Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 3:39 pm

Miiiirsiu blem. Nu px. Visi ankščiau ar vėliau mirsim, bet *** jaučiu, kad iš tos sumautos nostalgijos būsiu viena pirmųjų .. Ir tas vakarykštis vakaras toks.. toks.. Toks kokio nesitikėjau. Toks kuris privertė viską prisimint nuo pradžių iki galo. Ko jau ko, bet jos sutikt prie pokerio stalo nesitikėjau. Ir išvis. Tada man tas pokeris nerūpėjo. Kaip aš jos pasiilgau.. Per vėlai šitai suprantu kaip visada, bet nieko negaliu padaryt. Atrodo dar visai neseniai kartu buvom vienoj klasėj, kartu trynėmės, kartu chatoj sėdėdavom vakarais su mažų mažiausiai sidro bonka(tai buvo prieš kokius 4 metus, so..). O dabar.. Galim sakyt išvis nebesimatom. Ir po viso to atsijungiau nuo visko. Nenorėjau su niekuo šnekėt, nenorėjau niekam į akis pažiūrėt ar išvis ko nors klausyt. Some didin't even noticed that.. Tiesa, norėjau parašyt kai kam. Turbūt ir parašiau, jau nebepamenu, bet neesmė. Žiauriausia, kad vien jos dėka, aš esu aš. Grynai. Ji buvo ta su kuria aš nuo pat mažų dienų tryniausi. Visada blm būdavom kartu. Vien dėl jos buvau virtus tokia persona, kuria dabar pati šlykščiuosi. Sunku prisimint. Sunku sulaikyt ašaras, bet yra kaip yra. Ir tik po tų kelių lemtų pykčių, supratau, kad nenoriu būt tokia kokia yra ji. Nenoriu būt niekeno kopija. Ypač jos. O tada.. Tada prasidėjo mano egzistavimas. Būtent tą dieną, Eglė patapo tokia kokia ji yra dabar. Aišku aplinkybės iki dabar mane dar labiau pakeitė, bet pradžią padarė tai. Tos visos vaikiškos apkalbos, tas visas "aš žinau, nes man sakė, o tu nežinai, nes ji tavim nepasitiki ir nesakė" arba "žinai ką man sakė"... Kaip aš jos tada nekenčiau. Kiek aš ašarų išlaisčiau dėl tos sumautos asmenybės, kuri norėjo naudos tik sau ir daugiau niekam kitam. Ir turbūt iki dabar nepasikeitė. Bet, kad ir kaip aš ją keikiau, kad ir kaip nemėgau, ignoravau ir pan, nieeeekad nepamiršiu visų tų akimirkų, dėl kurių man didžiausia nostalgija šiuo metu.. Nors kita vertus, jei ne tie žiaurūs mūsų pykčiai, aš niekad nebūčiau taip pažinus Vikos, kaip aš ją pažįstu dabar. Vadinasi viskas tik į gerą, jo? Aš to labai tikiuosi ... Nors imk ir rašyk "Kelintą šnd?" .. nes dažniausiai tik tokio turinio mūsų sms'ai būdavo. Visą kitą kalbėdavom susitikę ir niekad reikalų nesprendėm kažkokiais sms'ais ar skype chat'ais ar dar blogiau ... Žodžiu. Aš karščiuoju. Jums neįdomu. Aš išsiliejau. Man iš dalies palengvėjo.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 6:57 pm

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:38 pm

Prakeikti rodikliai.Ir sugalvok tu taip:naftos,akmens anglių ir dujų...Nah...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 1:06 pm

Ale shit būna. Niu reik tau už dailę atsiskaityt, nu ok, vitražąpadarei, o to kvailo žmogučio niekaip. Nei akys, nei galva neprisiklijuoja. SHIT.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 8:18 pm

NŪ PLIAT REIKĖJO UŽLEISTI TĄ SUKNISTĄ POPSAVĄ KANALĄ DDDD: SKRIAUSIU IR GADINSIU. AAAAAAAAAA. Ir btw - velniop Rihanną -.-
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 12:48 pm

Nū ir nax. Fak jų. Nuoširdžiai D: Bent gėdos turėtum. Sarmatos. Ko nors. Bl ir sąžinės pakaktų, ar bent prie manęs liežuvį už dantų palaikyt. Eh.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 7:10 pm

Ok. Something really weird is happening to me. I'm juuuuuust saying. What kind of NOT sick person would go for a walk, get into the bus, and get off it in the middle of old town?! WITH NO REASON. Is is spring depression or something? AND WHY THE HELL I'M STILL WRITING IN ENGLISH?! Daah, I need to do something with my life. I can't be alone at my home, I start to think (or DO) crazy stuff (like getting to the other part of town with no reason). Maybe I just need someone's attention. >.<
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 7:00 pm

ką ir papasakosi, tiesiog man patinka viena žmogysta ir visais įmanomais būdais bandau su juo susibičiuliaut, bet aš turiu talentą visiškai nusišnekėt į šoną. šitaip papasakojau pusę paslapties (kitos pusės susigaudžiau nepasakoti) ir dabar toji žmogysta su manim nekalbės kol nepapasakosiu visko
GAAAŠŠ
Atgal į viršų Go down
Katerina Graham
Katerina Graham



Vardas : Giedrė
Pranešimų skaičius : 62
Female Amžius : 30
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimePir. 05 09, 2011 10:57 am

rusų i hate it
Atgal į viršų Go down
http://kolkasnieko.lithuanianforum.net
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeSk. 05 22, 2011 1:03 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
IN YOUR FACEEEEE
MŪHAHAHAHA.

Pakankamai nesenai tik supratau, kodėl Buttį reik mylėt.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 4:23 pm

Jaučiuosi bjauriai. Pavargus, pikta, liūdna. Ant manęs rėkia kasdien, dažniausiai dėl man nesuprantamų priežasčių. Su mama susikalbėt darosi nebeįmanoma ir matau, kad ji prieš mane nuteikia vienintelį, kuris į mane žiūri normaliai ir draugiškai - tėtį. Tačiau šiandien jos išsakyti žodžiai mane vpš sugniuždė ir nebežinau ką daryt. Bjauriausia tai, kad kai bandau pasakyt, kad man blogai, niekas manim netiki ir nuleidžia juokais.
Yeah, pakalbėjau, šiek tiek geriau pasidarė.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 08, 2011 5:32 pm

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

Kas eina su manim Guardiolos užmušt?
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 13, 2011 5:21 pm

Bled, noriu būt outgoing ir shit. Įsivaizduojat kaip sunku laukt kol kas nors žengs pirmą žingsnį ir pakalbės, nes netr drąsos. Bijai būt atstumtu, likt kvailio vietoj. Kai kiti jau be tavo nuomonės kiša tave visur, daro dalykus už tave. Nemato tuščiam koridoriui. Elgias lyg su siena. O tada vėl užsidarai savyje, jauties nuvertintas ir vienišas, nors gali pasiguost galybei žmonių. Bet nenori, tiesiog negali. Ir visi jausmai atbunka. Nieko nejauti. Nori susivaryt peilį į širdį, išdraskyt visas venas ir arterijas, pakabint kaip užuolaidas; kad matytum jog gyvenai bent kažkiek laiko, kad nesi tuštuma ar savo fantazijos vaisius..
This was a post and i want to cry.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeŠt. 10 22, 2011 8:26 am

Nekenčiu tokių dienų kaip šita. Kai nori visą dieną gulėt lovoj, bet turi prieš visus apsimest, kad viskas gerai. Kai jautiesi taip supistai ir nori su kuo nors pakalbėt, bet tuo pačiu bijai, kad išgąsdinsi žmones tuo, ką turi pasakyt, nes gąsdini pats save. Kai paguodos ieškai liūdniausiose dainose, kurias žinai, kai skaitai įkvepiančias savo role models citatas tikėdamasi, kad pasidarys geriau, bet nepasidaro.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitimeTr. 01 04, 2012 4:19 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išsiliek - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-