Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:34 pm

Trečias post'as? Me cares xDD ;pp Pas mus taisyklės sugriežtintos xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:34 pm

noooū. gi čia flūdo tema. ar nia? xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:38 pm

Vis vien reikia saiką turėt, kad ir čia 🤣
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:39 pm

nee, nū negi žmogui išsiliet nebegalima? xDD
[šakūūūūūtės. net septym post'ų nėr, o jau su įspėjimu. xDD rekordas.]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:42 pm

Pasistenk sutilpt vienam post'e xDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:43 pm

oūūkey. xDD eeh, dabar tūai atrodo vienas įspėjimas. arba nulis arba viskas. xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:43 pm

Nieko negaliu padėt ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 11:07 am

Ne nū nx, aš tą kompą negyvai užtrankysiu. Jo smegeninė paskęs dūmuose, o aš pati nuskiratysiu elektra, nes badysiu jį peiliu. Well, gal bent į ligoninę paguldys. Kaifas būtų. Nereikėtų į šūlią savaitę eit. Bet kas iš to. Visvien aš tą kompą paskersiu. Kaip jis gali ŠITAIP lagint? Kaaaaaiiiip?????????????????? Aš jo netgi neperkraunu, pusė atminties laisva, bet neeeee, jis būtinai lagins visai parai. Tiek visokio gėrio prisiunčiau simsams, ir ne tas dx lagina ir restarinasi. Pats restarinasi!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeigu naujo pc negausiu, aš sesės pavogsiu laptopą. Nebegalių, aš eišgyvensiu su juo. Man šakės su šakutėm per jį bus. Ir jis ieko neišsaugoja.... Bliamba, božėėė. Nū karočia, aš be žodžiu.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 7:28 pm

ryšio nėr.. wtf? oūū, atsirado. viskas oūkey, viskas gerai, ieva raminkis. bet niet, negerai einu klausytis oasis, čiuju eilinį kartą apsižliumbsiu per stop crying your heart out. geras vakaras.. nusimato?
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimePen. 11 20, 2009 8:25 pm

Giliai įkvėpk ir nusiramink. Atsikelk ir nueik iki taupyklės. Okay. Padori sumelė. Ką manai... Jei rytoj, vietoj cigarečių pakelio savaitgaliui, nusipirktum energetinio? 2 skardines. Nesvarbu, gali ir "Euphorios". Pati juk kažkada sakei, kad tau reikia būti nuo kažko priklausomai. Energetinis visais atvejais geriau. Tau jo užteks ilgesniam laikui ir... Na, juk nėra taip šlykštu, kaip sušiktas "Slim'as" ar "Bond'as"?
Mano gyvenimas yra didžiulė mėšlo krūva, su krūvele aukso monetų, išmėtytų kažkur to mėšlo viduje. Monetos, su užrašu "Girta", su užrašu "Paveikta energetinio" ir su rečiausiu užrašu... "Laiminga". Ir kapstausi po tą mėšlą, su kiekviena sauja, vis rečiau rasdama tą auksinę monetą. Jūs neįsivaizduojat, kaip sunku, kai tą mano mažą pasaulį, su aiškiai nubrėžtomis ribomis, taip retai nušviečia saulė. Gal ir atrodo, kad aš nuolat pasidabinusi kvailute šypsenėle, kad man visada viskas gerai... Tai tik viena iš kaukių, kurias aš galiu keisti kiek tik noriu. Po tomis kaukėmis slepiasi sugniuždyta, per anksti gyventi pradėjusi mergaitė, norinti kuo greičiau palikti gyvenimą.
Dabar suprantate, kam man tie sušikti energetiniai? Jie man padeda. Ar bent jau įsišneku sau, kad padeda.

Liečiausi ir liečiausi čia aš beprasmiškai, bet ačiū Patricijui, kuris padėjo pusę mano mėšlo susiurbti. Čia dar viena dalis. Well, nuotaika kiek pasitaisė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 3:53 pm

Ne nū, vsio. Aš išnyksiu iš ten to forumo su visais stiliais. Galės pačios forumą tvarkyt. O joms dar ir nepatinka. Jo, jom geriau, kad būtų sušiktai baisus forumas, be tik, kad aš tvarkos bent kiek neįvesčiau. Nū ir kokios jos tūndros. Net logiškai nepamasto. Ką ča logiškai, jos iš vis nemąsto. Ir dar nori forumą gerą turėt. Davai. Išsireginsiu aš iš ten to forumo, visą stilių nuėmus. Įdomu, kaip joms tai patiks...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 06, 2009 7:20 pm

Huh. Aš kažkodėl nujaučiu, kad mūsų šūlės neuždarys. Kodėl? O vat todėl, kad tie šikniai savivaldybės nariai, 2 sukakotas savaites sprendė ar skelbt epidemiją. Jo, tada sirgo 38/40 procentų mokyklos. Bet ne, kai paskelbė, jie visi pasveiko.Ar čia man karma už gerus darbus? Aš nesuprantu tokių nesąmonių, nu. Verksiu, pypt...
Ai jo, dar vienas "geras dalykas". Argi įprasta 4 kartus per 2 valandas restartint kompą? Ne? Tuomet pažiūrėkit į mano nuobaigą ir pasidžiaukit restartinimo džiaugsmais!! Kai man smegeninė neišneša tokių bairių, o mano vadinamieji "draugai" žvengia iš to, nors verkt reikėtų, mano smegenims dar smagiau kenkia. Fainai. Labai. Ir jam 7 metai. Garantija prieš 4 metus pasibaigė. Tėvas naujo pc pirkti net nežada. Telefas su viskuom nekontaktuoja. Pričiom čia telefas? Ai, jo, prie elektronikos. Tie elektroniniai dalykai manęs nekenčia. Kodėėėėėėėėl??? Ką aš blogo padariau????? Atsakymo negausiu iki 20 metų kaip man "linksmai ir su meile" paminėjo mama. Fun.

Oh well, kaip aš dažnai čia reiškiuosi. Fun x 2.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 11:09 am

Rachel Jones rašo:
Emilie? Spark?
Emily...... ta daina. kriooooooooooksiu.
Spark buvo mano pavardė. aš ją sugalvojau. kopyrait. čia buvę MU rėmėjai, babyyyyyyyy.
ai fink kad jai teks keist. xDD


Whąąą! Spark rėmėjai? Kad sharp rėmė tai visi žino, bet spark'ai?? Negi kokio Charlton'o laikais rėmė? xDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 5:36 pm

wtf? koooodėl to straipsnio nėėėėėėėėėr nete? man reik sužinot kurį Gallagher'į kviestė į Kasabianus. gyyyyvybiškai būtiniausia.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 7:33 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 2:46 pm

Citata :
Kas blogai yra klausytis Muse arba Led Zeppelin?
kategoriškai nieeeeeeeeeeeeet.
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 7:09 pm

Atsiprašau iškart, jei užkraunu savo problemas.
Mano gyvenimas tikrai nėra laegvas, glaiu jums tą pasakyti. Aš esu gana mąstanti, nepagal amžių. Niekada nesu patyčiomis ar panašiai įžeidinėjus žmogaus. Amžinai visiems gera, visados norėjau tokia išlikti kitiems atmintyje. Aš kitiems visados stengiuosiu padėti išspręsti jų problemas, bet....... Kas nors padės manišspręsti manąjas?Visais pasitikiu kaip aklas kačiukas... Per gera... Tai ir yra manosios problemos, bet ką aš galiu padaryt? Kad esu neapsakomai jautri? Man jau atsibudo kentėt... To jau perdaug...
Monika aš visados pasitikėjau kaip dauge visais klausimais, patirimais, ką daryti? iki lapkričio mes sutarėm daug duagiau nei puikiai, bet nesupratau, kad jai pasidarė jau prieš Kalėdas... Viena kitos visados palaukdavom išeinant iš klasės. Bet dabar... Visados būdavom kartu per pertraukas... Bet dabar ne... kalbėdavomės, oji dabar su manim iš vis nebesikalba... kas jai pasidarė? Kodėl ji mane vėl įskaudino? Kodėl jai mes vėl blogenės draugės nei anksčiau.. Nesupratau.. ji nebe pirmą kart su manim taip elgias..
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 8:02 pm

^ Siųsk tokias drauges kuo toliau, iš patirties sakau. ;]
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimePen. 01 22, 2010 11:27 am

pritariu smith'ui. ^.^
bus dar tų draugių. ir šiaip klasės draugai dažniausiai tokie ir būna. juk geriausius atveju, geriausios draugės būtumėt iki kokių dvidešimties. vėliau gi prasidės visokie universitetai ir pnš., va ten jau ir susirasi draugų pagal interesus. juk būsit subrendę, o paauglių interesai keičiasi vos ne kas antrą dieną. ;] neimk visko į širdį.

[žinau, žinau, kažkokia nesąmonę suvėlia, bet gal supratot. xD]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 7:56 am

Eikit jūs naaaa***. Žinot, kad žmonės turi paslapčių? Kad jiems reikia savo erdvės? Ne naaaaa***! Tik palik porai minučių telefoną kambaryje, žiū jau visas išnaršytas, sms'ai nauji perskaityti... Mano acc pass'as nulaužtas, į mano kambarį eina tas, kas nori. Nesvarbu, kad Eglė gražiuoju paprašė "Palikit mane kurį laiką vieną, būsiu užsiėmus"! Ir, kad būtų bent svarbus dalykas... Sugadina visą sušiktą įkvėpimą, kurį Eglė atranda žiauriais būdais!!!! Negaliu, negaliu. Kad dar šitaip tėvai elgtųsi, bet, kad tas sušiktas asilas. Vapšė, nekenčiu jo. Man įdomu kas būtų, jei aš šūlėj imčiau pasakoti bendriems draugeliams kokius džinsus su meškiukais turi........................................................
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 8:02 am

Šaip siūkyčiau daiktus kuriuose yra kas nors asmeniško nepalikti matomose vietose. Geriau telfoną visą laiką turėk su savim arba įkišk į kokią vietąlę kurioje telefo nieks tikrai nepradės ieškoti.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 8:28 am

^ Neštis telefoną į dušą, apsikabinti telefoną miegant? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 8:31 am

^
Tai aiiišku! xDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 9:37 am

^Arba vakare įkiši kur nors, o ryte jau pamiršai, kur nukišai. Kaip aš tada pažadinsiu Egles aaa? 🤣
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 10:51 am

BŪTENT! Tada jau niekas manęs nepažadins. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išsiliek - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-