pm

-Kalbi kaip mano tėtis, Jay,-sukikenusi, Mila vėl gurkštelėjo martinio ir nubraukė plaukus nuo akių. Kad ir kaip nenorėjo to sau pripažinti, Milai rūpėjo ką apie ją Jared'as mano, o dabar, savaime aišku, jo nuomonė buvo labai nekokia.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:27 pm

-Aš tikčiau tau į tėvus, pamiršai?-kisltelėjo antakį ir pavartė akis. -Turiu preteksto taip kalbėti,-nenoriai nusišypsojo ir pakėlė akis, vis dar laukdamas atsakymo į klausimą "kodėl".
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:30 pm

-Tarp mūsų tik penkiolikos metų skirtumas, Jay,-atsidususi, moteris vėl gurkštelėjo martinio ir pažvelgė į priešais ją sėdintį Leto,-Nesuprantu kodėl tave taip nervina faktas, kad turiu narkotikų. Gi nevartojų jų kasdien,-pavarčiusi akis, Mila suspaudė lūpas.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:31 pm

-Dauguma paauglių pirmą kartą patiria tarp 14 - 16 metų, Mila. Taigi, drąsiai galėčiau teigti, kad galiu taip sakyt,-šyptelėjo ir atsidusęs pridūrė: -Bet tu jų vartojai. O aš nekenčiu žmonių, kurie susiję su jais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:33 pm

Išgirdusi faktą kurį, žinoma, žinojo, ji tik kilstelėjo antakį, su "bitch, please" išraiška veide. Atsidususi ji gūžtelėjo pečiais ir prisivertusi šyptelėjo:
-Tada turbūt nekenti manęs,-pabaigusi gerti martinį, Mila pasikuitė rankinėje ir išsitraukusi piniginę, numetė ne itin stambią kupiūrč ant stalo, taip sumokėdama už gėrimą.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:36 pm

-Ne, aš paprasčiausiai laukiu tavo pasiaiškinimo, nes.. tu man rūpi,-paėmęs kupiūrą įdėjo ją atgal į Milos delną ir pažvelgė į akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:38 pm

-Aš neturiu tau aiškintis, Jay, mes tik meilužiai. Tu man ne vaikinas ir ne vyras, tau neturėtų rūpėti tai, kiek geriu, kokias nesąmones valgau ir ką vartoju,-gūžtelėjusi pečiais moteris pažvelgė į kupiūrą rankoje ir kiek susiraukusi vėl pažvelgė į Jared.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:41 pm

-Tu man rūpi, nors mes tik meilužiai. Aš noriu ko nors daugiau, M.-po kelių minučių dvejonių ir žiūrėjimo į merginos akis, pagaliau ištarė Džarė ir atsidusęs į ją pasižiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:43 pm

MIla užsisakė dar martinio žinodama, kad tokio pokalbio neišgėrus neištvers. Gavusi gėrimą, gurkštelėjo ir net paspringo, kai išgirdo Jared žodžius. Pakosėjusi Mila pakėlė ašarotas akis į Leto ir susiraukė:
-Wait..whut? Die, Jay, gi susitarėm, kad nebus nieko daugiau.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:45 pm

J giliai, iš plaučių atsidusęs, linktelėjo, lyg ir prisiimdamas kaltę, ir įkvėpęs pilnus plaučius oro, prikando lūpą ir paėmė Milos ranką.
-Atrodai juokingai,-tyliai sumurmėjo ir tuoj pat pridūrė: -M, aš žinau ką mes tarėmės, beet. Jaučiu, kad tau pradedu simpatizuoti, srsly.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:49 pm

Mila krenkštelėjo ir kelias akimirkas mąstė. Prikandusi lūpą ji papurtė galvą ir vėl atsigėrė martinio, šį kartą jau sėkmingiau negu prieš tai:
-Ne, Jay, kodėl tu turi viską sugadint? MUm buvo taip gerai.. Aš nenoriu įsipareigot.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:51 pm

-Aš tavęs neverčiu, jei tu nenori įsipareigoti, atsistok ir eik, dabar. Aš viską ką jaučiu ir žinau pasakiau, dabar tu pasakyk arba parodyk, MAN,-pabaigęs savo monologą,, JAred kietai suspaudė lūpas ir nežymiai kilstelėjo antakį, lyg laukdamas atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:54 pm

-Jay..-atsidususi, Mila pažvelgė pro langą, tarsi matomas vaizdas padėtų jai atsakyti Jared. Atsidususi Mila kurį laiką prasėdėjo tylėdama, nežinodama nei ko nori, nei ką galėtų pasakyti Jared'ui.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:57 pm

Leto, laikydamas įtempotą akių kontaktą, kilstelėjo antakį ir pasirėmęs vieną ranka į stalą, padėjo ant jos skruostą, ir atsidusęs pažvelgė į Milą. Išvydęs jos labai išsamų veidą, pažvelgė padilbiais ir linktelėjo.
-Gerai, aš padarysiu vieną dalyką, po jo Tu pasakysi ką jauti,-Jared atsistojo ir priėjęs prie jos įsisiurbė merginai į lūpas, o po kelių akimirkų, atsitraukęs, lyg niekur nieko atsisėdo į savo kėdę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:59 pm

-Odieve, Jay, jaučiu tą patį ką ir visada..-atsidususi moteris pabaigė gerti martinį ir papurtė galvą,-Kodėl viskas negali būt kaip ankščiau? Kodėl negalim būt meilužiais, Jared, kodėl tau reikia kažko daugiau?-atsidususi ji pažvelgė į Leto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jauki kavinė, miesto centre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jauki kavinė, miesto centre   Jauki kavinė, miesto centre Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jauki kavinė, miesto centre

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Jauki kavinė
» Lauko kavinė
» Kavinė netoli parko.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-