Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePen. 08 14, 2009 1:29 pm

Die, dievinu šitą temą. Man ji padeda.


Nx nx nx. Krw. Suknista "WIKUTYYYYYY:*****~~~". Supist tokias veidmaines. "Pasiimk Elygą, man jis nebepatink. Pišius dbr man patink." Tik nusisuku "Nx, užmušt tokią, mano Elyga, maaaano"... "Duok, aš tau jo numeriuką įvesiu"... Užmušt krw tokias veidmanes. Tipo bestės mes. TIPO. "Oj myliu tavi". EIK TU NXXXXXXXX. Gi žinau, kad stumi. Ir dar būtina TAIP čiešinti. "Kai jūs išėjot, mes pasilaižėm". Nu nu. Ką dar papasakosi? Krč. Taip žiauriai dar nebuvo. Žino, kad ir taip man stogas dėl jo važiuoja, bet, kad taip elgtis... Nu nx. Blm, gi pats Elyga pasakė, kad tu lopė esi ir niekad nebūtų su tavim.. Aišku, kad tai tiesa. Nx pjaustytis, žliumbt dėmesio reikalaujant??? Ai nx. O dar tas Karolis.... Tfūj blę. Suknistas pedikas. "Nu duok butuką"... "O gal dwj prancūzišką??" "Moki prancūzišką??" "Ko bijai?" "Ko bijai?" "Ko nenori?" "KO NENORI AŠ TAU SAKAU???" Krw, krw. Žinau, kad jam gert negalima duot... O dar Ovyda... Tfūj, latras paskutinis. Abudu ten... lopai. Iš vis. Nervai nelaiko. O dar tėvai suknisti... NIEKO NENORIU NIEKO MAN NEREIKIA. Tegu eina nx visi. Iš vis. Krw, krw. O dar Vita. Typo aš nežinau, kad ji ant manęs už akių stumia. ne ne. Niekas man nepasako, pati aš negirdžiu. Krč. Iš vis. niekam manęs nereikia, niekam. Gal dar Medūza ar Kleckius normalesnės, bent nestumia už akių... O kitos... Iš vis. Kam tada kviestis, je nx stumiat? Veidmainės, melagės, stumikės. Tfūj.
Iš vis. tiems lopams gert negalima duot. Apie Šviną patylėsiu. Ten krwww... Donis su Elyga bent jau normaliau, o tie kaip išprotėję. Ai ždž.

Ačiū, išsiliejau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePen. 08 14, 2009 1:31 pm

Ūjjjj, Eg`aj..
Vargšiau Tu mano... :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 6:20 pm

nu pzzzz ar jūs matėt kaip lietuviai krepšinį žaidžia?? Nu karoče :DDD tipo Lietuva krepšinio šalis..ooo... 1 tašku primaujam. Nu tai žodžiu ar jūs matėt kaip lietuviai atiminėja kamuolius? :DDD Kaip maži vaikai ispanas laiko kamuolį apglebęs, o lietuvis bando išplėšti iš ranku tas spyriojasi ;DD galų galiausia pist ant žemės parvirto ir toliau atiminja ir baudą dar užsidirbom ;DDD netgi paprasčiausių dėjimų.. oo vėl 1 tašku pirmaujam. netgi papraščiausių dėjimų neįdeda birkarankiai kažkokie tai ppd..

nu gerai ždž xDDD nk aš čia nesiliejau ;DD nenoriu baisiai keiktis

EDIT: eina naaaaahui
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 7:07 pm

PRALAIMEJOM nu tu *******
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 8:47 pm

Blair, suskiai tie mūsų krepšininkai nū. Nemok žaist, gezzz nejau nemato, kad nori kamuolį atimti, nesamonė visiškąąąą ;/ :mistrust:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 5:10 am

Neveltuj "jaunučiai".
Kažkokie... neišsitreniravę.;\\\
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 9:04 am

Pagalvokite ar neperdaug prasote... T___T
Ausko... zmones sidabras irgi yra gerai. Dziaukites kad lietuviai is vis pateko tarp cempionu ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 10:48 am

Nesidžiaugiam, norėjom aukso. :D Nu bet bent jau nedarytų TOKIŲ kvailų pražangų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 11:40 am

Butu fainiai paziureti kaip tu darai prazangas ;]]]]]]]]]]]]]]
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 6:12 pm

tai ziureeek niekas netrukdo, beto nezaidziu krepsinio ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 6:26 pm

Gerai ir sidabras, aisku ta vakara biski liudnoka buvo, kad nemazai truko iki aukso, bet siaip neblogai suzaide :)
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 7:41 pm

Brenda Black rašo:
Gerai ir sidabras, aisku ta vakara biski liudnoka buvo, kad nemazai truko iki aukso, bet siaip neblogai suzaide :)

Pritariu. Ir tikrai nėra ko spaust jų xDD Geez jauniai yra jauniai. 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 8:05 pm

We got owned yesterday ;] I knew it anyways ;D
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 9:43 am

kiek ten gavom 24??
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 9:50 am

Berods
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 12:29 pm

na pasakysiu kas mane trigdo ne mokykloi. tokia neringa vilitskaite kazkoke atsiprasakt debile :finger: mane pravardziuoja godzila, nors ji yra panasesne y tai vaa :isteric:
Atgal į viršų Go down
Ricardo Pugh
Ricardo Pugh



Pranešimų skaičius : 324

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 1:29 pm

oho
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 1:57 pm

But nx. Kas man vakar buvo užplaukę? Taip iškoliot tą pydarastę... Dar ir Ričis... Nu nx, dar dabar nesinori Ievai į akis žiet. Bet iš kur galėjau žinoti, kad jie jau taikosi? Ai nu. Nemaniau, kad Ieva tokia... nū tokia. O dar su Elyyyga... Vo ten tai pasigaidinimas tikras. Jei jie būtų žinoję, kad aš rimtai, tikrai nebūtų šitaip žvengę. Bet jie mąsto, kad nee... Kad čia tik ant prikolo aš šitaip. Die. Nuo kada Eglė prikolistė? Ai nū. Iš vis. Dar ta sučera... O dar kita... Tfūj. Ne. Ta dar gera. Bent gerai, kad pagaliau ta pydarastė išsiryškino. Asshole. Ką bepridursi. O dar tėėėvas... Nūūū naaaax. Ne visiems sekasi. "Eik prie savo kompo!" O kam rūpi, kad mano kompas sugedęs? Em. Jo. O Aivaras? "Nu daaaavaaaaaaaj". Nū žodžiu. Vakar šūdina dienelė buvo.

Tampu priklausoma nuo šitos temos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 4:06 pm

Pz, vos susiradau juos... "Jule, kaip šiandien tavo plaukai blizga" xDDDD Pablizginsiu aš jai, ble. Dar ta, ana. Nespėjom klasėj prie savo kompų susėst, jau rėkauja. Nesupratau, sako, mokytojus keičia, bet pati nieko nežino. "Kas aš jums, kupranugaris?" Auklėtoja, ne kupranugaris. Kažkokias nesęmones daro. Tokia ir auklėtoja iš jos. Dvi naujokės atėjo Viena pasikėlus tokia, ką tu ką tu. Brr. Dar ryt pirma informatika. Privedė naujokų, bet nee, klasės vistiek skelt negali. Dalintis turėsiu. DZIBILAI. Oh well, nėr to blogo, kas neišeitų į gerą. Bent jau skaniai pavalgiau.
Ech, gedim vasaros.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeKv. 09 03, 2009 11:22 am

Aš jų nekenčiu. Tiesiog nekenčiu. Kaip tos kaimietės mane ir mano bestę gali išvadinti mus tokiais vardais? Kokią jos turi teisę?? Kuom joms neįtinka mano muzikos stilius? Jau 7 metai toj pačioj klasėj, bet neee, jos nepriprato, joms prieinamas tik popsas. Kažkodėl aš ant jų muzikos nevarau, bet JOS varo ant maniškės. Kas blogai yra klausytis Muse arba Led Zeppelin? Totalios daunės. Dar tokių nemačiau. Pirma kartą aš jų TAIP nekenčiu. Pamanykit, užlipau ant bato, nes man pastojo kelią. Ooo taip, dėl to reikia mane išvadinti debile ir panašiai...
Net ir man reikia šios temos xD. Palengvėjo xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePen. 09 04, 2009 6:03 pm

Die. Pirmą karą per rugpjūtį/rugsėjį taip žiauriai susinervinau. O kaip nesusinervinti? Gandai, kvailos klasiokės, kurios dedasi viską išmanančiomis. Jūs net neįsivaizduojat, kaip tai knisai. O dar lenda ne į savo reikalus... "Čia nuo Tavęs taip cigaretėm smyrda?" "Eglut, mes tik rūpinamės tavo gerove..." "Eglė vėl geria ir rūko už muzikinės." Taip, mieloji. Geriu neturėdama alkoholio ir rūkau neturėdama cigarečių. Asilės nū. Tegu akinius įsitaiso. Bet taaaaaaaip sunervino. Atrodo, kad aš kiekvieną dieną išgeriu po porą bonkų baltos ir porą pakelių surūkau. Ar aš kalta, kad jos mane pamatė būtent tada, kai aš tikrai rūkiau ir gėriau? Bet galų gale... Koks tolkas skleisti nebūtas istorijas? Pavydas gal? Die, niekad iš jų šito nesitikėjau. Asilės nū. Dar nervai neatsistato.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimePen. 09 04, 2009 6:17 pm

World's golden rule:
"Never do things you'll regret afterwards..." ar kažkas tarp šių eilučių.
Kaede nėra genius, bet gerai būt ir street-smart.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 3:36 pm

soooooooooooooooooooooū teeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiik eeee luuuuuuuk et my naū.
noriū į Kardifą. bliąt. noriū. noriū. noriū.
nepadeda. bilietai išparduoti senai.

Noeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, grįįįįįįįįįįįįįįįįįįžk.
dar nepadėjo. bliąt. bet jis grįįįįįįįįįįįįš. i know it.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:17 pm

Emilie? Spark?
Emily...... ta daina. kriooooooooooksiu.
Spark buvo mano pavardė. aš ją sugalvojau. kopyrait. čia buvę MU rėmėjai, babyyyyyyyy.
ai fink kad jai teks keist. xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 4:25 pm

trečias post'as. who cares? xDD
yeah. Dakota Late. aš užmušiu ją|jį (tikėtina, kad labiau ją), kad ir kas ji bebūtų. aš gi beprotiškai į dakotą noriū.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išsiliek - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-