Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 11:23 am

Apie tai ir eina kalba. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 9:16 pm

Eisiu miegot...NENORIU ;( kur paslept tel? Hm...gal po pagalve? Neras LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 9:04 am

Raudona kortelė? Už kąąą?????? Žinau ir mačiau, kad tas bičas nukraujavo, bet pats kaltas šiaip. Reikėjo augt didesniam. Būtų gavęs į krūtinę, o ne į nosį. Be to, kas čia per sprendimai???? Bobų futbolas... Čia gi elementari gynyba buvo. Nematau reikalo duot raudonos. Ne be reikalo ispaniškas. Anglijoje už tokį atvejį vos žodinį įspėjimą duotų, čia.... Nukraujavo, tai nukraujavo. Kokio veeelnio už maikės laikė. Aš ir būčiau davus į snukį. Ir dar stipriau. Ne nu. Ne be reikalo. Visi gi nori parodyt, koooks CR idiotas 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Kaaaaaip Raul'is pasiuto, kad kas būtų matę. Visas 20 minučių siautėjo ir stumdė Malagos žaidėjus kaip kriaušes... LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS Bet Raul'iui niekas net geltonos neparodė. Štaaaai kur gerbiami žaidėjai .. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeSk. 02 21, 2010 12:24 pm

Forgive them, even if they are not sorry
All the vultures, bootleggers at the door waiting
You are looking for your own voice but in others
While it hears you, trapped in another dimension!

džyzaaaaaaaaaaaaaaaz, koks, jis nerealuuuuuuuuuuuuuuuuus!




shockwaves'ai trečiadienįįįįįįį. noriu pamatyt jc ir at šalimais stovinčiuus. dąh, bus ir taip, i'now.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 6:18 pm

Čia rašo Eglė. Ta pati Eglė, kuri po velnių slypėjo vandenyno gelmėse nuo visai neseniai. Ji nulindo ten tikrai neseniai. Ir po velnių, galit tolimesnės informacijos neskaityti - tai pažadas sau ir tiems, kurie sugebės viską išskaityti iki galo.

Pažadu keistis. Nesvarbu ar tai bus sunku ar net pati nepajusiu pokyčių, bet keisiuosi. Mane užkniso tokia Eglė. Taip, tikrai gal ir buvo iš pradžių smagu laikyti save normalia, kai sugebėdavau laidyti klasėje sarkazmu persisunkusias pastabas, skaudinti aplinkinius, kažkuo neįtikusius man ir reikšti ne savo nuomonę. Mano gerklė užnuodyta, ar po velnių kas ten. Žodžiai nori eiti pagiriantys, padrąsinantys, tačiau praėję pro tą užnuodytąją vietą jie tampa purvinais ir... žeidžiančiais. Pats laikas išgerti ko nors gerai plaunančio nuosėdas, kurios susikaupė tuo metu, kai Eglė šypsojosi plačiai, stengdamasi nutylėti savo piktas mintis (o Eglė šypsosi labai plačiai, Patrius tikiu, kad patvirtins - juk matė mano itin didelę šypseną savo kompiuterio ekrane). Pavasaris - pats tas laikas pasikeitimui, ypač kai kas nors tau gerai įspiria į užpakalį ir pasako, kad tu tapai viena iš tų, ant kurių mėgai važiuoti. Pats laikas keistis. Ir pažadu - pasikeisiu.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 6:32 pm

bet, žinai, man tavęs tikrai gaila. ne, ne dėl to, kad keisies ir bla bla bal, ne iš piktos valios. man gaila dėl BD. ***, sukuri jiems superduper forumą su kažkokia mintim, idėja, o po kiek laiko jie tau tik užpakalį atsika. perdon tokiems tiktais duot reikia. :DD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 6:47 pm

Aš sukūriau tą forumą ir tiek. Kay, nesakau, kad tai man nekainavo nieko. Tikrai kainavo, daug laiko jam sukišau. Tačiau nelaikau to labai dideliu nuopelnu - neturėjau kur dėti minčių ir tiek. Jeigu aš ten labai norėčiau - būčiau sudėjusi savo tvarką, padariusi taip, kaip man patinka. Tačiau visi projektai man galų gale atsibosta. Pats BD man buvo įgrisęs iki gyvo kaulo, porą mėnesių į jį net nosies nekišau, kol nesumąsčiau prikelti. Dabar ten prisiveisę tokių nelabai ir ne itin draugiškų žmonių, kad net praradau visą norą ten lankytis. Ir šiaip, ten niekas ar taip ar taip nesilanko, jeigu tie keli adminai ir lankosi (pusė žmonių išėjo, nes nepritapo; susipyko su visais), tegu, nei man gaila nei ką. xDD Man gaila tik to, kad toks forumas, kuriuo ankščiau didžiavausi ir laikiau tikrai neblogu, dabar taip nusirito, kad ten vien seksas, nedraugiška kompanija ir atstumiami naujokai. xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 3:19 pm

Nu šiaip jo.. XD Bet ech, visvien man gaila. XD Laikas įkišamas, pastangos, dar didžiavaisi kažkiek..
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 5:21 pm

Didžiavausi tik tuo, kad jis populiarus žiauriai. xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 04 03, 2010 9:38 pm

Nu ir naaaxui. karma matai atsirado. Žinoma. Tik aš taip sugebu. Dar vakar vakare džiūgavau iš lempos ir mėčiau bajerius į visas puses. O šiandien žliumbiau, isterikavau. O kai mama paklausė kas man, pasiunčiau ją nx. SAVO MAMĄ! Bl nejuokinga darosi. Paskui vpš nužeminau ir nuvariau atsiprašyt. Prižadėjau, kad daugiau nemalsiu panašaus shit. Draugai tipo įtaką daro. Jo, jo... Gal dabar dar draugus pradės man rinkt? Ne, ačiū.
Dar tas pyyyderukas susirado paną. Atrodo man nei šilta nei šalta turėtų būt. Taip ir yra. Kas man darbo. Man nerūpi, su kuo nori su tuo tegu ir trinasi. Visa bėda, kad dabar suskys ir pasidarys mėmė. Naaaaxui jį ir ją. Prisiekiu jeigu dėl jos ****** pataps sarginiu šuneliu, ji taaip atsiims, kad mano draugus iš manęs atima..
O čia dar Laurę turim. Bl bl... Gražuolė atsirado.Mačiau kaip šnairavo, mačiau. Fine. Rasa apsimetė, kad nepastebėjo. Bet pz... Aš gi su Karole kažkada best'ėm buvau. Aš žinau kai žmogus dviveidis.Nu px. Tegu Rasa tyli, bet aš pasakysiu. Sūūxa nelaiminga...
O dar ir mačas prakoštas. Jėgelė. Iki sezono pabaigos liko kelios savaitės, kiekvienos rungtynės dbr svarbios, kiekvienas taškas vertas belenkiek, o jie matai ant sudėčių juokauja... Kodėl Nani ne nuo pradžios žaidė. Su Parku būtų kraštus sutvarkę. Apie Berbą patyliu. Kai susitvarko tai naaaaa koks gražus būna, bet ne apie tai. Vaikis galva smūgiuot visai nemoka. Dievui į langus... Nu ar čia smūgiai? Macheda nesugeba atlikt įvarčio be rankos. Atrodo nebūtų spėjęs pakišt galvos, tai ne. Būtinai ta ranka turėjo makaluot. Dean'as vapšė debilas. Idiotas kažkoks. Žlibas ne nx????? Trys baudiniai. TRYS. Pagal mano akis trys. O buvo ir daugiau pavojingų situacijų. Ir jis nei vieno nematė. Tiesa Scholes'ui parodė geltoną. Už vaidybą. Vaidybą. Tai pz jam kirstų į kojas iš nugaros ir jis negriūtų? Išgama. O dar antras goal'as. Aiški nuošalė. Aiški. Bl net Regis dar nematęs pakartojimo cyptelėjo, kad "nesijaudink, gi nuošalė aiški. įvarčio neskaitys" o tas asistentas ir užskaitė. Pisna nelaimingas....
Ir čia tas. Dabar jau ignorą meta. Miela, nia? Kažkada neatlipo. Ir būdavo linksma. O dabar po lažybų vpš nebeparašo. ir šiaip atšalo...
O *****... Bl kai už******. Negaliu. Ir sapnuoju, ir šiaip prisimenu, o sakiau, kad pamiršiu, negalvosiu ir susirasiu kažką. Bet bl neina. Dx krv....
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeKv. 04 08, 2010 5:08 pm

Labai ačiū. O taip, labai. Suknisi man visą gyvenimą, niekini mane, kabiniesi dėl kiekvieno nieko ir dar bandai išgrūsti iš admin'ų. Ai, pamiršau pridurti, kad save laikai viršesne. Taip. Ir kiti Tave laiko geresne. Įdomu, kodėl taip nėra? Gal todėl, kad elgiesi kaip kiaulė su manimi? Bandai intelekto trūkumus užpildyti įžūliais žodžiais? Elgiesi lygiai taip pat, kaip masė elgiasi? Pastebėjau, bet Tu tik menkėji mano akyse, mergaite, kuriose vardo aš nežinau. Ir kaip miela būti tai šlykštynei, kuri tiek daug daro ant sušikto forumo, aukoja savo suknistas bemieges naktis ant PŠ, o paskui, staiga yra apvaroma, mat kažkokiai Mažytei Kekšytei Tu nepatikai. Ir tai labai "paglosto" širdį. Ir ji dar drįsta būti kieta. Čyzus, kuo toliau, tuo labiau suvokiu, kad tie žmonės yra veltėdžiai, suknistai gadinantys orą ir tai darantys veltui. O taip, jau netgi 3 kartus per vieną dieną, norėjau nušokti nuo geltono tilto ir pabūti dar viena, niekuo nuo nuskriaustosios masės nesiskiriančia "paaugle", kurią įžeidinėja nepažįstamos kekšytės iš Labanoro gludumų, t.y. supisto kaimo.
Bet svarbiausia yra tai, kad dar kitų akivaizdoje apsimetinėji miela meraite, kuriai AŠ darau žalą. Man poh, kad Tu tai darei perkeltine prasme, man poh, kad kiti to nesuprato ir aš žinau, kad Tau poh, jok mane sugebėjai įskaudinti. Oh well, bent jau tai moki padaryti. Bet dar kartą paminėsiu, kad tai Tavo intelekto lygį, bent jau prieš mane labai nusmukina...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeKv. 04 08, 2010 6:09 pm

Nu ką. Dar viena. Vėl, vėl ir vėl. Po biškį išeis visi. Ir dėl ko?? Daugiausia dėl jos. Pusę žmonių išėjo taip pat... Užkniso, kaip tik prisėdi prie pc iš karto susi*isa visa nuotaika. Tai ką man daryt? Aš nenoriu, kad ji išeitų, nenoriu, nenoriu, nenoriu.... Tada iš vis šakės viskam. Visom pastangom, padaryti jį aktyvų, gražų, ir t.t. Galas viskam dėl ko stengiaus ir dėl kurių stengiau. Visi išeis po vieną, greitai... Ir šakės viskam. Viskam dėl ko aukojausi, dėl ko visą dieną prasidėdavau prie pc, dėl ko tapau šeimos atsiskyrelę ir dėl ko dabar visi vadina "Hario Poterio auką"!!
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 1:26 pm

Tik vienas. Vienas vienintelis. O atrodo taip daug ir taip nepasiekiama, kai iš abiejų pusių kyla vis didesnė konkurencija. Vienas. Tokia kaina visų tų emocijų, sudaužytų stiklinių, lėkščių. Tik vienas suknistas taškas. Taškas, kuris nereiškia nieko, bet kartu taip daug ką keičia. Ne tik požiūrį. Su tokiu požiūriu aš jau seniai gyvenu. Susitaikiau su tuo ką galėjau turėt, ką turiu ir ką praradau. Bet.. Uuuuh.. Vienas vienintelis, nu. Ačiū. Labai.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePir. 06 07, 2010 1:57 pm

Pz tai.. Nereikia man tada jo tokio. Krč prisižada ir net neatsimena. Nevažiuosiu. Būsiu pasikėlus k*lė ir man p*. Ką nori tą galvoją. Man nereikia tokio, kuris pamiršta pažadus. Atrodo bl .. n* n*... Pirmą kartą. Pirmą kartą aš taip isterikavau dėl jo kaltės. Pirmą. O kiek laiko aš jį įdomu pažįstu? .. Krč pasisiunta tegu. vienodai man.. nenori, nepriversiau. Ir nesutiksiu tik dėl to, kad jis pasiūlė kai kažkas kitas priminė. Db tegu būna su jais. Ir drįso klaust. "Tai nevažiuoji?" Bl. tipo nematė, kad iš depresūxos ledus belenkaip kimšau. ir eisiu db pusę dėžės surysiu. "ne. nevažiuoju". išsigimėlis. naaaaras bl*t. Laaama atsirado. Gadina gyvenimą.. Ir taip čj užplauks kada.. "tai kaip žinai." kokie mes dviveidžiai nelaimėliai. Ir kaip mes moookam.. Asilas... " jo, jo. dw. či*lpk b*bį". Eisiu krw su kažkuo db tikrai nusilakt. Tik reik rast su kuo. Bet bbd. Nematys jis manęs daugiau. ..
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePir. 06 07, 2010 2:13 pm

Taip, taip, mirė. I KNOW. I KNOW, kad gyvenimas neturi sustot ir turiu jam leist tekėt jam savo vaga, bet fakin hell, that's my life, not urs. ZIP ur mouth. Tylėkit.
"Replaced.." jo, tipo jis ne pats išėjo iš phonivcsų, nes neturėjo pakankamai laiko ir pan. O die, apskritai, jaučiu, šokas jam. Tuoj bus festivalių sezonas, ir, šiaip, bday buvo nesenai, o dabar. Oh, poor child, poor meh. Čj žliumbsiu visą naktį, neužmigsiu. Ačiū dievui, leido į matkę neit. Bet aš ir neisiu ir nelauksiu pusvalandį prie salės. Reikės - perduos, ZIP.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePen. 06 18, 2010 7:20 pm

Viskas, man dabar jau visiškai PX. Jeigu taip, tai pada nafik. Jau geriau sedėsiu kambary, gersiu energetinį, ir misiu karamele, negu sedėsiu ir klausysiuos, ar matysiu TAI. "Oj, ar Tu girdėjai, kad jam patinka ji?" "Ar Tu gali patikėti, jie draugauja?" "Argi Tu dėl jų nesidžiaugi?" krūvos klausimų, ir mano atsakymai tėra linkčiojimai. NU IR DŽIAUKITĖS, kad nesakau to, ką IŠTIKRO galvoju. Turėčiau leisti jiems kažką iš to padaryti. BANDŽIAU. Cha. Iki šiandien viskas buvo ore vien dėl to, kad visą savaitę KOJOS TEN NEKĖLIAU. Ir tik AŠ galėjau tokią nesąmonę sumąstyt, ir šiandien "netyčia" net atsidurt. "Ooooo senei matyta... Ką čia veiki?" "Aj mane pasikvietė, kad parepetuočiau..." Tai tik suknistas PRETEKSTAS ten būti... O dabar grįžusi nusipirkau energetinio&karamelinių saldainių, ir žadu visą naktį pramisti jais. IKI APSIVĖMIMO. Ir man giliai px. Jau geriau prarasčiau atmintį, kad tik neprisiminčiau visų šitų metų. Brač giliai knisa, ir nebegaliu iškęst. O dare kai mažoji paklausė "Ar nakvosi?" tai vos ne vos apsivertė liežuvis pasakyti ne. Ir kad "įtikinamiau" būtų, pasakau eilinį savo nusiplovimą "Gal rytoj". Brač rimtai pirmą kartą iš TEN grįždama TAIP blogai jaučiuos. Taip ir NORISI kąnors SUSPROGDINTI. Rimtai. O Tai pati SPROGSIU...
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 6:10 pm

Well... Kažkaip sunkiai, kai viskas taip susidėjo į vieną. Ta prasme... tos laidotuvės. Kai tu matai žmogų, kuris tau visą gyvenimą grojo ant nervų, miegojo gretimame kambaryje, varė miegoti devintą valandą, mokė rašyti penketus ir liepė tik tokius nešti (tik kažkodėl gavus pirmą penketą, baisiai nepatenkinta liko)... Kai matai ją baltų gėlių apsuptyje, taip gražiai atrodančią. Kai išgirsti, ką ima šnekėti muzikantas, o visi aplink sutartinai ima verkti... Kai pamatai, kad tėvas verkia, tada supranti - po velnių, kažkas tikrai atsitiko. Kai supranti, kad daugiau niekada jos nebepamatysi... Taip... susigraudini.
Jeigu grįžtant prie butiškesnių dalykų - oh God, Karinai išvykus... Dang it. Taip, ji buvo lyg ir mūsų tokia mini lyderė, kurią baisiai mylim. Ir kai jos nėra - viskas kitaip. Dar tik vakar parsibaidžiau į Tauragę, o jau aiškiai jaučiu tą tuštumą. Jai išvykus, labai daug kas pasikeitė. Pavyzdžiui... Wvr. Nū... Duuh. Kas suorganizuoja visas pjankes? Wvr. Kas sumąsto kaip iškapstyti iš visų bėdų? Wvr... Šitaip laksčiusi apie kitus, ji nebesupranta kas vyksta su ja, jos draugais. Nu BLIAT, gi aš praeitais metais su jais tampiausi, gi žinau kokie jie yra ir kaip jie elgiasi su vat tokiomis kaip Vika. Bet niaaaa... Gerai. Eitų viena, tačiau kam prie tų išnaudotojų vesti tokį Audrių, kurio dar niekas nihuja nesugadino... Kam organizuojant savąjį gimtadienį nepakviesti kažkada buvusių artimiausių draugų (apie save aš nekalbu, tačiau gi tiek žmogų jos pasiilgę, o ji šitaip)? Arba kviesti tuos, kuriuos prigirdžius atsiras iš ko šaipytis... Naaakui, gerai, kad bent tas šūdžius sėdi Vilniuje. Hehe, jau bbž kiek laiko nė sms'kės... Nū ir man px, tegu tęsia ten su tom savo Laurom, o aš, aišku Vitos padedama atrasiu su kuo man blaškytis per diskanus. : )

Phew, bliaha, padėjo, as visada.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 5:41 pm

Hmm...kažkodėl dabar rašo vienas vaikinukas ir neatsikabina.
Prašinėja nuotraukytės ir dar paskambint nori, bet nesiruošiu kelti ragelio,
nes vėl toliau kabinėsis,
rašė dar ir toks Edvardas. Vos neišsilydžiau :D
pamaniau gal Kalenas? Bet daba atsikabino ir neberašo...
ačiū dievui.
Noriu maudytis, bet niekas neveža eisiu kankint...
žooo noriu bandelės...bet toli eit net iki virtuvės.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 7:14 am

Nekenčiu Capello.!!! Aš labai rimtai. Gaidys bliąąą. Simbolį mūsų nori nebekviest į rinktinę.. Ir dar kaip pranešė. Ne jam pačiam, o viešai iškart. "a bit too old". Ką tai turėtų reikšt??? Ne jam apie "old people" šnekėt. Atsisveikinimo mačas Wembley'į. SUSIKIŠK TU JĮ Į ... !!!!! Nereikia nei Tavo tariamo gerumo ar dar ko. "I will fight my way back to the team." Šito ir laukiau. Ir pažiūrėsiu kai Fabis neras geresnės pamainos už jį!! Springs savo žodžiais ir viešai atsiprašinės. To ir lauksiu. O tada klyksiu kaip ir visi, kurie man pastaruoju metu pritarė. Tiek mačų. Tiek įvarčių. Ir net tada su žmogum nesielgia kaip su žmogum.. "Left furious." Aš ir būčiau įsiutus, nu.. Dar stebisi čia. Ai paskui jau tipo "not send off, just looking for others". Kas jam belieka sakyt. Siknistas italiūkštis. Tegul **** savo nacionalinei vadovaut. Galės siundyt į visas puses Canavaro. Tas bent jau pripratęs ir visi žinos už ką ir kodėl. Pritariu Smith'ui, kuris pasisakė, kad toks atvejis iš Capello pusės buvo žiauriai neprofesionalus ir neteisingas. Hell yeaaah, Alan!! ..
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 9:33 pm

Wheee, pasirodo ne aš viena išsižiojau, kai nugirdau, kad Beckhis per senas. xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 6:14 am

Būūūūūūūūtent, nu xDD!!! Taip nesąžininga. Aš visą world cup'ą keikiau visas tas supistas traumas, o dabar žiūrėk net EČ nepamatysiu, per tą gaidį italiūkštį. Kai juo labiau jis, ne kas kitas kaip stengėsi, kad 2018 PČ organizuotų anglai.. *&^%#@!@$^%$
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 11:04 am

Telefe pilna Ronaldo...viena foto tokia :inlove:
duoda buuučkį tiesiai į ekraną...spėju užsidėsiu ant ekrano...
noooriu į mokyklą... :(
spėju lieka mūsų tik 21...KOOOODĖL??????
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 11:13 am

Haaa! Telefe pilna Kutcher'io, Ronaldo, Kaka, Fario, Hernandez'o, Long'o, Button'o, d'Agosto, Hartnett'o ir net pora Leto photkių xDDDDDDDDDDDDD Gali net nemėgint lenktyniaut su ta pačia crazy persona, kuri wall'ą keičia kas pusę minutės xDDDDDDDDDDDDDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 12:27 pm

Kokio Fario? XDDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 12:30 pm

Sean'o. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išsiliek - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-